جدیدترین اخبار والیبال در کانال تلگرام ما عضویت

سرعتی‌زن تیم ملی والیبال ایران گفت: مگر سال‌های دیگر چه نتایجی تیم ملی در لیگ جهانی می‌گرفت که حالا همه طوری از عملکرد ضعیف تیم ملی صحبت می کنند که انگار فاجعه رخ داده است.

غلامیعادل غلامی سرعتی‌زن تیم ملی والیبال ایران درباره عملکرد تیم ملی ایران در لیگ جهانی والیبال 2017 گفت: «‌متاسفانه تیم ما در رقابت‌های لیگ جهانی والبیال آن نتیجه ای که توقع همه مردم بود را کسب کرد و البته که انتقادهای زیادی هم به عملکرد تیم ما شد که به نظرم همه آنها مغرضانه بود که برای پیشرفت والیبال ایران نبود. اما سوال اصلی من از کسانی که تیم ملی والیبال و بازیکنان را بعد از این رقابت ها به باد انتقاد می گیرند این است که مگر چند بار تا به حال والیبال ایران در لیگ جهانی جزو 6 تیم اول بوده است؟!»

 

وی ادامه داد: «‌متاسفانه انتقادهایی که به تیم ملی می‌شود به نظرم مغرضانه است، در این چندسالی که تیم ایران در مسابقات لیگ جهانی شرکت می‌کند ما تنها فقط یک بار آن هم در سال 2014 جزو 6 تیم برتر قرار گرفتیم. مگر سال‌های دیگر چه نتایجی تیم ملی می‌گرفت که حالا همه طوری از عملکرد ضعیف تیم ملی صحبت می کنند که انگار فاجعه رخ داده است و تیم ایران تا به حال همیشه خوب نتیجه می‌گرفته و امسال برای اولین بار این اتفاق افتاده است.»

 

در بازی مقابل آمریکا و لهستان روحیه نداشتیم

سرعتی‌زن تیم ملی والیبال ایران درباره شرایط تیم ملی در لیگ جهانی اظهار کرد: «‌امسال لیگ جهانی شرایط متفاوتی داشت چرا که بیشتر تیم‌ها بازیکنان اصلی خودشان را نداشتند و تیم ایران هم مانند سایر تیم‌ها تعدادی از بازیکنان اصلی خود را در اختیار نداشت و همانطور که همه دیدند در هر سه مرحله چند بازیکن اصلی در اختیار تیم نبود، همین مسائل باعث شد تیم در دو بازی اصلا روحیه نداشته باشد. ما در بازی آمریکا و لهستان تیم ایران نبودیم و بازیکنان هیچ کدام روحیه نداشتند. در بازی با ایتالیا و برزیل سر اشتباهات کوچک بازی را واگذار کردیم اما در مقابل تیم ایران مقابل لهستان، آرژانتین و بلژیک خوب ظاهر شد. به هر حال همه ما از بازیکنان و کادرفنی گرفته دوست داشتیم که به مرحله دوم لیگ جهانی راه پیدا کنیم اما در ورزش هیج وقت باید وجود ندارد و دوران افت و خیز در ورزش حرفه ای موضوع کاملا طبیعی است اما متاسفانه برخی به این مسئله فکر نمی کنند و تنها به دنبال نقد و انتقاد از ما هستند.»

 

