والیبال ایران - رئیس فدراسیون والیبال گفت: بازیکنان نباید فراموش کنند با چه هدفی اینجا آماده‌اند، انتظارم این است که شرایط را درک کنند.

داورزنیبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران از فارس، محمدرضا داورزنی رئیس فدراسیون والیبال با بیان اینکه لوزانو توقع دارد فدراسیون، کمیته و وزارت توجه بیشتری به تیم ملی والیبال که تنها رشته تیمی ایران است داشته باشند، گفت: یک نگرانی وی از بابت آنالیزور بود، لوزانو نگران بود که مبادا آنالیزور نیاید که البته مشکل حل شد.

وی در این رابطه ادامه داد: مشکل دیگر لباس بود که آنهم حل شد، قرار بود تیم ملی از البسه کمیته استفاده کند که بیشتر از دو تی شرت نداشت، از طرفی به صورت کلی در حوزه تخصصی تیم ها لباس خود را می پوشند، در نهایت این مشکل هم حل شد و قرار شد ما از البسه تخصصی خود استفاده کنیم.


داورزنی در مورد غیبت سه عضو تیم ملی والیبال در مراسم افتتاحیه نیز گفت: البته اگر قرار بر حضور یک تیم است باید همه اعضای آن حضور داشته باشند، اما از طرفی اجباری در این موضوع نیست. چه بسا یکسری ورزشکاران مان هم به دلیل رقابت هایی که در روز بعد از افتتاحیه داشتند، غایب بودند. در هر صورت این بحث تمام شده و نباید به آن پرداخته شود.


رئیس فدراسیون والیبال تاکید کرد: باید توجه داشت که حضور تیم ملی والیبال در المپیک برای چه هدفی است، انتظار این است بازیکنان با تمرکز و آرامش نمایش خوبی داشته باشند. باید همه کمک کنیم تا تتم تمرکز خود را داشته باشد و فقط به دیدارهایش فکر کند.


داورزنی با بیان اینکه نه کادر فنی و نه بازیکنان نباید دیگر به موضوع رژه و لباس فکر کنند و از آن حرفی بزنند، یادآور شد: والیبال بعد از ٥٢ سال المپیکی شد، ورود تیم ملی به حاشیه جز لطمه نتیجه دیگری ندارد.


وی افزود: بازیکنان نباید فراموش کنند با چه هدفی اینجا آماده اند، انتظارم این است که شرایط را درک کنند.


داورزنی همچنین در مورد اطهار نظر بازیکنان مبنی بر اینکه سایز نبودن البسه و اینکه کمیته قبلا آنها را سایز کرده بود نیز، گفت: نمی توانم بگویم حق با چه کسی است یا اینکه چه کسی مقصر است، ورود به این بحث ها مشکلی را حل نمی کند، به این موضوع در زمان خودش می پردازیم.


رئیس فدراسیون والیبال تاکید کرد: تیم ملی باید با آرامش فقط روی بازی ها تمرکز کند. آنها بدانند هدف شان چیست.

نوشتن دیدگاه

* دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.
* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
* ارسال پیام توسط یک نفر با نام های مختلف ممنوع است.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

