بیوگرافی داوران والیبال

نام : محمد حسن  /   نام خانوادگی : خوشدل /  تاریخ تولد : 1328/7/1  /  محل تولد: تهران /  درجه داوری : بین المللی

بیوگرافی محمد حسن خوشدلپایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران - محمد حسن خوشدل در مهرماه سال 1328 در تهران به دنیا آمد.وی دارای فوق دیپلم صنایع شیمیایی است و به زبان انگلیسی مسلط می باشد. متاهل بوده و 3 فرزند دارد. قورمه سبزی غذای مورد علاقه ی اوست. فیلم پلیسی می بیند، آهنگ های آرام و بدون کلام گوش می دهد، اهل خواندن کتاب های تاریخیست و هیچ سرگرمی جز کنار خانواده بودن برایش جذاب نیست. لیگ های ایران و ایتالیا مورد علاقه اش است، خولیو ولاسکوی آرژانتینی را دوست دارد و داوران مورد علاقه اش محمد حسین شفقی، حمید راهجردیان و شهباز صدری می باشند. فعالیت والیبالی خوشدل در سال دوم دبیرستانش به عنوان بازیکن در تیم دبیرستان شروع شد و استمرار یافت. عشق و علاقه ی وافر او به این رشته ورزشی باعث شد تا در سال 1353 کار قضاوت را آغاز و از همان ابتدا در باشگاه های تهران و لیگ برتر زیر نظر اساتیدش کار کند.وی همسرش را بهترین مشوق خود می داند.

 

محمد شاهمیری در سال 1344 در شهریار چشم به جهان گشود . پدرش کشاورز بود و وی نیز بسیار به کشاورزی علاقه داشت. والیبال را در 13 سالگی آغاز کرد و در 18 سالگی زیر نظر استاد کدخدازاده توانست داور درجه سه شود.

محمد شاهمیریپایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران - محمد شاهمیری در سال 1344 در شهریار چشم به جهان گشود . پدرش کشاورز بود و وی نیز بسیار به کشاورزی علاقه داشت. والیبال را در 13 سالگی آغاز کرد و در 18 سالگی زیر نظر استاد کدخدازاده توانست داور درجه سه شود. اولين داوري در ليگ ايران را به عنوان داور دوم بازي هنگامی که داور درجه ٢ بود بین تيم هاي پرسپوليس و جانبازان محمود آباد قضاوت نمود.
وی با تلاش بسیار در سال 1376 به درجه داور بین المللی نایل گشت . مسابقات دهه فجر 1377 اولین مسابقات بین المللی بود که شاهمیری قضاوت کرد. سپس در سال 1999 اولین مسابقه آسیایی و در سال 2001 برای المپیک دانشجویان جهان سوت زد . از سال ٢٠٠٣ از سوي FIVB جهت قضاوت در مسابقات نوجوانان جهان و جوانان جهان دعوت شد و از آن سال تاكنون همه ساله به مسابقات مختلف جهاني دعوت می شود. وی به مسابقات جايزه بزرگ جهان، جام جهاني، قهرماني جهان و در سال ٢٠٠٨ المپيك پكن دعوت شد.

آخرین عناوین

  1. همه
  2. مطالب
  3. تصاویر
  4. ویدیوها

هر آنچه در والیبال نیاز دارید

ghab.gif

از سراسر اینترنت

مطالب ویژهتبلیغات متنی

ربات اینستاگرام ایران سوشال

ربات هوشمند افزایش فالوور اینستاگرام واقعی، فعال و هدفمند ایرانی با امکان 3 روز تست رایگان!

www.iransocial.net

آکادمی دیجیتال مارکتینگ

اولین و برترین برگزارکننده تخصصی دوره های کاربردی بازاریابی اینترنتی در ایران

www.dmacourse.com

پول تیکت

نقد و بررسی و خرید بلیط استخرها و پارک های آبی، سونا و جکوزی سراسر ایران و تخفیف بلیط استخرها و پارک های آبی

www.poolticket.org