مگر تیم ملی پیر شده است که همه از جوانگرایی حرف می زنند

غلامی به موضوع پیر بودن تیم ملی والیبال ایران اشاره کرد و گفت: «‌منتقدان متاسفانه در انتقادهای مغرضانه ای که به تیم ملی دارند حرف از پیر شدن بازیکنان والیبال می زنند. در کجای دنیا بازیکن 28 ساله پیر است و باید از دنیای ورزش خداحافظی کند؟! پاسور تیم ملی والیبال برزیل فردی 32 است اما هنوز در ترکیب تیمش حضور دارد و برای تیم برزیل به میدان می رود. در سایر تیم ها هم شرایط به همین صورت است آن وقت در تیم ملی ایران از بازیکن 28 ساله تا 32 ساله زیر تیغ انتقاد قرار می گیرند به این بهانه که آنها پیر شده‌اند و باید از تیم ملی خداحافظی کنند! مگر پتانسیل والیبال ایران چقدر است که 12 بازیکن کنار بروند و بازیکنان دیگر روی کار بیایند؟! در همین لیگ جهانی ما بازیکنان جوانی داشتیم که به میدان آمدند و انصافا هم خوب بودند اما حضور بازیکنان باتجربه در کنار بازیکنان یکی از الزامات هر تیمی است. در همین لیگ جهانی امسال بازیکنانی جوانی مانند جواد معنوی نژاد و سامان فائزی و رضا قراب به میدان آمدند و نظر خیلی از تیم ها را به خودشان جلب کردند. اگر کسانی که تیم ملی را امروز زیر بار انتقاد می گیرند به جای اینکه بگویند بازیکنان والیبال پیر شدند حداقل از لفظ خسته شدند استفاده می کردند کمتر باعث ناراحتی ما می شد.»

 

با یک شکست همه جور فحش و ناسزا شنیدیم

وی ادامه داد: «‌ما 10 سال است که برای تیم ملی زحمت می کشیم اما متاسفانه با یک مسابقه طوری به ما تاختند که انگار تیم ایران 10 تا قهرمانی جهان در کارنامه خودش داشته و این نتیجه برای اولین بار برای تیم ملی رقم خورده است. متاسفانه جامعه ما دچار فقر فرهنگی شده است و با یک باخت باید همه جور فحش ناسزا به خودمان و خانواده هایمان را بشنویم. از طرفی دیگر خودی های والیبال ایران هم با انتقادهای مغرضانه شان این بستر را بیشتر برای افراد مغرض فراهم می کنند. تیم ایران در این رقابت ها خوب نتیجه نگرفت و همه ما هم این موضوع را می دانیم و تلاش می کنیم در رقابت های بعدی که پیش رو داریم این ناکامی را جبران کنیم، اما مگر تیم ایران از لهستان بزرگتر است که نتوانست در جمع 6 تیم برتر لیگ جهانی به دور دوم صعود کند.»

 

خودی های والیبال ما را به حاشیه می برند

ملی‌پوشان والیبال ایران همچنین گفت: «ما امسال یکی از شاداب‌ترین تمرینات والیبال را داشتیم و کمترین حواشی در تیم ملی وجود داشت و دقیقا کولاکوویچ هم بر روی نقاط ضعف تیم کار می کرد اما اخبار منتشر شده خبر از دعوا در تیم ملی و شاداب نبودن بازیکنان را می دادند که هیچ کدام از آنها درست نبود. متاسفانه همانطور که گفتم خودی‌های والیبال ما را به حاشیه می برند و انتقاد مغرضانه به ما دارند.»

 

کولاکوویچ با اقتدار و احترام در تیم ملی مدیریت می کند

وی همچنین در مورد ارزیابی اش از عملکرد کولاکوویچ نسبت به سایر مربیان تیم ملی عنوان کرد: «هر مربی نسبت به مربی دیگر راه و روش مخصوص خودش را دارد و نمی‌توانیم مربی فعلی را با مربیات قبلی قیاس کنیم. در این مدتی که کولاکوویچ هدایت تیم را برعهده گرفته تاکید اصلی اش بر روی تقاط ضعف بازیکنان بوده و نسبت به بازیکنان هم آنالیز خوبی دارد از نظر رفتاری و روان شناختی هم با بازیکنان ارتباط خوبی دارد و مدیریتش در تیم ملی همراه با احترام و اقتدار است ولی با همه این تفاسیر به نظرم قضاوت در مورد او کمی زود است و باید بعد از یک یا دو سال عملکرد فنی او را مورد بررسی قرار دهیم.»

