اخبار

دریافت کننده تیم ملی والیبال ایران گفت:همه با هم هم قسم شده بودیم تا از ژاپن با مدال به ایران برگردیم و خیلی خوشحالم که پیش مردم ایران بدقول نشدیم.

فرهاد قائمیفرهاد قائمی دریافت کننده تیم ملی والیبال ایران درباره عملکرد تیم ملی والیبال ایران در مسابقات جام قهرمانان بزرگ جهان گفت:«سال سختی را پشت سر گذاشتیم و خیلی خوشحالم که درمعتبرترین مسابقات جهان به لحاظ جایزه مالی که دارد برای اولین بار به مدال جهانی رسیدیم. ما در لیگ جهانی عملکرد خوبی نداشتیم اما به مرور با تمرینات سخت و فشرده ای که داشتیم مزد زحماتمان را گرفتیم. بازیکنان در این چندسال اخیر مصدومیت های زیادی داشتند و همین امر باعث شد در لیگ جهانی آنطور که انتظار می رفت ظاهر نشویم اما خدا را شکر با برطرف شدن مصدومیت بازیکنان تیم روز به روز پیشرفت کرد و بعد از لیگ جهانی در دو تورنمنت مهم شرکت کردیم و فوق العاده هم ظاهر شدیم.»

ملی پوش والیبال ایران گفت: کسب نخستین مقام ایران در جام قهرمانان والیبال جهان، کشورمان را به عنوان یک مدعی جدی در سطح اول والیبال دنیا مطرح کرده است.

استقبال از رضا قرا'رضا قراء ' سه شنبه شب در آیین استقبالش در بدو ورود به زادگاهش شهرستان آمل اظهار داشت: تیم ایران با کسب مقام سومی در جام قهرمانان والیبال جهان، بار دیگر خود را به عنوان یک مدعی در والیبال دنیا معرفی کرد و نشان داد تیم کشورمان می تواند حتی به عنوانی بهتر از ششمی که سال گذشته در مسابقات لیگ جهانی کسب کرده بود، برسد.

والیبال ایران: میلاد عبادی پور برای شرکت در تمرینات تیم اسکرابلهاتف راهی لهستان شد.

میلاد عبادی پوربه گزارش والیبال ایران؛ تیم ملی والیبال ایران در حالی صبح امروز از با مدال برنز مسابقات جام قهرمانان بزرگ جهان به تهران بازگشت که جای میلاد عبادی پور، دریافت کننده کشورمان که عنوان برترین دریافت کننده جهان را نیز در این رقابت ها کسب کرد، در جمع ملی پوشان خالی بود.

تیم ملی والیبال ایران در میان استقبال طرفداران والیبال و بدون حضور کاپیتان تیم‌ ‌ملی و میلاد عبادی پور به ایران بازگشت.

بازگشت تیم ملی والیبال به ایرانتیم‌ ‌ملی والیبال ایران بعد از موفقیت در جام قهرمانان بزرگ جهان و کسب مدال برنز از این رقابت‌ها صبح امروز (سه‌شنبه) ساعت یازده وارد تهران شد.

مدیر تیم‌های ملی والیبال گفت: کسب مقام سوم جام قهرمانان بزرگ جهان خیلی حائز اهمیت و ارزشمند است.

امیر حسین منظمیامیرحسین منظمی با اشاره به کسب مقام سوم تیم ایران در جام قهرمانان بزرگ جهان، اظهار کرد: قول داده بودیم در این رقابت‌ها جزو سه تیم برتر خواهیم شد که با نمایش خوب به آن عمل کردیم و در بازی تشریفاتی(آخر) با تیم فرانسه هم به پیروزی رسیدیم و شیرینی این موفقیت بیشتر شد. کسب مقام سوم این تورنمنت که تا حالا نتوانسته بودیم آن را کسب کنیم خیلی حائز اهمیت و ارزشمند است و خیلی خوشحالیم که در سومین دوره حضور در این رقابت‌ها آن را کسب کردیم.

