جدیدترین و داغ ترین اخبار والیبال در کانال تلگرام ما عضویت

Arrow up
Arrow down


جدیدترین ویدیوهای والیبال ایران و جهان

والیبال ایران: هفته هفدهم لیگ برتر والیبال ایران با برگزاری 6 دیدار تماشایی پیگیری شد.

به گزارش والیبال ایران؛ هفدهمین هفته از رقابت های لیگ برتر باشگاه های کشور در حالی برگزاری 6 دیدار پیگیری شد که پیکان اولین مسابقه خود را با سرمربی جدیدش تجربه می کرد و هاوش گنبد این هفته نیز جنگنده ظاهر شد. ویدیو دیدارهای این هفته که پخش زنده داشته اند را مشاهده می کنید.

والیبال ایران: در هر مسابقه والیبال تنها لحظاتی رخ می دهد که بازیکنان با حرکات فوق العاده و متفاوت همگان را شگفت زده می کنند و مشاهده گلچینی از این صحنه ها برای هر والیبالیست و والیبال دوستی بسیار لذت بخش است.

به گزارش والیبال ایران؛ در این ویدیو کلیپ به مشاهده گلچینی از آبشارهای فوق العاده، توپ گیری های تماشایی و دریافت های عجیب در مسابقات ملی و باشگاه والیبال جهان که تماشای آن برای هر والیبالی لذت بخش است، می نشینیم.

والیبال ایران: در پایان هفته شانزدهم لیگ برتر والیبال ایران بانک سرمایه، شهرداری تبریز و سایپا به ترتیب در صدرجدول قرار گرفتند.

به گزارش والیبال ایران؛ در هفته شانزدهم لیگ برتر والیبال مردان ایران تیم های سایپا، هاوش، کاله، شهرداری تبریز، شهرداری ورامین و خاتم موفق به شکست حریفان خود شدند. ویدیو دیدارهای این هفته که پخش زنده داشته اند را مشاهده می کنید.

والیبال ایران: ستاره جوان والیبال ایران روزهای خوش و سازنده ای را در برترین لیگ والیبال جهان می گذراند.

به گزارش والیبال ایران؛ محمدجواد معنوی نژاد ملی پوش جوان والیبال کشورمان که چندی پیش به تیم والیبال ورونا ایتالیا بپوست در ابتدا با وجود حضور ستارگان سرشناس این تیم فرصت حضور در مسابقات سری آ را نمی یافت اما در اولین فرصتی که در اختیارش قرار گرفت برابر مونزا چنان خوش درخشید که برترین بازیکن میدان شد و در مسابقات بعدی نیز شاهد حضورش در میدان بودیم. در این ویدیو به تماشای عملکرد فوق العاده این بمب افکن ایرانی بر روی تور می نشینیم.

والیبال ایران: در پایان هفته پانزدهم لیگ برتر بانک سرمایه حضور خود در پلی اف را قطعی کرد.

به گزارش والیبال ایران؛ هفته پانزدهم لیگ برتر والیبال ایران با برگزاری 5 دیدار پیگیری شد و تیم های سایپا، بانک سرمایه، شهرداری تبریز، هاوش و رعد پدافند موفق به شکست حریفان خود شدند. ویدیو دیدارهای این هفته که پخش زنده داشته اند را مشاهده می کنید.

والیبال ایران: میلاد عبادی پور لژیونر کشورمان همچنان در لباس تیم اسکرابلهاتف در پلاس لیگای لهستان با عملکرد خیره کننده خود خودش می درخشد.

به گزارش والیبال ایران؛ میلاد عبادی پور در مسابقه تیمش برابر لوتوس با هدایت آندره آناستازی معروف با سرویس های طوفانی خود 6 امتیاز مستقیم بدست آورد و تعجب همگان را برانگیخت. در این ویدیو به مشاهده عملکرد تماشایی این ستاره جوان والیبال ایران در خط سرویس می نشینیم.

والیبال ایران: هفته سیزدهم لیگ برتر والیبال با برگزاری 6 دیدار پیگیری شد و در پایان بانک سرمایه همچنان در صدرماند.

به گزارش والیبال ایران؛ سیزدهمین هفته از رقابت های لیگ برتر باشگاه های ایران با برگزاری 6 دیدار در شهرهای تهران (3 دیدار)، تبریز، ساری و آمل پیگیری شد و تیم های بانک سرمایه، کاله، سایپا، خاتم، پیکان و شمس موفق به شکست حریفان خود شدند. ویدیو دیدارهای این هفته که پخش زنده داشته اند را مشاهده می کنید.

والیبال ایران: یازدهمین هفته لیگ برتر باشگاه های والیبال ایران با برگزاری 5 دیدار پیگیری شد.

به گزارش والیبال ایران؛ هفته یازدهم هفته لیگ برتر والیبال ایران با برگزاری پنج دیدار پیگیری شد تا پرونده نیم فصل اول 96 رسما بسته شود و تیم ها به تعطیلات نیم فصل بروند. در رقابت های این هفته بانک سرمایه، پیکان، هاوش، شهرداری تبریز و شمس از پس حریفان خود برآمدند و دیدار سایپا و شهرداری ارومیه نیز برگزار نشد و باخت فنی برای شهرداری لحاظ گردید. ویدیو دیدارهای این هفته که پخش زنده داشته اند را مشاهده می کنید.

والیبال ایران: هفته اول دور برگشت لیگ برتر والیبال ایران با برگزاری 5 دیدار در 3 روز و یک دیدار لغو شده پیگیری شد.

به گزارش والیبال ایران؛ دوازدهمین هفته لیگ برتر والیبال که آغاز دور برگشت این مسابقات محسوب می شود در سه روز 29 آذر، 1 دی و 3 دی ماه با برگزاری 5 دیدار پیگیری شد و تیم های شهرداری ارومیه، سایپا، پیکان، خاتم و شهرداری ورامین موفق به شکست حریفان خود شدند و دیدار سارویه و رعد نیز به دلیل انصراف تیم سارویه از لیگ برتر برگزار نشد. ویدیو دیدارهای این هفته که پخش زنده داشته اند را مشاهده می کنید.

والیبال ایران: هفته دهم لیگ برتر والیبال ایران با برگزاری 6 دیدار و با حواشی خاصی پیگیری شد.

به گزارش والیبال ایران؛ دهمین هفته لیگ برتر والیبال ایران با برگزاری شش دیدار پیگیری شد و در پایان تیم های بانک سرمایه، شهرداری تبریز و پیکان همچنان رتبه های اول تا سوم را به خود اختصاص دادند. ویدیو دیدارهای این هفته که پخش زنده داشته اند را مشاهده می کنید.

آخرین عناوین

  1. همه
  2. مطالب
  3. تصاویر
  4. ویدیوها

هر آنچه در والیبال نیاز دارید

محصول پرفروش فروشگاه والیبال ایران

پربحث ترین مطالب ماهمطالب ویژه