مصاحبه والیبال نشسته

فرید صائبی، سرمربی تیم والیبال نشسته گسترش فولاد تبریز در خصوص قهرمانی این تیم در رقابت های نیم فصل لیگ برتر والیبال نشسته گفت: کیفیت لیگ برتر افزایش یافته اما سطح داوری ها هنوز جای پیشرفت و بررسی دارد.

فرید صائبی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ فرید صائبی سرمربی تیم ملی والیبال نشیته کشورمان که 4 سال است هدایت تیم گسترش فولاد تبریز را بر عهده دارد پس از قهرمانی با این تیم در دور رفت مسابقات لیگ برتر والیبال نشسته گفت: طی دوره های مختلف برگزاری لیگ برتر، این دو تیم رقابت تنگاتنگی با هم داشته اند و هر دو مدعی عنوان قهرمانی هستند، در رقابت های نیم فصل امسال برای اولین بار توانستیم عنوان قهرمانی را از آن خود کنیم و این اتفاق انگیزه های بازیکنان را برای قهرمانی بسیار بالاتر برده، هرچند که راه زیادی در پیش داریم.

سرمربی تیم ملی والیبال نشسته مردان ایران گفت: نسیت به دور قبلی بازی های آسیایی با تیم جوانتری شرکت می کنیم؛ عراق و چین رقبای اصلی ما هستند.

فرید صائبی والیبال نشسته

به گزارش پایگاه طالاع رسانی والیبال ایران؛ فرید صائبی سرمربی تیم ملی والیبال نشسته مردان ایران، در حاشیه برگزاری هفتمین مرحله اردوی این تیم برای شرکت در مسابقات والیبال نشسته بازی های آسیایی اینچئون با ابراز رضایت از اردوی اردبیل گفت: برگزاری این مرحله از تمرینات آماده سازی با آرامش خاصی همراه بود و کلیه ورزشکاران و کادر فنی بسیار متمرکز عمل کردند.

سرمربی جدید تیم ملی والیبال نشسته گفت: برای مسابقات آسیایی اینچئون 30 تا 40 تیم  دستخوش تغییر و تحول شده است؛ تعدادی از بازیکنان را برای نخستین بار به تیم ملی دعوت کرده ایم.

فرید صائبی والیبال نشسته

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ فرید صائبی سرمربی جدید تیم ملی والیبال نشسته مردان کشورمان که به تازگی جانشین هادی رضایی شده است؛با اشاره به اردوهای در نظر گرفته شده برای حضور در بازی های پاراآسیایی گفت: تا زمان  اعزام به کره، 4 مرحله اردو در نظر گرفته شده که در حال حاضر اولین مرحله آن در حال برگزاری است و سه اردوی دیگر هر 12 روز یکبار برگزار خواهند شد.

رئیس کمیته ملی المپیک ایران پس از قهرمانی تیم والیبال نشسته کشورمان گفت: در ورزش جانبازان و معلولان ظرفیت بالایی داریم.

کیومرث هاشمیبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران، کیومرث هاشمی پس از قهرمانی ایران در مسابقات والیبال نشسته قهرمانی آسیا و اقیانوسیه در سالن شهید بهشتی مشهد در جمع خبرنگاران اظهارداشت: ایران در ورزش جانبازان و معلولان ظرفیت بالایی دارد، به ویژه در والیبال نشسته و در مسابقات مشهد بانوان ما نیز نشان دادند که ظرفیت جهانی شدن دارند.

کاپیتان تیم ملی والیبال نشسته ایران گفت: از عنوان قهرمانی جهان خود در مسابقات لهستان دفاع خواهیم کرد.

داوود علی پوریان کاپیتان والیبال نشستهداوود علی پوریان پس از قهرمانی تیم ملی ایران در مسابقات والیبال نشسته قهرمانی آسیا و اقیانوسیه در سالن شهید بهشتی مشهد در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران اظهار داشت: مسابقات قهرمانی آسیا برای ما بیشتر جنبه تدارکاتی داشت تا تیم برای مسابقات قهرمانی جهان در لهستان آماده شود.

