جدیدترین اخبار و حواشی تیم ملی والیبال امید بانوان ایران (زیر 23 سال)

کمیته انضباطی فدراسیون والیبال در حالی احکام محرومیت 3 بازیکن بانوان زیر 23 سال را اعلام کرده که هیچ توضیحی در خصوص تخلفات نداده است.

نگین شیرتریهمه چیز از بازی ایران و چین‌تایپه در مسابقات والیبال بانوان زیر 23 سال آسیا شروع شد؛ زمانی که نگین شیرتری برای دیدار ایران با چین‌تایپه پاسخی به تلفن‌های کادر فنی نداد و درست یک ساعت قبل از آغاز مسابقه همه چیز بهم ریخت.

کمیته انضباطی فدراسیون والیبال در نشست فوق العاده خود سه بازیکن تیم ملی زیر 23 سال بانوان را از یک تا سه سال محروم کرد.

والیبال بانوان

دومین دوره مسابقات والیبال قهرمانی زنان زیر 23 سال آسیا از 23 تا 31 اردیبهشت ماه سال جاری به میزبانی شهر «ناخون راتچاسیما» کشور تایلند برگزار شد.

تیم ملی والیبال بانوان ایران در حالی عنوان هشتمی رقابت‌های قهرمانی زیر ۲۳ سال آسیا را به دست آورد که برخی‌ها به دنبال بزرگ جلوه دادن عملکرد مایدا در این بین هستند.

تیم امید والیبال بانوان

همه چیز آماده بود برای ثبت یک نتیجه خوب در قهرمانی امیدهای بانوان آسیا، نتیجه‌ای که آنقدر غیر ممکن نبود که از هدف‌گذاریش تعبیر به سنگ بزرگ کنیم.

والیبال ایران: تیم ملی والیبال زیر 23 سال زنان ایران با پذیرش شکست 3 بر صفر برابر چین تایپه از حضور در جمع چهار تیم برتر مسابقات قهرمانی آسیا بازماند.

تیم ملی زیر 23 سال زنان ایرانبه گزارش والیبال ایران، تیم ملی والیبال زیر 23 سال بانوان ایران در مرحله سوم مسابقات امیدهای آسیا امروز(جمعه) به مصاف تیم چین تایپه رفت. این دیدار که می توانست مجوز ورود تیم ایران به جمع 4 تیم برتر آسیا باشد با شکست سه برصفر ایران به پایان رسید.

والیبال ایران: مرحله دوم مسابقات قهرمانی زیر 23 سال بانوان آسیا با مشخص شدن برترین های هر گروه به پایان رسید/ تیم ملی کشورمان در مرحله سوم به مصاف چین تایپه خواهد رفت.

قهرمانی والیبال زیر 23 سال آسیابه گزارش والیبال ایران، مرحله دوم رقابت های والیبال قهرمانی زیر 23 سال بانوان آسیا با برگزاری 5 دیدار به پایان رسید. در رقابت های دیروز تیم تایلند با نتیجه 3 بر یک از سد چین تایپه گذشت. به این ترتیب تیم چین تایپه به عنوان تیم دوم گروه خود به مصاف تیم ایران که در گروهش سوم شده است، می رود.

والیبال ایران: تیم ملی والیبال بانوان زیر 23 سال ایران با حساب 3 بر صفر مغلوب ژاپن شد.

تیم ملی والیبال بانوان زیر 23 سالبه گزارش والیبال ایران، دومین روز ازمرحله دوم رقابت های والیبال قهرمانی زیر 23 سال بانوان آسیا چهارشنبه با دیدار دو تیم ایران و ژاپن به پایان رسید. در این بازی ملی‌پوشان کشورمان با نتیجه سه بر صفر و با امتیازهای 25 بر 13، 25 بر 14 و 25 بر 12 برابر چشم بادامی‌ها مغلوب شدند.

