جدیدترین اخبار والیبال در کانال تلگرام ما عضویت

اخبار فدراسیون والیبال

والیبال ایران: با حکم دکتر ضیایی صدیقه کعبی زاده باری دیگر به فدراسیون والیبال بازگشت و سرپرست نایب رئیسی بانوان شد.

صدیقه کعبی زاده

به گزارش والیبال ایران از فدراسیون والیبال، دکتر احمد ضیایی در حکمی صدیقه کعبی زاده را به عنوان سرپرست نایب رئیسی بانوان منصوب کرد.

والیبال ایران: ضیایی در احکامی فیروزی را جایگزین حاتمی کرد و حاتمی را به عنوان مشاور خود برگزید/ انصاری نیز به عنوان دبیر سازمان ساحلی منصوب شد.

نادر انصاری و ابراهیم فیروزیبه گزارش والیبال ایران از فدراسیون والیبال، بر اساس احکام صادر شده از سوی دکتر احمد ضیایی ابراهیم فیروزی به عنوان رئیس کمیته داوران فدراسیون والیبال منصوب شد.

کمیته حقوقی و تدوین قوانین و مقررات با ریاست محسن خاکزاد در فدراسیون والیبال ایجاد شد.

خاکزادبه گزارش والیبال ایران از فدراسیون والیبال، دکتر احمد ضیایی در حکمی محسن خاکزاد را به عنوان سرپرست کمیته حقوقی و تدوین قوانین و مقررات منصوب کرد که متن آن به قرار زیر است:

رئیس فدراسیون والیبال در حکمی «محمد حسین شفقی» را به عنوان سرپرست سازمان لیگ منصوب کرد.

محمد حسین شفقیبه گزارش والیبال ایران؛ احمد ضیایی در حکمی محمد حسین شفقی را به عنوان سرپرست سازمان لیگ منصوب کرد که متن حکم به قرار زیر است:

رئیس فدراسیون والیبال در احکامی جداگانه دبیرکل و سرپرست خزانه داری را تا برگزاری مجمع عمومی در سمت های خود ابقا کرد.

محمود افشاردوستبه گزارش والیبال ایران؛ احمد ضیایی در احکامی جداگانه محمود افشاردوست و مهدی اسلامی را به ترتیب به عنوان دبیرکل و سرپرست خزانه داری فدراسیون والیبال در سمت‌های خودشان ابقا کرد.

والیبال ایران: رئیس سازمان لیگ فدراسیون والیبال درباره استعفای خود گفت: با استعفایم خواستم کاری کنم تا دست و بال رییس فدراسیون جدید برای ایجاد تغییرات در سازمان بازتر شود.

منوچهر پورحسنبه گزارش والیبال ایران؛ منوچهر پورحسن درباره استعفایش از ریاست سازمان لیگ برتر والیبال پس از روی کار آمدن رییس فدراسیون جدید، اظهار کرد: هر وقت تغییر و تحولاتی در یک فدراسیون رخ می‌دهد من استعفا داده‌ام، چرا که هر مدیر جدیدی می‌تواند هر نیرویی را ابقا و یا بر کنار کند. من هم با استعفایم خواستم کاری کنم تا دست و بال رییس فدراسیون جدید برای ایجاد تغییرات در سازمان بازتر شود. این قرار قبلی ما با ضیایی بود که در جلسه‌ای در مهر ماه صحبت بر آن شد که اگر او رییس فدراسیون شود من استعفا خواهم داد تا هر کسی را که می‌خواهد را راحت‌تر انتخاب کنند.

سرمربی تیم والیبال کاله مازندران گفت: فدراسیون والیبال، نقاط ضعف خاصی ندارد که البته این موضوع به نگرش رئیس آن مربوط می‌شود

بهروز عطاییبهروز عطایی در مورد شرایط فدراسیون والیبال پس از انتخابات هفتم دی اظهار داشت: پیش بینی خاصی نمی‌توان از شرایط داشت. خوشبختانه، ضیایی، بیش از 10 سال نایب رئیس فدراسیون بوده و با پیچ و خم این فدراسیون به خوبی آشناست. او آگاهی لازم را در همه زمینه‌ها دارد و با نقاط ضعف و قوت فدراسیون آشناست.

والیبال ایران: در حالی که در عده ای در خانواده والیبال حساب ویژه ای روی بهنام محمودی برای ریاست فدراسیون باز کرده بودند و وی را حریف اصلی ضیایی می دانستند، وی با عدم حضورش در مجمع حامیانش را ناامید کرد.

بهنام محمودیبه گزارش والیبال ایران؛ بهنام محمودی پیشکسوت والیبال ایران که پس از عدم تایید صلاحیت خود بسیار پیگیری و تلاش کرد تا نامش به لیست تایید صلاحیت شده ها اضافه شود، در روز مجمع انتخاباتی حاضر نشد و همگان را متعجب کرد.

والیبال ایران: رئیس جدید فدراسیون والیبال ایران گفت: انتظارات از فدراسیون والیبال به حق بالاست، تلاش می کنیم تا به اهدافی که از پیش تعیین شده برسیم.

دکتر ضیاییبه گزارش والیبال ایران؛ احمد ضیایی پس از پایان مجمع انتخاباتی فدراسیون والیبال با اشاره به کارهای خوبی که در گذشته انجام شده است و باید ادامه پیدا کند، افزود: در دوره جدید کارهایی را که درگذشته صورت گرفته است، با قدرت و شدت بیشتری دنبال خواهیم کرد.

دکتر داورزنی پس از پایان دوران ریاست بر فدراسیون والیبال در مجمع انتخاباتی گفت: کارم را با تمام توانم انجام دادم و خوشبختانه به تمامی اهدافی که در نظر داشتیم‌ رسیدیم/ به هیچ عنوان در والیبال گلخانه‌ای عمل نکردیم.

دکتر داورزنیبه گزارش والیبال ایران؛ محمدرضا داورزنی پس از پایان دوران ریاست بر فدراسیون والیبال در مجمع انتخاباتی با تشکر از تمام اهالی والیبال و مسوولان گفت: به هیچ عنوان در والیبال گلخانه‌یی عمل نکردیم. من عملا کارم را با تمام توانم انجام دادم و خوشبختانه به تمامی اهدافی که در نظر داشتیم‌ به لطف همکارانم رسیدیم. از همه دوستان و هم‌فکران که در طول این ۱۱ سال به ما در رشد والیبال کمک کردند تشکر می‌کنم. یک خسته نباشید ویژه به اصحاب رسانه و نیز هیات‌های استانی می‌گویم.

آخرین عناوین

  1. همه
  2. مطالب
  3. تصاویر
  4. ویدیوها

هر آنچه در والیبال نیاز دارید

محصول پرفروش فروشگاه والیبال ایران

پربحث ترین مطالب ماه