اخبار

والیبال ایران - سرعتی زن تیم ملی والیبال ایران گفت: بی انگیزه هستیم اما بی انگیزگی دلیل شکست ما نیست و ما در تمام بازی های خانگی برای برد به میدان می رویم.

سید محمد موسویبه گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ سید محمد موسوی، سرعتی زن تیم ملی والیبال کشورمان پس از شکست 3 بر صفر برابر ایتالیا گفت: تیم ملی ایتالیا عالی کار کرد و ما انتظار چنین نمایشی از آنها را نداشتیم. بازیکن کوبایی آنها که به تازگی به جمعشان اضافه شده نمایش فوق العاده ای داشت و هر زمان که کارشان گره می خورد کمک حالشان بود، باید اعتراف کنم که امشب ایتالیا با بازی خوبش ما را شکست داد.

والیبال ایران: در پایان هفته نخست رقابت های گروه A1 لیگ جهانی والیبال تیم های فرانسه، ایتالیا، بلژیک و استرالیا به ترتیب در رده های اول تا چهارم جای گرفتند.

والیبال فرانسهبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال؛ هفته نخست رقابت های لیگ جهانی والیبال 2016 در گروه A1 سطح نخست این مسابقات به پایان رسید و در پایان رقابت نزدیک تیم ها فرانسه موفق شد در خاک استرالیا صدرنشین شود.

والیبال ایران - رقابت های والیبال مسابقات المپیک 2016 با حضور 12 تیم برگزار خواهد شد که تاکنون 7 تیم حضور خود را قطعی کرده اند / تیم ملی والیبال ایران در پی کسب یکی از 4 سهمیه انتخابی المپیک ژاپن

12 سهمیه حضور در المپیک 2016 چگونه تقسیم شده است؟ / تلاش 12 تیم برای 4 سهمیه باقی مانده!به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران، مسابقات والیبال المپیک 2016 در حالی از 16 مرداد به میزبانی ریودوژانیرو برزیل آغاز خواهد شد که تا این لحظه چهره 7 تیم از 12 تیم حاضر در مسابقات مشخص شده است. علاوه بر برزیل میزبان تیم های آمریکا و ایتالیا به عنوان تیم های اول و دوم مسابقات جام جهانی، آرژانتین به عنوان قهرمان مسابقات انتخابی المپیک آمریکای جنوبی، مصر به عنوان قهرمان انتخابی المپیک آفریقا، کوبا به عنوان قهرمان انتخابی المپیک منطقه نورسکا و روسیه که با روی کار آمدن مجدد آلکنو دوباره به روزهای خوبش بازگشته به عنوان قهرمان مسابقات انتخابی المپیک اروپا راهی ریو شده اند.

والیبال ایران: استفان آنتیگا، اسامی 20 بازیکن منتخب خود برای مسابقات انتخابی المپیک 2016 را اعلام کرد.

والیبال ایران و لهستانبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ استفان آنتیگا، سرمربی تیم ملی والیبال لهستان هم اسامی بازیکنان منتخب خود برای حضور در رقابت های انتخابی المپیک 2016 که از تاریخ هشتم خردادماه به میزبانی کشور ژاپن برگزار می شود را اعلام کرد.

والیبال ایران: فهرست اولیه تیم ملی والیبال فرانسه برای رقابت های انتخابی المپیک 2016 اعلام شد.

تیم ملی والیبال فرانسهبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ لوران تيلى سرمربى تيم ملى واليبال فرانسه، فهرست اولیه ی بازیکنان منتخب خود برای حضور در مسابقات انتخابی المپیک که از هشتم خرداد ماه 95 با حضور 8 تیم در ژاپن برگزار خواهد شد را مشخص کرد. اردوی تیم ملی فرانسه از ششم اردیبهشت ماه آغاز می شود و در پایان 14 بازیکن نهایی این تیم به فدراسیون جهانی والیبال معرفی خواهند شد.

والیبال ایران - ملی پوش والیبال روسیه ضمن اعتراف به استفاده از ماده ممنوعه ملدونیوم گفت:زمانی که داروی ممنوعه «ملدونیوم» را استفاده کردم در مرحله نیمه نهایی جام حذفی روسیه یعنی پیش از قرار گرفتن این دارو در لیست ممنوعه بود.

السکاندر مارکتینبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ الکساندر مارکین که پس از مثبت اعلام شدن تست دوپینگش در صدر اخبار ورزشی روسیه قرار گرفته با تایید استفاده اش از ماده ممنوعه ملدونیوم گفت: زمانی که داروی ممنوعه «ملدونیوم» را استفاده کردم در مرحله نیمه نهایی جام حذفی روسیه یعنی پیش از قرار گرفتن این دارو در لیست ممنوعه آژانس جهانی ضد دوپینگ (وادا) بود. پزشکان به من گفتند آثار این دارو تنها تا 20 روز در بدن من باقی میماند اما اینطور نبود.

والیبال ایران: فدراسیون جهانی والیبال برنامه رقابت های انتخابی المپیک 2016 که به میزبانی کشور ژاپن برگزار می شود را اعلام کرد.

تیم ملی والیبال ایرانبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران از فدراسیون والیبال، رقابت های انتخابی المپیک از هشتم تا شانزدهم خرداد ماه سال آینده (1395) با حضور هشت تیم ایران، لهستان، فرانسه، ژاپن، چین، استرالیا، ونزوئلا و کانادا برگزار می شود.


