اخبار و نتایج زنده لیگ جهانی در کانال ما عضویت

Arrow up
Arrow down


باشگاه شهرداری ارومیه

والیبال ایران: فدراسیون والیبال به باشگاه شهرداری ارومیه مهلت 10 روزه داد تا تمهیدات لازم برای وصول مطالبات و بدهی سنواتی و جاری خود را مهیا کند.

تیم والیبال شهرداری ارومیهبه گزارش والیبال ایران از فدراسیون والیبال، در مکاتبه فدراسیون والیبال با باشگاه شهرداری ارومیه آمده است، عطف به مکاتبات قبلی و ارائه نکردن ضمانت بانکی معتبر معادل کل بدهی از تعهدات معوقه و همچنین شکایت بازیکنان و مربیان ایرانی و خارجی مبنی بر دریافت نکردن حق الزحمه بر اساس قرارداد و با توجه به اینکه فدراسیون والیبال برای چندین بار تقاضای رسیدگی به این موارد را کرده است، بنابر این به منظور پاسخگویی درباره موارد ذکر شده، تمهیدات لازم برای وصول مطالبات بدهی های سنواتی و جاری را صورت پذیرد.

والیبال ایران: مجتبی میرزاجانپور به دلیل برخورد با بازیکن حریف در جریان دربی آذربایجان مصدوم و از زمین مسابقه خارج شد.

مجتبی میرزاجانپوربه گزارش والیبال ایران؛ تیم والیبال شهرداری ارومیه عصر امروز موفق شد در چارچوب مسابقات هفته هجدهم لیگ برتر والیبال با حساب 3 بر 2 از سد همنام تبریزی خود گذشته و جای خود در را در رده سوم جدول محکم تر کند.

والیبال ایران: پشت خط زن سابق تیم والیبال صالحین ورامین با عقد قراردادی رسمی به شهرداری ارومیه پیوست.

امین علویبه گزارش والیبال ایران؛ امین علوی، پشت خط زن جوان و ملی پوش والیبال کشورمان که در فصل نخست لیگ برتر والیبال برای صالحین ورامین به میدان رفت، در پی مشکلات مالی ورامینی ها در پایان دور اول مسابقات از صالحین ورامین جدا شد و راهی ارومیه شد.

والیبال ایران: در حالی که مسئولان باشگاه شهرداری ارومیه دلیل سفر کادرفنی و پاسور خارجی خود به ایتالیا را تعطیلات سال نو میلادی عنوان کرده بودند، تراویسا این خبر را تکذیب کرد.

دراگان تراویسابه گزارش والیبال ایران؛ شب گذشته بود که خبر بازگشت یوبومیر و دراگان تراویسا به همراه بدنساز خارجی شهرداری ارومیه به ایتالیا رسانه ای شد و مسئولان این باشگاه ارومی خیلی زود در مصاحبه های خود علت این سفر را به تعطیلات کریسمس ارتباط دادند که البته طبق پیش بینی ها این مسئله توسط کادرفنی و بازیکن ایتالیایی شهرداری ارومیه تکذیب شد تا مشکلات مالی و عدم پایبندی به تعهدات تنها دلیل این سفر عنوان شود.

والیبال ایران - مدیرعامل باشگاه شهرداری ارومیه گفت: سعید معروف علی رغم دریافت مبلغ یک میلیون از قرارداد خود و باقی ماندن تنها 600 میلیون تومان، به خاطر کل این مبلغ از باشگاه شکایت کرده است.

سعید معروفبه گزارش گروه رسانه های والیبال ایران؛ «احد یوسفی» مدیرعامل باشگاه شهرداری ارومیه در خصوص حواشی ایجاد شده در موردقرارداد فصل گذشته سعید معروف گفت: باشگاه فرهنگی ورزش شهرداری ارومیه یک فقره چک به مبلغ 16 میلیارد ریال بابت کل رقم قرارداد فصل گذشته سعید معروف، به وی به صورت امانت داده بود و در پایان فصل نیز مبلغ قابل توجهی بابت بخشی از رقم قرارداد به وی پرداخت شده است.

والیبال ایران - پاسور سابق تیم ملی والیبال ایتالیا گفت: زندگی در ایران بسیار متفاوت‌تر از ایتالیا است بنابراین گاهی اوقات شرایط برای من سخت می‌شود/ آرزو داشتم که با پدرم کار کنم وبا حضور در ایران آرزویم برآورده شد

ایوان زایتسفبه گزارش گروه رسانه های والیبال ایران، "دراگان تراویسا"  پاسور 2 متری و 30 ساله در شهر زاگرب کرواسی به دنیا آمد. او فرزند "لیوبومیر تراویسا" است که به همراه پدر خود در فصل 95 لیگ برتر والیبال ایران شهرداری ارومیه را همراهی می‌کنند.

والیبال ایران: بازگشت سعید معروف به ارومیه با پیراهن تیم والیبال پیکان تهران که رقیب دیرینه ارومی ها محسوب می شود باعث شده حساسیت و جذابیت این مسابقه که امروز برگزار می شود دوچندان شود.

هواداران تیم والیبال شهرداری ارومیهبه گزارش خبرنگار والیبال ایران؛ هفته دوازدهم رقابت های لیگ برتر والیبال مردان کشور عصر امروز با برگزاری 6 دیدار پیگیری می شود تا از چهره تیم ها در نیم فصل دوم  این مسابقات نیز رونمایی شود.

والیبال ایران: مسئولان باشگاه شهرداری ارومیه بدهی خود به فدراسیون والیبال را پرداخت کردند.

تیم والیبال شهرداری ارومیهبه گزارش والیبال ایران؛ پس از کش و قوس های فراوان سرانجام مسئولان تیم والیبال شهرداری ارومیه دست به کار شدند و بدهی‌ خود به فدراسیون والیبال را پرداخت کردند. همچنین طبق شنیده ها مسئولان تیم درحال محاسبه و پرداخت بدهی بازیکنان فصل قبل هستند.

والیبال ایران: دست عبدالرضا علیزاده لیبروی شهرداری ارومیه در جریان تمرینات این دچار آسیب دیدگی شد.

عبدالرضا علیزادهبه گزارش والیبال ایران؛ تیم والیبال شهرداری ارومیه که این روزها پس از بحران مشکلات ناتمام مالی اسیر مصدومیت های پیاپی بازیکنانش هم شده امروز یک بدشانسی دیگر هم آورد و لیبروی خود را به دلیل آسیب دیدگی از ناحیه دست برای یک ماه آینده از دست داد.

والیبال ایران -شهردار گفت: در صورت تصمیم فدراسیون به تحمیل باخت فنی برای تیم والیبال شهرداری ارومیه، طرح خروج این باشگاه از تیم داری را به شورای شهر تقدیم می کنم.

تیم والیبال شهرداری ارومیهبه گزارش والیبال ایران از پایگاه خبری شهرداری ارومیه؛ محمد حضرت پور با انتقاد از عملکرد فدراسیون والیبال در خصوص این تیم افزود: هیات والیبال و فدراسیون هیچ کدام به تفاهم نامه امضا شده با شهرداری ارومیه عمل نکردند.

آخرین عناوین

  1. مطالب
  2. تصاویر
  3. ویدیوها

همراه با لیگ جهانی موبایل خود را والیبالی کنید

محصول پرفروش فروشگاه والیبال ایران

پربحث ترین مطالب ماهمطالب ویژه