جدیدترین اخبار والیبال در کانال تلگرام ما عضویت

جدیدترین و برجسته ترین اخبار والیبال سراسر جهان

 والیبال ایران؛ تیم والیبال اسکرا بلهاتوف لهستان با شکست 3 بر صفر کوپروم به رده دوم جدول پلاس لیگا صعود کرد.

میلاد عبادی پور در لیگ لهستانبه گزارش والیبال ایران، در ادامه رقابت های لیگ والیبال لهستان عصر امروز تیم اسکرا بلهاتوف لهستان در حالی که میلاد عبادی پور را در ترکیب ثابت خود داشت موفق شد تیم کوپروم لوبین را با نتیجه سه بر صفر شکست دهد و دوباره به رتبه دوم جدول رده بندی پلاس لیگا صعود کند.

تیم والیبال اسکرا بلهاتوف لهستان با حضور میلاد عبادی پوربه جمع ۱۲ تیم پایانی مرحله حذفی رقابت های لیگ قهرمانان اروپا در فصل ۱۸-۲۰۱۷ صعود کرد.

اسکرا

اسکرا بلهاتوف در گروه C رقابت‌ها  با پیروزی سه بر صفر برابر لوکوموتیو نووسیبرسک روسیه که پیش از این صعودشان به دور حذفی مسجل شده بود، به جمع دوازده تیم پایانی مرحله حذفی لیگ قهرمانان باشگاه های اروپا رسیدند.

هیئت مدیره فدراسیون والیبال لهستان، ویتال هاینن بلژیکی را تا المپیک ۲۰۲۰ توکیو به عنوان سرمربی جدید تیم ملی لهستان برگزید.

هایننهاینن بیست و هفتمین سرمربی تاریخ تیم ملی والیبال مردان لهستان محسوب می شود. برای تصاحب این این عنوان در تیم ملی لهستان ۳ گزینه وجود داشت که کمیته ۱۹ نفره  انتخاب سرمربی فدراسیون والیبال لهستان با بررسی رزومه کاری پیوتر گروشکا، ویتال هاینن و آندری کووآل، در نهایت هینین را برای این تصدی انتخاب نمود.

والیبال ایران: فدراسیون جهانی والیبال میزبانی مرحله نهایی لیگ ملت های والیبال در سال 2018 را به کشور فرانسه داد.

والیبال فرانسه«لیگ ملت‌های والیبال» یکی از رویدادهای مهم سال 2018 والیبال است که در دو گروه مردان و زنان برگزار خواهد شد و تیم ملی مردان ایران به همراه 15 تیم دیگر در این رقابت ها شرکت می کند.

رقابت های جام حذفی والیبال ایتالیا شب گذشته با قهرمانی پروجیا به پایان رسید.

تیم والیبال پروجیابه گزارش والیبال ایران؛ دیدار پایانی جام حذفی والیبال ایتالیا شب گذشته (یک‌شنبه) بین تیم‌های پروجا و لوبه در سالن پالا فلوریا جیمناسیوم شهر باری برگزار شد که در پایان پروجا با پیروزی سه بر یک بر حریف قدرتمندش برای اولین‌بار در تاریخ باشگاهش موفق به کسب عنوان قهرمانی جام حذفی ایتالیا شد و بازیکنانش مدال طلای کوپا ایتالیا را برگردن آویختند.

والیبال ایران: تیم والیبال اسکرابلهاتوف لهستان با پذیرش شکست برابر گدانسک از قهرمانی جام حذفی لهستان بازماند.

میلاد عبادی پوربه گزارش والیبال ایران؛ دیدار پایانی جام حذفی والیبال لهستان یک شنبه شب بین تیم های اسکرا بلهاتوف لهستان که میلاد عبادی پور دریافت کننده قدرتی تیم ملی ایران را در اختیار دارد و تیم گدانسک برگزار شد که در پایان هم تیمی های عبادی پور با نتیجه سه بر صفر برابر حریف شکست خوردند و از بالا بردن جام قهرمانی باز ماندند.

تیم والیبال اسکرا بلهاتوف لهستان در حضور ثابت میلاد عبادی پور با نتیجه سه بر دو برابر تیم جاسترزبسکی شکست خورد.

میلاد عبادی پوردر ادامه رقابت‌های پلاس لیگا لهستان تیم والیبال اسکرا بلهاتوف که میلاد عبادی‌پور، دریافت کننده ملی پوش ایرانی را در ترکیب اصلی خود داشت برابر دیدگان هوادارانش با نتیجه سه بر دو برابر تیم جاسترزبسکی شکست خورد.

والیبال ایران: بازیکنان تیم ملی والیبال آرژانتین در واکنش به عدم پرداخت جوایز آنها از سوی فدراسیون والیبال این کشور تهدید کرده اند که در لیگ ملت های آسیا شرکت نخواهند کرد!

تیم ملی والیبال آرژانتینبه گزارش والیبال ایران، فدراسیون والیبال آرژانتین پس از کسب موفقیت در لیگ‌ جهانی ۲۰۱۷ برای آمادگی جهت حضور در مرحله نخست لیگ‌ ملت های والیبال ۲۰۱۸ با خطر حضور نیافتن ملی پوشانش در دور جدید تمرینات روبرو است.

والیبال ایران: در رصد لیگ های معتبر والیبال جهان در هفته اخیر درخشش محمدجواد معنوی نژاد لژیونر جوان والیبال ایران در تیم والیبال ورونا چشم نواز و پیروزی بلگوری برابر زنیت پرستاره نیز از اهمیت بالایی برخوردار بود.

محمدجواد معنوی نژادبه گزارش والیبال ایران؛ در مهم‌ترین دیدار این هفته سوپر لیگ روسیه تیم‌های پر ستاره زنیت کازان و بلگوری به مصاف هم رفتند که در پایان بلگوری دست به کار بزرگی زد و ضمن جبران شکست دور رفت موفق شد با نتیجه‌ سه بر دو برابر قهرمان جام باشگاه‌های جهان به پیروزی دست یابد. در این دیدار شاگردان آلکنو هر چند بازی را در خانه حریف به ست پنجم کشاندند، اما در پایان ست های بازی را با امتیازهای ۲۱ – ۲۵، ۲۵ – ۲۰، ۲۵ – ۱۸، ۲۰ – ۲۵ و ۱۵ – ۱۲ به حریف مستقیمشان در لیگ واگذار کردند و حتی ۲۱ امتیازی که ماکسیم میخایلوف و ویلفرد لئون هر کدام به تنهایی کسب کردند برای پیروزی کافی نبود. در سوی مقابل هم یان ارشچنکو با ۱۸ امتیاز بهترین بازیکن بلگوری بود.

والیبال ایران: تیم ورونا در هفته سیزدهم سری آ ایتالیا طی دیداری نفسگیر با حساب 3 بر 2 اژ سد پیاچنزا گذشت.

تیم والیبال ورونابه گزارش والیبال ایران؛ تیم ورونا در هفته سیزدهم سری A والیبال ایتالیا در سالن «پالا بانکا» به مصاف تیم والیبال پیاچنزا رفت و با نتیجه 3 بر 2 به پیروزی رسید.

آخرین عناوین

  1. همه
  2. مطالب
  3. تصاویر
  4. ویدیوها

هر آنچه در والیبال نیاز دارید

محصول پرفروش فروشگاه والیبال ایران

پربحث ترین مطالب ماه