 

از تیم چین تایپه در جام باشگاه های آسیا شناختی نداریم

غلامی همچنین در پایان به وضعیت مصدومیت خودش هم اشاره کرد و گفت:« متاسفانه در مسابقات لیگ جهانی از ناحیه کشاله ران دچار مصدومیت شدم و چندبازی آخر را هم از دست دادم اما خدا را شکر شرایطم نسبت به قبل کمی بهتر شده و تحت نظر دکتر افروزی پزشک فدراسیون هستم و دو روز پیش تمرینات را شروع کردم تا برای مسابقات جام باشگاه های آسیایی با تیم بانک سرمایه آماده شوم. در روز 8 تیرماه با تیم چین تایپه بازی داریم و شناختی هم از این تیم نداریم امیدوارم که با تیم بانک سرمایه نتیجه خوبی بگیرم البته معمولا در تیم های آسیایی قطر، ژاپن و تیم چین از تیم های مدعی هستند به هر حال امیدوارم در این چند روز باقی مانده تمرینات خوبی داشته باشیم و با آمادگی کامل مقابل چین تایپه به میدان برویم.»

منبع: آنا

عضویت در کانال تلگرام والیبال ایران

نوشتن دیدگاه


* دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.
* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
* ارسال پیام توسط یک نفر با نام های مختلف ممنوع است.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
ارسال

