جدیدترین اخبار والیبال در کانال ما عضو شوید

Arrow up
Arrow down

Search - JoomLeague
جستجوی هوشمند
دسته بندی ها
مطالب - تصاویر - ویدیوها
تیم ها، بازیکنان، مسابقات
آرشیو گالریر تصاویر

جدیدترین ویدیوهای والیبال ایران و جهان

اسپک در منطقه یک سوم آن هم در مسابقات کلاس جهانی واقعا از جذابیت بالایی برخوردار است که والاس دسوزای برزیلی استاد این کار است.

والیبال ایران: والاس دسوزا ستاره تیم ملی والیبال برزیل همواره با عملکرد خیره کننده خود یکی از برترین بازیکنان والیبال جهان بوده است. در این ویدیو به تماشای ابشارهای تماشایی این بازیکن در منطقه یک سوم حریف می نشینیم.

اکسیم میخایلف فوق ستاره روسی والیبال جهان با عملکرد فوق العاده خود در مسابقات قهرمانی 2017 اروپا به مسی والیبال تشبیه شد. در این ویدیو به مشاهده عملکرد تماشایی این بازیکن در 9 در 9 والیبال می نشینیم.

والیبال ایران: در هفته سوم لیگ برتر بانک سرمایه فینال زودهنگام را برد و همچنان در صدر جدول باقی ماند.

به گزارش والیبال ایران؛ سومین هفته لیگ برتر والیبال مردان ایران با برگزاری شش دیدار پیگیری شد که در پایان تیم های سایپا، خاتم اردکان، شهرداری تبریز، کاله مازندران، شهرداری ارومیه و بانک سرمایه از صد حریفان خود گذشتد. ویدیو دیدارهای این هفته را مشاهده می کنید.

والیبال ایران: دومین هفته لیگ برتر در پنج شهر ایران برگزار و تیم نوشیدنی شمس با شکست شهرداری ارومیه شگفتی ساز شد.

به گزارش والیبال ایران؛ در دومین هفته لیگ برتر والیبال مردان ایران تیم های والیبال بانک سرمایه، شهرداری تبریز، خاتم اردکان، نوشیدنی شمس و شهرداری ورامین به ترتیب موفق به شکست تیم های رعد پدافند، سایپا، سارویه، شهرداری ارومیه و پیکان تهران شدند. ویدیو خلاصه این مسابقات را مشاهده می کنید.

والیبال ایران: تیم ملی والیبال کشورمان با شکست 3 بر 2 فرانسه طلسم شکست ندادن این تیم را شکست و مدال برنز جام قهرمانان بزرگ جهان را از آن خود کرد.

در این ویدیو جشن، شادی و پایکوبی تیم ملی پس از کسب عنوان سومی جهان و محبوبیت آنها در میان هواداران ژاپنی به نمایش کشیده شده است.

والیبال ایران: با برگزاری 6 دیدار لیگ برتر والیبال مردان ایران در سال 96 رسما آغاز شد و هیجان به سالن های والیبال بازگشت.

به گزارش والیبال ایران؛ در نخستین هفته مسابقات لیگ برتر مردان ایران تیم های بانک سرمایه، خاتم اردکان، شهرداری تبریز، ایرانیان گنبد، سایپا تهران و سارویه ساری موفق به شکست حریفان خود شدند. ویدیو خلاصه این مسابقات را مشاهده می کنید.

مسابقات جام قهرمانان بزرگ جهان پس از پنج روز رقابت تیم ها با قهرمانی برزیل، نایب قهرمانی ایتالیا و عنوان سومی ایران به پایان رسید. ویدیو مراسم اهدای مدال و جوایز این مسابقات را مشاهده می کنید

آبشار زدن در منطقه یک سوم زمین حریف آن هم در مسابقات بین المللی والیبال مهارت بسیار سطح بالایی است و کمتر بازیکنی می تواند روی دست برترین مدافعان جهان آبشارش را در منطقه یک سوم بخواباند. این مهارت در اروین انگاپت فرانسوی به خوبی دیده می شود که در این ویدیو شاهد آن هستیم

والیبال ایران: تیم ملی والیبال ایران در چهارمین مسابقه خود در رقابت های جام قهرمانان بزرگ جهان به مصاف فرانسه رفت و در دیدار نزدیک، سنگین و تماشایی 3 بر 2 این تیم را شکست داد تا پایان خوبی در این رقابت ها رقم بزند.. ویدیو خلاصه این مسابقه را مشاهده می کنید.

آخرین عناوین

  1. همه
  2. مطالب
  3. تصاویر
  4. ویدیوها

والیبالی ها خاص هستند!

ghab.gif

محصول پرفروش فروشگاه والیبال ایران

پربحث ترین مطالب ماه