جدیدترین اخبار والیبال در کانال تلگرام ما عضویت

والیبال ایران: در پایان هفته هفتم لیگ دسته یک تیم های شهرداری جوان ارومیه و صنایع اردکان در صدرجدول قرار گرفتند و عنوان قهرمان نیم فصل دو گروه مسابقات را از آن خود کردند.

لیگ دسته یک والیبالبه گزارش والیبال ایران؛ هفته هفتم و پایانی دور رفت مرحله مقدماتی مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های دسته یک مردان جام شهید «محسن حججی» با هشت دیدار در شهرهای ارومیه، قزوین، نور، بابلسر، کرمان، تهران، آبادان و اراک پیگیری شد.


در گروه یک این رقابت ها تیم شهرداری قزوین که با پنج برد و 14 امتیاز در صدر جدول قرار داشت، سه بر دو مغلوب کاله جوان میهمان خود شد و صدر جدول را در هفته حساس پایانی از دست داد. این دیدار سنگین ۱۴۳ دقیقه طول کشید و ۳۰۰ تماشاگر از تماشای آن لذت بردند اما دو کارت زرد نیز از سوی داور نخست مسابقه به محمدعلی پیران بازیکن شماره ۹ شهرداری قزوین و عبداله حبیبی بازیکن شماره ۱۶ کاله جوان نشان داده شد. همچنین احمد فتاح مربی کاله جوان کارت قرمز دریافت کرد.

صفحه ویژه بازی


در دومین دیدار این گروه تیم شهرداری جوان ارومیه که با 5 برد و 13 امتیاز در رتبه دوم جدول قرار داشت، میزبان مقاومت مهاباد بود و حریف خود را سه بر صفر شکست داد و قهرمان نیم فصل شد. این مسابقه ۸۰ دقیقه طول کشید و ۲۰۰ تماشاگر شاهد ششمین برد شهرداری جوان ارومیه بودند.

صفحه ویژه بازی


تیم بیمه رازی نور که با یک برد و دو امتیاز در انتهای جدول این گروه قرار داشت در آخرین دیدار دور رفت مرحله مقدماتی خود میزبان ملوان تهران بود و با پذیرش شکست سه بر صفر بازهم در انتهای جدول باقی ماند. ملوان تهران با کسب سه امتیاز این برد که سومین پیروزی این تیم در دور رفت محسوب می شود،‌ ۹ امتیازی شد. این مسابقه ۷۰ دقیقه طول کشید و ۲۰۰ تماشاگر داشت.

صفحه ویژه بازی


شهر بابلسر میزبان آخرین مسابقه گروه یک در دور رفت مرحله مقدماتی لیگ دسته یک بود که تیم های توپکاه بابلسر و راهیاب ملل مریوان به مصاف یکدیگر رفتند. مریوان با شکست سه بر یک میزبان خود در این دیدار به چهارمین برد خود دست یافت و ۱۳ امتیازی شد. این مسابقه ۱۵۰ تماشاگر داشت و به مدت ۱۲۰ دقیقه طول کشید. فضل الله قلعه وند بازیکن شماره دو و تیم راهیاب ملل به دلیل تاخیر در ورود به زمین از داور نخست این مسابقه کارت زرد دریافت کردند.

صفحه ویژه بازی

 

نتایج کامل چهار دیدار این گروه به قرار زیر است:
شهرداری جوان ارومیه ۳ – مقاومت مهاباد صفر (۲۵ بر ۱۱، ۲۵ بر ۲۲ و ۲۵ بر ۱۸)
شهرداری قزوین ۲ – کاله جوان ۳ (۲۵ بر ۲۷، ۲۵ بر ۲۱، ۲۳ بر ۲۵، ۲۳ بر ۲۵ و ۱۳ بر ۱۵)
بیمه رازی نور صفر – ملوان تهران ۳ (۱۶ بر ۲۵، ۱۲ بر ۲۵ و ۱۷ بر ۲۵)
توپکاه بابلسر یک – راهیاب ملل مریوان ۳ (۲۳ بر ۲۵، ۱۳ بر ۲۵، ۲۵ بر ۱۹ و ۲۱ بر ۲۵)

 

جدول گروه یک در پایان دور رفت مرحله مقدماتی:
1- شهرداری جوان ارومیه ۶ برد و ۱۶ امتیاز
2- شهرداری قزوین ۵ برد و ۱۵ امتیاز
3- کاله جوان ۵ برد و ۱۴ امتیاز
4- راهیاب ملل مریوان ۴ برد و ۱۳ امتیاز
5- توپکاه بابلسر ۳ برد و ۱۱ امتیاز
6- ملوان تهران ۳ برد و ۹ امتیاز
7- مقاومت مهاباد یک برد و ۴ امتیاز
8- بیمه رازی نور یک برد و ۲ امتیاز

