جدیدترین اخبار والیبال در کانال تلگرام ما عضویت

جدیدترین اخبار و حواشی مسابقات لیگ برتر والیبال مردان ایران

رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی از مثبت بودن تست دوپینگ دو بازیکن لیگ برتری والیبال خبر داد.

دکتر غلامرضا نوروزی رئیس فدراسیون پزشکی ورزشیبه گزارش والیبال ایران؛ دکتر غلامرضا نوروزی رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی در مصاحبه تلفنی با برنامه تلویوزیونی 1+5 گفت: در میان تست های دوپینگ انجام شده در جریان مسابقات لیگ برتر والیبال جواب تست یکی دو بازیکن مثبت بوده است.

مربی تیم والیبال خاتم اردکان گفت: استرس بالا موجب اشتباهات زیاد در تیم حریف شده بود و ما با اجرای خوب برنامه های گروهی مان نشان دادیم که تیم اردکان حرف اول را می زند.

نادر قاضیبه گزارش والیبال ایران؛ نادر قاضی اظهارداشت: داشتن تمرینات خوب بدنسازی و تاکتیکی، هماهنگی و آرایش تیمی را تا حد قابل توجهی بالا برده است، علی جلالی به عنوان پشت خط زن، طاهر وادی در پست پاسور، اکبر ولایی و دیگر والیبالیست ها توانستند عملکرد قابل قبولی را از خود به نمایش بگذارند.

سرمربی تیم والیبال شهرداری تبریز گفت: در مسابقه با تیم خاتم اردکان شاگردانم به هیچ وجه در حد انتظار ظاهر نشدند و تعویض های مکرر هم برای ما چاره نشد/ در مسابقه دوم با تمام توان ظاهر خواهیم شد.

عادل بناکار سرمربی تیم والیبال شهرداری تبریزبه گزارش والیبال ایران؛ عادل بناکار اظهارداشت: در بازی نخست مرحله نیمه نهایی مقابل تیم شهرداری تبریز شاگردانم به هیچ عنوان در حد انتظار ظاهر نشدند و توانستند توانایی های خود را به نمایش بگذارند.

سرمربی تیم والیبال پیکان گفت: در مسابقه با بانک سرمایه حریف کاملا بدون اشتباه ظاهر شد و فرصت پیروزی به ما نداد/ برای مسابقه برگشت به هیچ عنوان ناامید نیستم اما جبران ساده نیست.

مرتضی عهدیبه گزارش والیبال ایران؛ مرتضی عهدی اظهارداشت: در بازی نخست نیمه نهایی شرایط آن طور که می خواستیم، پیش نرفت و نتوانستیم در موقعیت های حساس موفق عمل کنیم.

سرمربی تیم والیبال بانک سرمایه گفت: در مسابقه با تیم پیکان با درخشش ژیگادلو و ارائه بازی قدرتمند تیم به راحتی به پیروزی رسیدیم.

مصطفی کارخانهبه گزارش والیبال ایران، مصطفی کارخانه اظهارداشت: برای اینکه به اینجا برسیم زحمات زیادی کشیدیم اما لیاقت و شایستگی این را داشتیم که بتوانیم تا این مرحله از رقابت ها با اقتدار پیش برویم و در بازی نخست مرحله نیمه نهایی سه بر صفر از سد تیم قدرتمند و مدعی پیکان عبور کنیم.

عکس لیگ برتر والیبال ایران

تیم والیبال بانک سرمایه در مسابقه نخست مرحله نیمه نهایی لیگ برتر موفق به شکست 3 بر صفر پیکان تهران شد.

عکس لیگ برتر والیبال ایران

والیبال ایران: تیم والیبال خاتم اردکان در نخستین مسابقه خود در مرحله نیمه نهایی لیگ برتر شهرداری تبریز را با حساب 3 بر صفر در خانه اش درهم کوبید و در یک قدمی فینال قرار گرفت.

والیبال ایران؛ مرحله حساس و جذاب نیمه نهایی لیگ برتر والیبال مردان ایران فردا چهارشنبه با برگزاری دو دیدار آغاز خواهد شد تا در پایان این مرحله فینالیست های لیگ 96 مشخص شوند.

لیگ برتر والیبال ایرانبه گزارش والیبال ایران از فدراسیون والیبال، دور رفت مرحله نیمه نهایی مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های برتر مردان کشور جام شهید «محسن حججی» روز چهارشنبه دوم اسفندماه با دو دیدار در شهرهای تبریز و تهران پیگیری می شود.

والیبال ایران: مسابقات دور برگشت مرحله نیمه نهایی لیگ دسته یک والیبال ایران در حالی فردا چهارشنبه پیگیری خواهد شد که دو تیم شهرداری جوان ارومیه و شهروند اراک در صورت شکست حریف خود سهمیه حضور در لیگ برتر 97 را بدست خواهند آورد.

لیگ دسته یک والیبال ایرانبه گزارش والیبال ایران از فدراسیون والیبال، دور برگشت مرحله نیمه نهایی مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های دسته یک مردان کشور جام شهید «محسن حججی» روز چهارشنبه دوم اسفندماه با دو دیدار در شهرهای کرمان و سیرجان پیگیری می شود.

کمیته انضباطی فدراسیون والیبال محرومیت و جریمه برای دو بازیکن تیم شهرداری تبریز و تیم کاله مازندران در نظر گرفت و از تماشاگران اردکانی تقدیر کرد.

امیر حسینیبه گزارش والیبال ایران از فدراسیون والیبال، دور برگشت مرحله نخست پلی آف مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های مردان ایران جام شهید «محسن حججی» 25 بهمن ماه با چهار دیدار در شهرهای تهران، گنبد، اردکان و آمل پیگیری ‌شد.

آخرین عناوین

  1. همه
  2. مطالب
  3. تصاویر
  4. ویدیوها

هر آنچه در والیبال نیاز دارید

محصول پرفروش فروشگاه والیبال ایران

پربحث ترین مطالب ماه