مصاحبه با مسئولین ورزشی والیبال

دبیر فدراسیون والیبال گفت: چین در مسابقات انتخابی جهان مهم‌ترین حریف ماست که در همه بخش‌ها با سرمایه‌گذاری که انجام داده پیشرفت قابل توجهی کرده است.

محمود افشاردوستمحمود افشاردوست در خصوص تلاش‌های فدراسیون برای حضور مقتدارنه تیم ملی والیبال در مسابقات انتخابی جهان در اردبیل گفت: «آنچه مشخص است کوشش فدراسیون برای موفقیت تیم ملی در همه تورنمنت‌هاست. ما براساس برنامه‌ای که سرمربی تیم ملی دراختیارمان قرارداده اردوها را تنظیم کردیم و فضایی را فراهم کردیم که ملی‌پوشان بتوانند در بهترین حالت به تمرینات خود ادامه دهند. اردوها با نظم خاصی برگزار می‌شود و در جلسه‌ای که با ایگور کولاکوویچ داشتیم وی از وضعیت شاگردانش رضایت داشت.خوشبختانه بازیکنان مصدوم هم بهبودی خود را به دست آوردند و شرایط تیم ملی نسبت به قبل از شروع لیگ جهانی مساعد‌تر شده است.»

 سرپرست فدراسیون والیبال با بیان اینکه در چند سال گذشته تفاوتی در برنامه ریزی برای مردان و زنان نبوده است، گفت: والیبال بانوان انتظارات افکار عمومی را برآورده نکرده است و باید دلایل این موضوع به صورت دقیق بررسی شود.

داورزنیمحمدرضا داورزنی در نشست مشترک نواب رئیس بانوان هیات های استانی با نمایندگان استعدادیابی والیبال افزود: در چند ساله گذشته تلاش های زیادی برای رشد و توسعه والیبال در حوزه بانوان داشته ایم اما انتظارات تحقق نیافته است.

دبیر فدراسیون والیبال گفت: ای کاش با عمل به توصیه کولاکوویچ ملی‌پوشان ما شانه به شانه ملی‌پوشان کشورهای مطرح جهان در لیگ های معتبر جهانی شرکت کنند.

محمود افشاردوستمحمود افشاردوست درباره ناکامی تیم ملی جوانان والیبال ایران از رسیدن به جمع 4 تیم برتر جام‌جهانی گفت: «به‌طور کلی من و سایر همکارانم در فدراسیون والیبال تلاش می‌کنیم تا شرایط آماده‌سازی تمامی تیم‌های ملی را فراهم کنیم. اردوهای تدارکاتی و بازی‌های دوستانه سرلوحه کار ماست و دوست داریم که همه تیم‌های کشورمان در هر رده سنی که به رقابت‌ها اعزام می‌شوند دست‌پر به ایران بازگردند.»

معاون ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش گفت: تیم ذخیره و پشتوانه خیلی قوی در والیبال وجود دارد ولی بازهم تأکید می‌کنم به دلیل مسابقات جهانی که این دو تیم داشتند، از ظرفیت این دو رده سنی در تیم بزرگسالان استفاده نکردیم.

داورزنیمحمدرضا داورزنی، معاون ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و سرپرست فدراسیون والیبال در گفت‌وگوی تفصیلی با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، به مسائل روز ورزش کشور پرداخت که متن گفت‌وگو با وی به شرح زیر است:

والیبال ایران - سرپرست فدراسیون والیبال گفت: برای رسیدن به هدف قرارگیری در جمع چهار تیم برتر المپیک 2020 باید پشتوانه سازی خوبی انجام دهیم و با تزریق خون جدید با اقتدار پیش برویم.

دکتر داورزنیبه گزارش والیبال ایران از فدراسیون والیبال، دکتر محمدرضا داورزنی شب گذشته (شنبه شب) در مراسم جشن قهرمانی لیگ های والیبال سال 95 ایران و رونمایی از پیراهن تیم ملی والیبال در هتل المپیک تهران افزود: افتخارات والیبال ایران سبب شده که هموطنان چه آنان که در داخل کشور هستند و آنانی که در خارج از ایران زندگی می کنند، به ایرانی بودن خود ببالند و این خیلی ارزش دارد.

سرپرست تیم والیبال پیکان در گفتگو با والیبال ایران اظهار داشت: فعلا منتظر جواب عکس برداری و گزارش پزشکان هستیم.

مصدومیت امیر غفوربه گزارش والیبال ایران، تلخ ترین صحنه اپیزود اول فینال لیگ برتر والیبال مصدومیت امیر غفور و اشک های او هنگام خروج از زمین بود. مهدی نفر سرپرست تیم والیبال پیکان در مورد آخرین وضعیت مصدومیت این بازیکن به خبرنگار والیبال ایران گفت: بعد از اینکه غفور را به همراه پزشک تیم به بیمارستان منتقل کردیم، عکس برداری و MRI روی پای او انجام شد و منتظر هستیم تا امروز گزارش عکس برداری به دست ما برسد و از وضعیت پای مصدوم غفور مطلع شویم.

