جدیدترین اخبار و حواشی تیم ملی امید والیبال ایران (زیر 23 سال)

کارشناس والیبال ایران گفت: اگر مسئولان به دنبال کسب نتیجه برای تیم امید بودند باید معنوی‌نژاد را در اختیار این تیم قرار می‌دادند.

ناصر شهنازیناصر شهنازی، کارشناس والیبال ایران درمورد عملکرد تیم ملی والیبال امید ایران در رقابت‌های جهانی اظهار داشت: با توجه به اینکه من مدتی در این تیم کار کردم به خوبی در جریان شرایط و اتفاقات هم بودم. خوان سیچلو یک مربی پرتلاش است که بسیار به کارش علاقه دارد، ضمن اینکه بازیکنان هم نشان دادند که دنبال یادگیری و پیشرفت هستند. بازیکنان فهمیده بودند که راه پیشرفت انجام دادن کارهایی است که سیچلو می‌خواهد.

سرمربی اسبق تیم ملی والیبال می‌گوید عنوان هفتمی در رقابت‌های امیدهای جهانی نتیجه خوبی نیست و با وجود اینکه سیچلو را نمی‌توان مقصر اصلی عملکرد تیم دانست ولی این نتایج زنگ خطری برای والیبال است و فدراسیون باید این نتایج را علت‌یابی و بررسی کند.

مصطفی کارخانهمصطفی کارخانه درباره عملکرد تیم امید در رقابت‌های زیر ۲۳ سال جهان که در قاهره برگزار شد اظهار کرد: به هر حال از نظر مقام حتی از ژاپن هم پایین‌تر آمدیم و یک افت قابل توجه داشتیم. در گذشته ما همواره در رده‌های پایه در دنیا شرایط خوبی داشتیم. از آسیا که خیلی فراتر رفته‌ایم اما نتیجه‌ای که در امیدهای جهان گرفتیم اصلا خوب نبوده است.

سرمربی تیم والیبال زیر ۲۳ سال ایران گفت: ما نتوانستیم به جمع ۴ تیم برتر برویم. به تیمم افتخار می کنم چون با تمام مشکلاتی که وجود داشت شکایتی نداشتند.

خوان سیچلوخوان سیچلو پس از اتمام رقابت های قهرمانی زیر ۲۳ سال جهان که با هفتمی تیم کشورمان همراه بود و با توجه به فینالیست شدن دو تیم هم گروه ایران اظهار داشت: قطعا موضوع خوشحال کننده ای نیست که ما در بازی هفتم – هشتمی بازی کردیم در حالیکه دو تیم هم گروه ما به فینال راه پیدا کردند. نه تنها از گروه ما بالا رفتند بلکه به فینال هم راه پیدا کردند.

تیم‌ ‌ملی والیبال امید ایران با کسب پیروزی چهار بر یک برابر چین به عنوان هفتمی والیبال قهرمانی زیر ۲۳ سال جهان دست یافت.

تیم‌ ‌ملی والیبال امید ایراندر ادامه رقابت‌های والیبال قهرمانی زیر ۲۳ سال جهان که از بیست و هفتم مردادماه و به میزبانی قاهره در کشور مصر برگزارمی‌شود، تیم ملی والیبال امید ایران در آخرین دیدارش رو در روی تیم چین قرار گرفت و در پایان ضمن پیروزی چهار بر یک برابر این تیم، جایگاه هفتم جهان را نیز از آن خود کردند.

رحمان تقی زاده با کسب 16 امتیاز، عنوان امتیازآورترین بازیکن دیدار ایران و ژاپن را به خود اختصاص داد.

رحمان تقی زادهتیم والیبال زیر 23 ایران در دیدار اول خود پس از عدم راهیابی به جمع 4 تیم برتر دنیا رو در روی ژاپن قرار گرفت و نتیجه را 4 بر 3 و با امتیازات 14 بر 16، 15 بر 10، 15 بر 13، 11 بر 15، 15 بر 13 و 7 بر 15 واگذار کرد.

تیم والیبال زیر 23 سال ایران در دیدار مقابل ژاپن شکست خورد تا در دیدار بعدی شانس خود را برای کسب عنوان هفتمی امتحان کند.