دیدگاه‌ها  

arash ahmadi
0 # arash ahmadi 1396-04-02 15:40
لهستان هم بازیکن مسن دارد و نیز برزیل امما انگیزه ی انان جوان مانده است و به بودن در تیم ملی شان عادت نکرده اند در چارچوب زمین والیبال مبارزه می کنند فکرشان جوان مانده است و امادگی بدنی شان همگام با انگیزه شان در اوج است که چنین در میدان غرور می آفرینند برای مردم شان البته شما هم بودید ولی دوران شما با توجه به عملکرد افراد قدیمی حاضر در تیم ملی تمام شده است.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر
محمد 1991
0 # محمد 1991 1396-04-02 19:00
آقای غلامی به شدت داره مغلطه میکنه و این نوع توجیه که شباهت فراوانی به مغلطه داره زیبنده ی بازیکن تیم ملی نیست. اولا که ایشون در مورد فقر فرهنگی مردم صحبت میکنن که البته شاید دور از واقعیت نباشه و مسیله ی دشنام و ناسزاگویی به بازیکنان ملی رو همه نادرست میدونن.اما چرا ایشون فقط توهین ها رو میبینند و میخوان به اون افراد پاسخ بدن.این همه دنبال کننده ی والیبال که نظر کارشناسی و واقع گرایانه و از سر دلسوزی میدن رو نمیبینند؟ مقایسه ی بازیکن ۳۲ ساله ی برزیل برای چیه؟اسکلت تیم ملی برزیل چند سالی هست که از همین بازیکنا تشکیل شده و تغییر نکرده اما آیا تغییری در کیفیت بازی اون ها ایجاد شده؟مشخصا جواب خیر هست.به نظر شما اگر عملکرد هر کدوم از اون ها پایبن بیاد در تیم جایی خواهند داشت؟نظرات دوستان که در همین جا گذاشته میشه کاش توسط بازیکنامون خونده میشد تا به مغلطه روی نمی آوردن.من البته کماکان نظرم اینه که کمترین تقصیری متوجه بازیکن ها نیست و هر بازیکنی متناسب با میزان انگیزه و روحیه و توانایی هایی که داره در هر بازی یک کیفیتی از خودش نشون میده. اگه بازیکنی که در حال حاضر به هر دلیلی افت کرده در ترکیب گذاشته میشه مقصر اول و آخر کادر فنی هست.مقصر سیاست های غلطی هست که اسرار به عدم استفاده از باریکنانی مثل تاجر، مجرد ،عیدی و غیره داره.مقصر کسانی هستند که بازیکنای امتحان پس داده ای مثل فایزی یا مسعود غلامی رو با کیفیت پایین به سرعتی های خوب شاغل در لیگمون ترجیح میدن.مقصر این ناکامی سیاستی هست که حاضره غفور ناآماده رو از ابتدا تا انتهای بازی ها با بازده ۳۰ درصد در حمله و سرویس ابتدایی بازی بده اما پشت خط زن های در حال حاضر آماده تری مثل تاجر یا حسین آبادی دعوت نمیشن.مقصر سیاستی هست ک بدون درس گرفتن از گذشته مربیانی رو در سطح ملی استخدام میکنیم و بعد از یک سال به دلیل عدم کارایی و به محض رسیدن به شناخت نسبی اون مربی نسبت به بازیکنان ناگزیر به تعویضش میشیم.مقصر نیمکت نشینی بهترین اسپکر تیم ملی طی یک سال اخیره که گویا حتما باید از تیم ورونا پیشنهاد دریافت میکرد تا بقیه متوجه شایستگیش بشن.مقصر این ناکامی عدم استفاده از همه ی ظرفیت والیبالمون هست.البته کماکان والیبال ما گویا قراره درش روی همین پاشنه بچرخه و چه بسا باید باز هم منتظر ناکامی مجدد و تعویض مربی تیم بعد از یک سال باشیم. امیدوارم این رویه به زودی تغییر کنه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر
