جدیدترین اخبار والیبال در کانال تلگرام ما عضویت

باشگاه خبرنگاران

والیبال ایران: تیم ملی والیبال مردان ایران عصر دیروز آخرین تمرین خود را در شهر ماریبور اسلوونی برگزار کرد.

ایگور کولاکوویچبه گزارش والیبال ایران، تيم ملي واليبال ايران كه خود را براي حضوري شايسته در ليگ جهاني ٢٠١٧ واليبال آماده مي‌كند و هم اكنون در اردوي آمادگي برون مرزي در اسلووني به سر مي‌برد، آخرين تمرين خود را در شهر ماریبور به مدت دو ساعت و نيم برگزار كرد.

پاسور تیم ملی زیر 23 سال والیبال ایران گفت: سیچلو در والیبال سبك مخصوص به خود و دانش بسیار زیادی دارد‌ و در اصصلاح عامیانه  سیچلو آخر ِ والیبال است!

حواد کریمیبه گزارش والیبال ایران؛ جواد كریمی درباره دیدار نخست تیم ایران در مسابقات قهرمانی زیر 23 سال آسیا، گفت: بازی خوبی بود. تصور می‌كردیم بازی آسانی را مقابل پاكستان خواهیم داشت اما آن‌ها بهتر از انتظار ما ظاهر شدند.

سرمربی اسلوونیایی والیبال بانوان ضمن ابراز خوشحالی از بازگشتش به ایران، گفت: حضور در جمع دختران نوجوان والیبال و تمرین کردن با آن‌ها تجربه لذت‌بخشی است.

مایدا چیچیچ

مایدا چیچیچ پس از حضور در ایران گفت: خوشحالم که بار دیگر به ایران آمدم. بعد از مسابقات AVC‌کاپ زنان و جام باشگاه‌های زنان آسیا به اسلوونی سفر کردم تا مدتی را در کنار خانواده استراحت کنم.

 

سرمربی تیم ملی والیبال «ب» ایران گفت: تمرینات خوبی را سپری می‌کنیم و آماده حضوری موفق در مسابقات AVC کاپ هستیم.

ناصر شهنازی درباره وضعیت تیم ملی والیبال «ب» ایران پیش از اعزام به تایلند برای حضور در مسابقات AVC  کاپ گفت: در حال حاضر تمرینات را در دو نوبت صبح و عصر پیگیری می‌کنیم و خوشبختانه وضعیت بازیکنان خوب است.

 

نایب رییس بانوان فدراسیون والیبال گفت: تمام تلاش خود را برای موفقیت والیبال بانوان کردیم و حالا منتظر پنجه‌های طلایی دختران هستیم.

زهره میرسپاسی درباره وضعیت تیم ملی والیبال بانوان ایران پیش از اعزام به فیلیپین گفت: همه اتفاقات خوب رخ داده است و همه در انتظاریم که بهترین اتفاق ممکن در تیم ملی والیبال ایران در مسابقات پیش رو رخ دهد. 

والیبال ایران- امیرحسین اسفندیار دریافت کننده ملی پوش تیم والیبال جوانان ایران گفت: امیدوارم بتوانیم در مسابقات جهانی جوانان نتایج عالی  کسب کنیم و درخشش خوبی داشته باشیم.

امیرحسین اسفندیار درباره مسابقات قهرمانی جوانان آسیا، گفت: مسابقات در سطح بسیار بالایی برگزار شد. وضعیت میزبانی عالی بود. بسیاری از تیم ها هم برای کسب مقام و رسیدن به فینال به این مسابقات آمده بودند.

 

والیبال ایران: فرهاد شاهمیری تنها داور ایرانی والیبال در مسابقات المپیک 2016 ریو، فردا شب عازم ریو خواهد شد.

فرهاد شاهمیری ، تنها نماینده داوری والیبال ایران در مسابقات المپیک 2016 ریو است. این  داور بین المللی که برای دومین بار قرار است قضاوت مسابقات والیبال المپیک را عهده دار باشد، فردا راهی برزیل می‌شود.

 

دبیر کل فدراسیون والیبال ایران معتقد است که فشار ، استرس و حساسیت اولین حضور در المپیک ممکن است کار را برای والیبالیست‌های تیم ملی سخت کند.

محمود افشار دوست درباره اعزام زودتر تیم ملی ایران به ریو، گفت: تیم ملی والیبال برزیل دعوتی از تیم ملی ایران داشت و خواهان برگزاری بازی ندارکاتی با ایران بود. در همین راستا هماهنگ کردیم که تیم ملی کمی زودتر  به برزیل سفر کند. 

 

پاسور تیم ملی والیبال ایران گفت: ایران برای نخستین بار است که حضور در المپیک را تجربه می‌کند و نباید از این تیم انتظار غیرمنطقی داشت.

مهدی مهدوی درباره شرایط فعلی تیم ملی در آستانه اعزام به المپیک ریو، گفت: شرایط خوبی در تمرینات تیم ملی برقرار است و بازیکنان و کادر فنی در نهایت انگیزه تمرینات را سپری می‌کنند.

 

بازیکن تیم ملی والیبال ایران گفت: همه تیم‌های حاضر در مسابقات المپیک با تمام توان حاضر می‌شوند و قطعا کار سختی خواهیم داشت.

امیر غفور درباره شرایط تمرینی تیم ملی والیبال ایران گفت: تمرینات ما روز به روز کیفیت بهتری پیدا می‌کند. بازیکنان در شرایط خوبی قرار دارند و در تلاش هستند با آمادگی راهی المپیک شوند.

آخرین عناوین

  1. همه
  2. مطالب
  3. تصاویر
  4. ویدیوها

جشنواره فروش ویژه نوروزی والیبال ایران

جشنواره فروش ویژه نورزوی فروشگاه اینترنتی والیبال ایران

پربحث ترین مطالب ماه