با کانال تلگرام ما به روزترین باشید عضویت

Arrow up
Arrow down


والیبال TV/ مرندی: سال 88 اتفاقی افتاد که باعث شد نامم را از سیامک به مهدی تغییر دهم/ پیکان از هر لحاظ بهترین تیم ایران است

Loading the player...
2 ماه قبل
32 27

لیبروی تیم ملی کشورمان در گفتگو با والیبال ایران اظهار داشت: همه لیبروها افراد پرشور و پرانرژی هستند/ خیلی دوست دارم در تمرین دروغ بگویم/ اکبری یکی از منظم ترین مربیان لیگ برتر والیبال است.

به گزارش والیبال ایران مهدی مرندی لیبروی تیم ملی والیبال و باشگاه پیکان در گفتگویی صمیمی با خبرنگار والیبال ایران در مورد تیم باشگاهی اش صحبت کرد. وی همچنین برای رقیب مرحله نیمه نهایی خود مجتبی میرزاجانپور که از رفقای صمیمی اوست کری خواند و در مورد دو اسمه بودنش نیز حرف هایی داشت.وی اظهار داشت: در قزوین و شاید در کل ایران بنده را به نام سیامک می شناسند، در سال 1388 اتفاقی افتاد که باعث شد از نام سیامک به مهدی تغییر نام دهم که البته ترجیح می دهم در موردش توضیح ندهم فقط اینکه پدر و مادرم به همان نام سیامک صدا میزنند.

 

مرندی در مورد خصوصیت های اخلاقی خود مخصوصا در تمرینات عنوان کرد: همه لیبرو ها افراد پر شور و پر انرژی هستند. من هم آدم پرشوری هستم و خیلی دوست دارم در تمرینات و در رالی هی که رفت و برگشت زیادی دارند دروغ بگویم. توپ هایی که داخل است را بگویم اوت و توپ هایی که اوت شده را بگویم داخل اما امسال گیر رضا اصلانی لیبروی دوم تیم افتادم که از من دغل کار تر است. الان هم اگه بخوام دروغ بگویم می گویم دوستتان دارم.

 

لیبروی تیم پیکان در مورد شرایط باشگاهی اش و البته بازیکنان تیمش گفت: شاید در والیبال ایران دو باشگاه فرهنگی ورزشی وجود داشته باشد. یکی شهرداری تبریز و دیگری پیکان. باشگاه پیکان خیلی با نظم است و تنها دلیلی که این تیم هر ساله در رتبه اول یا دوم قرار می گیرد نظم بالای این تیم است و این که آقای اکبری خودش یکی از منظم ترین مربیان لیگ هستند.

 

مرندی افزود: در تیم پیکان بدترین وجود ندارد و واقعا تیمی هستیم که اکثرا بهترین هستند. پرخورترین، پرشور ترین و پرحرف ترین زیاد داریم ولی برای اینکه آبروی آن ها حفظ شود از بردن اسم خود داری می کنم. در کل فکر می کنم از هر لحاظ در بهترین تیم والیبال بازی می کنم.

 

وی در مورد حواشی ایجاد شده در لیگ سی ام تصریح کرد: حواشی و درگیری ها در سه یا چهار بازی پیش آمده و آن هم به دلیل جو و حساسیت بازی ها بوده است. همان بازیکنانی که با هم درگیری پیدا می کنند بعد از بازی و خارج والیبال با هم مهربان و رفیق هستند.

 

مرندی با طفره رفتن از خواندن شعر یا گفتن لطیفه، میرزاجانپور را صمیمی ترین دوست خود در تیم شهرداری ارومیه نامید و برای او کری نیز خواند: نه در گفتن لطیفه، نه در شعر و نه در آواز استعداد ندارم زیرا لطیفه اصلا در ذهنم نمی ماند و اگر شعر بلد بودم قطعا ادبیات می خواندم. از آنجایی که با میرزاجانپور در تیم ملی و نیز باشگاه پیکان هم اتاقی بودم رفاقت بیشتری با او دارم، البته مجتبی عددی نیست که بخواهم برای او کری بخوانم.

آخرین عناوین

  1. مطالب
  2. تصاویر
  3. ویدیوها
گزارش تصویری دیدار کاله و صالحین ورامین
گزارش تصویری دیدار کاله و شهرداری اراک
گزارش تصویری دیدار تیم های کاله مازندران و سایپا تهران
گزارش تصویری دیدار کاله و شهرداری تبریز
گزارش تصویری دیدار کاله مازندران و خاتم اردکان
گزارش تصویری دیدار کاله و شهرداری ارومیه
گزارش تصویری جشن 5 سالگی وب سایت تخصصی والیبال ایران
گزارش تصویری مسابقه والیبال شهرداری تبریز و شهرداری ارومیه
گزارش تصویری مسابقه والیبال کاله مازندران و پارسه تهران
گزارش تصویری مسابقه والیبال کاله و بانک سرمایه
گزارش تصویری دیدار شهرداری تبریز و هاوش گنبد
گزارش تصویری دیدار تیم های شهرداری تبریز و شهرداری اراک
گزارش تصویری دیدار کاله مازندران و پیکان تهران
گزارش تصویری دیدار کاله و شهرداری ساری
لیگ برتر مردان 95
مسابقات 4 جانبه جام زنده یاد ابراهیمی
تصاویر جشن قهرمانی بانک سرمایه در جام باشگاه های آسیا
تصاویر جلسه خودمانی رئیس هیات والیبال خراسان رضوی با مدیران آکادمی ها
تصاویر دیدار تیم های ملی والیبال ایران و تایلند
تصاویر دیدار تیم های ملی والیبال ایران و ژاپن
تصاویر دیدار تیم های ملی ایران و ژاپن
تصاویر دیدار تیم های ملی ایران و کره جنوبی
دیدار تیم های ملی ایران و استرالیا
جام کنفدراسیون آسیا 2016
تصاویر دیدار تیم های ملی والیبال بانوان ایران و ویتنام
تصاویر مراسم اختتامیه مسابقات پارالمپیک ریو
تصاویر مراسم اهدای جوایر مسابقات والیبال نشسته پارالمپیک ریو
تصاویر مسابقه فینال والیبال نشسته پارالمپیک ریو (ایران - بوسنی)
تصاویر دیدار بانوان والیبال ایران و ژاپن
تصاویر دیدار بانوان والیبال ایران و تایلند