رضا
0 # رضا 1396-04-02 22:48
اخ دقيقا
مغلطعه و توجيه ناشيانه تو اين مصاحبه موج مي زنه
حالا جالبه تنها تيمي هستيم كه دفاع وسطش قد ١٩٥داره تازه به قول خودش با كفش ميشه ١٩٥
ان وقت ازش توقع دفاع داريم!!!!ان هم دفاع كسي كه قد ٢١٠،٢٠٨ و غيره است، معلومه ميشيم ايني كه هستيم يعني دفاع تعطيل
بعد ميگه ما هميشه ضعيف بوديم پس اتفاق عجيبي نيست؟!خخخخ، اين حرف تا مغز استخوان ادم را ميسوزونه
خب شما كه اينقدر ضعيف و ناتوان در بين بزرگان واليبال دنيا هستيد چرا پول ميلياردي ميگيريد مطابق همان بزرگان دنيا!!!!!
رو مخ مردم راه نريد و خودتان را از چشم نندازيد
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر
ساشا
0 # ساشا 1396-04-02 15:57
سلام ، این آقا با این قد 195 ، شما بیا برو بیرون تو اگه واقعا 31 سالت باشه که نیست ، دوتا جوون مثله مجرد یا عینی بجات بیاد تیم ملی حداقل می تونند بازیکنان قد بلند نه بازیکنان آرژانتین رو یه بار دفاع کنند. بازیکن صغر سن، از زمانی که من یادم میاد تو لیگ بازی می کنه اونوقت 31 سالشه،
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر
ستاره روشن
0 # ستاره روشن 1396-04-02 16:02
تتیوخین هم نزدیک به 40 سال سن داشت. شماها پیر نیستین ولی مثل پیرمردها بازی کردین. اینش بده و الا کی کار داره به شناسنامه شماها؟ از بس درد کشیدیم گفتیم شاید جوون تر ها بیان انگیزه بیشتری داشته باشن. قبول کنین که خیلی بد بازی کردین. علتش چی بود؟ باید از کادر فنی پپرسین
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر
ارسلان افشار
0 # ارسلان افشار 1396-04-02 16:28
عادل جان عزیز همه مردم ایران قدر دان زحمات شما هستند اما به قول بهنام محمودی تیم ملی ارث پدری کسی نیست
شما وظیفه خودتو به عنوان یه سرباز انجام دادی اما الان که میبینی نه انگیزشو داری نه توانایی شو جاتو بده به یه جوون تر و با انگیزه تر که تجربه کسب کنه و تیم رو در راه موفقیت همراهی کنه
کسی نگفته ایران همیشه جز 6 تیم اول بوده یا قهرمان جهانی داشته ؛ بحث روی کیفیت اجرایی تیم هست که بسیار ضعیف بود و به جز برد لهستان که توسط جوون های با انگیزه صورت گرفت ، دو برد دیگر در ورزشگاه آزادی مقابل 15 هزار تماشاچی بود که به زور و نتیجه 3 بر 2 تموم شد
تاریخ مصرفتون سر اومده
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر
صبا
0 # صبا 1396-04-02 16:42
واااى خدايا عجب رويى دارن اينا!!!!
مرسى كه سالهاى قبل هم نتايج خوبى نگرفتين
حالا كه سالهاى قبل هم همين بود نتايجتون پس واسه چى انقدرپول ميگيرين؟؟!!!واس ه چى ازبازيكناى درجه يك دنيا هم بيشترميگيرين ؟؟؟؟

