با کانال تلگرام ما به روزترین باشید عضویت

Arrow up
Arrow down


باشگاه شهرداری ارومیه

والیبال ایران- پزشک تیم شهرداری ارومیه اظهار داشت: مصدومیت میرزاجانپور از ناحیه مچ پای چپ است و ایشان هنگام فرود از دفاع روی پای بازیکن حریف فرود آمد و دچار پیچ خوردگی شدیدی شد.

photo_2017-01-16_16-13-39.jpgبه گزارش والیبال ایران، جواد پرویز پزشک تیم شهرداری ارومیه در گفتگو با خبرنگار والیبال ایران در مورد آخرین وضعیت مصدومیت مجتبی میرزاجانپور اظهار داشت: مصدومیت میرزاجانپور از ناحیه مچ پای چپ است و ایشان هنگام فرود از دفاع روی پای بازیکن حریف آمد و دچار پیچ خوردگی شدیدی شد.

والیبال ایران: مجتبی میرزاجانپور به دلیل برخورد با بازیکن حریف در جریان دربی آذربایجان مصدوم و از زمین مسابقه خارج شد.

مجتبی میرزاجانپوربه گزارش والیبال ایران؛ تیم والیبال شهرداری ارومیه عصر امروز موفق شد در چارچوب مسابقات هفته هجدهم لیگ برتر والیبال با حساب 3 بر 2 از سد همنام تبریزی خود گذشته و جای خود در را در رده سوم جدول محکم تر کند.

عکس والیبال

والیبال ایران: تیم والیبال شهرداری ارومیه در جدالی سخت و تماشایی با حساب 3 بر 2 از سد همنام تبریزی خود گذشت.

والیبال ایران: سرمربی تیم والیبال شهرداری ارومیه که به دلیل عدم دریافت مطالباتش از این تیم با حالت قهر راهی ایتالیا شده است، به مراجع مختلف جهانی نامه نوشت و خواستار پیگیری این مشکل شد.

تراویسابه گزارش گروه رسانه های والیبال ایران: لیوبومیر تروايستا،سرمربی تیم والیبال شهرداری ارومیه به همراه پسرش ، دراگان تراویسا ، پاسور این تیم ، پیش از تعطیلات سال نو میلادی ایران را ترك كردند و دیگر به ارومیه از نگشتند.
 

عکس والیبال

والیبال ایران: تیم والیبال شهرداری ارومیه در هفته هفدهم لیگ برتر با نتیجه 3 بر یک از سد سایپا تهران گذشت.

والیبال ایران: تراویسا که چندی پیش ارومیه را ترک کرد،  نامه‌ای به محمدرضا داورزنی، رئیس فدراسیون والیبال ارسال کرده که در آن نامه به شدت از مسئولان ارومیه گلایه کرده است. وی در نامه خود اعلام کرده که چک‌هایی که مسئولان باشگاه ارومیه به وی داده‌اند اعتبار ندارد.

تراویسابه گزارش گروه رسانه های والیبال ایران، یوبومیر تراویسا و دراگان تراویسا و آندره پوزی، سرمربی، پاسور و مربی تیم والیبال ارومیه حدود 3 هفته پیش ایران را به مقصد ایتالیا ترک کردند تا شوک بزرگی به این تیم وارد شود. گفته می‌شود آنها به دلیل عدم تعهد باشگاه به وعده‌هایش تصمیم به این کار گرفتند و حالا هیچ خبری از آنها نیست.

والیبال ایران: جواد حسین آبادی پشت خط زن سابق تیم والیبال پارسه تهران برای ادامه مسابقات لیگ برتر با بانک سرمایه به توافق رسید.

جواد حسین آبادی به گزارش خبرنگار والیبال ایران؛ پس از اعلام رسمی انحلال تیم والیبال پارسه تهران خیلی از تیم های لیگ برتری به صف مشتریان کادرفنی و بازیکنان این تیم اضافه شدند که البته صالحین ورامین با جذب سرمربی (فرهاد نفرزاده) و 3 بازیکن این تیم (پوریا فیاضی، رسول نجفی و رحمان تقی زاده) زرنگ تر از سایر رقبا جنبید و تیم تضعیف شده ی خود را بار دیگر تقویت کرد.

لیبروی تیم شهرداری ارومیه در گفتگو با والیبال ایران اظهار داشت: ارومیه تا به حال پول کسی را نخورده و هیچ بازیکنی ناراضی از ارومیه نرفته است. شاید دیر یا زود داشته باشد اما سوخت و سوز ندارد.

