والیبال ایران: تیم ملی والیبال ایران در دومین بازی خود در رقابت های المپیک ریو علارغم ارائه یک نمایش بسیار زیبا با حساب 3 بر 2 مغلوب لهستان شد.

والیبال ایران و لهستانبه گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ تیم ملی والیبال کشورمان در دومین دیدار خود از چارچوب رقابت های المپیک ریو 2016 از ساعت 1:05 دقیقه بامداد چهارشنبه (با نیم ساعت تاخیر) در سالن ماراکانا برزیل به مصاف تیم قدرتمند لهستان رفت و در نهایت غلارغم ارائه یک نمایش بسیار زیبا و پایاپای با حساب 3 بر 2 مغلوب شد.

 

رائول لوزانو سرمربی آرژانتینی تیم ملی والیبال کشورمان در شروع مسابقه از ترکیب شهرام محمودی، سعید معروف، محمد موسوی، میلاد عبادی‌پور، مهدی مرندی، حمزه زرینی و عادل غلامی استفاده کرد و میخال کوبیاک، پیوتر، بارتوش کورک، کارول کلوس، گرگوژ لوماژ، پاول زاتورسکی، متئوس میکا و متئوس بینیک نیز بازیکنان انتخابی استفان آنتیگا در شروع بازی بودند. 

دیدار والیبال ایران و لهستان

* ست نخست: 25 بر 17 به سود لهستان

ایران که عملکرد خوبی در شروع بازی نداشت رفته رفته توانست فاصله امتیازی ایجاد شده را کم کند اما سرویس های خوب لهستان و هم چنین توپ گیری انتهای زمین شاگردان آنتیگا باز هم برتری امتیازی را به سود آنها افزایش داد. در ادامه نیز اشتباهات فراوان تیم ما و حملات ضعیف عامل تداوم برتری سفید و سرخ ها بود. حتی وقت استراحت لوزانو هم نتوانست خیلی به تیم کمک کند و توپ و میدان کاملا در اختیار عقاب ها بود. نمایش نا امید کننده تیم ملی هم در حمله و هم در دریافت لوزانو را مجاب کرد تا بار دیگر در امتیاز 17 بر 11 درخواست وقت استراحت کند. البته به بازی آمدن قائمی که بر اساس آمار بهترین دریافت کننده ایران است کمی اوضاع آشفته ما را سامان داد ولی همچنان لهستان با توپ گیری های خود جلوی حملات ما را می گرفت. تیم ما در این ست اصلا در حد یک تیم المپیکی ظاهر نشد و امتیازات سرویس فراوانی را تقدیم حریف کرد. در حمله هم موفق ظاهر نشد و در نهایت تمامی این عوامل باعث شد تا لهستان ست اول را 25 بر 17 به سود خود پایان دهد. 

والیبال ایران و لهستان المپیک

* ست دوم: 25 بر 23 به سود لهستان
با شروع ست دوم لوزانو ترکیب اولیه تیم را تغییر داد و قائمی را جایگزین زرینی کرد. مشکل همیشگی دریافت در این ست هم با ایران بود. شاگردان لوزانو که به نظر می رسید از لحاظ روحی مشکل دارند با اشتباهات پیاپی از همان ابتدا برتری را به لهستانی ها تقدیم کردند. عقاب ها در دفاع و توپ گیری عملکرد بسیار خوبی داشتند. معروف سعی داشت با ترفند های مختلف مهاجمان را در بهترین شرایط صاحب توپ کند اما قدرت تهاجمی ما آن طراوتی که باید را نداشت. درخشش معروف در دقایقی باعث شد موتور تیم ما گرم شود و اختلاف امتیاز به حداقل برسد، همچنین حضور قائمی در این دقایق نحوه دریافت و سرویس ما را بهتر کرد تا بالاخره توانستیم نتیجه را در امتیاز 15 به تساوی کشانده و در امتیاز 18 بر 17 از حریف پیشی بگیریم. اما کورک که در ست اول ستاره بی چون و چرای تیمش بود در این دقایق باز هم درخشید و باعث شد لهستان ست دوم را نیز 25 بر 23 به سود خود به پایان برساند. 