خيييلى ببخشيدكه توقع داريم نتايجتون هم حداقل نزديك اونا باشه خيييلى ببخشيد كه توقع داريم حداقل مثل اونا غيرتى بازيكنين
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر
سامان
0 # سامان 1396-04-02 16:50
فقرفرهنگى رو تو و امثال تو دارين كه عكساى بد حجاب زن و خواهراتون دست همه هست و همه جا پخخخشششههه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر
نوید
0 # نوید 1396-04-05 04:19
دوست عزیز اگر عکس زن و خواهر آقای غلامی تو شبکه های اجتماعی هست نشون از فقر فرهنگی ایشون نیست. خواهر و همسر ایشون هستن و به شما مربوط نیست که بخواید اظهار نظر کنید . فقر فرهنگی اینه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر
ناشناس
0 # ناشناس 1396-04-02 17:00
راست میگه...بازیکنی که32سالشه واقعا پیر نیست،بعدم هی میگن جوانگرایی جوانگرایی،حتما باید یه پسر14ساله بازی کنه که بشه اسمشو گذاشت جوانگرایی...وقت ی پاسور دوم33ساله ما شده 25ساله،این جوانگرایی نیس؟؟؟؟؟؟؟بعدم، حالا ماکه یه بار جزو6تیم بودیم و الان اینجوری ریختن سر تیم....وای به حال ایتالیا که هرسال جزو 6تیم بوده و امسال اخرشده :P:P:Pمتاسفانه ما ببریم یا ببازیم همیشه با یه سری ادم روبه روییم که یا فحش میدن یا انتقاد میکنن :lol::lol::lol:
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر
Raha
0 # Raha 1396-04-18 18:23
مرسی از شعورتون
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر
ستاره کریمی
0 # ستاره کریمی 1396-04-02 18:52
نه به نظر من پیر نشدن سناشون کاملا نرماله برای بازی در والیبال و واقعا هم ایران در کنار جوانان مانند سامان فاعزی و مسعود غلامی به بازیکنان با تجربه مثل میلاد عبادیپور یا عادل غلامی و محتبی میرزاجانپور نیاز داره تا جوونا بتونن از با تجربه ها کمک بگیرن همون جور که دیدین من نمیگم پیر ها میگم با تجربه ها
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر
میلاد ریزی
0 # میلاد ریزی 1396-04-02 19:18
باشه آقا قبول پیر نشدی.ولی ما دیگه از ریختت خوشمون نمیاد
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر
فردین زارعی
0 # فردین زارعی 1396-04-02 19:18
عادل خان غلامی بحث سن اصلا مطرح نیست ، بحث اینه که شما و تعدادی از ملی پوشان جدید و قدیمی که به تیم ملی دعوت شدند ، بی کیفیت ترین بازیکن ها هستید و بیخودی واسه مردم جا انداختن که اسامی جدید جوان هستند ، کجای دنیا به اینا میگن جوان!!!!! چون تازه اومدن به تیم ملی جوان شدند؟!؟! قرا 26 ساله ، صالح افزون 26 ساله ، مسعود غلامی 27 ساله ، سامان فائزی 26 ساله ، علی شفیعی 26 ساله ، نظری افشار 33 ساله ، به اضافه خودت عادل غلامی 32 ساله ، بی استعداد ترین و بی کیفیت ترین بازیکنان هستید . مدافع های برزیل درسته سن شون بالاست ولی کیفیت دارند و تا وقتی عالی باشند کسی نمی گه پیر شدن ، مثله سرجیو 41 سالگی بعد از المپیک خداحافظی کرد . دفاع وسط های برزیل حرف ندارن از نظر کیفی و فنی ، ادر کاربونرا 34 سالشه ، لوکاس ساوتکمپ ، سانتوز که میخواد بره پرتغال ، یه جوون هم آوردند 21 یا نهایت 22 ساله ، بهترین استیل و بهترین سرویس پرشی هارو میزند . تو یه دونه دفاع کردی؟ ده ساله چرا یاد نگرفتی سرویس پرشی بزنی؟؟!!! اون سامان فائزی و مسعود غلامی و شفیعی قد کوتاه از تو بدتر و افتضاح تر.
حق شماها نیست ملت رو شرمنده کنید ، باید عیدی و تشکری میرفتند جاتون ، تاجر و اسماعیل نژاد هم میرفتند جای غفور و قرا . بحثه شایسته سالاری هست که شماها بدبختانه اصلا شایستگی ندارید که در تیم ملی هستید. هرچند من معتقدم تو دفاع وسط ها تو جوانان هم فلج هستیم . و بازیکن کامل مطابق با استاندارد جهانی نداریم و ضربه ش رو هم می خوریم ، مثله مجرد و عینی و..... اصلا بدرد آینده تیم ملی نمیخورند . مگر تو نوجوانان که خیلی زمان میخواد تا این خلع هارو پر کنند . اما تو لیگ دفاع وسط خیلی سرتر و خیلی بهتر از شماها داشتیم . تو دریافت کننده هم رحمان داوودی و شبان و اگه ادریس دانشور دریافتش مشکل دار نمی بود ، معرکه بود . به جای میرزاجان پور که دریافت نداره ، و نظری افشار که سرویس نداره ، و قائمی که اسپک ش بینهایت ضعیفه.
خلاصه این کادر فنی تیم ملی رو نابود می کنه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر
علی طهماسبی
0 # علی طهماسبی 1396-04-02 19:44
جناب آقای غلامی عزیز
بر خلاف دیدگاه شما انتقادات مبتنی بر نتایج نیست بلکه پیکان انتقادات متوجه آمار ضعیف تیم و ضعف کادر فنی در ارنج و کوچینگ و نبود برنامه برای جایگزینی جوانان توانمند خصوصا در پست هایی که تیم در آنها به صورت دایم آمار ضعیف داشته و اتخاذ تاکتیک هایی که در قیاس با والیبال روز دنیا گامی به عقب به حساب می آید ، بوده است .
در خصوص عملکرد کولاکویچ برای اهل فن ، توان و انگیزه ایشان مشخص است ، به نظر می رسد با ادامه فعالیت ایشان ، روند نزولی عملکرد تیم ادامه پیدا کند .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر
علیرضا0511
0 # علیرضا0511 1396-04-02 21:29
خداییش ببنید چقدر اینا پرو شدن?!!!!

