مصاحبه با پیشکسوتان والیبال

نامزد ریاست فدراسیون والیبال گفت: به خاطر والیبال همه کار می کنم / داورزنی و سلطانی فر از فرد خاصی حمایت نمی کنند / انتخابات باید زودتر برگزار شود.

بهنام محمودیاولین لژیونر والیبال ایران که در ۳۷ سالگی به اوج پختگی رسیده و ترجیح داده به جای مسائل فنی وارد بخش مدیریتی شود، آخرین کاندیدای ریاست فدراسیون والیبال بود. بهنام محمودی در شرایطی که خیلی ها پیش بینی می کردند نایب رییس فدراسیون والیبال گزینه نهایی اعضای مجمع باشد، با ثبت نام در انتخابات معادلات را به هم زد. بعد از ثبت نام با پیشکسوت والیبال ایران به گفت و گو پرداختیم تا از برنامه های او برای ریاست فدراسیون باخبر شویم. در ادامه مشروح صحبت های بهنام محمودی را می خوانید.

مربی خوزستانی پیشین تیم ملی و مدرس فدراسیون والیبال جمهوری اسلامی ایران گفت: والیبال خوزستان ظرفیت خوبی در والیبال دارد و جای خالی این استان در لیگ برتر کشور احساس می شود.

صادق پشنگ

محمد صادق پشنگ روز شنبه در حاشیه دوره آموزشی مربیگری والیبال در آبادان در جمع خبرنگاران افزود:استان خوزستان پیشینه بسیار درخشانی در والیبال ایران دارد و ملی پوشان زیادی از این استان برای والیبال کشور افتخار آفرینی کردند.

جمشید حمیدی، تحلیلگر و مفسر والیبال کشورمان در گفتگو با والیبال ایران اظهار داشت: با از دست دادن گزینه های متعدد تنها مربی خوبی که الان باقی مانده استویچف است و اگر قرار باشد ایشان به تیم ملی نیایند دیگر خیلی فرق نمی کند کدام گزینه سرمربی شود/ می توانیم از مدیران و برنامه ریزهای بزرگ جهان در کنار مربیان بومی استفاده کنیم/ سال هاست که از مشکلات لیگ می نویسیم و صحبت های استویچف را رسانه ها هم قبلا گفته اند.

جمشید حمیدی کارشناس والیبالبه گزارش والیبال ایران، جمشید حمیدی کارشناس والیبال کشورمان در مورد حضور استویچف و انتخاب احتمالی این مربی برای تیم ملی کشورمان به خبرنگار والیبال ایران گفت: در اینکه استویچف یکی از مربیان خوب دنیاست تردیدی نداریم هر چند شخصا آقای آناستازی و دجورجی را از استویچف و حتی رزنده بالاتر می دانستم. اما با از دست دادن گزینه های متعدد تنها مربی خوبی که الان باقی مانده استویچف است و اگر قرار باشد ایشان به تیم ملی نیایند دیگر خیلی فرق نمی کند که سرمربی تیم ملی کوالاکویچ باشد یا وبر و کاستالینی و یا سایرین...

مسعود صالحیه، پیشکسوت والیبال کشورمان در گفتگو با والیبال ایران اظهار داشت: بعد از ماتسودا ژاپنی و ولاسکو آرژانتینی، استویچف بهترین است/ شرایط سنی استویچف، قدرت مربیگری او ونتایجی که کسب کرده نشان می دهد استویچف بهترین انتخاب برای ماست/ باید به مربیان داخلی بیشتر اعتماد کرده و اعتماد به نفس آن ها را افزایش دهیم.

salehiye.jpgبه گزارش والیبال ایران، مسعود صالحیه کارشناس و پیشکسوت والیبال با تمجید از استویچف و بیان اینکه او گزینه مناسبی برای هدایت تیم ملی والیبال کشورمان است به خبرنگار والیبال ایران گفت: فکر می کنم در حال حاضر بهترین مربی که در دنیا وجود دارد که می توان با آن کار کرد استویچف است.

پیشکسوت والیبال کشورمان در گفتگو با والیبال ایران اظهار داشت: تیم ما قطعا با رفتن ستارگان فعلی افت خواهد کرد/ ما نیاز داریم تا بیشتر کار کنیم ولی متاسفانه روی بحث های تاکتیکی والیبال خیلی کار نمی شود.

