جدیدترین اخبار والیبال در کانال تلگرام ما عضویت

والیبال ایران: سرمربی تیم والیبال شهرداری ارومیه گفت: برای بازگرداندن اعتماد به نفس به بازیکنان نیاز به چند پیروزی داریم/ سرمربی هاوش گنبد گفت: اگر از موقعیت ها به خوبی استفاده می کردیم می توانستیم حداقل یک امتیاز بگیریم.

ساسان خداپرست و رامین باباییبه گزارش والیبال ایران؛ ساسان خداپرست چهارشنبه شب در حاشیه بازی والیبال شهرداری ارومیه با هاوش گنبد افزود: وقتی بازی در ست سوم از دست بازیکنان شهرداری خارج و نتیجه به ست های چهارم و پنجم کشیده می شود، برخی از بازیکنان با تجربه هم دچار استرس شده و این به ضرر تیم تمام می شود.

 

وی ادامه داد: در این بازی، بازیکنان ارائه خوبی را از خودشان به نمایش گذاشتند و توانستند بعد از 2 هفته استراحت و در اولین بازی دور برگشت بازی قابل قبولی را ارائه کنند.


سرمربی تیم والیبال شهرداری ارومیه افزود: اگر بتوانیم بازی مناسبی را در هفته های آینده داشته باشیم اعتماد به نفس دوباره به تیم باز می گردد و این باعث می شود تا تیم نتایج بهتری را کسب کند.


خداپرست با بیان اینکه برخی بازیکنان به جمع ما اضافه شده اند، گفت: بازیکنان بومی به عنوان پاسور به تیم اضافه شدند و یک بازیکن بلغاری از هفته آینده به عنوان دریافت کننده در ترکیب تیم قرار می گیرد.


رامین بابایی سرمربی تیم والیبال هاوش گنبد نیز گفت: بازی خوبی بود ولی ما بازی خوب نداشتیم و اگر می توانستیم از موقعیت ها خوب استفاده کنیم می توانستیم بازی را به ست پنجم بکشانیم و یک امتیاز را به دست بیاوریم.


وی ادامه داد: مثل هفته های قبل خوب نبودیم زیرا بازی در این سالن سخت است و اگر کمی با تجربه بازی می کردیم می توانستیم بازی خوبی بکنیم و این بازی مورد انتظار من نبود.

منبع: ایرنا

عضویت در کانال تلگرام والیبال ایران

نوشتن دیدگاه


* دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.
* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
* ارسال پیام توسط یک نفر با نام های مختلف ممنوع است.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
ارسال

آخرین عناوین

  1. همه
  2. مطالب
  3. تصاویر
  4. ویدیوها