اخبار فدراسیون جهانی والیبال

رییس فدراسیون جهانی والیبال (FIVB) در نشست شورای لیگ به رصد بلیط فروشی لیگ ملت های والیبال اشاره کرد.

تماشاگران زن والیبالنشست شورای لیگ در پاریس و با حضور دکتر داورزنی و سایر اعضا تشکیل جلسه داد.  در این نشست، علاوه بر هیات رئیسه و اعضای شورای لیگ، مهمانان ویژه ای همچون وزیر ورزش فرانسه و خولیو ولاسکو، سرمربی تیم ملی آرژانتین نیز حضور داشتند.

اجلاس دپارتمان لیگ جهانی در پاریس برگزار شد و نام این رقابت ها از سال 2018 به «لیگ ملت های والیبال» تغییر یافت.

سالگرد تاسیس FIVBشورای دپارتمان لیگ جهانی روز (پنج شنبه) نشستی یک روزه در پاریس برای بررسی برنامه های این مسابقات در سال 2018 برگزار کرد که دکتر محمدرضا داورزنی عضو هیات رئیسه فدراسیون جهانی والیبال (FIVB) و سرپرست فدارسیون ایران نیز در آن شرکت داشت.

فدراسیون جهانی والیبال از خانواده والیبالی جهان و همه فدراسیون ها خواست تا ایده های خود را به مرکز "پروژه سازی" بفرستند.

والیبالی هافدراسیون جهانی والیبال در جدیدترین اقدام خود برای توسعه والیبال از همه فدراسیون ها و خانواده والیبال خواست تا ایده های خود را در سه زمینه فنی، آموزشی و همگانی کردن والیبال به مرکز “پروژه سازی” FIVB بفرستند.

رئیس فدراسیون جهانی والیبال به چین رفت و از امکانات ورزشی آن دیدار کرد.

گراسارئیس فدراسیون جهانی والیبال به چین رفت و از امکانات ورزشی آن دیدار کرد. دکتر آری گراسا، رئیس فدراسیون جهانی والیبال با آقای “لان شائومین” معاون استاندار “جیانگسو” گفتگو کرد.

سرپرست فدراسیون والیبال ایران گفت: رقابت های لیگ جهانی از سال 2018 به صورت رفت و برگشتی برگزار خواهد شد/ حداکثر ظرفیت سالن ها باید به تماشاگران اختصاص یابد/ مسابقات قهرمانی زیر 23 سال جهان هر چهار سال یکبار برگزار خواهد شد.

دکتر محمدرضا داورزنیبه گزارش والیبال ایران از فدراسیون والیبال، دکتر محمدرضا داورزنی پس از بازگشت از اجلاس هیات رئیسه فدراسیون جهانی در کشور مراکش، درباره مباحث مطرح شده در این اجلاس، افزود: در این نشست محورهای متعددی به عنوان تغییرات لیگ جهانی مطرح و تصویب شد که این موارد برای اجرایی شدن باید در شورای لیگ جهانی که تابستان برگزار می شود، تایید نهایی شود.

والیبال ایران: دبیرکل فدراسیون جهانی والیبال از تغییر نام این فدراسیون تا پایان سال جاری میلادی خبر داد.

فدراسیون جهانی والیبالبه گزارش والیبال ایران، فرناندو لیما دبیر کل فدراسیون جهانی والیبال (FIVB) از تغییر نام این فدراسیون در سال جاری میلادی خبر داد.

والیبال ایران: رئیس فدراسیون والیبال ایران به عنوان یکی از اعضای کمیسیون مالی و دارایی فدراسیون جهانی والیبال (FIVB) انتخاب شد.

داورزنیبه گزارش والیبال ایران از فدراسیون والیبال ایران، نشست هیات رئیسه فدراسیون جهانی والیبال (FIVB) از روز گذشته (سه شنبه) آغاز شد و امروز به پایان می رسد.

والیبال ایران - رئیس فدراسیون جهانی والیبال گفت: فدراسیون جهانی مشخصی دارد و آن تبدیل شدن والیبال به سرگرمی نخست خانواده‌ها در جهان است.

آری گراسابه گزارش والیبال ایران؛ آری گراسا رئیس فدراسیون جهانی والیبال پس از اینکه برای 8 سال دیگر در سمت خود ابقا شد، طی سخنانی به اهداف و چشم اندازهای FIVB در آینده اشاره کرد و اظهار داشت: بدون تردید والیبال رویدادی شاخص در المپیک ریو 2016 بود. فدراسیون جهانی نیز هدف مشخصی دارد و آن تبدیل شدن والیبال به سرگرمی نخست خانواده‌ها در جهان است. من از اعضای این اجلاس می‌خواهم تا برای هدف ما و هر چه بیشتر مدرن شدن والیبال،‌ راه‌های جدیدی پیدا کنند.

والیبال ایران: «آری گراسا» با موافقت اعضای کنگره جهانى فدراسیون بین المللى والیبال برای هشت سال دیگر در سمت خود به ریاست FIVB ابقا شد.

آری گراسابه گزارش والیبال ایران؛ سى و پنجمین کنگره جهانى فدراسیون بین المللى والیبال (FIVB) در شهر بوئنوس آیرس آرژانتین در حال برگزاری است.

والیبال ایران: سی و پنجمین کنگره جهانی فدراسیون بین المللی والیبال (FIVB) به میزبانی بوئنوس آیرس آرژانتین برگزار می شود.

FIVB_L.png

به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، این کنگره سه روزه با خوشامد گویی و نشست کنفدراسیون های مختلف جهان از ساعت 20 روز دوشنبه به وقت محلی آغاز شد.


ادامه برنامه های کنگره جهانی فدراسیون والیبال در روزهای 13 تا 15 مهرماه به وقت محلی به قرار زیر است:

آخرین عناوین

  1. همه
  2. مطالب
  3. تصاویر
  4. ویدیوها

هر آنچه در والیبال نیاز دارید

تبلیغات متنی

ربات اینستاگرام ایران سوشال

ربات هوشمند افزایش فالوور اینستاگرام واقعی، فعال و هدفمند ایرانی با امکان 3 روز تست رایگان!

www.iransocial.net

آکادمی دیجیتال مارکتینگ

اولین و برترین برگزارکننده تخصصی دوره های کاربردی بازاریابی اینترنتی در ایران

www.dmacourse.com

پول تیکت

نقد و بررسی و خرید بلیط استخرها و پارک های آبی، سونا و جکوزی سراسر ایران و تخفیف بلیط استخرها و پارک های آبی

www.poolticket.org