مسابقه والیبال ایران و لهستان / المپیک ریو

*ست سوم: 25 بر 23 به سود ایران

ایران که به نظر می رسید از ابتدای مسابقات تحت تاثیر نام المپیک قرار گرفته از ست سوم این بازی خودش را پیدا کرد و توانست از همان ابتدا 4 بر یک از حریف پیشی بگیرد. در این دقایق آنتیگا برای متوقف کردن روند امتیاز گیری تیم ما در خواست وقت استراحت کرد که اتفاقا به تیمش کمک هم کرد. برتری 3 امتیازی ایران در امتیاز 8 به تساوی رسید.
دو تیم شانه به شانه هم پیش می رفتند و یک امتیاز برتری برای ایران برقرار بود. کورک بار حملات تیمش را به دوش می کشید و در تیم ما با ورود شریفات به زمین استفاده از سرعت برنامه اصلی تیم بود. کار تیمی ایران در این ست و ست قبل به مراتب از لهستان بهتر بود ولی کورک پشت خط زن لهستان به تنهایی جور بقیه را می کشید. آنتیگا در امتیاز 23 بر 22 به سود ایران وقت استراحت گرفت تا جلوی برتری تیم ما را بگیرد ولی بالاخره ایران موفق شد اولین ست را در المپیک به نام خود ثبت کند. ایران ست سوم را 25 بر 23 پیروز شد. 

مسابقه والیبال ایران و لهستان

* ست چهارم: 25 بر 20 به سود ایران

با پیروزی در ست سوم لبخند به لب والیبال کشورمان آمد و انگار تکه گمشده والیبال ما که انگیزه بود به تیم برگشت. این از شادابی بازیکنان در اوایل ست چهارم پیدا بود. هر زمان معروف راه می افتاد تیم جان می گرفت و همین امر برتری را در امتیازات آغازین به ایران داد. اما در ادامه دو دفاع از کورک در برابر شهرام محمودی ورق را به سود سفید و سرخ ها برگرداند و برتری امتیازی را برای لهستان به ارمغان آورد. ایران رفته رفته جان دوباره گرفت و بهتر از همیشه سرویس زده و در حمله و دفاع نیز خوب ظاهر شد. هرچه از بازی می گذشت کورک خسته تر به نظر می رسید و این فرصت خوبی برای ما بود. قائمی که به دلایل نامعلوم در بازی اول مقابل آرژانتین نیمکت نشین بود دو امتیاز سرویس پیاپی کسب کرد و 21 بر 19 ایران را پیش انداخت. آنتیگا که در این لحظات احساس خطر می کرد بلافاصله درخواست وقت استراحت کرد اما قهرمان جهان در سال 2015 که فکرش را هم نمی کرد 2 ست برتری را از دست دهد با اشتباهات پیاپی 25 بر 20 ست را به ایران داد تا بازی به دست پنجم کشیده شود.

 والیبال ایران و لهستان

* ست پنجم: 16 بر 14 به سود لهستان

با شروع ست پنجم دریافت های ایران به یمن حضور قائمی به خوبی به معروف می رسید و او هم سرعت را بهترین گزینه برای عبور از دفاع بلند لهستان به کار می گرفت. قائمی توپ گیری های خوبی در انتهای زمین داشت و این امر باعث شد تا فرصت استفاده از توپ های برگشتی را هم داشته باشیم. کورک در این دقایق شادابی ست های اول را نداشت و جای خود را به کونارسکی داد. ما در کار تیمی برتر از لهستانی ها بودیم و لهستانی ها با تکیه بر تک ستاره هایشان شانه به شانه ما پیش می آمدند. آنتیگا که بازی را از دست رفته می دید در امتیاز 13 بر 12 به سود ایران درخواست وقت استراحت کرد و کورک را مجدد در امتیاز پایانی به میدان فرستاد این واکنش آنتیگا بازی را 16 بر 15 به سود تیمش برگرداند. این بار لوزانو بود که در این لحظه وقت استراحت گرفت. سرمربی تیم ملی کشورمان یک بار دیگر در امتیاز 17 بر 16 وقت استراحت گرفت ولی هیچکدام نتوانست مانع برتری لهستان شود. لهستانی ها ست پنجم را 18 بر 16 پیروز شدند.

