اخبار و نتایج زنده لیگ جهانی در کانال ما عضویت

Arrow up
Arrow down


باشگاه شهرداری ارومیه

تيم واليبال شهرداري اروميه در ليگ برتر امسال با ترکيبي متفاوت حاضر خواهد شد.

شهرداری ارومیهاز آنجا که شنیده می شود بومی گرایی از جمله سیاست های اصلی ارومیه ای ها در خصوص حضور در لیگ برتر امسال است، این موضوع شامل حال کادر فنی هم می شود.

مديرعامل باشگاه فرهنگي ورزشي شهرداري اروميه گفت: به دنبال جذب نيروهاي بومی هستيم، اما سعيد جزو آن ها نيست!

یوسفیاحد یوسفی در خصوص این که شنیده می شود”شهرداری ارومیه با سعید معروف به عنوان پاسور مذاکراتش را آغاز کرده است” اظهارداشت: سیاست امسال ما در لیگ برتر بومی گرایی است اما از نظر مالی هم در مضیقه هستیم و شرایطمان برای عقد قرارداد با کاپیتان تیم ملی هماهنگ نیست.

تراويسا سرمربي فصل گذشته تيم واليبال شهرداري اروميه شکايتش را به فدراسيون جهاني برد تا به آن رسيدگي کنند.

تراویسابا توجه به اتفاقاتی که رخ داد ارومیه ای با دستور فدراسیون جهانی ریز پرونده و قرارداد تراویسا و پسرش(دراگان) را برای لوزان ارسال کردند و منتظر بررسی و پاسخ نهایی از طرف مسئولان مربوطه هستند.

مدير عامل باشگاه شهرداري اروميه گفت: در رقابت هاي ليگ برتر امسال با ترکيب و هدفي متفاوت حضور پيدا خواهيم کرد.

یوسفی

احد یوسفی گفت: در رقابت های فصل جاری اصل و تمرکز کارمان را روی جوانگرایی و توجه به نیروهای بومی گذاشته ایم، می خواهیم با این کار در رشد والیبال استان نقش داشته باشیم.

والیبال ایران: یوبومیر تراویسا سرمربی سابق شهرداری ارومیه هدایت تیم والیبال هائوک ملادوست در مرحله پلی آف لیگ کروواسی را بدست گرفت.

یوبومیر تراویسابه گزارش والیبال ایران؛ یوبومیر تراویسا، سرمربی سابق تیم والیبال شهرداری ارومیه که به دلیل نارضایتی در میانه فصل 95 این باشگاه را ترک کرد، هدایت تیمی را در مرحله پلی آف لیگ کروواسی بدست گرفت.

عکس والیبال

والیبال ایران: تیم والیبال شهرداری ارومیه با شکست 3 بر 2 سایپا برسکوی سوم رقابت های لیگ برتر 95 والیبال ایران ایستاد.

والیبال ایران: آغاز مرحله نهایی لیگ برتر والیبال با پیروزی بانک سرمایه و شهرداری ارومیه همراه و کار دو خودروساز تهرانی دشوار شد.

لیگ برتر والیبالبه گزارش والیبال ایران؛ مرحله جذاب نهایی لیگ برتر والیبال ایران امروز چهارشنبه 18 اسفندماه با برگزاری دو دیدار در شهرهای تهران و ارومیه پیگیری شد که در پایان دو تیم شهرداری ارومیه و بانک سرمایه موفق به غلبه بر حریفان خود شدند.

عکس والیبال

والیبال ایران: تیم والیبال شهرداری ارومیه در نخستین مسابقه رده بندی لیگ برتر با حساب 3 بر یک از سد سایپا گذشت.

والیبال ایران: اولین دیدار از مرحله فینال و رده بندی رقابت های لیگ برتر والیبال عصر فردا با برگزاری دو بازی در شهرهای تهران و شهرداری ارومیه برگزار خواهد شد.

پوستر فینال لیگ برتر والیبالبه گزارش والیبال ایران؛ رقابت های لیگ برتر والیبال مردان ایران در فصل 95 به ایستگاه پایانی رسید و تنها یک مرحله دیگر باقیست تا چهره تیم های اول تا چهارم این مسابقات نیز مشخص شده و تیم قهرمان جام طلای این مسابقات را بالای سر ببرد.

بازیکن تیم شهرداری ارومیه در گفتگو با والیبال ایران اظهار داشت: اگر بنا به برگزاری مسابفه رده بندی باشد با تمام توان به میدان خواهیم آمد چون روی سکو بودن خیلی بهتر از چهارم شدن است.

JVID3117.jpgبه گزارش والیبال ایران، آرش کشاورزی دریافت کننده قدرتی تیم شهرداری ارومیه در مورد شکست مقابل تیم پیکان و حواشی این بازی به خبرنگار والیبال ایران گفت: به علت یک سری اشتباهات فردی امتیازات زیادی را از دست دادیم و همین امر موجب شد تا حتی در ست هایی که پیش بودیم نیز مغلوب شویم.

آخرین عناوین

  1. مطالب
  2. تصاویر
  3. ویدیوها

محصول ویژه: شما یک والیبالی هستید، خاص باشید!

پربحث ترین مطالب ماه

مطالب ویژه