تیم والیبال زیر 23 سال ایراناولین دیدار تیم والیبال زیر 23 سال ایران برای راهیابی به دیدار پنجمی – ششمی رو در روی ژاپن برگزار شد که شاگردان خوان سیچلو در نهایت با نتیجه 4 بر 3 شکست خوردند تا در دیدار بعدی شانس خود را برای کسب عنوان هفتمی امتحان کنند.

سرمربی تیم والیبال زیر 23 سال ایران گفت: می خواستم با خبر صعود به جمع 4 تیم مردم ایران را خوشحال کنم که این اتفاق نیفتاد.

سیچلوخوان سیچلو پس از پیروزی تیمش مقابل روسیه اما عدم صعود به جمع 4 تیم رقابت گفت: «اول از همه باید یک تبریک ویژه به بازیکنانم بگویم که قهرمان دوره قبل را شکست دادند. ما 5 تا بازی داشتیم که 4 برد و یک باخت داشتیم درست مثل شرایطی که برای آرژانین و روسیه است. سیستم انتخابی می گوید فقط 2 تیم می تواند به مرحله بعدی برود و متاسفانه ما نتوانستیم. ما در گروهی بازی کردیم که دو فینالیست دوره قبلی در آن حضور داشتند، یکی از آنها را بردیم و یکی باختیم و در نهایت به نیمه نهایی نرفتیم.»

کاپیتان تیم والیبال زیر 23 سال ایران گفت: مقداری مانده به شرایط آرمانی برسیم اما امیدوارم در بازی با روسیه روز، روز ما باشد.

کاپیتان تیم والیبال زیر 23 سال ایرانرحمان تقی زاده پس از پیروزی قاطعانه مقابل ترکیه اظهار داشت: خوشبخانه توانستیم یک بازی خوب و روان را به نمایش بگذاریم و تیم خوب ترکیه را شکست بدهیم.

سرمربی تیم والیبال زیر 23 سال ایران گفت: پس از برد مقابل ترکیه باید شرایط را برای بازی با روسیه برای خودمان مهیا کنیم.

سرمربی تیم والیبال زیر 23 سالخوان سیچلو پس از پیروزی مقابل ترکیه اظهار داشت: الان در بهترین شرایطی که می توانیم باشیم هستیم چون یک برد 4 بر صفر به دست آوردیم. باید به بازیکنانم تبریک بگویم که یک بازی حساس را توانستند با کمترین خطا از آن بیرون بیایند. باید منتظر بنشیم و ببینیم بازی آرژانتین و روسیه چه خواهد شد. باید شریط را برای خودمان مهیا کنیم مقابل بازی با روسیه.

 

تیم والیبال زیر 23 سال ایران در چهارمین دیدار خود از سری رقابت های قهرمانی جهان رو در روی ترکیه قرار گرفت و موفق شد با نتیجه 4 بر صفر به پیروزی برسد.

تیم والیبال زیر 23 سال ایرانتیم والیبال زیر 23 سال ایران در چهارمین دیدار خود از سری رقابت های قهرمانی جهان رو در روی ترکیه قرار گرفت و موفق شد با نتیجه 4 بر صفر و با امتیازات 15 بر 12، 15 بر 9، 17 بر 15 و 15 بر 10 حریف خود را شکست دهد تا با ادامه پیروزی های خود همچنان مدعی صعود باشد.

آخرین عناوین

  1. همه
  2. مطالب
  3. تصاویر
  4. ویدیوها

هر آنچه در والیبال نیاز دارید

ghab.gif

از سراسر اینترنت

مطالب ویژهتبلیغات متنی

ربات اینستاگرام ایران سوشال

ربات هوشمند افزایش فالوور اینستاگرام واقعی، فعال و هدفمند ایرانی با امکان 3 روز تست رایگان!

www.iransocial.net

آکادمی دیجیتال مارکتینگ

اولین و برترین برگزارکننده تخصصی دوره های کاربردی بازاریابی اینترنتی در ایران

www.dmacourse.com

پول تیکت

نقد و بررسی و خرید بلیط استخرها و پارک های آبی، سونا و جکوزی سراسر ایران و تخفیف بلیط استخرها و پارک های آبی

www.poolticket.org