جدیدترین اخبار والیبال در کانال تلگرام ما عضویت

تیم ملی والیبال نشسته آلمان برای برگزاری اردوی آمادگی و چند بازی تدارکاتی جمعه شب وارد ایران می شود.

والیبال نشستههادی رضایی مدیر تیم های ملی والیبال نشسته با اعلام این خبر گفت: تیم ملی والیبال نشسته آلمان جمعه شب برای برگزاری اردوی آمادگی و چند بازی تدارکاتی وارد ایران خواهد شد و با تیم جوانان و چند تیم باشگاهی مسابقه خواهد داد.

 


رضایی افزود: تیم جوانان والیبال نشسته، پشتوانه تیم ملی ایران است و به همین دلیل یک بازی تدارکاتی برای این تیم در نظر گرفته ایم. همچنین تیم ملی آلمان چند بازی هم با تیم های باشگاهی انجام خواهد داد.وی اظهار داشت: تیم جوانان اردوی آمادگی خود را از روز جمعه ۲۰ مردادماه آغاز می کند تا روند آمادگی این تیم ادامه داشته باشد. این تیم از آنجایی که پشتوانه تیم ملی است باید روند آمادگی اش حفظ شود.مدیر تیم های ملی والیبال نشسته خاطرنشان کرد: برای تیم جوانان چهار اردوی تدارکاتی درنظر گرفته ایم تا ورزشکاران خوب را شناسایی کرده و سایر ورزشکاران نیز روند آمادگی خود را طی کنند.

 

وی درباره تیم ملی والیبال نشسته گفت: تیم ملی اردوهای تمرینی خود را از شهریورماه آغاز خواهد کرد. کادر فنی تیم ملی بانوان نیز به زودی معرفی می شود. تیم ملی والیبال نشسته آلمان جمعه شب ۲۰ مردادماه وارد ایران شده و تا ۲۹ مردادماه اردوی آمادگی و چند بازی تدارکاتی با تیم جوانان و باشگاهی انجام خواهد داد. این تیم صبح ها تمرین و بعدازظهرها مسابقه خواهد داشت.

منبع: مهر

عضویت در کانال تلگرام والیبال ایران

نوشتن دیدگاه


* دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.
* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
* ارسال پیام توسط یک نفر با نام های مختلف ممنوع است.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
ارسال

آخرین عناوین

  1. همه
  2. مطالب
  3. تصاویر
  4. ویدیوها

جشنواره فروش ویژه نوروزی والیبال ایران

جشنواره فروش ویژه نورزوی فروشگاه اینترنتی والیبال ایران

پربحث ترین مطالب ماه