اخبار جام کنفدراسیون آسیا

والیبال ایران: سرمربی تیم ملی ب والیبال ایران پس از قهرمانی در جام کنفدراسیون والیبال آسیا گفت: ایران با تیم دومش قهرمان شد و هیچ یک از بازیکنان ترکیب المپیکی ایران در تیم ما حضور نداشتند.

ناصر شهنازیبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ تیم ملی ب والیبال کشورمان ساعتی پیش موفق شد در فینال مسابقات جام کنفدراسیون والیبال مردان آسیا از سد چین عبور کرده و برای سومین بار قهرمان این مسابقات شود. ناصر شهنازی،سرمربی تیم ملی ب کشورمان در این خصوص اظهار داشت: ما تیم چین را که یکی از تیم‌های خوب مسابقات بود شکست دادیم و به قهرمانی رسیدیم.بازی سختی با این تیم داشتیم. در ست دوم هم جابه‌جایی‌هایی در تیم انجام دادیم تا عقب‌ماندگی امتیازی خود را جبران کنیم و در نهایت پیروز شدیم و به مقام قهرمانی رسیدیم. این قهرمانی را به مردم ایران تبریک می‌گویم.

والیبال ایران: کمیته فنی مسابقات والیبال جام کنفدراسیون مردان آسیا برترین بازیکنان این دوره از رقابت ها را معرفی کرد و علیرضا بهبودی کاپیتان و پاسور ایران به عنوان ارزشمندترین بازیکن معرفی شد.

علیرضا بهبودی ارزشمندترین بازیکن والیبال آسیابه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران، پنجمین دوره مسابقات والیبال جام کنفدراسیون مردان آسیا از یکم مهرماه درشهر «ناخون پاتوم» تایلند آغاز و امروز (چهارشنبه) هفتم مهرماه با قهرمانی تیم ملی ب والیبال ایران به پایان رسید.

والیبال ایران: علیرضا بهبودی پس از قهرمانی در جام کنفدراسیون والیبال آسیا چهارگوشه زمین را بوسید و از تیم ملی والیبال خداحافظی کرد.

علیرضا بهبودی والیبال ایرانبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ تیم ملی ب ایران امروز(چهارشنبه) در دیدارنهایی پنجمین دوره جام کنفدراسیون والیبال آسیا چین را شکست داد و برای سومین بار قهرمان این رقابت ها شد.

والیبال ایران: تیم ملی والیبال ایران که پرافتخارترین تیم جام کنفدراسیون والیبال مردان است، امشب برای سومین بار قهرمان قاره کهن شد و تیم های چین و ژاپن هم در رده های دوم و سوم ایستادند.

تیم ملی ب والیبال ایرانبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ پنجمین دوره رقابت های جام کنفدراسیون والیبال مردان آسیا در حالی با برتری 3 بر یک ایران مقابل چین و قهرمانی شاگردان شهنازی به پایان رسید که این سومین مدال طلای کشورمان در این مسابقات بود و ایران با 3 طلا، یک نقره و یک مقام چهارمی همچنان پرافتخارترین تیم این رقابت ها باقی ماند. تیم های چین (یک طلا، 2 نقره و یک برنز) و کره جنوبی (یک مدال طلا و یک مدال نقره) در رتبه های دوم و سوم پرافتخارترین کشورهای جام کنفدراسیون والیبال آسیا هستند.

والیبال ایران: تیم ملی ب والیبال ایران با شکست ژاپن برای چهارمین بار به دیدار نهایی جام کنفدراسیون مردان آسیا راه یافت.

confedration-1.jpgبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران از فدراسیون والیبال، تیم ملی ب والیبال ایران در مرحله نیمه نهایی پنجمین دوره جام کنفدارسیون والیبال آسیا به مصاف ژاپن رفت و سه بر دو این تیم را شکست داد.

والیبال ایران - سرمربی تیم ملی ب والیبال ایران گفت: مسابقه با تایلند تمام شد و از هم اکنون به فکر مسابقه با ژاپن خواهیم بود.

ناصر شهنازیبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران از فدراسیون والیبال، ناصر شهنازی پس از صعود تیم ایران به جمع چهار تیم برتر جام کنفدراسیون مردان آسیا افزود: من خودم پیش بینی یک مسابقه سخت با تایلند را کرده بودم. این تیم ملی اصلی تایلند هست که بازیکنانش با تجربه هستند و سالها در کنار هم تمرین کرده اند.

والیبال ایران: تیم ملی ب والیبال ایران با برتری 3 بر یک مقابل تایلند میزبان جام کنفدراسیون مردان آسیا به مرحله نیمه نهایی این رقابت ها صعود کرد.

تیم ملی ب والیبال ایرانبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران از فدراسیون والیبال، تیم ملی ب والیبال ایران در مرحله یک چهارم نهایی پنجمین دوره جام کنفدارسیون والیبال آسیا به مصاف تایلند میزبان این رقابت ها رفت.

والیبال ایران: تیم ملی والیبال کشورمان در مرحله حذفی رقابت های جام کنفدراسیون والیبال آسیا چهارشنبه هفته جاری به مصاف تایلند خواهد رفت.

تیم ملی ب والیبال ایرانبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران، در پایان دور مقدماتی جام کنفدراسیون والیبال آسیا و در گروه یک چین با هشت امتیاز از سه برد صدرنشین شد و تیم های قزاقستان، چین تایپه و تایلند رتبه های دوم تا چهارم را به دست آوردند.

والیبال ایران - سرمربی تیم ملی ب والیبال ایران گفت: تمرکز بالای بازیکنان ایران رمز شکست تیم کره جنوبی بود که خوشبختانه ملی پوشان ایران از اواخر ست نخست به آن رسیدند.

علیرضا بهبودیبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران از فدراسیون والیبال، ناصر شهنازی پس از شکست سه بر صفر کره جنوبی برابر ایران گفت: حساب ویژه ای برای مسابقه با کره باز کرده بودیم، از دو مسابقه این تیم نیز اطلاعات مورد نیاز را به دست آوردیم و می دانستیم که در ابتدا مسابقه با کره جنوبی سخت خواهد بود.

تیم ملی ب والیبال ایران فردا (شنبه) در آخرین دیدار دور مقدماتی خود در حالی به مصاف کره جنوبی می رود که این مسابقه جدال برای صدرنشینی در گروه دوم جام کنفدراسیون مردان آسیاست.

تیم ملی ب والیبال ایرانبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران از فدراسیون والیبال، پنجمین دوره جام کنفدراسیون والیبال مردان آسیا از یکم مهرماه با حضور هشت تیم برتر این قاره در شهر ناخون پاتوم تایلند آغاز شده است.

آخرین عناوین

  1. همه
  2. مطالب
  3. تصاویر
  4. ویدیوها

هر آنچه در والیبال نیاز دارید

ghab.gif

از سراسر اینترنت

مطالب ویژه



تبلیغات متنی

ربات اینستاگرام ایران سوشال

ربات هوشمند افزایش فالوور اینستاگرام واقعی، فعال و هدفمند ایرانی با امکان 3 روز تست رایگان!

www.iransocial.net

آکادمی دیجیتال مارکتینگ

اولین و برترین برگزارکننده تخصصی دوره های کاربردی بازاریابی اینترنتی در ایران

www.dmacourse.com

پول تیکت

نقد و بررسی و خرید بلیط استخرها و پارک های آبی، سونا و جکوزی سراسر ایران و تخفیف بلیط استخرها و پارک های آبی

www.poolticket.org