جدیدترین اخبار والیبال در کانال ما عضو شوید

Arrow up
Arrow down

Search - JoomLeague
جستجوی هوشمند
دسته بندی ها
مطالب - تصاویر - ویدیوها
تیم ها، بازیکنان، مسابقات
آرشیو گالریر تصاویر

اخبار باشگاه والیبال شهرداری تبریز

تیم‌های شهرداری ارومیه و شهرداری تبریز در دیدار های پیش فصل به مصاف هم رفتند.

دیدار شهرداری ارومیه و شهرداری تبریزدر آستانه لیگ برتر والیبال برتر مردان ۹۶ طی دو روز گذشته ارومیه و سالن الغدیر میزبان بازی‌های دوستانه بین دو تیم آذربایجانی شهرداری ارومیه و شهرداری تبریز بود. این دیدارها که در چند سال اخیر از طرف مسئولان این دو تیم مرسوم شده است با برگزاری دو بازی اول به پایان رسید. بازی اول دو تیم با برتری ۳ بر ۲ شهرداری تبریز همراه بود تا گام اول را یاران عادل بناکار محکم بردارند، اما در ادامه یاران ساسان خداپرست، مربی جوان ارومیه‌ای‌ها که اولین تجربه سرمربیگری در لیگ برتر را تجربه می‌کند نتیجه بازی را ۳ بر یک به نفع ارومیه به پایان بردند.

سرمربی تیم والیبال شهرداری تبریز گفت: قضاوت در مورد عملکرد سرمربی تیم ملی بسیار زود است و باید صبر کرد تا مسابقات جهانی و بین‌‍‌المللی بیشتری برگزار شود.

عادل بناکارعادل بناکار، سرمربی تیم والیبال شهرداری تبریز در خصوص آخرین وضعیت تیم والیبال شهرداری تبریز اظهار داشت: بودجه‌ای که سازمان ورزش شهرداری تبریز برای تیم والیبال انتخاب کرده است، همانند فصل قبل حدود ۵ میلیارد تومان است. با توجه به شرایطی مالی که داریم، سعی کردیم بازیکنان مدنظرمان در انواع پست‌ها را جذب کنیم. حدود ۶،۵ بازیکن از فصل قبل از جمع ما جدا شدند و سعی کردیم بازیکنان جایگزین خوبی را جذب کنیم، البته درمجموع شاکله اصلی تیم را حفظ کردیم.

سرمربی تیم والیبال شهرداری تبریز گفت: هدفگذاری امسال ما، حضور در پلی‌آف لیگ والیبال است.

بناکارعادل بناکار در خصوص هدفگذاری تیم والیبال شهرداری تبریز برای لیگ آینده اظهار کرد: با توجه به بودجه‌ای که سازمان ورزش شهرداری تبریز برای تیم والیبال در نظر گرفته، هدفگذاری ما همچون سال قبل، صعود به پلی‌آف و قرارگیری در جمع هشت تیم برتر است و در وهله دوم، تلاش خواهیم کرد که به جمع چهار تیم برتر نیز راه پیدا کنیم.

تیم والیبال شهرداری تبریز با دو ملی‌پوش سابق والیبال ایران به توافق رسید.

شریفاتتیم والیبال شهرداری تبریز از جمله تیم‌هایی است که ظاهراً با نظم و برنامه کارش را شروع کرده و در حال یارگیری است. تبریزی‌ها با چند بازیکن فصل گذشته خود تمدید کردند و حالا هم خبر رسیده که مصطفی شریفات و حسام بخششی، دو بازیکن سرعتی اسبق تیم ملی والیبال قرارداد خود را با شهرداری تبریز به ثبت رساندند.

دریافت کننده فصل گذشته تیم والیبال شهرداری تبریز گفت: می‌خواهم امسال دین خود را به مردم شهرم ادا کنم.

آرش کشاورزیآرش کشاورزی که سابقه بازی در تیمهای مختلف لیگ برتر را دارد در خصوص شرایطش برای این دوره از رقابت‌ها لیگ برتر باشگاه‌های کشور اظهار داشت: می‌خواهم امسال دین خود را به مردم شهرم ادا کنم؛ مذاکرات بسیار خوبی با مسئولان شهرداری تبریز داشته‌ام و اگر مشکل خاصی پیش نیاید می‌آیم تا جبران خاطره جدایی از تیم تبریز را برای هواداران کرده باشم.

تبریزی‌ها برای حضور در لیگ برتر اقدامات خود را شروع کرده‌ و به دنبال جذب بازیکن هستند.

امیر حسینیحضور تیم والیبال شهرداری تبریز برای در لیگ برتر باشگاه‌های کشور قطعی شده است و آنها کم کم به فکر جذب نفرات مدنظر خود هستند. یکی از جدی‌ترین گزینه تبریزی‌ها برای پست پاسوری امیر حسینی است.

سرمربی تیم والیبال شهرداری تبریز گفت: بودجه تیم ما برای فصل ‌پیش‌رو کم یا زیاد نشده و مانند فصل گذشته است.

بناکارعادل بناکار، سرمربی تیم والیبال شهرداری تبریز درمورد شرایط این تیم برای حضور در لیگ اظهار داشت: خدا را شکر با جلساتی که داشتیم حضور تیم شهرداری تبریز در لیگ برتر قطعی شد و حکم من به عنوان سرمربی هم ابلاغ شد. طبق خبرهایی که شنیده‌ام ظاهراً تیمداری تراکتورسازی هم از تبریز قطعی شده است که هدایت آن هم بر عهده نفرزاده خواهد بود.

پشت خط زن گنبدی والیبال ایران با عقد قراردادی به شهرداری تبریز پیوست.

تاجرمیکائبل تاجر، پشت خط زن گنبدی والیبال کشورمان با عقد قراردادی به تیم شهرداری تبریز پیوست. وی پیش از این هم سابقه حضور در این تیم را دارد.

به نظر می‌رسد سرمربی فصل گذشته تیم والیبال شهرداری تبریز، اصلی‌ترین گزینه برای هدایت این تیم است.

عادل بنارکارتیم والیبال شهرداری تبریز که فصل گذشته توانست با هدایت عادل بناکار، مربی بومی‌اش عنوان هشتمی لیگ برتر را کسب کند، در فصل جدید لیگ برتر والیبال هم تیم‌داری خواهد کرد.

والیبال ایران: باشگاه شهرداری تبریز از مسابقه با تیم ذوب آهن اصفهان در هفته پایانی لیگ برتر والیبال بانوان انصراف داد.

تیم والیبال بانوان شهرداری تبریزبه گزارش والیبال ایران از فدراسیون والیبال، هفته چهاردهم و پایانی پانزدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های برتر بانوان کشور جام «شهدای منا» روز دوشنبه 23 اسفندماه پیگیری خواهد شد.

آخرین عناوین

  1. همه
  2. مطالب
  3. تصاویر
  4. ویدیوها

والیبالی ها خاص هستند!

پربحث ترین مطالب ماهمطالب ویژه