نوشتن دیدگاه

* دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.
* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
* ارسال پیام توسط یک نفر با نام های مختلف ممنوع است.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

دیدگاه‌ها  

شماخی
+6 # شماخی 1395-05-20 15:47
لهستان اگه اینهمه سرویس خراب نمیکردوفقط بایه بازیکن هنرنمایی کردچندان قوی هم نبودکه ماباختیم وداریم خوشحالی میکنیم ارنج خوب نیست ازسرویسهاودفاعه ا واسپکهای بلندغفوراستفاده میشدمیتونستیم ببریم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر
خلیل
+10 # خلیل 1395-05-20 14:48
به نظر من فرهاد قائمی از ابتدا باید در ترکیب قرار می گرفت بودن وی از هر نظر به نفع تیم هست اولادریافت اول به پاسور خوب برسه پاسور پاسهای خوب میده و اسپکرها اسپکش را خوب خواهند زد و از نظر سرویس هم یک سرگردن از سایر بازیکنان بالا تره و نظم تیم مقابل بهم میریزه و دفاع هم خوب شکل میگیره اما اینکه چرا در ترکیب اولیه تیم قرار نمیگیره برایم قابل هضم نیست!
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر
آبين
+10 # آبين 1395-05-20 14:06
من نميدونم دليل اصرار بر استفاده از زريني به جاي قائمي در ست اول چي بود همه ديديم كه با ورود فرهاد وضعيت دريافتها بهتر شد ضمنا در ست پنجم محمودي خيلي توپ خراب كرد و باعث باخت ما در اين ست شد بايد با غفور تعويض ميشد كه نشد
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر
رامسین
-3 # رامسین 1395-05-20 13:52
زرینی فقط یه دریافت اشتباه داشت. که به خاطر همون دریافت اشتباه تعویض شد. اون چند تا دریافتی که راحت در ست اول خوابید مال مرندی بود نه زرینی .
حمزه شانس نداره
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر
سامان
+2 # سامان 1395-05-20 15:48
اره حمزه این دوتا بازی انقد خوب بود که همون ست اول کشیدنش بیرون استراحت کنه خسته نشه وگرنه دریافتاش تو جهان تکه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر
رامسین
-3 # رامسین 1395-05-20 17:09
به نقل از سامان:
اره حمزه این دوتا بازی انقد خوب بود که همون ست اول کشیدنش بیرون استراحت کنه خسته نشه وگرنه دریافتاش تو جهان تکه

