قرعه کشی مسابقات والیبال ساحلی قهرمانی کشور برگزار شد و 19 تیم شرکت کننده در این رقابت ها حریفان دور مقدماتی خود را شناختند.

والیبال ساحلی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران، مراسم قرعه کشی این رقابت ها که با نام یادواره شهدای بانک تجارت برگزار خواهد شد، شب گذشته (سه شنبه شب) با حضور اعضای سازمان والیبال ساحلی فدراسیون والیبال، نمایندگان تیم های شرکت کننده و مسئولین محلی برگزار شد.

 

در ابتدای این مراسم سرپرست فنی مسابقات والیبال ساحلی قهرمانی کشور آخرین قوانین و مقررات والیبال ساحلی را برای بازیکنان و مربیان تیم های شرکت کننده تشریح کرد.

 

حمید موحدی در باره نحوه برگزاری این رقابت ها نیز گفت: مرحله مقدماتی در هشت گروه (پنج گروه دو تیمی و سه گروه سه تیمی ) به صورت گروهی برگزار می شود و تیم های اول و دوم هر گروه به مرحله دوم صعود می کنند.

 

مرحله دوم به بعد به صورت تک حذفی و مانند فرمول جدید مسابقات جهانی والیبال ساحلی خواهد بود. در مرحله دوم تیم های اول هشت گروه به مصاف تیم های دوم می روند که حریف آنان به صورت قرعه کشی مشخص خواهد شد.

 

بر اساس این گزارش، دور مقدماتی مسابقات والیبال ساحلی قهرمانی کشور از صبح امروز چهارشنبه با حضور 19تیم در هشت گروه و در دو زمین ساحلی در کنار دریاچه خزر آغاز می شود.

 

هر تیم 300 هزار تومان برای حضور در این رقابت ها حق ثبت نام پرداخت کرد و در مجموع پنج میلیون و 700 هزار تومان جمع آوری شد. در مجموع 200 میلیون ریال نیز جایزه نقدی برای تیم های برتر این رقابت ها در نظر گرفته شده است که به تناسب رتبه و مقام آنان بین هشت تیم برتر تقسیم خواهد شد.

 

*اسامی تیم ها و بازیکنان شرکت کننده در مسابقات والیبال ساحلی قهرمانی کشور :

1- بیمه کار آفرین (صابر هوشمند و بهمن سالمی)

2- شهرداری ارومیه (پرویز فرخی و آق محمد سلاق)

3- هیات والیبال عباس آباد (ابوذر سبانکار و میلاد درگاهی)

4- توسکا محله چابکسر (یوسف دو بنده و شهرام قاسم خواه)

5- اتو سرویس جعفری ندیم (عزیز امامیان و وحید نیکوفر)

6- بانه سیم گلستان ( ابراهیم سن سبیلی و عبدالحامد میرزاعلی)

7- مجموعه ورزشی ترانی سمنان (صالح حاجیان و امیر حسین صادقی)

8- هیات والیبال تنکابن مازندران (حسین حسین آروئی و رحیم آبانی)

9- نظام مهندسی مازندران (مرتضی شالی کار و مهدی جعفرپور)

10- اداره بنادر بوشهر (عبدالخالق کرمی نژاد و محمد کرشاسبی)

11- شهد آرا کاسپین (سروش جعفری و مجتبی امیری)

12- بانک تجارت آذربایجان شرقی (پیام شعبان پور و عباس پورعسگری)

13- شموشک مازندران (ایمان کرمی نژاد و بهنام توکلی)

14- هیات والیبال سنندج (رشاد رضایی و فربد خلیلی)

15- هتل ارشیای کلاچای ( سید سینا جعفری و رسول خواجه)

16- میکا مال کیش ( کیا شوشتری زاده و هادی جعفری)

17- سازمان منطقه آزاد کیش (محمدرضا فجریان و بهنام فتاحی)

18- آب معدنی سوپرایز ( بهمن قلی پوری – امید شوشتری زاده)

19- آیندگان گلستان (کیوان صحنه و لقمان شکوری)

 

*گروه بندی مسابقات والیبال ساحلی قهرمانی کشور :

گروه اول: شهرداری ارومیه – آیندگان گلستان

گروه دوم: بیمه کارآفرین – شهد آرا کاسپین

گروه سوم: بانه سیم گلستان – هیات والیبال سنندج

گروه چهارم: میکا مال کیش – هیات والیبال عباس آباد

گروه پنجم: آب معدنی سوپرایز – نظام مهندسی مازندران

گروه ششم: توسکا محله چابکسر – شموشک مازندران – سازمان منطقه آزاد کیش

گروه هفتم: هتل ارشیای کلاچای – اداره بنادر بوشهر – هیات والیبال تنکابن مازندران

گروه هشتم: اتو سرویس جعفری ندیم – بانک تجارت آذربایجان شرقی – مجموعه ورزشی ترانی سمنان

 

در دور مقدماتی این رقابت ها 14 بازی برگزار خواهد شد و تیم های اول و دوم هر گروه به مرحله بعدی صعود می کنند.

عضویت در کانال تلگرام والیبال ایران

نوشتن دیدگاه


* دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.
* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
* ارسال پیام توسط یک نفر با نام های مختلف ممنوع است.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
ارسال

آخرین عناوین

  1. همه
  2. مطالب
  3. تصاویر
  4. ویدیوها