اخبار مسابقات آسیایی والیبال

والیبال ایران: تیم ملی والیبال ب ایران در جام کنفدراسیون آسیا با تیم های ژاپن، استرالیا و کره جنوبی همگروه است.

تیم ملی والیبال ب ایرانبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران از فدراسیون والیبال، پنجمین دوره مسابقات والیبال جام کنفدراسیون مردان آسیا از یکم مهرماه به میزبانی شهر ناخوم پاتوم تایلند آغاز می شود.

والیبال ایران: در دیدار رده بندی  روز هشتم مسابقات والیبال قهرمانی زیر 19 سال دختران آسیا ژاپن و چین دو فینالیست این دوره از مسابقات برای کسب عنوان قهرمانی رقابت می کنند.

عکس والیبالبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران از فدراسیون والیبال؛ در روز هشتم هجدهمین دوره مسابقات قهرمانی زیر 19 سال دختران آسیا با رقابت حساس تیم های چین و ژاپن در فینال مسابقات برگزار خواهد شد.

والیبال ایران- سرمربی تیم ملی والیبال جوانان دختر ایران گفت: شاگردانم در این مسابقه با وجود خستگی خیلی خوب تلاش کردند و با رعایت نکاتی که آنالیزور به آن اشاره کرد، توانستیم تیم  فیلیپین را شکست داده و به عنوان نهمی دست یابیم.

عکس والیبال

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران از فدراسیون والیبال؛ فریبا صادقی پس از پیروزی در رقابت حساس شاگردانش برابر فیلیپین که برای کسب عنوان نهمی هجدهمین دوره مسابقات قهرمانی زیر 19 سال دختران آسیا برگزار شد، اظهار داشت: با توجه به اینکه فیلیپین موفق به شکست استرالیا شده بود، احتمال مسابقه حساسی برابر فیلیپین را می دادیم.

والیبال ایران: تیم ملی والیبال کره جنوبی در هجدهمین دوره رقابت های قهرمانی جوانان آسیا در جایگاه سوم قرار گرفت.

تیم ملی والیبال جوانان کره جنوبیبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران از فدراسیون والیبال، دیدار رده بندی هجدهمین دوره رقابت های والیبال قهرمانی جوانان آسیا امروز بین تیم های کره جنوبی و ژاپن برگزار شد که در پایان کره ای ها توانستند با نتیجه 3 بر 2 حریف خود را شکست داده و در جایگاه سوم قرار بگیرند و ژاپن هم چهارم شد.

والیبال ایران: سرعتی زن تیم ملی والیبال جوانان عنوان امتیازآورترین بازیکن دیدار با قطر را به خود اختصاص داد.

علی اصغر مجردبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران از فدراسیون والیبال، تیم ملی والیبال جوانان ایران در دومین مسابقه خود در رقابت های قهرمانی آسیا از ساعت 15 به وقت چین تایپه در سالن کاوشنگ آرنا به مصاف قطر رفت و توانست با نتیجه 3 بر صفر و با امتیازهای 25 بر 16 ، 25 بر 15 و 25 بر 11 حریف چند ملیتی خود را مغلوب کند.

والیبال ایران - سرمربی تیم ملی والیبال جوانان ایران گفت: در بازی نخست توانستیم با قدرت و تجربه خود حریف را شکست دهیم.

یهروز عطاییبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران از فدراسیون والیبال، بهروزعطایی درمورد پیروزی 3 بر صفر برابر ترکمنستان در نخستین بازی تیم ایران در رقابت های قهرمانی جوانان آسیا اظهار داشت: نخستین بازی در هر تورنمنت سخت است. با وجود اینکه ترکمنستان تیم قدرتمندی نبود ما تلاش کردیم تا از تمام بازیکنان استفاده کنیم تا در شرایط مسابقه قرار بگیرند.

والیبال ایران: رسول آقچه لی عنوان امتیازآورترین بازیکن بازی در بازی مقابل ترکمنستان را به خود اختصاص داد.

تیم ملی والیبال جوانان ایرانبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران از فدراسیون والیبال، تیم ملی والیبال جوانان ایران در نخستین مسابقه خود در رقابت های قهرمانی آسیا از ساعت 11 به وقت چین تایپه در سالن کاوشنگ آرنا به مصاف ترکمنستان رفت و توانست با نتیجه 3 بر صفر و با امتیازهای 25 بر 12 ، 25 بر 22 و 25 بر 18 حریف خود را مغلوب کند.

والیبال ایران: تیم ملی والیبال جوانان ایران ایران با برتری 3 بر صفر مقابل ترکمنستان رقابت های قهرمانی آسیا را مقتدرانه آغاز کرد.

علی اصغر مجردبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران از فدراسیون والیبال، تیم ملی والیبال جوانان ایران در نخستین مسابقه خود در رقابت های قهرمانی آسیا از ساعت 11 به وقت چین تایپه در سالن کاوشنگ آرنا به مصاف ترکمنستان رفت و توانست با نتیجه 3 بر صفر و با امتیازهای 25 بر 12 ، 25 بر 22 و 25 بر 18 حریف خود را مغلوب کند. بهروز عطایی برای شروع این مسابقه جواد کریمی، اسماعیل طالبی، امیرحسین اسفندیار، اسماعیل مسافر، طیب عینی، علی اصغر مجرد و رسول آقچه لی  را روانه میدان کرد.

والیبال ایران: کنفدراسیون والیبال آسیا در حالی زمان و میزبان شش رویداد سال 2016 آسیا را اعلام کرد که در لیست کشورهای میزبان نام ایران دیده نمی شود. 

کنفدراسیون والیبال آسیابه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران از فدراسیون والیبال، با توجه به برگزار نشدن مسابقات نوجوانان آسیا در رده پسران و دختران در سال آینده، AVC طی نامه ای زمان و مکان شش دوره مسابقات خود را در رده مردان و جوانان در سال آینده (2016) اعلام کرد.

والیبال ایران: تیم ملی والیبال ایران حریفان خود را در مسابقات قهرمانی آسیای تهران شناخت.

والیبال

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران: قرعه‌کشی هجدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی مردان آسیا عصر امروز (چهارشنبه) با حضور شانریت دبیرکل کنفدراسیون والیبال آسیا در هتل آزادی تهران برگزار و تیم ملی ایران حریفان خود را شناخت.

آخرین عناوین

  1. همه
  2. مطالب
  3. تصاویر
  4. ویدیوها

هر آنچه در والیبال نیاز دارید

ghab.gif

از سراسر اینترنت

مطالب ویژهتبلیغات متنی

ربات اینستاگرام ایران سوشال

ربات هوشمند افزایش فالوور اینستاگرام واقعی، فعال و هدفمند ایرانی با امکان 3 روز تست رایگان!

www.iransocial.net

آکادمی دیجیتال مارکتینگ

اولین و برترین برگزارکننده تخصصی دوره های کاربردی بازاریابی اینترنتی در ایران

www.dmacourse.com

پول تیکت

نقد و بررسی و خرید بلیط استخرها و پارک های آبی، سونا و جکوزی سراسر ایران و تخفیف بلیط استخرها و پارک های آبی

www.poolticket.org