جدیدترین اخبار والیبال در کانال تلگرام ما عضویت

جدیدترین اخبار و حواشی تیم ملی جوانان والیبال ایران (زیر 21 سال)

نوزدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی مردان زیر ۲۰ سال آسیا به میزبانی منامه در کشور بحرین برگزار می شود.

تیم ملی والیبال جوانانکنفدراسیون والیبال آسیا (AVC) میزبانی نوزدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی مردان زیر ۲۰ سال آسیا را به کشور بحرین واگذار کرد. بر این اساس این مسابقات از ۳۰ تیرماه سال ۹۷ در منامه آغاز می شود و تا ششم مردادماه به مدت هشت روز پیگیری خواهد شد.

سرمربی تیم ملی والیبال جوانان ایران گفت: نکته مهم این که ما با یک تیم سالم در مسابقات جوانان جهان شرکت کردیم و در رتبه پنجم قرار گرفتیم.

بهروز عطاییبهروز عطایی ، سرمربی تیم ملی والیبال جوانان ایران در خصوص عملکرد تیم والیبال جوانان ایران در رقابت‌های جهانی اظهار داشت: ما اردوهای تدارکاتی خوبی داشتیم و فدراسیون حمایت‌های زیادی از ما انجام داد. تلاش ما این بود که در مسابقات جوانان جهان جزو ۴ تیم پایانی باشیم و بر همین اساس تمرینات‌مان را انجام دادیم.

مربي بين المللي واليبال ايران گفت: تيم ملي جوانان نتوانست در رقابت هاي جهاني نتايج خوبي را به دست آورد ولي اين يک فاجعه نيست.

رحمت نوری

رحمت نوری اظهارداشت: با توجه به این که تیم ملی جوانان ایران در رقابت های لیگ حضور داشت شرایط کسب مقام و قرار گرفتن در جمع چهار تیم برتر برای آن ها به خوبی فراهم بود.

سرپرست تیم ملی والیبال جوانان ایران گفت: عنوان پنجمی در رقابت های قهرمانی جهان چیزی از ارزش های جوانان ایران کم نمی کند. 

محمدی

اکبر محمدی پس از پیروزی برابر چین و کسب عنوان پنجمی جهان اظهار داشت: در ابتدا باید از سرپرست فدراسیون والیبال یعنی محمدرضا داورزنی و سایر مسئولان تشکر کنم که از ابتدای اردوی ما یعنی اول اسفندماه 95 به خوبی کمک کردند.

سرعتی زن تیم ملی والیبال جوانان ایران گفت: از اینکه نتوانستیم در مسابقات جهانی مدالی بگیریم ناراحتیم و از مردم عذرخواهی می کنم.

والیبال

علی اصغر مجرد پس از پیروزی برابر چین و کسب عنوان پنجمی جهان اظهار داشت: بازی آخر با چین برای کسب عنوان پنجمی خیلی خوب بود. ما شناخت زیادی از حریف داشتیم، چراکه دومین بار بود که برابر آنها به میدان می رفتیم. ضمن اینکه کادر فنی هم آنالیز خوبی از بازیکنان حریف به ما داده بود.

دریافت کننده تیم ملی والیبال جوانان ایران گفت: واقعاً برای صعود به مرحله نیمه نهایی شانس با ما یار نبود.

شاهسوند

شایان شاهسوند پس از پیروزی برابر چین و کسب عنوان پنجمی جهان اظهار داشت: با توجه به اینکه برای دومین بار در این تورنمنت بود که با هم بازی می کردیم هر دو تیم شناخت بسیار خوبی از هم داشتند؛ با این حال توانستیم با قدرت حریف را شکست دهیم.

مربی تیم ملی والیبال جوانان ایران گفت: با آنالیز دقیق که داشتیم توانستیم سیستم بازی چینی ها را خراب کنیم.

آرماتمسعود آرمات پس از پیروزی برابر چین و کسب عنوان پنجمی جهان اظهار داشت: برنامه ریزی کرده بودیم که به جمع 4 تیم برتر راه پیدا کنیم، اما به دو تیمی باختیم که حالا به فینال راه پیدا کرده اند.

تیم رویایی رقابت های والیبال قهرمانی جوانان جهان پس از پایان این پیکارها مشخص و معرفی شد.

تیم رویایی قهرمانی جهاننوزدهمین دوره رقابت های والیبال قهرمانی جوانان جهان به میزبانی جمهوری چک و باقهرمانی تیم ملی لهستان خاتمه پیدا کرد. تیم ایران هم در این رقابت ها عنوان پنجمی را به خود اختصاص داد.

نوزدهمین دوره رقابت های والیبال قهرمانی جوانان جهان یکشنبه شب با قهرمانی تیم لهستان درحالی به پایان رسید که شاگردان بهروز عطایی سرمربی تیم والیبال جوانان ایران به کسب عنوان پنجمی این مسابقات رضایت دادند.

قهرمانی لهستاناین رقابت‌ها دوم تیرماه در 2 شهر 'چسکه بوجویتسه' و 'برنو' جمهوری چک آغاز و پس از 10 روز مسابقات سنگین و فشرده یکشنبه شب با قهرمانی تیم لهستان به پایان رسید.

تهران- ایرنا- «یو جنین» سرمربی تیم ملی والیبال جوانان چین گفت: عملکردمان در بازی آخر برابر ایران رضایت بخش نبود.

سرمربی چین

تیم ملی والیبال جوانان ایران روز یکشنبه در دهمین روز رقابت های قهرمانی جهان یک بار دیگر برابر چین قرار گرفت و با نتیجه 3 بر صفر و با امتیازهای 25 بر 19 ، 25 بر 20 ، 25 بر 21 برابر حریف خود پیروز شد و در جایگاه پنجم جهان ایستاد.

آخرین عناوین

  1. همه
  2. مطالب
  3. تصاویر
  4. ویدیوها

هر آنچه در والیبال نیاز دارید

محصول پرفروش فروشگاه والیبال ایران

پربحث ترین مطالب ماه