جدیدترین اخبار والیبال در کانال ما عضو شوید

Arrow up
Arrow down

Search - JoomLeague
جستجوی هوشمند
دسته بندی ها
مطالب - تصاویر - ویدیوها
تیم ها، بازیکنان، مسابقات
آرشیو گالریر تصاویر

اخبار باشگاه والیبال شهرداری ارومیه

تیم‌های شهرداری ارومیه و شهرداری تبریز در دیدار های پیش فصل به مصاف هم رفتند.

دیدار شهرداری ارومیه و شهرداری تبریزدر آستانه لیگ برتر والیبال برتر مردان ۹۶ طی دو روز گذشته ارومیه و سالن الغدیر میزبان بازی‌های دوستانه بین دو تیم آذربایجانی شهرداری ارومیه و شهرداری تبریز بود. این دیدارها که در چند سال اخیر از طرف مسئولان این دو تیم مرسوم شده است با برگزاری دو بازی اول به پایان رسید. بازی اول دو تیم با برتری ۳ بر ۲ شهرداری تبریز همراه بود تا گام اول را یاران عادل بناکار محکم بردارند، اما در ادامه یاران ساسان خداپرست، مربی جوان ارومیه‌ای‌ها که اولین تجربه سرمربیگری در لیگ برتر را تجربه می‌کند نتیجه بازی را ۳ بر یک به نفع ارومیه به پایان بردند.

مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری ارومیه با اشاره به بدهی 24 میلیارد ریالی تیم والیبال این سازمان به فدراسیون و چند تن از ورزشکاران، گفت: بر اساس توافق با فدراسیون و تصویب هیات رئیسه لیگ، باشگاه های بدهکار تا 25 شهریور سال جاری برای پرداخت بدهی ها مهلت دارند و بدهی های این تیم نیز قبل از اتمام این مهلت تسویه می شود.

احد یوسفیاحد یوسفی افزود: تیم شهرداری ارومیه مدت یک ماه است که تمرین های خود را آغاز کرده و تمام تلاش شهرداری و شورای اسلامی شهراین شهر، حل مسائل و مشکلات تیم در زمان معین است.

مدير عامل باشگاه شهرداري اروميه گفت: در رقابت هاي ليگ برتر امسال با ترکيب و هدفي متفاوت حضور پيدا خواهيم کرد.

یوسفی

احد یوسفی گفت: در رقابت های فصل جاری اصل و تمرکز کارمان را روی جوانگرایی و توجه به نیروهای بومی گذاشته ایم، می خواهیم با این کار در رشد والیبال استان نقش داشته باشیم.

والیبال ایران: فدراسیون والیبال به باشگاه شهرداری ارومیه مهلت 10 روزه داد تا تمهیدات لازم برای وصول مطالبات و بدهی سنواتی و جاری خود را مهیا کند.

تیم والیبال شهرداری ارومیهبه گزارش والیبال ایران از فدراسیون والیبال، در مکاتبه فدراسیون والیبال با باشگاه شهرداری ارومیه آمده است، عطف به مکاتبات قبلی و ارائه نکردن ضمانت بانکی معتبر معادل کل بدهی از تعهدات معوقه و همچنین شکایت بازیکنان و مربیان ایرانی و خارجی مبنی بر دریافت نکردن حق الزحمه بر اساس قرارداد و با توجه به اینکه فدراسیون والیبال برای چندین بار تقاضای رسیدگی به این موارد را کرده است، بنابر این به منظور پاسخگویی درباره موارد ذکر شده، تمهیدات لازم برای وصول مطالبات بدهی های سنواتی و جاری را صورت پذیرد.

والیبال ایران: مجتبی میرزاجانپور به دلیل برخورد با بازیکن حریف در جریان دربی آذربایجان مصدوم و از زمین مسابقه خارج شد.

مجتبی میرزاجانپوربه گزارش والیبال ایران؛ تیم والیبال شهرداری ارومیه عصر امروز موفق شد در چارچوب مسابقات هفته هجدهم لیگ برتر والیبال با حساب 3 بر 2 از سد همنام تبریزی خود گذشته و جای خود در را در رده سوم جدول محکم تر کند.

