جدیدترین اخبار و نتایج والیبال در کانال ما عضو شوید

Arrow up
Arrow down


بهنام محمودی

با سلام و درود ،عيدتان
با سلام و درود ،عيدتان مبارك ،انشاالاه در كمك به نيازمندان كوشا باشيم ، دنبال نمايش نباشيم ، با خداوند بزرگ معامله كنيم .
با سلام و درود نماز روزه
با سلام و درود نماز روزه هاتون قبول،شب به يادماندنى و افطار بچه هاى مهر ليلا،در كنار دوستان عزيزم بخصوص على كريمى يكى از اسطوره هاى فوتبال ايران.💐حامد حدادى و فرهاد ظريف.
شب قدر بهتر از هزار ماه
شب قدر بهتر از هزار ماه است.التماس دعا،خدا يا قسم به اين شب عزيز قسم به فرق شكافته حضرت على (ع) تمام مريضا رو شفا ،گرافتارارو مشكلاتشان را برطرف كن،كشور و مردم عزيزمان را در سايه امام زمان (ع)در امنيت نگه بدار.كشورمان و مردممان را مثل دماوند استوار بدار.🌑تسليت.
با سلام و درود،تبريك به
با سلام و درود،تبريك به مردم عزيز و خسته نباشيد به بازيكنان و مربيان ،فدراسيون فوتبال و تمام زحمتكشان ورزش فوتبال اميدوارم بازيهاى خوب و درخشانى در جام جهانى روسيه داشته باشيم.💪💐
با سلام و درود ،تبريك برد
با سلام و درود ،تبريك برد بچه ها مقابل آرژانتين و ولاسكو،و بازى درخشان جواد معنوى نژاد ،ميلاد عبادى پور ،و مرندى ،در كنار بچه هاى ديگه و خسته نباشيد به تماشاچيان و تشويق عالى و بخصوص خانمها سنگ تمام گذاشتن.💐💐😜
با سلام ولادت باسعادت امام
با سلام ولادت باسعادت امام حسن مجتبی(ع) مبارک باد.برد شيرين تيم ملى را تبريك عرض مى نمايم.💪
با سلام و درود،ضمن قبولى
با سلام و درود،ضمن قبولى طاعات و عبادات و التماس دعا،خسته نباشيد به بچه هاى تيم ملى ،ليگ جهانى يعنى اعتماد به جوانان و ميدان دادن به افراد با استعداد،به اميد بردهاى بعدى.?
با سلام و درود،احمدرضا
با سلام و درود،احمدرضا عابدزاده عزيز يكى از افتخارات و مفاخر ورزش و فوتبال ايران و آسيا ،اميدوارم هميشه خوش موفق و سلامت باشي.?
با سلام و درود، تبريك به
با سلام و درود، تبريك به مردم جهت حماسه و شركت اكثريت در انتخابات و تبريك به دكتر روحانى رييس جمهور منتخب مردم .جناب دكتر روحانى اميدوارم با تدبير در دوره ١٢ مشكلات اصلى بيكارى كشور و جوانان را حل كنين،مشكل كشاورزى و حمل نفل عمومى و اقتصاد كشور را نيز با تدبير حل كنين و البته هم سود بانكها رو و هم سود سپرده گزارى را به زير ٪‏١٠ برسانين كه هم اشتغال و اقتصاد رونق بگيرد ،موفق باشين.
با سلام و درود،برد شيرين
با سلام و درود،برد شيرين تيم محبوب پرسپوليس رو به مردم ،هواداران با تعصب ،بازيكنان،كادر فني وكسب مقام سومى جهان تيم ملى فوتبال ساحلى را تبريك عرض مينمايم.???

آخرین عناوین

  1. مطالب
  2. تصاویر
  3. ویدیوها