جدیدترین اخبار والیبال در کانال ما عضو شوید

Arrow up
Arrow down

Search - JoomLeague
جستجوی هوشمند
دسته بندی ها
مطالب - تصاویر - ویدیوها
تیم ها، بازیکنان، مسابقات
آرشیو گالریر تصاویر

اخبار باشگاه والیبال شهرداری تبریز

سرمربی تیم والیبال شهرداری تبریز گفت: همه تیم ها برابر شهرداری تبریز انگیزه مضاعفی دارند/ در هفته‌های پایانی دور رفت بازی‌های سخت‌تری را پیش رو داریم.

عادل بناکارعادل بناکار درباره تداوم پیروزی‌های تیم والیبال شهرداری تبریز در لیگ برتر و پیروزی سه بر یک در هفته‌ گذشته برابر تیم قعرنشین جدولی رعد پدافند کاشان، اظهار کرد: با توجه به وضعیتی که تیم رعد در جدول داشت و به دلیل بازیکنان جوانی که در اختیار دارد همگان ما را در برابر این تیم از پیش برنده می‌دانستند. ما فیلم بازی‌های این تیم را آنالیز کردیم و توانستیم از ضعف رعدی‌ها در دریافت بهترین استفاده را کنیم. حریف در پست دریافت کننده قدرتی به دلیل کمبود بازیکنان مختص این پست، از دو بازیکن پشت خط زن استفاده می‌کند و همین کار این تیم را سخت کرده است و گرنه در امر دفاع و اسپک آمارشان از تیم‌های دیگر بهتر است.

عکس لیگ برتر والیبال ایران

والیبال ایران: تیم والیبال شهرداری تبریز با شکست 3 بر یک رعد پدافند ششمین پیروزی پیاپی خود در لیگ برتر را کسب کرد.

سرمربی تیم والیبال شهرداری تبریز گفت: با آنالیز خوب موفق به شکست سارویه ساری شدیم/ سرمربی سارویه گفت: اگر اشتباهات داوری اجازه می داد بازی باید پنج گیمه می شد.

مصاحبه بناکار و محمودیعادل بناکار روز چهارشنبه پس از پنجمین برد تیم والیبال شهرداری تبریز مقابل تیم سارویه ساری با تاکید بر این که نگاه ما بازی به بازی است، گفت: تیم شهرداری تبریز با پنج برد پیاپی هیچ وقت به فکر تمام شدن و قهرمان بودن نیست و با تفکر هر بازی در حکم یک فینال به میدان می رویم.

عکس والیبال

والیبال ایران: تیم والیبال شهرداری تبریز با شکست 3 بر یک نماینده گنبد سومین پیروزی پیاپی خود را رقم زد.

سرمربی تیم والیبال شهرداری تبریز گفت: هر چند سه بر صفر برابر سایپا به پیروزی رسیدیم اما بازی پایاپای و نزدیک بود.

عادل بناکارعادل بناکار پس از کسب دومین پیروزی تیم شهرداری تبریز در لیگ برتر والیبال برابر سایپا در هفته دوم در جمع خبرنگاران، گفت: همانگونه که مشاهده کردید یک بازی بسیار نزدیک را دو تیم انجام دادند. هر چند بازی سه بر صفر به سود ما شد اما دیدار پایاپایی را دو تیم انجام دادند و در ست اول احتمال آن بود که ما بازنده ست باشیم اما بازیکنان‌ ما قدر امتیازات پایانی را دانستند و با عملکرد خودشان باعث شدند بازی را ببریم. در سوی دیگر سایپا هم که در هفته گذشته یک بازی بسیار خوب با کاله انجام داده بود و سه بر صفر پیروز شده بود و ما می‌دانستیم که در برابر این تیم با وجود در اختیار داشتن چهار ملی‌پوش بازی سختی را پیش‌رو داریم.

عکس والیبال

والیبال ایران: تیم والیبال شهرداری تبریز دومین پیروزی خود را با شکست 3 بر صفر نارنجی پوشان سایپا رقم زد.

دریافت کننده تیم والیبال شهرداری تبریز گفت: در برابر پیکان عملکرد خیلی خوبی داشتیم/ با حضورم در ترکیب تیم شهرداری تبریز در هفته اول قانون والیبال را زیر سوال بردم.

حمزه زرینیحمزه زرینی، دریافت کننده تیم والیبال شهرداری تبریز درخصوص پیروزی ۳ بر ۲ برابر پیکان در هفته اول رقابت‌های لیگ برتر باشگاه‌های کشور اظهار داشت: من حدود ۲۴ ساعت بعد از اینکه به تیم شهرداری تبریز پیوستم برای این تیم بازی کردم و فکر می کنم قانون والیبال را زیر سوال بردم. خوشحالم که کادر فنی تیم به من اعتماد کرد و اجازه داد با وجود اینکه فقط یک روز با تیم بازی کرده ام در ترکیب قرار بگیرم.

سرمربی تیم والیبال شهرداری تبریز گفت: از عملکرد حمزه زرینی با وجود ۲۴ ساعت تمرین رضایت دارم.

عادل بناکارعادل بناکار پس از کسب پیروزی ارزشمند سه بر دو برابر پیکان در هفته نخست لیگ برتر والیبال، درباره این پیروزی اظهار کرد: شاهد یک بازی خیلی خوب از سوی هر دو تیم بودیم و همین حساسیت تا گیم پنجم ادامه داشت. امروز با یک تیم خیلی خوب و ریشه‌دار دیدار کردیم و می‌دانستیم که بازی خیلی سختی را پیش رو داریم. بازیکنانم واقعاً سنگ تمام گذاشتند. فکر می‌کنم درصد اشتباهات ما در ست‌هایی که بردیم پایین‌تر از پیکان بود. پیکان از کادر فنی خوب و بازیکنان شاخصی برخوردار است و در کل از پیروزی در بازی نخست آن هم برابر پیکان بسیار خوشحالم.

آخرین عناوین

  1. همه
  2. مطالب
  3. تصاویر
  4. ویدیوها

هر آنچه در والیبال نیاز دارید

پربحث ترین مطالب ماه