والیبال ایران - تیم های ملی الف و ب والیبال ساحلی کشورمان به منظور شرکت در قابت های انتخابی المپیک شب گذشته ایران را به مقصد تایلند ترک کردند.

والیبال ساحلیبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران از فدراسیون والیبال، دومین مرحله مسابقات والیبال ساحلی انتخابی المپیک در منطقه آسیا از 23 تا 25 اردیبهشت ماه به میزبانی شهر کالاسین تایلند پیگیری خواهد شد.


تیم های ملی الف و ب والیبال ساحلی ایران شب گذشته (دوشنبه شب) از طریق فرودگاه امام خمینی (ره) تهران را به مقصد تایلند ترک کردند تا در این رقابت ها شرکت کنند.


رحمان رئوفی و بهمن سالمی تیم ملی الف، بهمن قلی پوری، عبدالحامد میرزاعلی و رضا عصاری نایینی به عنوان بازیکنان تیم ملی ب والیبال ساحلی ایران در این رقابت ها شرکت می کنند.


کیودای به عنوان سرمربی و محمود نوری به عنوان سرپرست تیم های ملی والیبال ساحلی ایران را در این رقابت ها همراهی می کنند.


این رقابت ها دومین مرحله انتخابی المپیک محسوب می شود که با حضور 9 کشور ایران، چین، تایلند، عمان، هند، جزایر کوک، ویتنام و ساموآ برگزار می شود.


تیم اول این رقابت ها مجوز حضور در رقابت های نهایی انتخابی المپیک که به میزبانی استرالیا برگزار خواهد شد، به دست می آورد.


مرحله نخست رقابت های والیبال ساحلی انتخابی المپیک در منطقه های مختلف آسیا برگزار شد که تیم های ایران آذرماه سال گذشته در مسابقات هند در رتبه دوم قرار گرفتند و مجوز حضور در رقابت های تایلند را به دست آوردند. تیم های اول و دوم هر منطقه مستقیم به بازی های مرحله نهایی در استرالیا صعود کردند.

عضویت در کانال تلگرام والیبال ایران

نوشتن دیدگاه


* دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.
* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
* ارسال پیام توسط یک نفر با نام های مختلف ممنوع است.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
ارسال

آخرین عناوین

  1. همه
  2. مطالب
  3. تصاویر
  4. ویدیوها