اخبار جام باشگاه های آسیا

هجدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های آسیا به پایان رسید و تیم والیبال بانک سرمایه برای دومین بار در صدر این رقابت ها ایستاد.

قهرمانی آسیاهجدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های مردان آسیا که از هفتم تیرماه به میزبانی ویتنام آغاز شده بود، امروز (پنج شنبه) با قهرمانی بانک سرمایه به پایان رسید.

سرمربی تیم والیبال بانک سرمایه گفت: رقابت‌های قهرمانی باشگاه های جهان میدان مبارزه بهترین هاست و برای حضور شایسته باید تغییراتی در تیم اعزامی داشته باشیم.

مصطفی کارخانهمصطفی کارخانه پس از قهرمانی شاگردانش در رقابت های باشگاه های آسیا گفت: با کسب عنوان قهرمانی در جام باشگاه های آسیا، فضای تازه ای در والیبال ایران ایجاد می‌شود و جامعه با امید بیشتری به این رشته ورزشی می‌پردازد.

چهار بازیکن تیم والیبال بانک سرمایه در جمع بهترین های هجدهمین دوره رقابت های قهرمانی آسیا قرار گرفتند.

شهرام محمودیهجدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های مردان آسیا که از هفتم تیرماه به میزبانی ویتنام آغاز شده بود، امروز (پنج شنبه) با قهرمانی بانک سرمایه به پایان رسید.

تیم والیبال بانک سرمایه از ایران عصر پنجشنبه در ویتنام با شکست حریف قدرتمند خود از ژاپن قهرمان مسابقات والیبال باشگاه های آسیا شد و سهمیه حضور در مسابقات باشگاه های جهان را به دست آورد.

قهرمانی بانک سرمایهشاگردان «مصطفی کارخانه» سرمربی تیم والیبال بانک سرمایه در سه ست متوالی و با امتیازهای 39 بر 37، 25 بر 14 و 25 بر 23 برابر تیم 'تویودای' ژاپن در دیدار نهایی پیروز شدند تا قهرمانی باشگاه های آسیا را به ایران برسانند و سهمیه مسابقات باشگاه های جهان را نیز کسب کنند.

دفاع وسط تیم والیبال بانک سرمایه گفت: در ست اول بازی حساس و پایاپای پیش می‌رفت، اما خداروشکر توانستیم بازی را مدیریت کنیم و برنده از زمین خارج مسابقه شویم.

موسوی

سید محمد موسوی دفاع وسط تیم والیبال بانک سرمایه پس از پیروزی برابر العربی قطر اظهار داشت: بازی سختی بود، تیم‌های قطری همیشه در این رقابت‌ها از بازیکنان تراز اول دنیا استفاده می‌کند که این موضوع هیجان و حساسیت رقابت‌ها را بالا می‌برد.

سرمربی تیم والیبال بانک سرمایه گفت: تیم العربی قطر حریف بسیار قدرتمندی بود و برای پیروزی برابر این تیم با برنامه عمل کردیم.

کارخانه

مصطفی کارخانه پس از پیروزی شاگردانش برابر العربی قطر و صعود به دیدار نهایی افزود: خوشحالم بالاخره زحمات کادر فنی و بازیکنان تیم جواب داد و تیم العربی با این همه مهره بزرگ و به نام را شکست دادیم.

سرعتی زن تیم والیبال بانک سرمایه گفت: با برد امروز برابر نماینده قدرتمند قطر نشان دادیم بر خلاف برخی اظهار نظرها هنوز پیر نشده‌ایم و برای پیروزی تیم با تمام وجود می‌جنگیم.

غلامی

عادل غلامی سرعتی‌زن تیم والیبال بانک سرمایه پس از پیروزی برابر العربی قطر اظهار داشت: العربی یک تیم بین‌المللی و پرمهره است که نقطه قوت این تیم در زدن سرویس است. خصوصا گروزو که از سرویس زن‌های قهار جهان است که کار دریافت را برای هر تیمی با مشکل روبرو می‌کند.

شهرام محمودی با 16 امتیاز باز هم امتیازآورترین بازیکن بانک سرمایه شد.

محمودی

در چارچوب دیدار نیمه نهایی جام باشگاه های مردان آسیا، بانک سرمایه به مصاف تیم قدرتمند العربی قطر رفت و با اقتدار از سد این تیم گذشت تا یک قدم به قهرمانی نزدیک تر شود.

تیم والیبال بانک سرمایه ایران با شکست 3 بر صفر العربی قطر فینالیست مسابقات قهرمانی باشگاه های آسیا شد.

تیم والیبال بانک سرمایهمرحله نیمه نهایی رقابت های والیبال قهرمانی باشگاه های مردان آسیا امروز (چهارشنبه) در ویتنام پیگیری شد. تیم والیبال بانک سرمایه در این مرحله به مصاف العربی قطر رفت و سه بر صفر به پیروزی رسید تا برای دومین سال متوالی به دیدار نهایی رقابت‌های قهرمانی آسیا راه یابد.

دریافت کننده تیم والیبال بانک سرمایه گفت: باید از تیم ملی جوانان حمایت کنیم و عملکرد این تیم در رقابت های جهانی خوب بود. 

قائمیفرهاد قائمی پس از پیروزی بانک سرمایه برابر نماینده عراق در رقابت های قهرمانی باشگاه های آسیا گفت: کاری به انتقادات ندارم، برخی ها دنبال حاشیه‌اند ولی بازیکنانی مثل اسماعیل مسافر، رسول آقچه لی و حتی سلیم چپرلی ملی‌پوشان یک و دو سال آینده‌اند و باید از آنان حمایت کرد.

آخرین عناوین

  1. همه
  2. مطالب
  3. تصاویر
  4. ویدیوها

هر آنچه در والیبال نیاز دارید

ghab.gif

از سراسر اینترنت

مطالب ویژهتبلیغات متنی

ربات اینستاگرام ایران سوشال

ربات هوشمند افزایش فالوور اینستاگرام واقعی، فعال و هدفمند ایرانی با امکان 3 روز تست رایگان!

www.iransocial.net

آکادمی دیجیتال مارکتینگ

اولین و برترین برگزارکننده تخصصی دوره های کاربردی بازاریابی اینترنتی در ایران

www.dmacourse.com

پول تیکت

نقد و بررسی و خرید بلیط استخرها و پارک های آبی، سونا و جکوزی سراسر ایران و تخفیف بلیط استخرها و پارک های آبی

www.poolticket.org