یا از سر تعصب حرف میزنی یا بازی رو ندیدی.ست اول مرندی بود که دربافت نمیکرد نه زرینی .(به غیر از یکی) . منتها به اسم زرینی تموم میشه .
ای خدا این مطلب رو به مردم بفهمون
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر
سامان
0 # سامان 1395-05-21 15:12
لابد لوزانو و سیچلو هم متوجه نشدن فقط تو متوجه شدی،دوتا بازی اومد همون اول بازی رفت بیرون تا اخرم نیاوردنش داخل چون جاش همون نیمکته و لوزانو هم اینو متوجه شد که میخش کرد به نیمکت اگه شما چیز جدیدی فهمیدی برو فدراسیون والیبال بگو...ایا زرینی رو در ستهای بعدی بازی داد؟ نه بازی نداد چون دید بازیو خراب کرده
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر
عسل
+11 # عسل 1395-05-20 12:32
واقعا حقمون باخت نبود .....من یکی که تا صبح اصلا نخوابیدم .... همش حسرت خوردم.....
به نظرم بازیه دیشب یجوری عجیب غریب بود ....اول اینکه من که به شخصه دارم به لوزانو شک می کنم .... اخه واس چی دوباره محمودی و زرینی رو میاری ترکیب اصلی ؟؟؟ بابا یکی بهش بگه حرف حسابت چیه ؟؟؟ چرا رو اعصاب یه ملت هستی ؟؟؟؟؟ ....
ما ست اول رو افتضاح شروع کردیک خدایی .... ینی همه افتضاح .... خیلیییییییی ناهماهنگ بازی کردیم و پر از اشتباه .....
ست دوم به مراتب بهتر شدیم ولی بازم به خاطر اشتباهات فردی و نداشتن سرویس زن خوب باختیم..... ست سوم رو هم داشتیم می باختیم ولی به نظر من قاعمی ناجی تیم ما بود و واقعا با ورودش توجه همه رو به خودش جلب کرد .... تنها کسی بود که اسپک های کورک دریافت می کرد و خوب سرویس میزد ...خدا خیرش بده .....
ست چهارم باز هم به خطر قاعمی و موسوی بردیم و عالییی بودن ......ولی ست پنجم بزرگترین اشتباه این بود که باااید از غفور استفاده میشد چون محمودی علارغم بازی خوبی که در ست های دوم و سوم و چهارم داشت ست پنجم رو خراب کرد و نمی تونست کاری بکنه ......به هر حال خسته نباشنو امیدوارم اولین بردمون فردا باشه ولی ترخدااااااااااا اااا یکی بگه چرا لوزانو از غفور استفاده نمی کنه ؟؟؟؟؟؟ چرا وقتی 13-9 عقبیم غفور و مهدوی رو میاری تو ؟؟ توقع داری معجزه کنن ؟؟؟ خب یکی نیس بهش بگه ادم عاقل یه بار غفور رو از شروع بازی بیار .... از کجا معلوم شاید مثل قاعمی درخشید ..بابا این لوزانو اصلا از بچه ها شناخت نداره ینی دیشب من فقط می خواستم تلویزیون رو بشکنم از دست تعویض های نابجای این ....به هر حال امیدوارم در بازی های بعد همراه با خوب بازی کردنامون بازی رو هم ببریم ....
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر
ثانی
+12 # ثانی 1395-05-20 11:22
ست پنجم واقعامحمودی امتیازنمیدادمیب ردیم چراازسرویسهای غفورمثل قئمی استفاده نمیکنیم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر
ستاره روشن
0 # ستاره روشن 1395-05-20 10:04
تنها جائیه که واقعا می شه گفت این باخت چیزی از شایستگی هاشون کم نکرد. ان شاءالله توی فینال می بینیم بچه هارو. به این می گن همدلی. حیف نیست خودتون رو گرفتار حواشی کنین؟ دست همه تون درد نکنه. عااااااااااالی بودین.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر
mohamad9499
+5 # mohamad9499 1395-05-20 09:45
دم بچه های تیم ملی گرم با بازی خوبشان دل ملتو شاد کردن ایشا الله تو بازیهای بعدی جبران میکنند
ولی در کل حیـــــــــــــ ـــــــــــــــ ف شد میتونست برد مال ماباشه وکاش تیم ملی وارد مسایل حاشیه نشه
با ارزوی بازیهای عالی از تیم والیبال ایـــــــــــــ ـــــــــــــــ ــــــــــــــر ان
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر
میلادمحمدی
+11 # میلادمحمدی 1395-05-20 09:07
باسلام.بعنوان یک ایرانی ازتمامی بروبچه های والیبال تشکرمیکنم خیلی خوب بازی کردید این باخت ازنظرمن یک برد بحساب میادواقعاازتمام ی شماتشکرمیکنم.ام ابعنوان یک والیبالیست ومنتقد بهتون بگم دلیل شکست ما توی ست پنجم ضعف کادرفنی ومتاسفانه بازهم باند باند بازی توبچه ها بود.جایی که وقتی شهرام محمودی سه امتیاز از توپ برگشتی به حریف میده بایدتعویض میشدهمه دیدن که وقتی کورک توسط موسوی به زیبایی دفاع شد مربی لهستان اونوتعویض کرد وکونارسکی روبه زمین اورد.دوستان عزیز ست اخر 15امتیازه پس حتی الامکان بایدبدقت بازی کنی.توپ برگشتی دوامتیاز داره یک امتیاز خودت میگیری یک امتیاز به حریف نمیدی.اما وقتی محمودی توپ اولوبه تور زد بایدباغفور تعویض میشد اماباتوجه به اینکه پاسورتیم عمدی به غفور پاس بد میده این تعویض انجام نشد.همه متوجه شدن که وقتی غفور به داخل زمین میومدپاسور دوم تیم هم باهاش میومد.به هر حال بهشون خسته نباشیدمیگیم.تیم ما حتما به دوربعدی صعودمیکنه اما اگه بخادبعنوان تیم چهارم نره وباتیم اول اونگروه که خیلی قدرتمنده روبرونشه باید روسیه روشکست بده.ای کاش بازی اول باارژانتین بازی نمیکردیم.متاسفا نه توکشورمون فدراسیون ورسانه ها اونقد اقای ولاسکو رو بزرگ نشون دادن که بچه ها بااسترس وترس واردزمین شدن.بابا ولاسکومربی خوبیه قبول ولی خیلی مثل اون توی والیبال هست نمونش اناستازی /مک کاچن/برناردی همین رزنده معروف.باخت به ولاسکوهم جنبه فنی داشت وهم جنبه روانی .به امیدارزوی موفقیت برای بچه های تیم ملی والیبال.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر
مجید
+4 # مجید 1395-05-20 19:13
به نکته خوبی اشاره کردی که معروف به غفور خوب پاس نمیده، خوب دلیلش چیه؟؟!! آقای معروف محض رضای خدا و بخاطر دل مردم کشورت دست از این بچه بازیها بردار.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر
امیر202
0 # امیر202 1395-05-20 08:09
من دیگه والیبال این آقایون رو نگاه نمی کنم راحت می خوام نظرم رو بگم، بازیکن های والیبال ما بدلیل اینکه فوق ستاره هستن و کسی هم نیست که جایگزینشون بشه چه بد بازی کنن چه خوب توی تیم می مونن اونها براشون مهم نیست از کی می بازن براشون بازی اصلن مهم نیست مگه اینکه تحت فشار بیش از اندازه قرار بگیرن (بازی با لهستان) تا خوب بازی کنن بصورت عادی بیخیالن، خوب به نهایت آرزوهاشون رسیدن سقفش همین قدر بوده شهرت هم که چاشنی شده. زمانی که همه از کواچ بد می گفتن می نظرم این بود که مشکل مربی نیست خوب حالا برای همه ثابت شده که مشکل مربی نیست بهترین مربی دنیا رو دارن + بهترین امکانات ایران که در هیچ تیم ورزشی در ایران نیست. این آقایون شهرت دارن و خطری رو هم احساس نمی کنن از بابت دعوت نشدن به تیم و هم تا حدودی قرار داد های سنگین این موارد هر کسی رو می تونه بی خیال کنه. ضمنا بازی با لهستان رو هم ندیدم باوجودکه شنیدم بازی قابل قبولی انجام دادن باز هم بازی های بعدیشون رو تحریم می کنم. خبری از صعود هم نیست سوتی اول اونقدر بزرگ بود که نمی شه جبرانش کرد. ضمنا ایرانی ها اصلن جو نگیردشون که این تیم توی این المپیک یا یه زمان دیگه ای چیزی می شه تا زمانی که بازیکن ها بیخیالن همینه مگر اینکه مجبور بشن برای جایگاهشون توی تیم بجنگن که البته این احتمال صف هست.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر
ufhs
+7 # ufhs 1395-05-20 04:15
اگه ولاسکو سرمربیمون بود الآن این لهستانو سه صفر می خوردیمش... حیییییییییف ولاسکو که رفت
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر
کارن
0 # کارن 1395-05-20 04:05
با درود دوباره .از بس هیجان زده بودم .بادم رفت اول از بازی خوب بچه ها وبه ویژه قاعمی موسوی معروف میلادو....مهدوی غفورو...تشکر کنم.ما واقعا وقتی همدل شدیم وتصمیم به بازی خوب و برد گرفتیم این کار رو انجام دادبم با کمی استباه به ویژه ست اول که ترکیب خوب نبود.فقط اقای مرندی امروز عالی بودی اما ی کم ....نه البته حق داری تجربه خیلی مهمه واقعا خوب بودی مرندی عزیز دستت درد نکنه.جای حرف دیگه نیست ولی ما اگر دو لیبرو اومده بودیم به جای اقای زرینی فشار کمتری روی اقای مررندی میامد و کیفیت تیم وایشان بالا میرفت .فقط دوباره از اقای اوزانو خواهش میکنم ست سوم به بعد ترکیب رو دست نزنه وبچها هم به همین منوال با انگیزه ادامه بدن.ممنون.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر
مانی
-3 # مانی 1395-05-20 04:00
چرا حمزه زرینی جنبه باخت نداره و به لهستانی ها هجوم بردش البته چند بازیکن دیگه هم بودن باید روی شخصیت اینا کار کرد تا ابروی ایران نبرن
اگه دست من بودش به خاطر این حرکت فوق العاده زشت و شرم اور و همچنین اعتراض های مکرر معروف و موسوی به داور(که دو کارت زرد هم داشت) و مهم تر از همه به خاطر رژه نرفتن(که نشان از بازیکن سالاری و توهین به ملت داره) کاروان والیبال رو هرچه سریع تر بر می گردوندم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر
بهمن
-2 # بهمن 1395-05-20 13:43
فعلا ک دست تو نیست....پس لازم نکرده برگردونی مانی جون
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر
هر کی
+3 # هر کی 1395-05-20 03:59
تیم و لوزانو به خودشون اومدن.