سرپرست فدراسیون والیبال گفت:چین و ژاپن به شدت کار می کنند و ما باید حواس ما به آنها باشد. اگر مراقب نباشیم آنها به ما می‌رسند.

داورزنیمحمدرضا داورزنی سرپرست فدراسیون فوتبال در خصوص مقام سوم تیم ملی والیبال ایران در مسابقات جام قهرمانان بزرگ دنیا اظهار داشت:«خوشحالیم که این مقام را کسب کردیم و خوشبختانه تیم ملی والیبال با کولاکوویچ پوست‌اندازی کرده است.»

وب سایت رسمی فدراسیون بین المللی والیبال روز دوشنبه در گزارشی از رقابت های والیبال جام قهرمانان بزرگ جهان در ژاپن عملکرد والیبالیست ایران را تحسین کرد و نوشت: تیم ایران با کسب مقام سومی در این رقابت ها بهترین نتیجه خود را در این تورنمنت بدست آورد.

تیم ملی والیبال ایرانپایگاه اطلاع رسانی نهاد بین المللی والیبال نوشت: تیم ملی والیبال برزیل با برتری سه بر صفر مقابل ژاپن به عنوان نخست جام قهرمانان بزرگ جهان دست یافت و مدال طلا را از آن خود کرد. در روز پایانی این مسابقات، تیم برزیل در سه ست متوالی برابر ژاپن میزبان به پیروزی دست یافت و عنوان نخست رقابت ها را بدست آورد.

سرمربی تیم ملی والیبال ایران پس از کسب عنوان سوم جام قهرمانان قاره ها گفت: این یک موفقیت باورنکردنی است و نشان می دهد که تا چه اندازه مستحق این مدال هستیم.

کولاکوویچایگور کولاکوویچ پس از پایان مسابقات جام قهرمانان بزرگ جهان افزود: قبل از شروع رقابت های قهرمانان بزرگ و وقتی به ژاپن رسیدیم، در مورد رویاهامون در تیم ملی والیبال ایران حرف زدیم و حال در پایان مسابقات مدال برنز را در اختیار داریم.

سرمربی تیم ملی والیبال فرانسه گفت: تیم ایران قدرتمند و با توان بالاست و نتوانستیم برابر این تیم برنده شویم.

سرمربی تیم ملی والیبال فرانسه / لورن تیلیلورن تیلی پس از شکست شاگردانش برابر ایران در نشست خبری افزود: «امروز نتیجه نگرفتیم. اگرچه فکر می کنم که هر دو تیم ایران و فرانسه بازی بسیار خوبی رو به نمایش گذاشتند.»

سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: مردم ایران عاشق والیبال هستند و در هر روز، هر لحظه و هر ثانیه پیگیر مسابقات و اخبار تیم های ملی کشورشان هستند.

کولاکوویچایگور کولاکوویچ در نشست خبری بعد از پیروزی ایران برابر فرانسه افزود: رو در رو شدن با همکارم لورن به جذابیت این بازی والیبال افزود زیرا وی تیم قدرتمندی دارد. خوشحالم که این مسابقات را با پیروزی به پایان رساندیم.

آخرین عناوین

  1. همه
  2. مطالب
  3. تصاویر
  4. ویدیوها

هر آنچه در والیبال نیاز دارید

ghab.gif

از سراسر اینترنت

مطالب ویژهتبلیغات متنی

ربات اینستاگرام ایران سوشال

ربات هوشمند افزایش فالوور اینستاگرام واقعی، فعال و هدفمند ایرانی با امکان 3 روز تست رایگان!

www.iransocial.net

آکادمی دیجیتال مارکتینگ

اولین و برترین برگزارکننده تخصصی دوره های کاربردی بازاریابی اینترنتی در ایران

www.dmacourse.com

پول تیکت

نقد و بررسی و خرید بلیط استخرها و پارک های آبی، سونا و جکوزی سراسر ایران و تخفیف بلیط استخرها و پارک های آبی

www.poolticket.org