اخبار و نتایج زنده لیگ جهانی در کانال ما عضویت

Arrow up
Arrow down


باشگاه شهرداری تبریز

پشت خط زن گنبدی والیبال ایران با عقد قراردادی به شهرداری تبریز پیوست.

تاجرمیکائبل تاجر، پشت خط زن گنبدی والیبال کشورمان با عقد قراردادی به تیم شهرداری تبریز پیوست. وی پیش از این هم سابقه حضور در این تیم را دارد.

به نظر می‌رسد سرمربی فصل گذشته تیم والیبال شهرداری تبریز، اصلی‌ترین گزینه برای هدایت این تیم است.

عادل بنارکارتیم والیبال شهرداری تبریز که فصل گذشته توانست با هدایت عادل بناکار، مربی بومی‌اش عنوان هشتمی لیگ برتر را کسب کند، در فصل جدید لیگ برتر والیبال هم تیم‌داری خواهد کرد.

والیبال ایران: باشگاه شهرداری تبریز از مسابقه با تیم ذوب آهن اصفهان در هفته پایانی لیگ برتر والیبال بانوان انصراف داد.

تیم والیبال بانوان شهرداری تبریزبه گزارش والیبال ایران از فدراسیون والیبال، هفته چهاردهم و پایانی پانزدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های برتر بانوان کشور جام «شهدای منا» روز دوشنبه 23 اسفندماه پیگیری خواهد شد.

عکس والیبال

والیبال ایران: تیم والیبال بانک سرمایه در دومین مصاف پلی آفی خود با حساب 3 بر صفر شهرداری تبریز را از پیش رو برداشت و راهی مرحله نیمه نهایی شد.

پاسور تیم شهرداری تبریز در گفتگو با والیبال ایران گفت: ناظر اعلام کرد که سیستم  ویدئو چک قطع است، همین موضوع باعث شد که تصمیم بگیریم تا زمانی که سیستم وصل نشود بازی نکنیم.

هومن باقریبه گزارش والیبال ایران، هومن باقری پاسور تیم شهرداری تبریز پس از شکست برابر تیم بانک سرمایه در دور رفت مرحله پلی آف به خبرنگار والیبال ایران گفت: بازی بسیار خوبی انجام دادیم و همان طور هم که مشاهده کردید 2 بریک هم پیش افتادیم اما در ست چهارم تیم کمی دچار افت شد و در ست پنجم متاسفانه اشتباهات داور، ویدئو چک و ناظر موجب شد تا نتیجه را واگذار کنیم.

والیبال ایران: در حالیکه مصطفی کارخانه، سرمربی بانک سرمایه در نشست خبری پایان بازی برابر شهرداری تبریز حاضر نشد، عادل بناکار نسبت به شرایط برگزاری مسابقه گلایه کرد.

عادل بناکاربه گزارش والیبال ایران، عادل بناکار پس از شکست 3 بر 2 تیمش شهرداری تبریز مقابل بانک سرمایه در نخستین مسابقه مرحله پلی آف لیگ برتر اظهار داشت: با تیم قدرتمندی بازی داشتیم اما بازیکنانم از جان مایه گذاشتند و هر چه در توان داشتند در زمین اجرا کردند. می‌توانستیم پیروز شویم اما چند عامل اجازه این کار را به ما نداد.

والیبال ایران: تیم والیبال بانک سرمایه در جدالی نفسگیر با حساب 3 بر 2 شهرداری تبریز را از پیش رو برداشت تا اولین گام مرحله پلی آف را به سختی برداشته باشد.

علیرضا مباشری در گفتگو با والیبال ایران اظهار داشت: روند امسال تیم شهرداری تبریز یکی از عجیب ترین شرایطی بود که من در طول مدت چند ساله فعالیتم در والیبال مشاهده کردم.

139508181321056889142124.jpgبه گزارش والیبال ایران، علیرضا مباشری دریافت کننده قدرتی تیم شهرداری تبریز بعد از پیروزی مقابل تیم هاوش گنبد و صعود به مرحله پلی آف به خبرنگار والیبال ایران گفت: بازی حساسی برای تیم ما بود زیرا با شکست در این دیدار از صعود به مرحله پلی آف باز می ماندیم. همه بازیکنان عزم خود را برای برد جزم کرده بودند و خدا را شکر با نمایشی خوب توانستیم این بازی حساس را با پیروزی پشت سر گذاشته و به مرحله بعد صعود کنیم.

عکس والیبال

والیبال ایران: تیم والیبال هاوش گنبد با پذیرش شکست 3 بر صفر کار خود را در لیگ برتر 95 به پایان رساند.

والیبال ایران: سرمربی دو تیم سایپا و شهرداری تبریز در پایان بازی دو تیم هر دو پیروزی رو حق نارنجی پوشان تهرانی دانستند.

آرمات و بناکاربه گزارش والیبال ایران؛ دیدار دو تیم سایپا تهران و شهرداری تبریز عصر امروز با برتری 3 بر صفر نارنجی پوشان پایتخت به پایان رسید. عادل بناکار سرمربی تیم شهرداری در انتهای بازی در مورد شکست 3 بر صفر تیمش مقابل سایپا در هفته بیست و دوم لیگ برتر والیبال اظهار داشت: بازیکنان من به هیچ وجه خوب بازی نکردند و من به خاطر بازی بهتر تیم سایپا باید به آنها تبریک بگویم. آنها استحقاق این پیروزی را داشتند.

آخرین عناوین

  1. مطالب
  2. تصاویر
  3. ویدیوها

محصول ویژه: شما یک والیبالی هستید، خاص باشید!

پربحث ترین مطالب ماه

مطالب ویژه