سرمربی تیم ملی والیبال نشسته ایران گفت: مسابقات قهرمانی آسیا و اقیانوسیه برای ما جنبه تدارکاتی داشت و از جوانانمان در این مسابقات استفاده کردیم.

هادی رضایی
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران، هادی رضایی پس از شکست تیم ملی قزاقستان و کسب قهرمانی مسابقات والیبال نشسته آسیا و اقیانوسیه در سالن شهید بهشتی مشهد اظهارداشت: در این مسابقات از جوانان خود استفاده کردیم تا بتوانند تجربه بیشتری کسب کنند، این مسابقات جنبه تدارکاتی برای آماده سازی تیم جهت شرکت در مسابقات جهانی لهستان داشت و قهرمانی برای ما چندان مهم نبود.

 

سرمربی تیم ملی والیبال نشسته قزاقستان گفت: از بازی که مقابل ایران انجام دادیم راضی هستم و خوشحالم که توانستیم 23 امتیاز از این تیم در یک ست بگیریم.

سرمربی والیبال نشسته قزاقستانبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران، "تاخایف بایرجان" پس از شکست تیمش در مقابل ایران در فینال مسابقات والیبال نشسته قهرمانی آسیا در سالن شهید بهشتی مشهد اظهار داشت: در وقت دوم مسابقه توانستیم پا به پای تیم ایران که دارای کیفیتی بالاست پیش برویم و با نتیجه 25 بر 23 شکست خوردیم که نتیجه خوبی برای ما بود.

سرمربی تیم ملی والیبال نشسته کشورمان گفت: بازی خوبی را مقابل چین انجام دادیم و حقمان پیروزی بود.

هادی رضایی والیبال نشسته

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ هادی رضایی ادامه داد: تیم چین یکی از تیم های قدرتمند آسیا به شمار می رود ولی با برنامه ریزی که انجام داده بودیم توانستیم در پایان این بازی پیروز باشیم.

کوروش صبوریان مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی اظهار کرد: برگزاری مسابقات بین‌المللی علاوه بر ایجاد شور و نشاط تأثیر به سزایی در توسعه ورزش در جامعه می‌شود.

والیبال نشسته ایران

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران، کوروش صبوریان در خصوص برگزاری رقابتهای والیبال نشسته قهرمانی آسیا در مشهد گفت: میزبانی رقابتهای مختلف در سطح بین‌المللی برای ورزش استان از اهمیت بالایی برخوردار است.

سرپرست داوران رقابتهای والیبال نشسته قهرمانی بانوان آسیا: توانایی داوران خراسانی به خوبی در این مسابقات به نمایش گذاشته شد.

نسرین خزچی

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ منصوره خزچین در حاشیه این مسابقات به خبرنگار ما گفت: قبل این بازیها یک دوره کلاس داوری بین‌المللی برگزار شد که که در آن هاله جعفری، رقیه مصطفوی و فریبا احمدی سه نفر از بانوان داور کشور مجوز قضاوت در این مسابقات را گرفتند.

آخرین عناوین

  1. همه
  2. مطالب
  3. تصاویر
  4. ویدیوها

هر آنچه در والیبال نیاز دارید

ghab.gif

از سراسر اینترنت

مطالب ویژهتبلیغات متنی

ربات اینستاگرام ایران سوشال

ربات هوشمند افزایش فالوور اینستاگرام واقعی، فعال و هدفمند ایرانی با امکان 3 روز تست رایگان!

www.iransocial.net

آکادمی دیجیتال مارکتینگ

اولین و برترین برگزارکننده تخصصی دوره های کاربردی بازاریابی اینترنتی در ایران

www.dmacourse.com

پول تیکت

نقد و بررسی و خرید بلیط استخرها و پارک های آبی، سونا و جکوزی سراسر ایران و تخفیف بلیط استخرها و پارک های آبی

www.poolticket.org