جدیدترین اخبار والیبال در کانال ما عضو شوید

Arrow up
Arrow down

Search - JoomLeague
جستجوی هوشمند
دسته بندی ها
مطالب - تصاویر - ویدیوها
تیم ها، بازیکنان، مسابقات
آرشیو گالریر تصاویر

جدیدترین ویدیوهای والیبال ایران و جهان

والیبال ایران: تیم ملی والیبال کشورمان با شکست 3 بر 2 فرانسه طلسم شکست ندادن این تیم را شکست و مدال برنز جام قهرمانان بزرگ جهان را از آن خود کرد.

در این ویدیو جشن، شادی و پایکوبی تیم ملی پس از کسب عنوان سومی جهان و محبوبیت آنها در میان هواداران ژاپنی به نمایش کشیده شده است.

والیبال ایران: تیم ملی والیبال ایران در دومین دیدار خود در رقابت های جام قهرمانان بزرگ جهان موفق به شکست 3 بر 2 آمریکا شد. ویدیو چکیده این مسابقه را مشاهده می کنید.

مسابقات جام قهرمانان بزرگ جهان پس از پنج روز رقابت تیم ها با قهرمانی برزیل، نایب قهرمانی ایتالیا و عنوان سومی ایران به پایان رسید. ویدیو مراسم اهدای مدال و جوایز این مسابقات را مشاهده می کنید

والیبال ایران: تیم ملی والیبال ایران در نخستین مسابقه خود در جام قهرمانان بزرگ جهان ایتالیا را با حساب 3 بر 2 شکست داد. ویدیو کامل و ویدیو چکیده این مسابقه را مشاهده می کنید.

والیبال ایران: تیم ملی والیبال ایران در چهارمین مسابقه خود در رقابت های جام قهرمانان بزرگ جهان به مصاف فرانسه رفت و در دیدار نزدیک، سنگین و تماشایی 3 بر 2 این تیم را شکست داد تا پایان خوبی در این رقابت ها رقم بزند.. ویدیو خلاصه این مسابقه را مشاهده می کنید.

بازیکن تیم شهرداری ارومیه در گفتگو با والیبال ایران اظهار داشت: صمیمت بازیکنان باعث شد مشکلات را پشت سر بگذاریم/ هواداران پرشور ارومیه همیشه پشت ما بودند و یار سیزدهم ما هستند.

والیبال ایران: تیم ملی والیبال ایران در چهارمین دیدار خود در رقابت های جام قهرمانان بزرگ جهان به مصاف ژاپن رفت و با حساب 3 بر یک این تیم را شکست داد. ویدیو خلاصه این مسابقه را مشاهده می کنید.

کلیپی تماشایی از بازی ایوان

لیبروی تیم ملی کشورمان در گفتگو با والیبال ایران اظهار داشت: همه لیبروها افراد پرشور و پرانرژی هستند/ خیلی دوست دارم در تمرین دروغ بگویم/ اکبری یکی از منظم ترین مربیان لیگ برتر والیبال است.

والیبال ایران: تیم ملی والیبال ایران در سومین دیدار خود در رقابت های جام قهرمانان بزرگ جهان با نتیجه 3 بر صفر برابر برزیل شکست خورد. ویدیو چکیده این مسابقه را مشاهده می کنید.

پای سیستم ویدیو چک امسال برای نخستین بار به لیگ برتر والیبال ایران باز شد تا داوری ها با کمک این ابزار کارامد دقیق تر شود

پای سیستم ویدیو چک امسال برای نخستین بار به لیگ برتر والیبال ایران باز شد تا داوری ها با کمک این ابزار کارامد دقیق تر شود. اما در این میان شاهد اعتراضات فراوانی نیز به نحوه استفاده از این سیستم از سوی تیم ها بودیم. در این ویدیو مسئول این سیستم در گفتگو با والیبال تی وی به بیان جزئیاتی درباره نحوه عملکرد این سیستم و مشکلات آن می پردازد.

آخرین عناوین

  1. همه
  2. مطالب
  3. تصاویر
  4. ویدیوها

والیبالی ها خاص هستند!

محصول پرفروش فروشگاه والیبال ایران

پربحث ترین مطالب ماهمطالب ویژه