جدیدترین اخبار والیبال در کانال تلگرام ما عضویت

والیبال ایران: تذکر سرمربی جدید روسیه به مذاق موزرسکی خوش نیامد و البته پاسخ این غول 2 متر و 18 سانتی متری هم بی جواب نماند.

دیمیتری موزرسکیبه گزارش والیبال ایران؛ دیمیتری موزرسکی غول 2 متر و 18 سانتی متری تیم ملی والیبال روسیه در واکنش به قانون جدید سرمربی روسیه مبنی بر “بستن درهای لیگ روسیه بر روی بازیکنانی که از بازی در تیم ملی سرباز می زنند”، واکنش نشان داد.

 

دیمیتری موزرسکی از بازیکنان موثر تیم ملی روسیه بود که جای خالی او به شدت در المپیک ریو احساس شد و اما چندی پیش سرمربی جدید تیم ملی روسیه، سرگئی شلیاپنیکوف بدون خطاب به فرد خاصی با لحن تذکرآمیز به همه بازیکنان روس اخطار داد که اگر دعوت تیم ملی را نپذیرند، حق آنان در لیگ روسیه محدود خواهد شد.

 

از آنجایی که او تنها فردی بود که از همراهی تیم به المپیک ریو به دلایل شخصی سر باز زد، در واکنش به این ادعا در صفحه توئیتر خود نوشت: “همه چیز مهیا شده تا قید والیبال روسیه زده شود”.

 

توئیت دیمیتری موزرسکی با پاسخ الکساندر یارمنکو روبرو شد. دبیرکل فدراسیون والیبال روسیه در صدد پاسخ به توئیت کنایه آمیز موزرسکی بر آمد.

 

موزرسکی پس از ادعای سرمربی جدید تیم ملی روسیه مبنی بر “محدود کردن بازیکنان از حضور در لیگ روسیه در صورت رد کردن دعوت تیم ملی”، در توئیتر خود نوشت: “همه چیز مهیا شده تا قید والیبال روسیه زده شود” و اما این گفته او بی پاسخ نماند و یارمنکو، دبیر کل فدراسیون روسیه با ابراز سردرگمی از این موضوع گفت: “نمی دانم چه در ذهن موزرسکی می گذرد.

 

فقط تنها چیزی که می توانم بگویم این است که والیبال روسیه قبل از موزرسکی پا برجا بوده و بعد از او نیز پا برجاست. از گفته های شلیاپنیکوف سوء تعبیر شده است. همین دیمیتری که این حرف ها را میزند در المپیک با تیم ملی همراه نشد، اما مگر این قوانین روی او اعمال شد که سریعاً عکس العمل نشان می دهد؟! پس معلوم است که گفته های سرمربی را به خوبی متوجه نشده است”.

نوشتن دیدگاه


* دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.
* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
* ارسال پیام توسط یک نفر با نام های مختلف ممنوع است.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
ارسال

دیدگاه‌ها  

ناشناس
+11 # ناشناس 1395-12-25 17:08
واقعا از حرف های دبیر کل فدراسیون والیبال روسیه تعجب می کنم اگه همین موزرسکی نبود روسیه فینال المپیک لندن رو سه هیچ به برزیل واگذار می کرد
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر

آخرین عناوین

  1. همه
  2. مطالب
  3. تصاویر
  4. ویدیوها

هر آنچه در والیبال نیاز دارید

محصول پرفروش فروشگاه والیبال ایران