قارق فخرالدینی پیشکسوت والیبالبه گزارش والیبال ایران، فاروق فخرالدینی عضو تیم ملی ایران در انتخابی المپیک سال 42، سرمربی تیم ملی در دهه 50، سرمربی سابق استقلال تهران و پیشکسوت فعلی والیبال کشورمان که شاگردان زیادی را تحویل تیم ملی داده است در خصوص شرایط امروز والیبال کشورمان به خبرنگار والیبال ایران گفت: شاید جایگاه امروز والیبال ما خوب باشد ولی به نظر من از لحاظ تاکتیکی پیشرفت زیادی  در والیبال ایران رخ نداده است. ما در بحث سرویس، حمله و پاس تفاوت زیادی با گذشته نکرده ایم. سرویس ها در والیبال ما اکثرا ساده هستند، در صورتی که در والیبال امروز سرویس خودش نوعی اسپک محسوب می شود که دفاع هم ندارد. سرویس خوب نقش تعیین کننده ای در والیبال امروز دارد و باعث می شود دریافت و حمله تیم حریف را تخت شعاع قرار دهد. سرویس تیم های خارجی شاید 120 کیلومتر در ساعت سرعت داشته باشد اما در تیم ما به دلیل اینکه خیلی سنگین نیست این فرصت را به حریفان می دهد تا انواع و اقسام حملات را در برابر ما پیاده کنند.

محمدرضا دامغانی در گفتگو با والیبال ایران: والیبال ما با انتخاب کواچ پرشی به عقب داشت و بازیکنان هم او را قبول ندارند اما برکناری او در فاصله کوتاه باقی مانده تا انتخابی المپیک اشتباه است/ در جلسه دیروز عده ای می خواستند از فضای بحث جهت حضور خودشان در تیم ملی استفاده کنند که دکتر داورزنی به خوبی مانع این کار شد.

محمدرضا دامغانیبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ روز گذشته نخستین نشست بررسی عملکرد تیم های ملی والیبال کشورمان با حضور کارشناسان دعوت شده به فدراسیون والیبال برگزار شد و در پایان این جلسه دکتر داورزنی بر لزوم تقویت کادرفنی تاکید کرد. محمدرضا دامغانی، پیشکسوت والیبال ایران که یکی از اعضای این جلسه بود در این خصوص به خبرنگار والیبال ایران گفت: جلسه خوبی بود حدود بیست نفر از افرادی که فدراسیون دعوت کرده بود در این کارگروه حضور پیدا کردند، جلسات دیگری نیز قرار است برگزار شود و امیدوار هستم که بهترین تصمیم گرفته شود.

ابراهیم وطن پرست در گفتگو با والیبال ایران: برای قضاوت در خصوص ناکامی تیم ملی در جام جهانی باید همه عوامل را مورد بررسی قرار داد/ کارشناسان نباید بدنبال منافع شخصی و امتیاز گرفتن برای خود باشند.

ابراهیم وطن پرست

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ ابراهیم وطن پرست، پیشکسوت ارومیه ای والیبال کشورمان در خصوص عملکرد کادرفنی تیم ملی در رقابت های جام جهانی گفت: آنچه مسلم است تیم ایران نتایج قابل قبولی در این مسابقات نگرفت و برابر تیم های شکست خورد که هیچ کس انتظار آن را نداشت. اما من معتقدم برای بررسی عملکرد تیم ملی نباید همه انتقادات را متوجه سرمربی کرد و کادرفنی را مورد حمله قرار داد.

پيشكسوت واليبال در گفتگو با واليبال ايران: تيم ملى نه در جام واگنر و نه در جام جهانى تاكنون انتظارات را برآورده نكرده است/ فدراسيون بايد از نظرات كارشناسان و مربيان داخلى استفاده كند/ شايد نياز باشد خون تازه اى در رگ هاى كادرفنى يا حتى بازيكنان جارى شود

مسعود صالحیه پیشکسوت و سرمربی اسبق والیبال ایرانبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ تیم ملی والیبال کشورمان رقابت خود در مسابقات جام جهانی 2015 را از 17 شهریورماه ماه و با هدف کسب سهمیه مستقیم المپیک ریو آغاز کرده است. ملی پوشان تاکنون 7 بار به میدان رفته اند که 2 پیروزی و 5 شکست حاصل کار آنها بوده است. به منظور بررسی تحلیلی عملکرد والیبال ایران در این دیدارها با مسعود صالحیه کارشناس والیبال کشورمان به گفتگو پرداخته ایم که در ادامه می خوانید:

كارشناس واليبال در گفتگو با واليبال ايران: ايران در جام جهانى نتايج ضعيفى گرفته و كواچ نتوانسته پديده سه سال اخير جهان را حتى در همان حد سابق نگه دارد / بازيكنان هر وقت زير بار انتقاد قرار ميگيرند بهتر كار مي كنند اما رسانه هاى ما از دور تحت كنترل هستند و خبرى از انتقاد سازنده نيست.

جمشید حمیدیبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ مسابقات جام جهانی 2015 والیبال 16 شهریورماه آغاز شد و همگان برپایه اظهارات مسئولین در انتظار کسب موفقیتی تاریخی و صعود مستقیم به المپیک ریو بودند. اما اندکی نگذشت که پس از چند بازی مشکلی جدی مشاهده شد. تیم ملی والیبال ایران ضعیف تر از آنچه انتظار می رفت ظاهر شد و از مجموع 5 دیدار اول خود تنها 2 پیروزی و آن هم نه با نتیجه چشمگیر بدست آمد. ملی پوشان ایران دیدارهای اول، چهارم و پنجم خود را به آرژانتین، لهستان و روسیه واگذار کردند تا حضور در جمع تیم های برتر مسابقات و رسیدن به هدف آرمانی صعود مستقیم به المپیک کم رنگ تر شود. به منظور بررسی عملکرد والیبال ایران در دور نخست جام جهانی با جمشید حمیدی کارشناس برجسته والیبال کشورمان به گفتگو پرداخته ایم که در ادامه می خوانید:

جواد محتشمیان در گفتگو اختصاصی با والیبال ایران: عملکرد ایران در لیگ جهانی قابل قبول بود/ حمایت فدراسیون از کواچ اقدام شایسته ای است/ انتقادات برای پیشرفت والیبال مطرح می شود/ نتیجه گرایی را باید کنار گذاشت / از بزرگان والیبال دنیا درس بگیریم / جایگزین مناسب معروف کجاست؟ / از نیمکت نشینان تیم ملی الف در قهرمانی آسیا استفاده کنیم.

جواد محتشمیان کارشناس والیبالمهرداد نوری - پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ تیم ملی والیبال کشورمان با هدایت اسلوبودان کواچ صربستانی از ابتدای سال استارت جدی خود را برای حضور قدرتمند در مسابقات لیگ جهانی زد و پس از حدود سه ماه شرکت در اردوهای داخلی و برون مرزی پا در آوردگاه لیگ جهانی 2015 گذاشت. ملی پوشان ایران در طول 33 روز رقابت دشوار با سه قدرت برتر والیبال جهان 12 بار به میدان رفتند که در نهایت 6 پیروزی و 6 شکست دستاورد بلندقامتان کشورمان بود. نتیجه ای که هر چند رضایت بخش بود اما ما را راهی دور نهایی مسابقات نکرد. حال که با پایان این تورنمنت، والیبال ایران خود را برای شرکت در مسابقات قهرمانی آسیا و جام جهانی آمده می کند، در گفتگو با جواد محتشمیان به جمع بندی تحلیلی عملکرد ایران در لیگ جهانی پرداخته ایم که در ادامه می خوانید:

آخرین عناوین

  1. همه
  2. مطالب
  3. تصاویر
  4. ویدیوها

هر آنچه در والیبال نیاز دارید

ghab.gif

از سراسر اینترنت

مطالب ویژهتبلیغات متنی

ربات اینستاگرام ایران سوشال

ربات هوشمند افزایش فالوور اینستاگرام واقعی، فعال و هدفمند ایرانی با امکان 3 روز تست رایگان!

www.iransocial.net

آکادمی دیجیتال مارکتینگ

اولین و برترین برگزارکننده تخصصی دوره های کاربردی بازاریابی اینترنتی در ایران

www.dmacourse.com

پول تیکت

نقد و بررسی و خرید بلیط استخرها و پارک های آبی، سونا و جکوزی سراسر ایران و تخفیف بلیط استخرها و پارک های آبی

www.poolticket.org