اخبار جام باشگاه های جهان

والیبال ایران - رضا مومنی مقدم گفت: کادر فنی و بازیکنان تیم بانک سرمایه مصاحبه هایی قبل از شروع مسابقات داشتند که خود ترمز تیم را کشیدند!

رضا مومنی مقدمبه گزارش والیبال ایران؛ کارشناس والیبال درباره نتایج تیم والیبال بانک سرمایه در جام باشگاه‌های جهان و کسب سه شکست متوالی در این رقابت‌ها، اظهار کرد: بانک سرمایه با توجه به بازیکنان ایرانی شاخص و پاسور لهستانی نتوانست انتظارات را در جام باشگاه‌های جهان بر آورده  کند. البته باید اذعان‌ کرد  که سطح تیم‌های دیگر بسیار بالا بود، هر چند معتقدم در بازی نخست می‌توانستیم پیروز باشیم. به نظرم تیم بانک سرمایه در گروه سختی قرار داشت، اما بازیکنان این تیم با روحیه جنگندگی و برنده شدن در هر بازی وارد زمین نشدند. حتی پس از معلوم شدن چینش تیم‌ها در دو گروه، بازیکنان و کادر فنی تیم از همان لحظات بارها به سختی گروه‌شان اشاره کردند که این موارد می‌تواند ترمزی برای کسب موفقیت هر تیم در تورنمنت‌ها باشد.

والیبال ایران: با اعلام تیم منتخب مسابقات جام باشگاه های جهان 2017، جایزه MVP به عثمانی خوانتورینا از لوبه ایتالیا رسید.

عثمانی خوان تورنا برترین بازیکن باشگاه های جهانبه گزارش والیبال ایران؛ پس از اتمام رقابت‌های والیبال جام باشگاه‌های جهان در لهستان که با قهرمانی تیم زنیت‌کازان روسیه به پایان رسید، تیم منتخب این تورنمنت معرفی شد.

جام باشگاه های جهان

والیبال ایران: تیم والیبال زنیت کازان روسیه در مسابقه فینال جام باشگاه های جهان موفق به شکست 3 بر صفر لوبه و کسب عنوان قهرمانی شد.

جام باشگاه های جهان

والیبال ایران: تیم والیبال ساداکوریزو برزیل در مسابقه رده بندی جام باشگاه های جهان با حساب 3 بر صفر اسکرابلهاتف را از پیش رو برداشت و بر سکوی سوم مسابقات ایستاد.

جام باشگاه های جهان

والیبال ایران: در مرحله نیمه نهایی جام باشگاه های جهان تیم والیبال لوبه با شکست 3 بر صفر اسکرابلهاتوف به مسابقه فینال راه یافت و یاران عبادی پور در اسکرا راهی دیدار رده بندی شدند.

جام باشگاه های جهان

والیبال ایران: در نخستین مسابقه مرحله نیمه نهایی جام باشگاه های جهان، تیم والیبال زنیت کازان روسیه با حساب 3 بر صفر ساداکوریزو برزیل را درهم کوبید و فینالیست مسابقات شد.

جام باشگاه های جهان

والیبال ایران: تیم والیبال زنیت کازان روسیه در سومین مسابقه خود هم با نتیجه 3 بر صفر به پیروزی رسید تا به عنوان صدرنشین گروه خود راهی نیمه نهایی شود.

جام باشگاه های جهان

والیبال ایران: تیم والیبال بانک سرمایه در سومین مسابقه خود در جام باشگاه های جهان با نتیجه 3 بر صفر برابر لوبه ایتالیا شکست خورد.

جام باشگاه های جهان

والیبال ایران: تیم والیبال شانگهای چین در سومین دیدار خود در جام باشگاه های جهان در دیداری نفسگیر با نتیجه 3 بر 2 از سد بولیوار آرژانتین گذشت.

جام باشگاه های جهان

والیبال ایران: تیم والیبال ساداکوریزو برزیل در سومین دیدار خود در جام باشگاه های جهان با حساب 3 بر صفر از سد زاکسا لهستان گذشت و به مرحله نیمه نهایی صعود کرد.

آخرین عناوین

  1. همه
  2. مطالب
  3. تصاویر
  4. ویدیوها

هر آنچه در والیبال نیاز دارید

ghab.gif

از سراسر اینترنت

مطالب ویژهتبلیغات متنی

ربات اینستاگرام ایران سوشال

ربات هوشمند افزایش فالوور اینستاگرام واقعی، فعال و هدفمند ایرانی با امکان 3 روز تست رایگان!

www.iransocial.net

آکادمی دیجیتال مارکتینگ

اولین و برترین برگزارکننده تخصصی دوره های کاربردی بازاریابی اینترنتی در ایران

www.dmacourse.com

پول تیکت

نقد و بررسی و خرید بلیط استخرها و پارک های آبی، سونا و جکوزی سراسر ایران و تخفیف بلیط استخرها و پارک های آبی

www.poolticket.org