دو ست از لهستان گرفتیم که یک امتیاز داشت و بازی مصر و کوبا رو ببریم صعودمون قطعیه البته خدا کنه روسیه رو هم ببریم.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر
حسنزاده
+3 # حسنزاده 1395-05-20 03:57
این سرمربی لوزانو چرا اینجوریه؟؟هی تعویض میکنه بازکنان هم حواسشون پرت میشه...بنظرم تعویض نمیکرد الان ایران میبرد
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر
سامان
+9 # سامان 1395-05-20 03:55
استاد فرهاد قائمی، با سرویساش کمر لهستانو شکوند تو ست چهار چهار امتیاز گرفت،..دریافتاش م اگه ول میکردی هممممشون رو پیشونی معروف بود..محمودی و عبادی هم خوب بودن ...موسوی سرویس موجی رو دیگه رد کن وجدانن
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر
حسنزاده
+7 # حسنزاده 1395-05-20 03:54
من رفتم گریه کنم واقعا حیف شد
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر
مباشری
+6 # مباشری 1395-05-20 03:54
سید موسوی دمش گرم عالی بازی کرد
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر
مجید
-1 # مجید 1395-05-20 03:53
سید موسوی و قائمی عالی بازی کردن....غلامی و زرینی رفتن بیرون بازی بهتر شد... عبادی پور وقائمی پور در ست پنجم امتیاز اخر بازی خراب کرد خیلی حیف شد انگار رفتم جهنم دارم میسوزم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر
نیکخو
+6 # نیکخو 1395-05-20 03:52
خیلی بازی خوبی بود ..باید خودشونو بیشتر باور داشته باشند ..
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر
بهنام
+5 # بهنام 1395-05-20 03:49
ایران چقدر بدشانسه!!!!!!من که گریم میگیره...خداییش از ست دوم به بعد عالی بازی کردن...چون با انگیزه بازی کردن...ولی با ارژانتین خیلی بی انگیزه بازی کردن...عجب!!!!!
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر
Majid.volley
+11 # Majid.volley 1395-05-20 03:46
اره واقعا گل کاشتن
فقط این درگیری اخر بازی سرچی بود
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر
کارن
+11 # کارن 1395-05-20 03:45
بادرود.اقا وقتی میتونیم اینجوری بازی کنیم پس چرا؟اقای لوزانو چرا؟البته با تمام احترام به اقای زرینی .نباید تو بازی باشه به نفع خودشه.البته اقای لوزانو میدونیم شما احتمالا به خاطر شناخت نداشتن و حمله قویتر حمزه ایشون رو اوردی اما با توجه به شناخت حریفان از دریافت ضعیف ایشان بهتره بیرون باشه و با بهبود روحیه برا سرویس جای موسوی و ....بیاد.باور کنید به نفع خودشه.والان هم اگر ار اول با ترکیب ست سوم به بعد بازی کرده بودیم سه به یک برنده بودیم وارژانتین رو هم میبردیم.به هر حال اینو میذاریم به شناخت نداشتن اوزنو از بچه ها.و اگر شناخت داشت بجای ررینی ظریف رو برای دربافت بهتر ویا معنوی نژاد رو میاورد.اما لوزانو واقعا نشان داد مربی بادانشی و دو تعویضه ها و تعویض غلامی عالی بود هر چند غلامی با ریکاوری که کرد برگشت و ست چهارم باسدویس خوب باعث برد ما شد.و سرعتی زن جدید هم خیلی خوب کار کرد.افرین.اما من از اقای لوزانو میخام واقعا ترکیب ست سوم به بعد رو دیگه دست نزنه چرا که میلاد وهمه خوب بودن حتی مهدوی وغفور دوست داشتنی.به امید پیروزی.هر چند این بازی حبف شد.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر
fantom
+8 # fantom 1395-05-20 05:01
من هم موافقم
زرینی فقط سرویسش خوب هست تو بقیه چیزا خطرناکه تو زمین باشه تیم و میفرسته حوالی نپتون گم و گور میکنه میره!:)
بنظرم بد نیست بجای موسوی بیاد سرویس بزنه

