جدیدترین اخبار والیبال در کانال ما عضو شوید

Arrow up
Arrow down

Search - JoomLeague
جستجوی هوشمند
دسته بندی ها
مطالب - تصاویر - ویدیوها
تیم ها، بازیکنان، مسابقات
آرشیو گالریر تصاویر

جدیدترین ویدیوهای والیبال ایران و جهان

والیبال ایران: در پایان هفته هفتم لیگ برتر تیم های بانک سرمایه، شهرداری تبریز و شهرداری ورامین در صدرجدول ایستادند

به گزارش والیبال ایران؛ هفته هفتم لیگ برتر باشگاه های ایران با برگزاری شش دیدار پیگیری شد که در پایان تیم های بانک سرمایه، پیکان، شمس، کاله، شهرداری تبریز و شهرداری ورامین موفق به شکست حریفان خود شدند. ویدیو دیدارهای این هفته را مشاهده می کنید.

والیبال ایران: در هفته سوم لیگ برتر بانک سرمایه فینال زودهنگام را برد و همچنان در صدر جدول باقی ماند.

به گزارش والیبال ایران؛ سومین هفته لیگ برتر والیبال مردان ایران با برگزاری شش دیدار پیگیری شد که در پایان تیم های سایپا، خاتم اردکان، شهرداری تبریز، کاله مازندران، شهرداری ارومیه و بانک سرمایه از صد حریفان خود گذشتد. ویدیو دیدارهای این هفته را مشاهده می کنید.

والیبال ایران: در هفته پنجم لیگ برتر والیبال همچنان تیم های بانک سرمایه و شهرداری تبریز بدون شکست در صدر جدول حکمرانی می کنند. 

به گزارش والیبال ایران؛ هفته پنجم لیگ برتر باشگاه های ایران با برگزاری شش دیدار پیگیری شد که در پایان تیم های شمس، بانک سرمایه، کاله، شهرداری ارومیه، شهرداری تبریز و پیکان موفق به شکست حریفان خود شدند. ویدیو دیدارهای این هفته را مشاهده می کنید.

والیبال ایران: دومین هفته لیگ برتر در پنج شهر ایران برگزار و تیم نوشیدنی شمس با شکست شهرداری ارومیه شگفتی ساز شد.

به گزارش والیبال ایران؛ در دومین هفته لیگ برتر والیبال مردان ایران تیم های والیبال بانک سرمایه، شهرداری تبریز، خاتم اردکان، نوشیدنی شمس و شهرداری ورامین به ترتیب موفق به شکست تیم های رعد پدافند، سایپا، سارویه، شهرداری ارومیه و پیکان تهران شدند. ویدیو خلاصه این مسابقات را مشاهده می کنید.

والیبال ایران: در هفته چهارم لیگ برتر بانک سرمایه فینال زودهنگام را برد و همچنان در صدر جدول باقی ماند.

به گزارش والیبال ایران؛ چهارمین هفته لیگ برتر والیبال مردان ایران با برگزاری شش دیدار پیگیری شد که در پایان تیم های بانک سرمایه، شهرداری ارومیه، شهرداری ورامین، پیکان، شهرداری تبریز و سارویه از سد حریفان خود گذشتد. ویدیو دیدارهای این هفته را مشاهده می کنید.

والیبال ایران: با برگزاری 6 دیدار لیگ برتر والیبال مردان ایران در سال 96 رسما آغاز شد و هیجان به سالن های والیبال بازگشت.

به گزارش والیبال ایران؛ در نخستین هفته مسابقات لیگ برتر مردان ایران تیم های بانک سرمایه، خاتم اردکان، شهرداری تبریز، ایرانیان گنبد، سایپا تهران و سارویه ساری موفق به شکست حریفان خود شدند. ویدیو خلاصه این مسابقات را مشاهده می کنید.

والیبال ایران: تونیوتی فرانسوی همواره با پاس های فوق العاده خود در جمع برترین پاسورهای جهان جای داشته است.

به گزارش والیبال ایران؛ بنجامین تونیوتی متولد ۳۰ اکتبر ۱۹۸۹ پاسور تیم ملی والیبال فرانسه است. او در سال ۲۰۱۰ به تیم ملی فرانسه دعوت شد و با درخشش خود در مسابقات ملی و باشگاهی به یک ستاره تبدیل شد. وی 3 مدال طلا و یک مدال برنز را با تیم ملی کشورش بدست آورده است. در این ویدیو به تماشای برترین حرکات این پاسور فوق العاده می نشینیم.

آبشار زدن در منطقه یک سوم زمین حریف آن هم در مسابقات بین المللی والیبال مهارت بسیار سطح بالایی است و کمتر بازیکنی می تواند روی دست برترین مدافعان جهان آبشارش را در منطقه یک سوم بخواباند. این مهارت در اروین انگاپت فرانسوی به خوبی دیده می شود که در این ویدیو شاهد آن هستیم

اسپک در منطقه یک سوم آن هم در مسابقات کلاس جهانی واقعا از جذابیت بالایی برخوردار است که والاس دسوزای برزیلی استاد این کار است.

والیبال ایران: والاس دسوزا ستاره تیم ملی والیبال برزیل همواره با عملکرد خیره کننده خود یکی از برترین بازیکنان والیبال جهان بوده است. در این ویدیو به تماشای ابشارهای تماشایی این بازیکن در منطقه یک سوم حریف می نشینیم.

اکسیم میخایلف فوق ستاره روسی والیبال جهان با عملکرد فوق العاده خود در مسابقات قهرمانی 2017 اروپا به مسی والیبال تشبیه شد. در این ویدیو به مشاهده عملکرد تماشایی این بازیکن در 9 در 9 والیبال می نشینیم.

آخرین عناوین

  1. همه
  2. مطالب
  3. تصاویر
  4. ویدیوها

هر آنچه در والیبال نیاز دارید

محصول پرفروش فروشگاه والیبال ایران

پربحث ترین مطالب ماه