سرپرست خانه والیبال تهران در گفتگو با والیبال ایران اظهار داشت: مجموعه خانه والیبال وابسته به هیچ تیم و باشگاهی نیست و فقط به دنبال اجرای درست آیین نامه می باشد.

photo_2017-03-07_10-42-33.jpgبه گزارش والیبال ایران، میثم پور جلالی سرپرست خانه والیبال تهران در مورد حواشی قبل از بازی پیکان و شهرداری ارومیه پیرامون پشت در ماندن تعدادی از هواداران ارومیه به خبرنگار والیبال ایران گفت: طبق قانونی که در سازمان لیگ به تصویب رسیده است تنها ۱۰ درصد سالن به تماشاگران تیم میهمان اختصاص دارد.

محمد جواد فانی در گفتگو با والیبال ایران اظهار داشت: شهر و استان ما هم شخصیت های بزرگی در مجلس و مسند های سیاسی و اجرایی دارد ولی ما هرگز حاضر نشده ایم اعتبار آنان را صرف تغییر رای کمیته انضباطی فدراسیون، چینش و چرخش های برنامه سازمان لیگ کنیم ولی انصافا آیا حق ما نبود که خواهان گزینش داوران و ناظران قوی باشیم ؟

کاله آملبه گزارش خبرنگار والیبال ایران؛ مدیر باشگاه ورزشی کاله مدعی است در روز که تماشاگران ارومیه تیم جوان کاله را مورد تشویق قرار داده بودند و جامعه فهیم والیبال شاهد مبارزه مردانه بازیکنان مازنی بودند داوران سر تیم ما را بریدند، مهندس محمد جواد فانی مدیر عامل باشگاه ورزشی کاله آمل بعد از شکست سه بر دو کاله مقابل شهرداری ارومی با اشاره به توپ هایی که با فاصله های قابل رویت کنار زمین تیم کاله فرود آمد و یا توپ حساسی که با ارتفاع زیاد از بالای دستان بازیکنان کاله راهی خارج شد اما پرچم همیشه بالای داوران خط به ضرر تیم میز بان  زده می شد، افزود: واقعا حتی یکبار اعتراض تیم کاله وارد نبوده است؟ و  اصولا چرا فقط یک مرتبه هم شده سرداور، رای خط نگه داران را رد نکرد؟

مدیرعامل شرکت رایکا در گفتگو با خبرنگار والیبال ایران گفت: برگزاری والیبال در برف یک کار تیمی بود و فدراسیون والیبال، بانک سرمایه، باشگاه فرهنگی ورزشی سرمایه و دیگر مسئولین با کمک هم این مسابقات را برگزار کردند.

تفته مدیرعامل شرکت رایکابه گزارش والیبال ایران، حمیدرضا تفته مدیر عامل شرکت رایکا توسعه کیش و بهره‌بردار پیست بین‌المللی دیزین، در مورد برگزاری مسابقات والیبال در برف به خبرنگار والیبال ایران گفت: حدود دو ماه پیش مجموعه شرکت رایکا به این جمع بندی رسید که ورزش های زمستانی دیگری را علاوه بر اسکی در مجموعه بین المللی دیزین برگزار کند. والیبال در برف ورزشی بود که با آن از قبل آشنایی داشتیم و با مکاتباتی که با فدراسیون والیبال جهانی صورت گرفت آن ها شرکت چاکاتو را به عنوان نماینده خود و صاحب امتیاز این رشته معرفی کردند.

پور جلالی سرپرست تیم والیبال در برف بانک سرمایه و صدیقی نماینده شرکت چاکاتو در گفتگو با خبرنگار والیبال در مورد این تورنمنت سخن گفتند.

163A2304.jpgبه گزارش والیبال ایران، میثم پورجلالی سرپرست تیم اسنو والی در پایان تورنمنت 2 روزه والیبال در برف در مورد برگزاری این مسابقات به خبرنگار والیبال ایران گفت: باید از مجموعه تفریحی ورزشی دیزین و شرکت رایکا تشکر کنم که محیط بسیار مناسبی را برای برگزاری این تورنمنت بین المللی مهیا کرد. از فدراسیون والیبال نیز به دلیل حمایت و تلاش برای برگزاری این مسابقات سپاسگزارم.

آخرین عناوین

  1. همه
  2. مطالب
  3. تصاویر
  4. ویدیوها

هر آنچه در والیبال نیاز دارید

ghab.gif

از سراسر اینترنت

مطالب ویژهتبلیغات متنی

ربات اینستاگرام ایران سوشال

ربات هوشمند افزایش فالوور اینستاگرام واقعی، فعال و هدفمند ایرانی با امکان 3 روز تست رایگان!

www.iransocial.net

آکادمی دیجیتال مارکتینگ

اولین و برترین برگزارکننده تخصصی دوره های کاربردی بازاریابی اینترنتی در ایران

www.dmacourse.com

پول تیکت

نقد و بررسی و خرید بلیط استخرها و پارک های آبی، سونا و جکوزی سراسر ایران و تخفیف بلیط استخرها و پارک های آبی

www.poolticket.org