اخبار و نتایج زنده لیگ جهانی در کانال ما عضویت

Arrow up
Arrow down


باشگاه شهرداری تبریز

والیبال ایران: تیم والیبال شهرداری تبریز، امیر حسینی و بهرام فرید، پاسور و دریافت کننده سابق تیم منحل شده صالحین ورامین را به خدمت گرفت.

امیر حسینی و بهرام فرید در شهرداری تبریزبه گزارش خبرنگار والیبال ایران؛ تیم والیبال شهرداری تبریز پس از اینکه علیرضا بهبودی، پاسور با تجربه خود را در تعطیلات نیم فصل از دست دادو به اردکان فرستاد، امیر حسینی از پاسورهای مطرح والیبال کشورمان را به خدمت گرفت.

والیبال ایران: علیرضا بهبودی برای دومین بار خواستار جدایی از تیم والیبال شهرداری تبریز شد.

علیرضا بهبودی و امیر حسینیبه گزارش خبرنگار والیبال ایران؛ علیرضا بهبودی، پاسور با تجربه تیم والیبال شهرداری تبریز که در هفته های پایانی نیم فصل نخست لیگ برتر والیبال خواستار جدایی از این تیم شده بود و با وساطت مسئولان باشگاه به کار خود در این تیم ادامه داد، با شروع دور برگشت لیگ برتر بازهم خوهان جدایی از جمع تبریزی ها شد.

والیبال ایران: هیات مدیره باشگاه شهرداری تبریز با درخواست استعفای سرمربی تیم والیبال این باشگاه موافقت نکرد.

عادل بناکاربه گزارش والیبال ایران؛ پس از شکست تیم والیبال شهرداری تبریز مقابل تیم خاتم اردکان، عادل بناکار سرمربی این تیم استعفای خود را تقدیم هیات مدیره باشگاه کرد که این درخواست از سوی هیات مدیره رد شد.

والیبال ایران: سرمربی تیم والیبال شهرداری تبریز در پی کسب نتایج ضعیف به همراه این تیم از سمت خود استعفا کرد.

عادل بناکاربه گزارش والیبال ایران؛ در پی کسب نتایج ضعیف تیم والیبال شهرداری تبریز در هفته های اخیر لیگ برتر و خصوصا شکست روز گذشته این تیم برابر خاتم اردکان، عادل بناکار سرمربی اخلاقمدار شهرداریچی ها از سمت خود استعفا کرد.

والیبال ایران: مسئولان تیم والیبال شهرداری تبریز از سازمان لیگ فدراسیون والیبال خواستند که بازی معوقه هفته هشتم این تیم مقابل کاله آمل در زمینی بی طرف انجام شود.

تیم والیبال شهرداری تبریزبه گزارش والیبال ایران؛ هفته هشتم رقابت های لیگ برتر والیبال در حالی هفته گذشته با برگزاری 5 مسابقه به پایان رسید که دیدار تیم های کاله آمل و شهرداری تبریز، علارغم سفر تبریزی ها به آمل به دلیل مشکلات ناشی از بارش سنگین برف و قطعی برق سالن برگزار نشد و با توافق دو تیم قرار بر این شد که این بازی به تاریخ دیگری موکول شود.

والیبال ایران: تیم والیبال شهرداری تبریز درک وستفال آلمانی را به خدمت گرفت.

درک وستفالبه گزارش والیبال ایران؛ تیم والیبال شهرداری تبریز که در سال های اخیر همواره یکی از تیم های پرتوان لیگ برتر والیبال بوده است، امسال هم با برنامه ی ویژه ای قدم به این مسابقات خواهد گذاشت.

والیبال ایران: عادل بناکار گفت که پس از جدایی میکائیل تاجر شهرداری تبریز 3 پشت خط زن جذب کرده و در حال حاضر به بازیکن دیگری در این پست نیاز ندارد.

میکائیل تاجربه گزارش والیبال ایران؛ وقتی میکائیل تاجر از شهرداری تبریز جدا و با انتقالی پرسر و صدا راهی سوپر لیگ ترکیه شد، بدبین ترین افراد هم فکر نمی کردند که تاجر در آستانه لیگ برتر به ایران بازگشته و قرارداداش با اورفای ترکیه را فسخ کند.

والیبال ایران: طولانی شدن دوران مصدومیت والنتین براتوئف کادرفنی تیم شهرداری تبریز را با نگرانی روبه رو کرده است.

براتوئف و نیکولوفبه گزارش والیبال ایران؛ رقابت های لیگ برتر والیبال مردان کشور از تاریخ 28 مهرماه جاری برگزار می شود و تیم شهرداری تبریز باید در هفته نخست این رقابت ها برابر تیم مدعی و قدرتمند بانک سرمایه صف آرایی کند.

والیبال ایران: تیم والیبال شهرداری تبریز ترکیب تیم خود برای لیگ سی ام را تا حدود زیادی مشخص کرد.

تیم والیبال شهرداری تبریزبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ تیم والیبال شهرداری تبریز از جمله تیم هایی بود که خیلی زود وارد بازار نقل و انتقالات شد و در گام نخست قرارداد عادل بناکار، سرمربی دو فصل اخیر خود را تمدید کرد.

والیبال ایران: محمدرضا موذن قرارداد خود با تیم والیبال شهرداری تبریز را به مدت یک فصل دیگر تمدید کرد.

محمدرضا موذنبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ تیم والیبال شهرداری تبریز قرارداد محمدرضا موذن، لیبروی خوش آتیه خود را به مدت یک فصل دیگر تمدید کرد.

آخرین عناوین

  1. مطالب
  2. تصاویر
  3. ویدیوها

همراه با لیگ جهانی موبایل خود را والیبالی کنید

محصول پرفروش فروشگاه والیبال ایران

پربحث ترین مطالب ماهمطالب ویژه