از اونور هم غفور بیاد جای محمودی سرویس بزنه باور کنین یک تیمی میشیم در حد بولدوزر !
حرف گوش نمیدن که...... اینو ما پارسال بهشون گفتیم !
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر
امیر202
+3 # امیر202 1395-05-20 08:11
مشکل لوزانو نیست مشکل بازیکن ها هستن که نمی خوان بازی کنن از جون دل بازی نمی کنن بی خیالن. واقعا احساس نکردید که براشون برد یا باخت فرقی نمی کنه هیچ تلاشی هم نمی کنن
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر
..
+22 # .. 1395-05-20 03:40
حیف شد :sad: میتونستیم ببریم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر
ف.
+29 # ف. 1395-05-20 03:31
حیف شد...واقعا زحمت کشیدن از ست دوم به بعد...بازی خیلی خوبی بود به دل من که نشست ان شا الله بازیای بعدی رو با برد تموم کنیم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر
مجید
+11 # مجید 1395-05-20 08:18
دوستان من دیشب گفته بودم که قطعا لهستان خواهد برد و دلایلش رو هم گفتم اولین دلیل نبود انسجام تیمی و دومیش هم تاکتیک و آرنج اتخاذ شده از سوی کادر فنی بود که هر دوی این دلایل تا ست سوم بازی در جریان بود، آقای لوزانو چرا ترکیب ناموفق بازی اول رو دوباره در این بازی وارد زمین کردید؟!! واقعا عجیبه، تا کی آزمون و خطا؟؟ در حقیقت ما خودمان به حریفان میبازیم نه اینکه آنها مارو ببرند.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر
احمد
+4 # احمد 1395-05-20 10:20
تبریک می گم! واقعا تلاششون رو کردند و هر کسی در پست خودش خوب بازی کرد.