والیبال ایران - سرمربی تیم ملی والیبال بانوان زیر 23 سال کشورمان گفت: تجربه بالای بازیکنان ویتنام عامل اصلی پیروزی این تیم بود.

سیما صدیقیبه گزارش والیبال ایران، سیما صدیقی پس از شکست شاگردانش برابر تیم ویتنام گفت: بازیکنانم بازی خوبی را ارائه کردند. با توجه به برنامه ریزی که داشتیم بازی تیم ویتنام را بهم ریختیم و 70 درصد آنچه را که به آن‌ها گفته بودم در زمین اجرا کردند اما متاسفانه اسیر سرعت بالای بازیکنان ویتنام شدیم.

والیبال ایران: تیم ملی والیبال زیر 23 سال ایران در نخستین مسابقه در مرحله دوم قهرمانی آسیا با حساب 3 بر صفر مغلوب ویتنام شد.

تیم ملی والیبال زیر 23 سال زنان ایرانبه گزارش والیبال ایران، مرحله دوم رقابت های والیبال قهرمانی زیر 23 آسیا در حالی امروز(سه شنبه) آغاز شده است که تیم ملی ایران در نخستین دیدار خود به مصاف تیم ویتنام رفت.

والیبال ایران: تیم ملی والیبال دختران زیر 23 سال ایران با شکست 3 بر صفر نیوزلند به مرحله یک هشتم نهایی مسابقات قهرمانی آسیا راه یافت.

تیم ملی والیبال بانوان زیر 23 سالبه گزارش والیبال ایران؛ در ادامه رقابت های والیبال قهرمانی زیر 23 سال بانوان آسیا تیم ملی بانوان ایران امروز(دوشنبه) به مصاف نیوزلند رفت. در این دیدار ملی‌پوشان کشورمان با نتیجه 3 بر صفر از سد حریف خود گذشتند.

والیبال ایران- سرمربی تیم ملی امید بانوان ایران گفت: لیبروی مالزی نقطه ضعف این تیم بود و بازیکنان ما با تمرکز بر او امتیازات زیادی بدست آوردند.

سیما صدیقیبه گزارش والیبال ایران، سیما صدیقی اظهار داشت: تیم مالزی به هیچ وجه تیم ضعیفی نبود. البته تا پیش از شروع مسابقات ذهنیت دیگری نسبت به این تیم داشتیم. اما در بازی روز گذشته این تیم برابر تیم نیوزلند آن‌ها را تیم خوبی ارزیابی کردیم. وی ادامه داد: بازی را برابر مالزی بد شروع کردیم. شاگردانم در دقایق ابتدایی امتیازهای زیادی را از دست دادند اما خیلی زود توانستند بازی را در اختیار بگیرند و ست نخست را پیروز شوند. این در حالی است که در ست دوم بازی نزدیکی را با مالزی داشتیم. مالزی از دو بازیکن خوب و بلند قامت برخوردار است که در هرپستی قرار می گرفتند بازی خوبی را ارائه می کردند و این دو بازیکن امتیازهای زیادی را برای مالزی کسب کردند.

آخرین عناوین

  1. همه
  2. مطالب
  3. تصاویر
  4. ویدیوها

هر آنچه در والیبال نیاز دارید

ghab.gif

از سراسر اینترنت

مطالب ویژه



تبلیغات متنی

ربات اینستاگرام ایران سوشال

ربات هوشمند افزایش فالوور اینستاگرام واقعی، فعال و هدفمند ایرانی با امکان 3 روز تست رایگان!

www.iransocial.net

آکادمی دیجیتال مارکتینگ

اولین و برترین برگزارکننده تخصصی دوره های کاربردی بازاریابی اینترنتی در ایران

www.dmacourse.com

پول تیکت

نقد و بررسی و خرید بلیط استخرها و پارک های آبی، سونا و جکوزی سراسر ایران و تخفیف بلیط استخرها و پارک های آبی

www.poolticket.org