دیدگاه‌ها  

ستاره روشن
+12 # ستاره روشن 1395-05-18 13:07
بازیکن از اون بهتر نباشه وقتی ببینه دستش بازه هر کاری دلش بخواد می کنه. پاسور دوم تیم به قدری با معروف فاصله داره که معروف خیالش تخته که چاره ای ندارن جز اینکه با هر جور ادائی که در میاره بسازن. این معروف امروز درست مثل معروف دوره کواچ هر کاری دلش خواست کرد. یک آدم مبتدی هم می دونه که باید به غفور و میرزاجانپور پاس بلند داد. معروف درست پاس های تیزی رو که به محمودی می ده، به این دو تا هم داد و پدرشون رو در آورد، والا غفور و میرزا قادرن از بالای دست دفاع توپ بزنن. یک جورائی مهار کار از دست مربی خارج بود. تلاش موسوی و قائمی و غلامی هم عملا راه به جائی نبرد. از دو ماه قبل همه داد زدند جای یکی دو نفر می شد نفرات بهتری رو برد. کو گوش شنوا؟ حالا هم که برده ان قائمی رو که این طورآماده است می نشونن روی نیمکت و تازه با عبادی پور عوضش می کنن که اگه بیفته روی دور کلی به درد تیم می خوره. آدم واقعا نمی دونه چه خبره. از این گروه نیائیم بالا نمی دونم با این قرعه خوب و شرایط آماده، کادر فنی چه جوابی داره به ملت بده؟ تیم بعد از بازگشت باید یک خونه تکانی حسابی بشه. هیچ بازیکنی نباید خیالش راحت باشه که توی لیگ هر اتفاقی که بیفته باز اون برای تیم ملی انتخاب می شه. باید بهترین ها می رفتند که این طور نشد. پاسور دوم هم باید کسی می بود که معروف خیالش این طور تخت نباشه که نمی شه اون رو گذاشت بیرون. مثل موقع ولاسکو که تا ادا درآورد گذاشتش کنار و حسینی رو گذاشت جاش. هیچ کسی نباید خیال کنه تیم ملی ارث پدریه که بخواد و نخواد بهش می رسه. الان برای بعضی ها این جوری شده.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر
علی از ارومیه
-7 # علی از ارومیه 1395-05-18 13:45
به نقل از ستاره روشن:
بازیکن از اون بهتر نباشه وقتی ببینه دستش بازه هر کاری دلش بخواد می کنه. پاسور دوم تیم به قدری با معروف فاصله داره که معروف خیالش تاوخته که چاره ای ندارن جز اینکه با هر جور ادائی که در میاره بسازن. این معروف امروز درست مثل معروف دوره کواچ هر کاری دلش خواست کرد. یک آدم مبتدی هم می دونه که باید به غفور و میرزاجانپور پاس بلند داد. معروف درست پاس های تیزی رو که به محمودی می ده، به این دو تا هم داد و پدرشون رو در آورد، والا غفور و میرزا قادرن از بالای دست دفاع توپ بزنن. یک جورائی مهار کار از دست مربی خارج بود. تلاش موسوی و قائمی و غلامی هم عملا راه به جائی نبرد. از دو ماه قبل همه داد زدند جای یکی دو نفر می شد نفرات بهتری رو برد. کو گوش شنوا؟ حالا هم که برده ان قائمی رو که این طورآماده است می نشونن روی نیمکت و تازه با عبادی پور عوضش می کنن که اگه بیفته روی دور کلی به درد تیم می خوره. آدم واقعا نمی دونه چه خبره. از این گروه نیائیم بالا نمی دونم با این قرعه خوب و شرایط آماده، کادر فنی چه جوابی داره به ملت بده؟ تیم بعد از بازگشت باید یک خونه تکانی حسابی بشه. هیچ بازیکنی نباید خیالش راحت باشه که توی لیگ هر اتفاقی که بیفته باز اون برای تیم ملی انتخاب می شه. باید بهترین ها می رفتند که این طور نشد. پاسور دوم هم باید کسی می بود که معروف خیالش این طور تخت نباشه که نمی شه اون رو گذاشت بیرون. مثل موقع ولاسکو که تا ادا درآورد گذاشتش کنار و حسینی رو گذاشت جاش. هیچ کسی نباید خیال کنه تیم ملی ارث پدریه که بخواد و نخواد بهش می رسه. الان برای بعضی ها این جوری شده.

انشالله سال بعد شما تیم و در دست بگیرید . متاسفانه آماتور فکر میکنید. همه جای دنیا بازیکنان حرفه آیی اینطور هستن . اگر امروز هم 2 ست نزدیک بازی کردن به خاطر معروف و موسوی و....بود.لابد آمریکا هم که به کانادا باخت باید خونه تکانی کنه . هم چنین فرانسه .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر
حسام از بابل
+1 # حسام از بابل 1395-05-19 15:11
شما هم که حاضرید تیم نابود شه ولی همشهریان محترمتون تو تیم فیکس باشن، من بابلیم ولی از بازی و رفتارهای فاجعه بار میرزاجانپور حمایت نمیکنم و هیچ مشکلی هم نخواهم داشت که اونو از تیم کنار بذارن و یه بازیکن بهتر بیارن... متاسفانه تعصب و قوم گرایی کورمون کرده!
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر
مجید
+13 # مجید 1395-05-18 13:01
شما خودتان اولین حاشیه ساز هستید، به دو دلبل:۱– تحمیل بازیکن کم اثر و بی اثر به تیم و اصرار در بکارگیری آنها در ترکیب ثابت تیم ۲– بها دادن بیش از حد به بازیکنان طوری که بعضی خارج از قواعد حضور در تیم ملی هر کاری دلشان بخواهد میکنند.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر
سعید
+4 # سعید 1395-05-18 17:45
آفرین، واقعا درست گفتی
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن | گزارش به مدیر

آخرین عناوین

  1. همه
  2. مطالب
  3. تصاویر
  4. ویدیوها

هر آنچه در والیبال نیاز دارید

ghab.gif

از سراسر اینترنت

مطالب ویژهتبلیغات متنی

ربات اینستاگرام ایران سوشال

ربات هوشمند افزایش فالوور اینستاگرام واقعی، فعال و هدفمند ایرانی با امکان 3 روز تست رایگان!

www.iransocial.net

آکادمی دیجیتال مارکتینگ

اولین و برترین برگزارکننده تخصصی دوره های کاربردی بازاریابی اینترنتی در ایران

www.dmacourse.com

پول تیکت

نقد و بررسی و خرید بلیط استخرها و پارک های آبی، سونا و جکوزی سراسر ایران و تخفیف بلیط استخرها و پارک های آبی

www.poolticket.org