با کانال تلگرام ما به روزترین باشید عضویت

Arrow up
Arrow down


باشگاه شهرداری تبریز

عکس والیبال

والیبال ایران: تیم والیبال شهرداری ارومیه در جدالی سخت و تماشایی با حساب 3 بر 2 از سد همنام تبریزی خود گذشت.

عکس والیبال

والیبال ایران: تیم والیبال شهرداری تبریز در جدالی سنگین پیکان تهران را با حساب 3 بر 2 شکست داد تا خودروساز تهرانی صدرجدول را از دست بدهد.

والیبال ایران: هفتمین برد شهرداری تبریز در کمیته انضباطی تایید شدکمیته انضباطی فدراسیون والیبال با برنده اعلام کردن تیم شهرداری تبریز در دیدار ناتمام هفته هشتم لیگ برتر، هفتمین برد این تیم را تایید کرد.

کمیته انضباطی فدراسیون والیبالبه گزارش والیبال ایران از فدراسیون والیبال، هفته پانزدهم مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های مردان ایران جام «شهدای منا» روز یکشنبه 12 دیماه با شش دیدار پیگیری شد.

دریافت کننده تیم والیبال شهرداری تبریز در گفتگو با والیبال ایران اظهار داشت: مصدومیت حسینی بار روانی بر دوش تیم گذاشت و بچه ها خیلی سرحال نبودند. به هر حال ما همه توان خودمان را گذاشتیم ولی نتوانستیم پیروز شویم.

علیرضا مباشریبه گزارش والیبال ایران، علیرضا مباشری بازیکن ملی پوش تیم شهرداری تبریز بعد از شکست برابر تیم کاله مازندران در گفتگو با خبرنگار والیبال ایران گفت: بازی بسیار خوبی در آمل داشتیم، جو کاله جو بسیار سنگینی بود، آنها از شرایط میزبانی به نحو احسنت استفاده کردند و توانستند به پیروزی برسند.

پاسور سابق تیم ملی در گفتگو با والیبال ایران اظهار داشت: برای جانشینی مهدوی پاسور خوب زیاد داریم اما میدان دیده نیستند/ فدراسیون نباید در بحث انتخاب سرمربی عجله کند و باید با آرامش همه جوانب را در نظر بگیرد/ مقصر مشکلات لیگ به هیچ وجه فدراسیون نیست بلکه متاسفانه ایراد از مدیرانی است که وارد ورزش می شوند و فقط برای تیم داری وعده می دهند/ روز قبل از بازی برای تبریز با یک حرف شیرکوند به ورامین برگشتم اما مدیرعامل خودش را قایم کرد/ قانون می گوید بازی با هاوش نباید تکرار شود. 

امیر حسینیبه گزارش والیبال ایران، امیر حسینی را بدون تردید باید یکی از چهره ترین بازیکنان نیم فصل دوم لیگ برتر معرفی کرد. پاسوری با تجربه و کاربلد که پس از جدایی از صالحین ورامین و پبوستن به شهرداری تبریز که البته با درخشش در این تیم نیز همراه بود بار دیگر توجهات زیادی را به خود جلب کرد ولی بدون تردید حواشی سالن المپیک گنبد و بازی نیمه کاره هاوش - تبریز بیش از هر چیز باعث بازگشت کاپیتان سابق تیم ملی و یکی از بهترین پاسورهای دو دهه اخیر والیبال کشورمان به تیتر یک رسانه ها شد. بر همین اساس این بازیکن با تجربه در خصوص شرایط تیم ملی، اوضاع لیگ برتر و دلایل جدایی اش از صالحین ورامین و همچنین حواشی بازی جنجالی هفته پانزدهم لیگ برتر به گفتگو با خبرنگار والیبال ایران نشسته است که متن آن را در ادامه می خوانید:

عکس والیبال

والیبال ایران: تیم والیبال کاله مازندران در دیدار معوقه هفته هشتم لیگ برتر والیبال امروز یکشنبه با حساب 3 بر صفر شهرداری تبریز را از پیش رو برداشت.

عکس والیبال

والیبال ایران: تیم والیبال شهرداری تبریز در هفته شانزدهم لیگ برتر با نتیجه 3 بر یک عمران ساری را مغلوب خود ساخت.

