اخبار فدراسیون والیبال

والیبال ایران: مجمع سالیانه فدراسیون والیبال امروز برگزار شد و ضمن ارائه گزارشی از عملکرد فدراسیون در سال اخیر، همکاران جدید و ابقا شده نیز معرفی شدند.

عکس مجمع سالیانه فدراسیون والیبال ایران

به گزارش والیبال ایران از فدراسیون والیبال، مجمع عمومی و سالیانه سال 96 فدراسیون والیبال از ساعت 14 با تلاوت آیاتی از قرآن کریم و پخش سرود ملی جمهوری اسلامی ایران در هتل المپیک تهران آغاز شد.

والیبال ایران: رئیس سازمان لیگ فدراسیون والیبال گفت: برای آنکه دیگر شاهد تخلفات سنی بازیکنان نباشیم؛ از سال آینکه اطلاعات بازیکنان پایه از ابتدا ثبت می شود و دیگر شناسنامه مبنای تشخیص سن نخواهد بود.

محمد حسین شفقیبه گزارش والیبال ایران؛ محمد حسین در مورد صحبت‌های اخیر در مورد صغر سنی دو بازیکن در لیگ برتر نوجوانان گفت: درباره لیگ‌های نوجوانان و جوانان باید یادآور شوم که از همان ابتدا منوچهر پورحسن، رییس پیشین سازمان لیگ کلیه امور مربوط به رده‌های پایه را به آقای حسن زاده محول کرده بود. آن موقع هم که لیگ نوجوانان برگزار شد من پستی در فدراسیون نداشتم و در کل ۲۰ روز است که به عنوان رییس جدید سازمان لیگ انتخاب شده ام. ما مدارک هر کسی که در لیگ‌های نوجوانان و جوانان بازی کرده است را داریم.

والیبال ایران: با حکم دکتر ضیایی صدیقه کعبی زاده باری دیگر به فدراسیون والیبال بازگشت و سرپرست نایب رئیسی بانوان شد.

صدیقه کعبی زاده

به گزارش والیبال ایران از فدراسیون والیبال، دکتر احمد ضیایی در حکمی صدیقه کعبی زاده را به عنوان سرپرست نایب رئیسی بانوان منصوب کرد.

والیبال ایران: ضیایی در احکامی فیروزی را جایگزین حاتمی کرد و حاتمی را به عنوان مشاور خود برگزید/ انصاری نیز به عنوان دبیر سازمان ساحلی منصوب شد.

نادر انصاری و ابراهیم فیروزیبه گزارش والیبال ایران از فدراسیون والیبال، بر اساس احکام صادر شده از سوی دکتر احمد ضیایی ابراهیم فیروزی به عنوان رئیس کمیته داوران فدراسیون والیبال منصوب شد.

کمیته حقوقی و تدوین قوانین و مقررات با ریاست محسن خاکزاد در فدراسیون والیبال ایجاد شد.

خاکزادبه گزارش والیبال ایران از فدراسیون والیبال، دکتر احمد ضیایی در حکمی محسن خاکزاد را به عنوان سرپرست کمیته حقوقی و تدوین قوانین و مقررات منصوب کرد که متن آن به قرار زیر است:

رئیس فدراسیون والیبال در حکمی «محمد حسین شفقی» را به عنوان سرپرست سازمان لیگ منصوب کرد.

محمد حسین شفقیبه گزارش والیبال ایران؛ احمد ضیایی در حکمی محمد حسین شفقی را به عنوان سرپرست سازمان لیگ منصوب کرد که متن حکم به قرار زیر است:

رئیس فدراسیون والیبال در احکامی جداگانه دبیرکل و سرپرست خزانه داری را تا برگزاری مجمع عمومی در سمت های خود ابقا کرد.

محمود افشاردوستبه گزارش والیبال ایران؛ احمد ضیایی در احکامی جداگانه محمود افشاردوست و مهدی اسلامی را به ترتیب به عنوان دبیرکل و سرپرست خزانه داری فدراسیون والیبال در سمت‌های خودشان ابقا کرد.

والیبال ایران: رئیس سازمان لیگ فدراسیون والیبال درباره استعفای خود گفت: با استعفایم خواستم کاری کنم تا دست و بال رییس فدراسیون جدید برای ایجاد تغییرات در سازمان بازتر شود.

منوچهر پورحسنبه گزارش والیبال ایران؛ منوچهر پورحسن درباره استعفایش از ریاست سازمان لیگ برتر والیبال پس از روی کار آمدن رییس فدراسیون جدید، اظهار کرد: هر وقت تغییر و تحولاتی در یک فدراسیون رخ می‌دهد من استعفا داده‌ام، چرا که هر مدیر جدیدی می‌تواند هر نیرویی را ابقا و یا بر کنار کند. من هم با استعفایم خواستم کاری کنم تا دست و بال رییس فدراسیون جدید برای ایجاد تغییرات در سازمان بازتر شود. این قرار قبلی ما با ضیایی بود که در جلسه‌ای در مهر ماه صحبت بر آن شد که اگر او رییس فدراسیون شود من استعفا خواهم داد تا هر کسی را که می‌خواهد را راحت‌تر انتخاب کنند.

سرمربی تیم والیبال کاله مازندران گفت: فدراسیون والیبال، نقاط ضعف خاصی ندارد که البته این موضوع به نگرش رئیس آن مربوط می‌شود

بهروز عطاییبهروز عطایی در مورد شرایط فدراسیون والیبال پس از انتخابات هفتم دی اظهار داشت: پیش بینی خاصی نمی‌توان از شرایط داشت. خوشبختانه، ضیایی، بیش از 10 سال نایب رئیس فدراسیون بوده و با پیچ و خم این فدراسیون به خوبی آشناست. او آگاهی لازم را در همه زمینه‌ها دارد و با نقاط ضعف و قوت فدراسیون آشناست.

والیبال ایران: در حالی که در عده ای در خانواده والیبال حساب ویژه ای روی بهنام محمودی برای ریاست فدراسیون باز کرده بودند و وی را حریف اصلی ضیایی می دانستند، وی با عدم حضورش در مجمع حامیانش را ناامید کرد.

بهنام محمودیبه گزارش والیبال ایران؛ بهنام محمودی پیشکسوت والیبال ایران که پس از عدم تایید صلاحیت خود بسیار پیگیری و تلاش کرد تا نامش به لیست تایید صلاحیت شده ها اضافه شود، در روز مجمع انتخاباتی حاضر نشد و همگان را متعجب کرد.

آخرین عناوین

  1. همه
  2. مطالب
  3. تصاویر
  4. ویدیوها

هر آنچه در والیبال نیاز دارید

ghab.gif

از سراسر اینترنت

مطالب ویژهتبلیغات متنی

ربات اینستاگرام ایران سوشال

ربات هوشمند افزایش فالوور اینستاگرام واقعی، فعال و هدفمند ایرانی با امکان 3 روز تست رایگان!

www.iransocial.net

آکادمی دیجیتال مارکتینگ

اولین و برترین برگزارکننده تخصصی دوره های کاربردی بازاریابی اینترنتی در ایران

www.dmacourse.com

پول تیکت

نقد و بررسی و خرید بلیط استخرها و پارک های آبی، سونا و جکوزی سراسر ایران و تخفیف بلیط استخرها و پارک های آبی

www.poolticket.org