اقا جان نمیخوایم برا تیم بازی کنی....نه سرویس داری نه دفاع اسپک هاتم بیرونه......شما و معروف و موسوی و غفور باید از تیک برین تا حوان تر ها بیان و این باند بازی هاتونم تموم شه که مردم رو فدای این باند بازی هاتون کردین
خجالت بکشید اون پولا خوردن نداره از خدا بترسید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر
محمد236
0 # محمد236 1396-04-02 22:22
بازیکن برزیلیه اگه 32 سالشه واقعا 32 سالشه. جنابعالی و دوستانت مثل معروف, موسوی, محمودی, میرزاجانپور و مهدوی حداقل 3 سال صغره سنی دارین. ثانیا کجای دنیا سرعتی زن با قد 195 میزارن تو زمین! امروزه قد 195 برای دریافت کننده هم پایینه چه برسه به دفاع وسط.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر
Raha
0 # Raha 1396-04-18 18:22
شما اول برو بیوگرافی هاشونو بخون بعد بیا اینجا نظر بده
کی گفته اینایی که نام بردی ۳۵ سالشونه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر
دانیال پ
0 # دانیال پ 1396-04-03 01:35
آقای غلامی شمادوسال پیش 32سال سن ات بود الآن تومسابقات موقع سرویس مشخصات قد وسن شمارو میداد شما دوباره 32 سال سن ات بود؛حالا کاری با سن شما نداریم بحث تمام دوستان این هست که چرا بی انگیزه بازی میکنید چرا یه دفاع نمیکنی؟چیزی غیر از این هست که شما وامثال شما اشباع شدن و خودشون رو از قبل درلیست تیم ملی میدونند
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر
صفري
-1 # صفري 1396-04-03 03:06
بعد از شهرام محمودي شما مفت خور بودي امسال هم اکبري چند تا اضافه کرد توپ که نميزني دفاع هم که نکردي سرويس هاتم که بدرد خودت ميخوره بحث جوانگرايي نيست بحث شايسته سالاريه که از تو بهتر خيلي زياده تو ايران که نميارن تو چهل سالت باشه ولي مثل لوکاس ساتکمپ امتياز بگيري والا ما راضي هستيم.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر
دارابی
0 # دارابی 1396-04-03 04:09
اقای غلامی از انتقاد بدت نیاد اینو یاد بگیرید اگر مردم انتقاد میکنند دلشون میسوزه بخاطره اینکه از پول این مردم شما و امثال شما به اینجا رسیدید متاسفانه هر موقع از ورزشکارها انتقاد میشه میگن غرض دارن شما و امثال شما که پولهای میلیاردی گرفتید دیگه انگیزه ای برای تیم ملی ندارید پوشیدن پیراهن تیم ملی مقدس است هرکسی ارزوی اینو داره و ملی پوشهای تیمهای اروپایی که شما میگبن تا زمانی که زنده هستن قدرشو میدونند نه مثل شما که وقتی جیبتون پر شد دیگه به این مسًله فکرشو نمیکنید لطفا از شهرام محمودی یاد بگیرید و تا دیر نشده و اندکی آبرو دارید از تیم ملی خداحافظی کنید شما موسوی معروف همگی لطفا
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر
*
0 # * 1396-04-03 10:31
اين اقاي نسبتا محترم و پررو يكي از عوامل پنج سته شدن با ارژانتين بود با اون خنده هاي مسخره ش رو به بازيكنهاي حريف لطف كن از تيم ملي بكش كنار چون تحمل نه بازي شما رو داريم و نه دوست داريم بازيكني ببينيم به خاطر عكس سلفي با پسر يا خانومش دوست داشته و داره در تيم ملي باشه لطفا برو به تيم باشگاهيت برس كه از خداتون بود سرمايه هاي ها تيم ملي صعود نكنه اخه دغدغه مالي شما باعث شد باشگاه مهمتر باشه .....
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر
سامان
0 # سامان 1396-04-03 14:57
منم میلیاردی پول میگرفتم
همین جوری دم درمیاوردم
دوستان اصلا حرص نخورین که ارزششو ندارن اینا
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر
افشین۲
0 # افشین۲ 1396-04-03 15:38
درسته،اون موقع هاهم نتیجه نمیگرفتین.ولی اون موقعها میلیاردی هم پول نمیگرفتین
پس شماها واسه چی انقد پول میگیرین،هان؟
اصلا حلال وحروم سرتون میشه؟؟؟؟؟؟!!!!!!!
خیییلی ببخشید که مردم ازتون توقع دارن خوب و غیرتی بازی کنین
به بزرگیه خودتون ببخشید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر
مجتبی شکوری
0 # مجتبی شکوری 1396-04-07 19:54
پول از باشگاش میگیره چ ربطی به تیم ملی دارع
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر
سوگل
0 # سوگل 1396-04-03 20:15
عجب رويى داره اين!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

چون اون سالا نتيجه نميگرفتين پس الانم نبايدنتيجه بگيرين ديگه
چه باافتخارم ميگه

خوش به حال من...
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر
سش
0 # سش 1396-05-01 21:28
یک بار رده4 اومدیدواونم به لطف یاران ولاسکو.که امریکا را بردند.وگره شما کجا رده4 کجا.پدر بزرگ اگه به وقتش کنار میرفتی محبوب بودی.پله و مارادونا هم الان بیان بازی کنن همه اعتراض میکنند و مسخره.تو پیر شدی هنوز بلد نیستی سرویس بزنی.ادعا نکن.عددی نیستی از چاله میدون اوردنت.اصولی بلد نیستی.هوش هم که عالی تو و اون اردک مرندی غوغا میکنید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر

آخرین عناوین

  1. همه
  2. مطالب
  3. تصاویر
  4. ویدیوها

جشنواره فروش ویژه نوروزی والیبال ایران

جشنواره فروش ویژه نورزوی فروشگاه اینترنتی والیبال ایران

پربحث ترین مطالب ماه