والیبال ایران: پشت خط زن سابق تیم والیبال صالحین ورامین با عقد قراردادی رسمی به شهرداری ارومیه پیوست.

امین علویبه گزارش والیبال ایران؛ امین علوی، پشت خط زن جوان و ملی پوش والیبال کشورمان که در فصل نخست لیگ برتر والیبال برای صالحین ورامین به میدان رفت، در پی مشکلات مالی ورامینی ها در پایان دور اول مسابقات از صالحین ورامین جدا شد و راهی ارومیه شد.

والیبال ایران: در حالی که مسئولان باشگاه شهرداری ارومیه دلیل سفر کادرفنی و پاسور خارجی خود به ایتالیا را تعطیلات سال نو میلادی عنوان کرده بودند، تراویسا این خبر را تکذیب کرد.

دراگان تراویسابه گزارش والیبال ایران؛ شب گذشته بود که خبر بازگشت یوبومیر و دراگان تراویسا به همراه بدنساز خارجی شهرداری ارومیه به ایتالیا رسانه ای شد و مسئولان این باشگاه ارومی خیلی زود در مصاحبه های خود علت این سفر را به تعطیلات کریسمس ارتباط دادند که البته طبق پیش بینی ها این مسئله توسط کادرفنی و بازیکن ایتالیایی شهرداری ارومیه تکذیب شد تا مشکلات مالی و عدم پایبندی به تعهدات تنها دلیل این سفر عنوان شود.

والیبال ایران - مدیرعامل باشگاه شهرداری ارومیه گفت: سعید معروف علی رغم دریافت مبلغ یک میلیون از قرارداد خود و باقی ماندن تنها 600 میلیون تومان، به خاطر کل این مبلغ از باشگاه شکایت کرده است.

سعید معروفبه گزارش گروه رسانه های والیبال ایران؛ «احد یوسفی» مدیرعامل باشگاه شهرداری ارومیه در خصوص حواشی ایجاد شده در موردقرارداد فصل گذشته سعید معروف گفت: باشگاه فرهنگی ورزش شهرداری ارومیه یک فقره چک به مبلغ 16 میلیارد ریال بابت کل رقم قرارداد فصل گذشته سعید معروف، به وی به صورت امانت داده بود و در پایان فصل نیز مبلغ قابل توجهی بابت بخشی از رقم قرارداد به وی پرداخت شده است.

والیبال ایران - پاسور سابق تیم ملی والیبال ایتالیا گفت: زندگی در ایران بسیار متفاوت‌تر از ایتالیا است بنابراین گاهی اوقات شرایط برای من سخت می‌شود/ آرزو داشتم که با پدرم کار کنم وبا حضور در ایران آرزویم برآورده شد

ایوان زایتسفبه گزارش گروه رسانه های والیبال ایران، "دراگان تراویسا"  پاسور 2 متری و 30 ساله در شهر زاگرب کرواسی به دنیا آمد. او فرزند "لیوبومیر تراویسا" است که به همراه پدر خود در فصل 95 لیگ برتر والیبال ایران شهرداری ارومیه را همراهی می‌کنند.

والیبال ایران: بازگشت سعید معروف به ارومیه با پیراهن تیم والیبال پیکان تهران که رقیب دیرینه ارومی ها محسوب می شود باعث شده حساسیت و جذابیت این مسابقه که امروز برگزار می شود دوچندان شود.

هواداران تیم والیبال شهرداری ارومیهبه گزارش خبرنگار والیبال ایران؛ هفته دوازدهم رقابت های لیگ برتر والیبال مردان کشور عصر امروز با برگزاری 6 دیدار پیگیری می شود تا از چهره تیم ها در نیم فصل دوم  این مسابقات نیز رونمایی شود.

آخرین عناوین

  1. همه
  2. مطالب
  3. تصاویر
  4. ویدیوها

والیبالی ها خاص هستند!

پربحث ترین مطالب ماهمطالب ویژه