عبدالرضا علیزادهبه گزارش والیبال ایران، عبدالرضا علیزاده لیبروی با تجربه شهرداری ارومیه بعد از برتری مقابل پارسه در گفتگو با خبرنگار والیبال ایران اظهار داشت: بازیکنان ما مقابل پارسه خیلی خوب بازی کردند و دستورات کادرفنی به خوبی در زمین اجرا شد. پارسه هم تیم خوبی است ولی در این مسابقه فشار زیادی به تیم ما وارد نکرد به همین علت خیلی راحت بازی کردیم و توانستیم به برتری برسیم.

دریافت کننده قدرتی تیم شهرداری ارومیه در گفتگو با والیبال ایران اظهار داشت: برای دریافت مطالباتمان از تیم ورامین قصد ارسال نامه ای به رییس فدراسیون جهانی را داریم که هم اکنون حاضر در حال ترجمه و نتظیم است. شاید از آنجا بتوانیم نتیجه بگیریم اگر نشد به سراغ وزارت ورزش رفته و اگر باز هم نشد به سراغ مراجع قضایی خواهیم رفت.

رحمان داوودیبه گزارش والیبال ایران، رحمان داوودی دریافت کننده قدرتی تیم شهرداری ارومیه بعد از پیروزی مقابل پارسه تهران در هفته شانزدهم لیگ برتر والیبال مردان در گفتگو با خبرنگار والیبال ایران پیرامون نتیجه کسب شده گفت: بازی بسیار خوبی بود اما به خوبی بازی مقابل اردکان نبودیم چون پارسه به دلیل مشکلاتی که دارد خیلی تیم جفت و جوری نبود و به همین علت ما هم خیلی پرشور و پر انگیزه نبودیم.

 

مدافع وسط تیم والیبال شهرداری ارومیه در گفتگو با والیبال ایران اظهار داشت: تیم ما اکنون نسبت به دور رفت هماهنگ تر شده و با پیروزی های پیاپی که کسب کردیم اعتماد به نفس خوبی به تیم تزریق و استرس بازیکنان کمتر شد.

جواد محمدی نژادبه گزارش والیبال ایران، جواد محمدی نژاد دفاع وسط تیم شهرداری ارومیه پس از پیروزی مقابل تیم پارسه به خبرنگار والیبال ایران گفت: بازی بسیار خوبی بود و نمایش مطلوبی داشتیم. تیم پارسه با اینکه فیاضی و حسینی دو تن از بازیکنان اصلی خود را در اختیار نداشت  تلاش خودش را کرد اما تیم ما خوشبختانه در فاکتورهای سرویس و دفاع خوب بود و موفق شدیم به پیروزی برسیم.

آخرین عناوین

  1. همه
  2. مطالب
  3. تصاویر
  4. ویدیوها
گزارش تصویری دیدار تیم های کاله مازندران و سایپا تهران
گزارش تصویری دیدار کاله و شهرداری تبریز
گزارش تصویری دیدار کاله مازندران و خاتم اردکان
گزارش تصویری دیدار کاله و شهرداری ارومیه
گزارش تصویری جشن 5 سالگی وب سایت تخصصی والیبال ایران
گزارش تصویری مسابقه والیبال شهرداری تبریز و شهرداری ارومیه
گزارش تصویری مسابقه والیبال کاله مازندران و پارسه تهران
گزارش تصویری مسابقه والیبال کاله و بانک سرمایه
گزارش تصویری دیدار شهرداری تبریز و هاوش گنبد
گزارش تصویری دیدار تیم های شهرداری تبریز و شهرداری اراک
گزارش تصویری دیدار کاله مازندران و پیکان تهران
گزارش تصویری دیدار کاله و شهرداری ساری
لیگ برتر مردان 95
مسابقات 4 جانبه جام زنده یاد ابراهیمی
تصاویر جشن قهرمانی بانک سرمایه در جام باشگاه های آسیا
تصاویر جلسه خودمانی رئیس هیات والیبال خراسان رضوی با مدیران آکادمی ها
تصاویر دیدار تیم های ملی والیبال ایران و تایلند
تصاویر دیدار تیم های ملی والیبال ایران و ژاپن
تصاویر دیدار تیم های ملی ایران و ژاپن
تصاویر دیدار تیم های ملی ایران و کره جنوبی
دیدار تیم های ملی ایران و استرالیا
جام کنفدراسیون آسیا 2016
تصاویر دیدار تیم های ملی والیبال بانوان ایران و ویتنام
تصاویر مراسم اختتامیه مسابقات پارالمپیک ریو
تصاویر مراسم اهدای جوایر مسابقات والیبال نشسته پارالمپیک ریو
تصاویر مسابقه فینال والیبال نشسته پارالمپیک ریو (ایران - بوسنی)
تصاویر دیدار بانوان والیبال ایران و ژاپن
تصاویر دیدار بانوان والیبال ایران و تایلند
تصاویر دیدار بانوان والیبال ایران و چین تایپه
تصاویر دیدار بانوان والیبال ایران و ویتنام

پربحث ترین مطالب ماهمطالب ویژه