جدیدترین اخبار والیبال در کانال تلگرام ما عضویت

رقابت های هفته دوم لیگ دسته یک والیبال امروز سه شنبه با برگزاری هشت دیدار پیگیری خواهد شد.

لیگ دسته یک والیبالبه گزارش والیبال ایران از فدراسیون والیبال، هفته دوم دور مقدماتی بیست و ششمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های دسته یک ایران «جام شهید محسن حججی» روز سه شنبه 16 آبان ماه با هشت دیدار در شهرهای تهران (دو دیدار)، قزوین، بابلسر، آمل، کرمان، اردکان و اراک پیگیری خواهد شد.

 

در گروه نخست این رقابت‌ها، شهرداری جوان ارومیه که در هفته نخست موفق به شکست همنام قزوینی خود شد، میهمان ملوان تهران است. ملوان که در هفته نخست دیدارش برگزار نشد، در نخستین مسابقه خود در این رقابت‌ها به مصاف نماینده ارومیه می‌رود. شهرداری جوان ارومیه هم اکنون با یک برد و دو امتیاز در رتبه دوم گروه هست و ملوان در جایگاه هشتم قرار دارد.

صفحه ویژه بازی

 

در دیگر مسابقه گروه یک لیگ دسته یک در هفته دوم، تیم‌های شهرداری قزوین و راه‌یاب ملل در قزوین به مصاف یکدیگر می‌روند. شهرداری قزوین از هفته نخست یک امتیاز کسب کرده است و امیدوار است در این هفته به لطف میزبانی نخستین برد خود را تجربه کند. راه‌یاب با یک برد و دو امتیاز در رتبه سوم گروه هست و شهرداری قزوین با یک امتیاز در جایگاه پنجم قرار دارد.

صفحه ویژه بازی

 

توپگاه بابلسر تنها تیم سه امتیازی و صدرنشین گروه یک، در هفته دوم لیگ دسته یک میزبان مقاومت مهاباد است. مقاومت نیز در هفته نخست بازی نداشت و در هفته دوم برای نخستین بار به میدان می‌رود. توپگاه امید زیادی به شکست میهمان خود و تثبیت جایگاه صدرنشینی‌اش در این گروه دارد.

صفحه ویژه بازی

 

آخرین مسابقه گروه یک لیگ دسته یک در هفته دوم در شهر آمل برگزار می‌شود و تیم کاله جوان میزبان بیمه رازی نور است. بیمه رازی نور در هفته نخست میزبان دربی استان مازندران بود و مغلوب توپگاه بابلسر شد و این هفته نیز در دربی دیگری میهمان کاله جوان خواهد بود. کاله جوان با یک امتیاز در رتبه چهارم جدول است و بیمه رازی بدون امتیاز در جایگاه ششم قرار دارد.

صفحه ویژه بازی

 

مهمترین مسابقه گروه دوم هفته دوم لیگ دسته یک در شهر اراک برگزار می‌شود و شهروند اراک که با یک برد و سه امتیاز در صدر جدول این گروه قرار دارد، میزبان گل گهر سیرجان است که با یک برد و سه امتیاز در رتبه دوم است. فاتح این دیدار صدرنشین هفته دوم خواهد شد.

صفحه ویژه بازی

 

صنایع اردکان نیز در این هفته میزبان است و از تیم موسسه فرهنگی ورزشی پیروزی کیش پذیرایی خواهد کرد. صنایع اردکان با یک برد و سه امتیاز در رتبه سوم جدول است و پیروزی نیز با یک برد و دو امتیاز در جایگاه چهارم قرار دارد. با توجه به اینکه تیم‌های اول و دوم جدول با هم رقابت دارند، فاتح جدال اردکان و پیروزی رتبه دوم جدول را به دست می‌آورد.

صفحه ویژه بازی

 

در این گروه تیم لاستیک بارز کرمان نیز در هفته دوم میزبان پالایش نفت آبادان است. دو تیم بدون برد و امتیاز در رتبه‌های ششم و هفتم جدول هستند و تیم برنده حتما دو پله‌ صعود را در جدول تجربه خواهد کرد.

صفحه ویژه بازی

 

تیم عقاب تهران در آخرین دیدار هفته دوم لیگ دسته یک در تهران به مصاف کریمه قم می‌رود. عقاب با یک امتیاز در رتبه پنجم جدول است و کریمه بدون امتیاز در جایگاه هشتم قرار دارد.

صفحه ویژه بازی

 

برنامه کامل هفته دوم لیگ دسته یک مردان سال 96 به قرار زیر است:

گروه اول:

تهران، ساعت 16: ملوان تهران – شهرداری جوان ارومیه

قزوین، ساعت 16: شهرداری قزوین – راه‌یاب ملل مریوان

بابلسر، ساعت 16: توپگاه بابلسر – مقاومت مهاباد

آمل، ساعت 18: کاله جوان – بیمه رازی نور

گروه دوم:

کرمان، ساعت 16: لاستیک بارز کرمان – پالایش نفت آبادان

اردکان، ساعت 16: صنایع اردکان – موسسه فرهنگی ورزشی پیروزی کیش

اراک، ساعت 16: شهروند اراک – گل گهر سیرجان

تهران، ساعت 16: عقاب تهران – کریمه قم

عضویت در کانال تلگرام والیبال ایران

نوشتن دیدگاه


* دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.
* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
* ارسال پیام توسط یک نفر با نام های مختلف ممنوع است.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
ارسال

آخرین عناوین

  1. همه
  2. مطالب
  3. تصاویر
  4. ویدیوها

هر آنچه در والیبال نیاز دارید

محصول پرفروش فروشگاه والیبال ایران