جدیدترین اخبار والیبال در کانال تلگرام ما عضویت

جدیدترین اخبار و حواشی تیم ملی نوجوانان والیبال ایران (زیر 19 سال)

سرپرست تیم ملی والیبال نوجوانان گفت: انتقاد سازنده است، اما برخی منتقدان به دلیل نبود منافع شخصی از عملکرد تیم و بازیکنان انتقاد می‌کنند که این موضوع پذیرفتنی نیست.

تیم ملی والیبال نوجوانانسید علیرضا دریابیگی در رابطه با اظهار نظر برخی افراد مبنی بر سن غیر واقعی پوریا یلی پشت خط زن تیم ملی نوجوانان ایران در رقابت های قهرمانی جهان بحرین، افزود: تیم اعزامی ایران به رقابت‌های قهرمانی نوجوانان جهان سال 2017 یکی از جوانترین و کم سن و سال‌ترین تیم‌های ایران در این رده سنی بود. این موضوع را به این دلیل بیان می‌کنم که حداقل خودم بیش از 15 سال سابقه کار در فدراسیون والیبال دارم و سابقه تیم‌ها را به خوبی می‌دانم.

مسابقات والیبال قهرمانی پسران زیر ۱۸ سال آسیا در سال ۲۰۱۸ به میزبانی جمهوری اسلامی ایران در شهر تبریز برگزار می شود.

دوازدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی نوجوانان زیر ۱۸ سال آسیا از از دهم تا هفدهم تیرماه سال آینده به میزبانی جمهوری اسلامی ایران در شهر تبریز برگزار می شود.

«محمود افشاردوست» دبیر کل فدراسیون والیبال با بیان اینکه تیم های اعزامی ایران پاک پاک هستند گفت: وصله صغر سنی به بازیکنان ما نمی چسبد و تمامی بازیکنان دارای شناسنامه بدون توضیحات هستند.

محمود افشاردوستوی معتقد است کادر فنی و بازیکنان تیم والیبال امید دررقابت های قهرمانی جهان 2017 قاهره تلاش خود را بکار گرفتند که قابل تحسین است، اما متاسفانه آنان نتوانستند با سیستم جدید برگزاری رقابت های قهرمانی جهان به خوبی هماهنگ شوند.

دفاع وسط تيم ملي واليبال ايران گفت: در اين مسابقات همدلي بازيکنان و رفاقت‌مان، عامل اصلي قهرماني بود.

امیرحسین توختهامیرحسین توخته اظهارداشت:محمد وکیلی و دیگر مربیان همانند یک پدر ما را از هر لحاط در جریان اردوهای تدارکاتی و بازیهای جهانی حمایت کردند و این موضوع باعث شد تا دچار مشکل و حاشیه نشویم.

سرعتی‌زن تیم ملی والیبال ایران نوجوانان گفت: بعد از کسب عنوان چهارم در آسیا تلاش‌مان در تمرینات را 100 برابر کردیم.

مهدی جلوهمهدی جلوه، سرعتی‌زن تیم ملی والیبال نوجوانان ایران درخصوص قهرمانی تیم ملی در رقابت‌های جهانی بحرین اظهار داشت: سطح بازی‌ها واقعاً بالا بود و تمام تیم‌ها با ۱۰۰درصد توان آمده بودند.

 تیم‌ ‌ملی والیبال نوجوانان ایران موفق شد با پیروزی در دیدار پایانی رقابت‌های قهرمانی والیبال نوجوانان ۲۰۱۷ برای دومین بار مدال طلای جهان را از آن خود کند.

 تیم‌ ‌ملی والیبال نوجوانان ایراندر پایان رقابت‌های والیبال نوجوانان جهان در سال ۲۰۱۷ که از بیست و هفتم مرداد ماه تا پنجم شهریور ماه به میزبانی شهر منامه در کشور بحرین برگزار شد، تیم‌ ‌ملی ایران موفق شد با کسب هشت پیروزی پیاپی عنوان قهرمانی جهان را از آن خود کند.

بازیکنان تیم ملی والیبال نوجوانان ایران پس از کسب عنوان قهرمانی جهان در مصاحبه هایی به ابراز احساسات پرداختند.

بازیکنان تیم ملی والیبال نوجوانان ایرانتیم ملی والیبال نوجوانان در دیدار نهایی پانزدهمین دوره مسابقات قهرمانی جهان موفق به شکست روسیه شد و برای دومین بار در بالاترین سکوی جهان ایستاد. 12 ملی پوش نوجوان ایران پس از کسب قهرمانی احساسات متفاوت داشتند اما همگی در سه موضوع با یکدیگر هم نظر بودند. آنالیز خوب حریفان، تلاش 11 ماهه و خوشحالی از شادی مردم ایران سه محور مهم احساسات بازیکنان بود.

سرمربی تیم ملی والیبال نوجوانان با بیان اینکه تیم ایران شایسته قهرمانی بود، گفت: در رقابت های جهانی بحرین هشت بازی کردیم و بدون شکست قهرمان شدیم. 

سرمربی تیم ملی والیبال نوجوانانمحمد وکیلی پس از قهرمانی تیم ملی نوجوانان ایران در رقابت های جهانی بحرین گفت: ابتدا از میزبانی خوب بحرینی ها در رقابت های جهانی تشکر می کنم. همچنین از عوامل اجرایی فدراسیون جهانی، داوران و همه افرادی که در برگزاری این بازی ها دخیل بودند تشکر می کنم.

رئیس مجلس شورای اسلامی طی پیامی مقام قهرمانی جهان تیم نوجوانان والیبال ایران را تبریک گفت.

رئیس مجلس شورای اسلامی

به گزارش والیبال ایران؛ تیم ملی والیبال نوجوانان ایران با درخشش در مسابقات قهرمانی جهان و شکست تمامی حریفان برسکوی قهرمانی جهان ایستاد. در پی این افتخارآفرینی علی لاریجانی، رئیس مجلس شورای اسلامی کشورمان در پیامی این موفقیت را تبریک گفت.

وزیر ورزش و جوانان قهرمانى تیم ملى والیبال جوانان کشورمان را در مسابقات قهرمانی زیر 19 سال جهان تبریک گفت.

قهرمانی تیم ملی والیبال نوجوانان ایران در جهانبه گزارش والیبال ایران؛ تیم ملی والیبال نوجوانان ایران امشب (یکشنبه شب) در مسابقه فینال رقابت های قهرمانی زیر 19 سال جهان به مصاف روسیه رفت و این تیم را با نتیجه 3 بر یک مغلوب خود ساخت تا جام قهرمانی جهان را بالای سرببرد. در پی این قهرمانی وزیر ورزش و جوانان در پیامی این افتخارآفرینی را تبریک گفت.

آخرین عناوین

  1. همه
  2. مطالب
  3. تصاویر
  4. ویدیوها

هر آنچه در والیبال نیاز دارید

محصول پرفروش فروشگاه والیبال ایران

پربحث ترین مطالب ماه