جدیدترین اخبار والیبال در کانال تلگرام ما عضویت

بیوگرافی داوران والیبال

نام : محمد حسن  /   نام خانوادگی : خوشدل /  تاریخ تولد : 1328/7/1  /  محل تولد: تهران /  درجه داوری : بین المللی

بیوگرافی محمد حسن خوشدلپایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران - محمد حسن خوشدل در مهرماه سال 1328 در تهران به دنیا آمد.وی دارای فوق دیپلم صنایع شیمیایی است و به زبان انگلیسی مسلط می باشد. متاهل بوده و 3 فرزند دارد. قورمه سبزی غذای مورد علاقه ی اوست. فیلم پلیسی می بیند، آهنگ های آرام و بدون کلام گوش می دهد، اهل خواندن کتاب های تاریخیست و هیچ سرگرمی جز کنار خانواده بودن برایش جذاب نیست. لیگ های ایران و ایتالیا مورد علاقه اش است، خولیو ولاسکوی آرژانتینی را دوست دارد و داوران مورد علاقه اش محمد حسین شفقی، حمید راهجردیان و شهباز صدری می باشند. فعالیت والیبالی خوشدل در سال دوم دبیرستانش به عنوان بازیکن در تیم دبیرستان شروع شد و استمرار یافت. عشق و علاقه ی وافر او به این رشته ورزشی باعث شد تا در سال 1353 کار قضاوت را آغاز و از همان ابتدا در باشگاه های تهران و لیگ برتر زیر نظر اساتیدش کار کند.وی همسرش را بهترین مشوق خود می داند.

 

محمد شاهمیری در سال 1344 در شهریار چشم به جهان گشود . پدرش کشاورز بود و وی نیز بسیار به کشاورزی علاقه داشت. والیبال را در 13 سالگی آغاز کرد و در 18 سالگی زیر نظر استاد کدخدازاده توانست داور درجه سه شود.

محمد شاهمیریپایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران - محمد شاهمیری در سال 1344 در شهریار چشم به جهان گشود . پدرش کشاورز بود و وی نیز بسیار به کشاورزی علاقه داشت. والیبال را در 13 سالگی آغاز کرد و در 18 سالگی زیر نظر استاد کدخدازاده توانست داور درجه سه شود. اولين داوري در ليگ ايران را به عنوان داور دوم بازي هنگامی که داور درجه ٢ بود بین تيم هاي پرسپوليس و جانبازان محمود آباد قضاوت نمود.
وی با تلاش بسیار در سال 1376 به درجه داور بین المللی نایل گشت . مسابقات دهه فجر 1377 اولین مسابقات بین المللی بود که شاهمیری قضاوت کرد. سپس در سال 1999 اولین مسابقه آسیایی و در سال 2001 برای المپیک دانشجویان جهان سوت زد . از سال ٢٠٠٣ از سوي FIVB جهت قضاوت در مسابقات نوجوانان جهان و جوانان جهان دعوت شد و از آن سال تاكنون همه ساله به مسابقات مختلف جهاني دعوت می شود. وی به مسابقات جايزه بزرگ جهان، جام جهاني، قهرماني جهان و در سال ٢٠٠٨ المپيك پكن دعوت شد.

آخرین عناوین

  1. همه
  2. مطالب
  3. تصاویر
  4. ویدیوها