جدیدترین اخبار والیبال در کانال تلگرام ما عضویت

دبی- ستاد برگزاری مسابقات والیبال قهرمانی آسیا برنامه این رقابت ها را تغییر داد تا تیم ملی ایران به جای ساعت 15:30 در ساعت 11:30 به مصاف عراق برود.


به گزارش واليبال ايران و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، در حالی که برنامه مسابقات مرحله دوم رقابت های قهرمانی آسیا از قبل اعلام شده بود، اماراتی ها برای چندمین بار بی نظمی خود را در برگزاری این رقابت ها نشان دادند و یک بار دیگر برنامه مسابقات را تغییر دادند.


بر اساس برنامه جدیدی که دقایقی پیش در اختیار سرپرستان تیم های شرکت کننده در این رقابت ها قرار گرفت، ساعت مسابقه تیم های ایران و عراق در روز نخست مرحله دوم از 15:30 به 11:30 و ساعت دیدار ایران و کره جنوبی در روز دوم مرحله دوم از ساعت 18 به 13:30 تغییر کرد.
بر اساس برنامه قبلی، قرار بود این دو مسابقه در سالن النصر برگزار شود اما مکان دو دیدار ایران با عراق و کره جنوبی نیز به سالن حمدان تغییر یافت.
امیر خوش خبر سرپرست تیم ملی والیبال ایران اعتراض خود را نسبت به تغییر این برنامه به مسئولین برگزاری مسابقات و کنفدراسیون والیبال آسیا اعلام کرده و قرار است امشب در جلسه ای به این موضوع رسیدگی شود اما بعید به نظر می رسد این اعتراض به نتیجه برسد.

 

در مرحله دوم هفدهمین دوره مسابقات قهرمانی آسیا، 16 تیم راه یافته در چهار گروه به مصاف هم می روند.
گروه بندی این مرحله از رقابت ها به این شرح است:
گروه I: امارات، تایلند، ازبکستان و لبنان
گروه J: قطر، هند، استرالیا و بحرین
گروه K: ایران، کره جنوبی، عراق و قزاقستان
گروه L: ژاپن، سریلانکا، چین و چین تایپه

در این مرحله از مسابقات، نتایجی که تیم ها در بازی های رو در روی مرحله مقدماتی به دست آورده اند نیز محاسبه می شود.
تیم های میانمار، کویت، عربستان، عمان و افغانستان نیز برای کسب رتبه های هفدهم تا بیست و یکم به میدان می روند.

* برنامه جدید مسابقات مرحله دوم هفدهمین دوره مسابقات قهرمانی آسیا به شرح زیر است (ساعت ها به وقت تهران):
سه شنبه نهم مهر:
ساعت 11:30 ایران – عراق – سالن حمدان
ساعت 11:30 تایلند – ازبکستان – سالن النصر
ساعت 13:30 قزاقستان – کره جنوبی – سالن حمدان
ساعت 13:30 هند – استرالیا – سالن النصر
ساعت 15:30 چین – سریلانکا – سالن حمدان
ساعت 15:30 قطر – بحرین – سالن النصر
ساعت 17:30 امارات - لبنان – سالن حمدان
ساعت 17:30 چین تایپه – ژاپن – سالن النصر

چهارشنبه دهم مهر:
ساعت 11:30 قزاقستان - عراق – سالن حمدان
ساعت 11:30 هند – بحرین – سالن النصر
ساعت 13:30 ایران – کره جنوبی – سالن حمدان
ساعت 13:30 قطر – استرالیا – سالن النصر
ساعت 15:30 چین – ژاپن – سالن حمدان
ساعت 15:30 ازبکستان - لبنان – سالن النصر
ساعت 17:30 امارات – تایلند – سالن حمدان
ساعت 17:30 چین تایپه – سریلانکا – سالن النصر
این تیم ها پس از یک روز استراحت، در روزهای جمعه، شنبه و یکشنبه در مراحل یک چهارم نهایی، نیمه نهایی و فینال به میدان می روند.

برنامه مسابقات تیم هایی که باید برای تعیین رتبه های هفدهم تا بیست و یکم به میدان بروند نیز به این شرح است:
چهارشنبه دهم مهر:
ساعت 9:30 عربستان – عمان
جمعه دوازدهم مهر:
ساعت 9:30 افغانستان – میانمار
ساعت 9:30 کویت – برنده مسابقه عربستان و عمان
بازنده مسابقه تیم های عربستان و عمان در رده بیست و یکم این دوره از رقابت ها قرار می گیرد.

عضویت در کانال تلگرام والیبال ایران

نوشتن دیدگاه


* دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.
* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
* ارسال پیام توسط یک نفر با نام های مختلف ممنوع است.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
ارسال

آخرین عناوین

  1. همه
  2. مطالب
  3. تصاویر
  4. ویدیوها