جدیدترین اخبار و حواشی تیم ملی والیبال نوجوانان بانوان ایران (زیر 19 سال)

والیبال ایران: تیم ملی والیبال نوجوانان دختر ایران در مسابقات قهرمانی آسیا به عنوان نهمی رسید.

تیم والیبال نوجوانان دختر ایرانبه گزارش والیبال ایران از فدراسیون والیبال، تیم ملی نوجوانان دختر ایران در آخرین مسابقه خود در رقابت‌های قهرمانی آسیا امروز مقابل ساموآ قرار گرفت و با نتیجه 3 بر صفر به برتری رسید. ملی‌پوشان با این پیروزی به عنوان نهمی رسیدند.

والیبال ایران: تیم ملی نوجوانان دختر ایران در سومین بازی خود در رقابت های قهرمانی آسیا امروز مقابل ازبکستان به پیروزی رسید.

تیم ملی والیبال نوجوانان دختر ایرانبه گزارش والیبال ایران از فدراسیون والیبال، تیم ملی نوجوانان دختر ایران که با دو شکست مقابل چین و هنگ‌کنگ از صعود به جمع هشت تیم برتر بازمانده بود، صبح امروز در مرحله دوم این رقابتها که برای کسب عنوان نهم تا یازدهم برگزار میشود، مقابل ازبکستان قرار گرفت.

والیبال ایران: تیم ملی والیبال نوجوانان دختر ایران در دومین مصاف خود در رقابت های قهرمانی آسیا با حساب 3 بر یک مغلوب هنگ کنگ شدند.

تیم ملی والیبال نوجوانان دختر ایرانبه گزارش والیبال ایران از فدراسیون والیبال، یازدهمین دوره مسابقات والیبال نوجوانان دختر از روز گذشته یکشنبه 15 اسفندماه به میزبانی چین آغاز شد. تیم ملی ایران بعد از شکست در نخستین رقابت خود مقابل تیم قدرتمند چین، امروز برابر هنگ کنگ قرار گرفت که این تیم روز گذشته استراحت داشت. ملی‌پوشان دختر ایران در این دیدار با نتیجه 3 بر یک (25 بر 23، 23 بر 25، 18 بر 25 و 21 بر 25) مغلوب هنگ کنگ شدند.

والیبال ایران: تیم ملی والیبال نوجوانان دختر ایران در نخستین بازی خود در مسابقات قهرمانی آسیا مقابل تیم قدرتمند چین شکست خورد.

تیم والیبال نوجونان دختر ایرانبه گزارش والیبال ایران از فدراسیون والیبال، یازدهمین دوره والیبال نوجوانان دختر آسیا از امروز (یکشنبه) در چانگ کینگ چین آغاز شد که تیم ملی ایران در نخستین گام به مصاف میزبان رفت. دختران والیبالیست کشورمان در این بازی با نتیجه 3 بر صفر و با امتیازهای (25 بر 14، 25 بر 6 و 25 بر 12) شکست خوردند.

والیبال ایران: تیم ملی والیبال نوجوانان دختر ایران در اولین مصاف خود در مسابقات قهرمانی دختران آسیا فردا (یکشنبه) برابر چین به میدان خواهد رفت.

تبم ملی والیبال دخترانبه گزارش والیبال ایران از فدراسیون والیبال، یازدهمین دوره مسابقات والیبال نوجوانان دختر آسیا از 15 اسفند به میزبانی چین و در شهر چانگ کینگ آغاز می شود. هدف از برگزاری این رقابت‌ها پشتوانه‌سازی برای رده‌های سنی جوانان و بزرگسالان است.

والیبال ایران- سرمربی تيم ملی واليبال نوجوانان دختر ايران گفت: با تیم جوانی در رقابت های قهرمانی آسیا شرکت می کنیم اما برای موفقیت تلاش خواهیم کرد.

مایدا چیچیچبه گزارش والیبال ایران از فدراسيون واليبال، مايدا چيچيچ سرمربی در حاشیه آخرین روز تمرین تيم ملی والیبال نوجوانان ايران افزود: همه می دانند كه تيم جوان و بی تجربه ای داريم و الان هم همه توان مان را گذاشتيم. متاسفم كه زمان مسابقات تغيير كرد، قرار بود این رقابت ها فروردین ماه سال آینده برگزار شود، اما از 15 اسفند شروع می شود.

تیم ملی والیبال نوجوانان دختر ایران صبح امروز (دوشنبه) تمرین داشت و همسر «ایگور کولاکوویچ» سرمربی تیم ملی والیبال ایران میهمان ویژه این تمرین بود.

همسر کولاکوویچبه گزارش والیبال ایران از فدراسیون والیبال، یازدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی نوجوانان دختر آسیا از 15 تا 23 اسفندماه در چین برگزار می شود و تیم ملی والیبال نوجوانان دختر ایران امروز (دوشنبه) آخرین تمرین خود را در تهران برای حضور شایسته در این رقابت ها پیگیری می کند.

والیبال ایران - سرپرست فدراسیون والیبال گفت: بانوان والیبالیست ایران در رقابت های برون مرزی دو وظیفه مهم فنی و فرهنگی بر عهده دارند.

دکتر داورزنیبه گزارش والیبال ایران از فدراسیون والیبال، دکتر محمدرضا داورزنی شب گذشته در جمع بازیکنان و کادر فنی تیم ملی والیبال نوجوانان دختر که خود را برای رقابت های قهرمانی آسیا آماده می کند، افزود: فدراسیون والیبال هیچ فرقی بین تیم های دختران و پسران قائل نیست و در عمل نیز این موضوع را ثابت کرده ایم.

والیبال ایران: سرمربی تیم ملی والیبال بانوان ایران، اسامی ورزشکاران اعزامی به مسابقات نوجوانان دختر آسیا را اعلام کرد.

تیم ملی والیبال نوجوانان ایرانبه گزارش والیبال ایران از فدراسیون والیبال، یازدهمین دوره مسابقات والیبال نوجوانان دختر آسیا از 15 اسفند به میزبانی چین آغاز می‌شود که اسامی 12 نفر اعزامی به این مسابقات از سوی مایدا چیچیچ سرمربی تیم ملی ایران اعلام شد.

والیبال ایران: براساس اعلام کنفدراسیون والیبال آسیا، تیم ملی والیبال نوجوانان دختر ایران در مسابقات قهرمانی آسیا در نخستین دیدار مقابل چین قرار می‌گیرد.

تیم ملی والیبال نوجوانان ایرانبه گزارش والیبال ایران از فدراسیون والیبال، مسابقات قهرمانی نوجوانان دختر آسیا از 15 اسفند به میزبانی چین آغاز می‌شود که برنامه این مسابقات اعلام شد.

آخرین عناوین

  1. همه
  2. مطالب
  3. تصاویر
  4. ویدیوها

هر آنچه در والیبال نیاز دارید

ghab.gif

از سراسر اینترنت

مطالب ویژهتبلیغات متنی

ربات اینستاگرام ایران سوشال

ربات هوشمند افزایش فالوور اینستاگرام واقعی، فعال و هدفمند ایرانی با امکان 3 روز تست رایگان!

www.iransocial.net

آکادمی دیجیتال مارکتینگ

اولین و برترین برگزارکننده تخصصی دوره های کاربردی بازاریابی اینترنتی در ایران

www.dmacourse.com

پول تیکت

نقد و بررسی و خرید بلیط استخرها و پارک های آبی، سونا و جکوزی سراسر ایران و تخفیف بلیط استخرها و پارک های آبی

www.poolticket.org