 

در گروه دوم لیگ دسته یک، تیم گل گهر سیرجان که با 5 برد و 14 امتیاز در صدر جدول قرار داشت، میهمان لاستیک بارز کرمان بود و سه بر صفر مغلوب این تیم شد. نماینده کرمان با کسب این پیروزی ۱۵ امتیازی از پنج برد شد. این دیدار ۹۵ دقیقه طول کشید و ۴۰۰ تماشاگر داشت. ناصر شهنازی سرمربی تیم گل گهر سیرجان در این مسابقه از داور نخست کارت زرد دریافت کرد.

صفحه ویژه بازی


صنایع اردکان این هفته در تهران به مصاف عقاب نهاجا رفت و میهمان خود را سه بر یک شکست داد تا به پنجمین برد خود در این رقابت ها دست یابد و ۱۶ امتیازی شود و عنوان قهرمانی نیم فصل را از آن خود کند. این مسابقه که یک ساعت و ۴۵ دقیقه طول کشید، ۵۰ تماشاگر و دو کارت زرد و قرمز داشت. بازیکن شماره سه صنایع اردکان (حامد صدیق) کارت زرد و محمدرضا دامغانی مربی صنایع اردکان کارت قرمز از داور نخست این مسابقه دریافت کرد.

صفحه ویژه بازی


پالایش نفت آبادان در هفته پایانی دور رفت مرحله مقدماتی میزبان کریمه قم بود و با شکست سه بر صفر این تیم به سومین برد خود دست یافت و ۱۰ امتیازی شد. این دیدار که ۸۶ دقیقه طول کشید، ۵۰ تماشاگر و دو کارت زرد داشت که آرمان منافی آذر بازیکن شماره هشت پالایش و احسان محمدی بازیکن کریمه قم دریافت کنندگان کارت زردها بودند.

صفحه ویژه بازی


آخرین مسابقه این هفته لیگ دسته یک در شهر اراک برگزار شد و شهروند این شهر میزبان موسسه فرهنگی ورزشی پیروزی کیش بود که سه بر یک مغلوب میهمان خود شد. پیروزی کیش با این پیروزی تعداد بردهایش به عدد چهار رسید و ۱۱ امتیازی شد. این مسابقه ۱۲۰ دقیقه ای، ۱۰۰ تماشاگر و یک کارت زرد داشت که افشین فتاح بازیکن شماره یک شهروند اراک آن را دریافت کرد.

صفحه ویژه بازی

 

نتایج چهار مسابقه این گروه نیز به قرار زیر است:
لاستیک بارز کرمان ۳ – گل گهر سیرجان صفر (۲۵ بر ۲۳، ۲۵ بر ۲۱ و ۲۵ بر ۲۰)
عقاب نهاجا یک – صنایع اردکان ۳ (۲۵ بر ۲۲، ۱۵ بر ۲۵، ۲۰ بر ۲۵ و ۱۳ بر ۲۵)
پالایش نفت آبادان ۳ – کریمه قم صفر (۲۵ بر ۲۲، ۲۵ بر ۱۸ و ۲۵ بر ۲۲)
شهروند اراک یک – پیروزی کیش ۳ (۲۱ بر ۲۵، ۲۸ بر ۲۶، ۱۹ بر ۲۵ و ۲۲ بر ۲۵)

صفحه ویژه بازی

 

جدول گروه دوم در پایان دور رفت مرحله مقدماتی:
1- صنایع اردکان ۵ برد و ۱۶ امتیاز
2- لاستیک بارز کرمان ۵ برد ۱۵ امتیاز
3- گل گهر سیرجان ۵ برد و ۱۴ امتیاز
4- موسسه فرهنگی ورزشی پیروزی کیش ۴ برد و ۱۱ امتیاز
5- پالایش نفت آبادان ۳ برد و ۱۰ امتیاز
6- شهروند اراک ۳ برد و ۱۰ امتیاز
7- عقاب نهاجا ۲ برد و ۵ امتیاز
8- کریمه قم یک برد و ۳ امتیاز

منبع: فدراسیون والیبال

نوشتن دیدگاه


* دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.
* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
* ارسال پیام توسط یک نفر با نام های مختلف ممنوع است.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
ارسال

دیدگاه‌ها  

محمد مریوان
-2 # محمد مریوان 1396-09-16 20:44
فقط مریوان
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر

آخرین عناوین

  1. همه
  2. مطالب
  3. تصاویر
  4. ویدیوها

هر آنچه در والیبال نیاز دارید

محصول پرفروش فروشگاه والیبال ایران