بازی دلنشینی بود! فقط باید این حالت جنگندگی رو حفظ کنند.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر
lpln
+8 # lpln 1395-05-20 13:20
لوزانو هنوز برتری غفور رو بر شهرام محمودی نفهمیده کافیه یه ذره بیشتر به غفور بازی بده تا گرم بشه و خودشو نشون بده
فک کنم فرق لوزانو و ولاسکو همین باشه لوزانو از همون اول فهمید قدرتی های تیمشو چطور بشینه باور کنید اگه قدرتی های تیم ما یه ذره قویتر بودن بازی رو نمیباخت
غفور اعتماد به نفسشویه ذره از دست داده
نمیدونم چرا سیچلو که قبلا توتیم بوده وبا ترکیب برنده آشنا شده اینو به لوزانو یاد آوری نمیکنه
تو والیبال هوش ودقت که ما اونو به طور ناقص از آقای محمودی دیدیم شاید فاکتور چندم بعد از پرشو و قد و قدرت اسپک و سرویس جهشی واستایل درست اسپک زدن باشه
خدایا من که دیگه خسته شدم کاش صدای ما هم به گوش لوزانو برسه!!!!!
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر
lpln
+8 # lpln 1395-05-20 15:00
الان همه جوبازی گرفتتشون فک میکنن محمودی یه چیز در حد کورک بود که داشت حریفو ویران میکرد خواهشا یه بار امتیاز آخر بازی ببنید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر

آخرین عناوین

  1. همه
  2. مطالب
  3. تصاویر
  4. ویدیوها

هر آنچه در والیبال نیاز دارید

ghab.gif

از سراسر اینترنت

مطالب ویژهتبلیغات متنی

ربات اینستاگرام ایران سوشال

ربات هوشمند افزایش فالوور اینستاگرام واقعی، فعال و هدفمند ایرانی با امکان 3 روز تست رایگان!

www.iransocial.net

آکادمی دیجیتال مارکتینگ

اولین و برترین برگزارکننده تخصصی دوره های کاربردی بازاریابی اینترنتی در ایران

www.dmacourse.com

پول تیکت

نقد و بررسی و خرید بلیط استخرها و پارک های آبی، سونا و جکوزی سراسر ایران و تخفیف بلیط استخرها و پارک های آبی

www.poolticket.org