جدیدترین اخبار والیبال در کانال تلگرام ما عضویت

اخبار داخلی سایت والیبال

واليبال ايران: سومین دوره طرح بزرگ انتخاب بازيكنان برتر مرد و زن واليبال از فردا رسما آغاز مى شود و به مدت 6 روز در دو بخش كارشناسى و مردمى به كار خود ادامه مى دهد تا در نهايت بهترين هاى والبيال ايران در سال 95 انتخاب و معرفى شوند.

نظرسنجی مرد سال والیبالبه گزارش والیبال ایران؛ طرح بزرگ انتخاب بازیکن برتر سال 95 والیبال مردان و زنان ایران در دو گروه نظرسنجی کارشناسان و نظرسنجی مردمی از 20 اسفندماه به مدت 6 روز برگزار خواهد شد. این نظرسنجی در بخش کارشناسان به صورت تک مرحله ای و در بخش مردمی به صورت دو مرحله ای برگزار می شود.

تصاویر و ویدیوهای خود را از سوژه های والیبالی اطراف خود برای پایگاه خبری والیبال ایران ارسال کنید تا با انتشار آن در این رسانه پرمخاطب تخصصی سوژه شما ملی شود.

شهروند خبرنگار والیبال ایرانپایگاه خبری والیبال ایران به منظور پوشش هرچه بهتر رویدادهای و اتفاقات والیبالی سراسر کشورمان اقدام به انتشار تصاویر و ویدیوهای خبری اهالی خانواده والیبال می کند.

والیبال ایران: جمعی از پیشکسوتان، مربیان و صاحب نظران عرصه والیبال کشور به ارائه نقطه نظرات خود در خصوص 5 سال فعالیت مستمر وب سایت والیبال ایران پرداختند.

26 کارشناس والیبال درباره عملکرد 5 ساله سایت تخصصی والیبال ایران چه گفتندبه گزارش والیبال ایران؛ با توجه به آغاز ششمین سال فعالیت وب سایت تخصصی والیبال ایران، اطلاع از نقطه نظرات کارشناسان کشورمان درخصوص عملکرد 5 سال اخیر این مجموعه از اهمیت بالایی برخوردار است. خوشبختانه نظرات صاحب نظران والیبال کشورمان نشان داد که کاری که از دل برآمده به دل نشسته است با این حال بدون تردید از این پس مسئولیت خود را در مجموعه والیبال ایران سنگین تر از همیشه می دانیم و تلاش خواهیم کرد پاسخ اعتماد خانواده والیبال به فعالیت وب سایت والیبال را با تلاش صادقانه و همه جانبه خود بیش از پیش بدهیم.

والیبال ایران: مجموعه والیبال ایران به مناسبت جشن پنجمین سالگرد تاسیس وب سایت خود، گزارشی از فعالیت هایش طی سال های اخیر ارائه می کند.

کیک 5 سالگی وب سایت تخصصی والیبال ایرانبه گزارش والیبال ایران، امروز که وب سایت والیبال ایران با لطف و حمایت همیشگی مخاطبین فهیم، وفادار و والیبال دوست خود به ششمین سال حیاتش قدم گذاشته است، بر خورد لازم می دانیم که گزارشی از عملکرد مجموعه والیبال ایران به همراهان همیشگی خود ارائه دهیم. مفتخریم که بگوییم امروز والیبال ایران اولین و تنها رسانه رسمی تخصصی ورزش والیبال در بخش خصوصی است که با اخذ تمام مجوزهای مربوطه از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، وزارت ورزش و جوانان و وزارت صعنت، معدن و تجارت (فروشگاه تخصصی) فعالیت های خود را در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران پیگیری می کند و در تلاش است به یک مجموعه تخصصی بی نظیر در ایران تبدیل شود.

 والیبال ایران: جشن 5 سالگی وب سایت تخصصی والیبال ایران با حضور پرسنل و برخی کارشناسان این مجموعه برگزار شد.

جشن تولد 5 سالگی وب سایت تخصصی والیبال ایران برگزار شدبه گزارش والیبال ایران؛ مراسم پنجمین سالگرد راه اندازی تنها وب سایت تخصصی رسمی ورزش والیبال در کشور شب گذشته ( سوم دی ماه) با حضور اعضای مجموعه و پیشکسوتان عرصه رسانه های تخصصی والیبال برگزار شد.

از سرویس جدید پایگاه اطلاع رسانی والیبال تحت عنوان «والیگرام» رونمایی شد. 

poster2.jpgبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ سرویس جدید والیگرام که مدتی به صورت آزماشی فعالیت خود را آغاز کرده بود، پس از رفع برخی نواقص و تکمیل سیستم اکنون به مناسبت عيد سعيد غدير خم رسما رونمایی می شود.

والیبال ایران – تیم منتخب سال 94 والیبال زنان ایران به انتخاب 12 کارشناس والیبال کشورمان مشخص شد.

نظرسنجی برترین بازیکنان زن سال 94 والیبال ایران کارشناسانبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ دومین دوره طرح انتخاب بازیکن سال والیبال ایران در دو بخش زنان و مردان امسال نیز با موفقیت برگزار و در بخش کارشناسی با نظرسنجی از 12 کارشناس والیبال کشورمان تیم متتخب سال 94 والیبال زنان ایران هم مشخص شد.

والیبال ایران – تیم منتخب سال 94 والیبال ایران به انتخاب 47 کارشناس والیبال کشورمان مشخص شد.

نتایج نهایی نظرسنجی برترین بازیکنان مرد سال 94 والیبال ایرانبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ دومین دوره طرح انتخاب بازیکن سال والیبال ایران در دوبخش زنان و مردان امسال نیز با موفقیت برگزار و در بخش کارشناسی با نظرسنجی از 50 کارشناس والیبال کشورمان تیم متخب سال 94 والیبال ایران هم مشخص شد.

والیبال ایران: در پایان 10 روز رقابت، مریم یکتایی، زینب گیوه و شکوفه صفری با کسب حداکثر آرا به عنوان 3 بازیکن برتر سال 94 والیبال ایران از دیدگاه مردمی معرفی شدند.

تیم منتخب والیبال زنان ایران در سال 94 نظرسنجی مردمیبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ دومین دوره طرح انتخاب بازیکنان زن و مرد برتر سال والیبال ایران در دو بخش نظرات کارشناسان و مردم که از تاریخ 17 اسفندماه آغاز شده بود شب گذشته با مشخص شدن نفرات برتر به کار خود پایان داد.

والیبال ایران: در پایان 10 روز رقابت، میرسعید معروف، رسول آقچه لی و سید محمد موسوی با کسب حداکثر آرا به عنوان 3 بازیکن برتر سال 94 والیبال ایران از دیدگاه مردمی معرفی شدند.

تیم منتخب والیبال مردان ایران در سال 94 نظرسنجی مردمیبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ دومین دوره طرح انتخاب بازیکنان زن و مرد برتر سال والیبال ایران در دو بخش نظرات کارشناسان و مردم که از تاریخ 17 اسفندماه آغاز شده بود شب گذشته با مشخص شدن نفرات برتر به کار خود پایان داد.

آخرین عناوین

  1. همه
  2. مطالب
  3. تصاویر
  4. ویدیوها

جشنواره فروش ویژه نوروزی والیبال ایران

جشنواره فروش ویژه نورزوی فروشگاه اینترنتی والیبال ایران

پربحث ترین مطالب ماه