بر اساس برنامه اعلام شده از سوی فدراسیون جهانی والیبال تیم ملی والیبال کشورمان در نخستین دیدار این رقابت ها به مصاف استرالیا خواهد رفت.


برنامه کامل این رقابت ها به وقت محلی به شرح زیر است:

هشتم خرداد ماه
ساعت 10 : ایران – استرالیا
ساعت 12:45 : چین – فرانسه
ساعت 15:30 : لهستان – کانادا
ساعت 19:10 : ژاپن – ونزوئلا

 

نهم خرداد ماه
ساعت 10 : کانادا - ایران
ساعت 12:45 : ونزوئلا - استرالیا
ساعت 15:30 : فرانسه - لهستان
ساعت 19:05 : ژاپن - چین

 

دهم خرداد ماه : استراحت

 

یازدهم خرداد ماه
ساعت 10 : استرالیا - کانادا
ساعت 12:45 : چین - ونزوئلا
ساعت 15:30 : ایران – فرانسه
ساعت 19:10 : لهستان - ژاپن

 


دوازدهم خرداد ماه
ساعت 10 : ونزوئلا - کانادا
ساعت 12:45 : فرانسه - استرالیا
ساعت 15:30 : چین - لهستان
ساعت 19:05 : ژاپن – ایران

 


سیزدهم خرداد ماه
ساعت 10 : کانادا - فرانسه
ساعت 12:45 : ایران - چین
ساعت 15:30 : لهستان - ونزوئلا
ساعت 19:10 : استرالیا – ژاپن

 


چهاردهم خرداد ماه: استراحت

 

پانزدهم خرداد ماه
ساعت 10 : چین - استرالیا
ساعت 12:45 : ونزوئلا - فرانسه
ساعت 15:30 : لهستان - ایران
ساعت 19:05 : ژاپن - کانادا

 


شانزدهم خرداد ماه
ساعت 10 : ایران - ونزوئلا
ساعت 12:45 : کانادا - چین
ساعت 15:30 :استرالیا - لهستان
ساعت 19:10 : فرانسه - ژاپن

والیبال ایران - در پی مثبت اعلام شدن تست دوپینگ ملی پوش والیبال روسیه، ویتال هینن سرمربی تیم ملی آلمان نسبت به این موضوع اعتراض کرد و گفت: من فقط یک سوال از فدراسیون جهانی دارم، در حال حاضر چه کاری از دست ما ساخته است؟

ویتال هیننبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ روز گذشته تست B دوپینگ الکساندر مارکین، بازیکن تیم والیبال روسیه مثبت اعلام شد تا این خبر ورزش این کشور را در شوک فرو برد. اما از آنجایی که زمان دوپینگ مارکین مربوط به مسابقات انتخابی المپیک قاره اروپا در سال 2016 است و روسیه با قهرمانی در این مسابقات جواز حضور در المپیک ریو را کسب کرده است این موضوع با واکنش رقبای تیم ملی روسیه روبه رو شده و آنها معتقد هستند فدراسیون جهانی باید با این مسئله برخورد جدی ای داشته باشد.

والیبال ایران - در پی مثبت اعلام شدن تست B دوپینگ اکساندر مارکین بازیکن تیم ملی والیبال روسیه، این تیم در آستانه حذف از المپیک 2016 برزیل قرار گرفته است.

تیم ملی والیبال روسیهبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ تیم ملی والیبال روسیه در حالی با کسب عنوان قهرمانی مسابقات انتخابی المپیک در قاره اروپا  جواز حضور در المپیک برزیل را کسب کرد که روز گذشته تست B دوپینگ الکساندر مارکین، بازیکن تیم ملی والیبال این کشور که روسیه را در اانتخابی المپیک همراهی می کرد مثبت اعلام شد و ورزش این کشور را در شوک فرو برد.

والیبال ایران: ژاپن میزبان مسابقات انتخابی المپیک 2016 ریو توکیو را به عنوان شهر برگزار کننده این رقابت ها معرفی کرد. 

سالن برگزاری مسابقات انتخابی المپیکبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ مسابقات والیبال انتخابی المپیک ژاپن از هشتم خردادماه سال آینده با حضور 12 تیم در دو گروه هشت تیمی و چهار تیمی به صورت جداگانه برگزار می شود.

آخرین عناوین

  1. همه
  2. مطالب
  3. تصاویر
  4. ویدیوها

هر آنچه در والیبال نیاز دارید

ghab.gif

از سراسر اینترنت

مطالب ویژهتبلیغات متنی

ربات اینستاگرام ایران سوشال

ربات هوشمند افزایش فالوور اینستاگرام واقعی، فعال و هدفمند ایرانی با امکان 3 روز تست رایگان!

www.iransocial.net

آکادمی دیجیتال مارکتینگ

اولین و برترین برگزارکننده تخصصی دوره های کاربردی بازاریابی اینترنتی در ایران

www.dmacourse.com

پول تیکت

نقد و بررسی و خرید بلیط استخرها و پارک های آبی، سونا و جکوزی سراسر ایران و تخفیف بلیط استخرها و پارک های آبی

www.poolticket.org