والیبال ایران: نیمه تمام ماندن دیدار هاوش گنبدی و شهرداری تبریز در رسانه های خارجی نیز بازتاب داشت.

dfdf.jpgبه گزارش خبرنگار والیبال ایران، در جریان دیدار دو تیم والیبال هاوش گنبد و شهرداری تبریز در هفته پانزدهم لیگ برتر مردان ایران؛ پرتاب سکه ای از سمت سکوی تماشاگران و برخورد آن با کاپیتان شهرداری تبریز موجب توقف در جریان مسابقه شد. در ادامه تبریزی ها میدان را ترک کردند تا بازی نیمه تمام رها شود.

والیبال ایران - سرمربی تیم والیبال شهرداری تبریز گفت: یک شی از سوی تماشاگران پرتاب شد و به پشت گوش امیرحسینی برخورد کرد/ من خودم هم لحظه برخورد را ندیدم و ناگهان متوجه شدم امیر حسینی روی زمین افتاده است/ حسینی هم از قبل مشکلی در همان ناحیه داشت و از قضا این شی هم به همان جا برخورد کرده بود

عادل بناکاربه گزارش گروه رسانه های والیبال ایران؛ عادل بناکار سرمربی تیم والیبال شهرداری تبریز، درباره شرایط تیم شهرداری تبریز در هفته‌های اخیر، اظهار کرد: تیم ما در این روزها با این که دو بازیکن مصدوم داریم، شرایط بسیار خوبی دارد. جذب امیر حسینی در پست پاسور هم به یکی از نقاط قوت تیم تبدیل شده است. تا قبل از بازی دیروز هم بسیار خوب تمرین کرده بودیم و به دنبال سومین پیروزی متوالی خود بودیم که متاسفانه این بازی نیمه تمام ماند. به‌ هر حال با توجه به دو بازی کمتر که داریم تلاش می‌کنیم که به پلی‌آف برسیم و بازی‌های خوبی را ارائه دهیم. البته میلان راشیچ و حسن صنوبر که مشکل از ناحیه کمر دارد باید سریعتر به شرایط بازی برگردند.

والیبال ایران: در پی پرتاپ اشیا توسط تماشاگران منتسب به تیم هاوش گنبد به داخل زمین، دیدار تیم های هاوش گنبد و شهرداری تبریز نیمه کاره ماند.

سالن المپیک گنبد

به گزارش والیبال ایران؛ در ادامه دیدارهای هفته پانزدهم رقابت های لیگ برتر والیبال مردان کشور دو تیم هاوش گنبد و شهرداری تبریز از ساعت 17:30 عصر امروز به مصاف هم رفتند و در حالی که این بازی با نتیجه 2 بر یک به سود هاوش در ست چهارم در جریان بود، پرتاپ اشیا توسط تماشاگران به داخل زمین و برخورد یک شیء به سر امیر حسینی، پاسور تیم شهرداری تبریز باعث شد که این تیم زمین مسابقه را ترک کرده و به رختکن برود.

آخرین عناوین

  1. همه
  2. مطالب
  3. تصاویر
  4. ویدیوها
گزارش تصویری دیدار تیم های کاله مازندران و سایپا تهران
گزارش تصویری دیدار کاله و شهرداری تبریز
گزارش تصویری دیدار کاله مازندران و خاتم اردکان
گزارش تصویری دیدار کاله و شهرداری ارومیه
گزارش تصویری جشن 5 سالگی وب سایت تخصصی والیبال ایران
گزارش تصویری مسابقه والیبال شهرداری تبریز و شهرداری ارومیه
گزارش تصویری مسابقه والیبال کاله مازندران و پارسه تهران
گزارش تصویری مسابقه والیبال کاله و بانک سرمایه
گزارش تصویری دیدار شهرداری تبریز و هاوش گنبد
گزارش تصویری دیدار تیم های شهرداری تبریز و شهرداری اراک
گزارش تصویری دیدار کاله مازندران و پیکان تهران
گزارش تصویری دیدار کاله و شهرداری ساری
لیگ برتر مردان 95
مسابقات 4 جانبه جام زنده یاد ابراهیمی
تصاویر جشن قهرمانی بانک سرمایه در جام باشگاه های آسیا
تصاویر جلسه خودمانی رئیس هیات والیبال خراسان رضوی با مدیران آکادمی ها
تصاویر دیدار تیم های ملی والیبال ایران و تایلند
تصاویر دیدار تیم های ملی والیبال ایران و ژاپن
تصاویر دیدار تیم های ملی ایران و ژاپن
تصاویر دیدار تیم های ملی ایران و کره جنوبی
دیدار تیم های ملی ایران و استرالیا
جام کنفدراسیون آسیا 2016
تصاویر دیدار تیم های ملی والیبال بانوان ایران و ویتنام
تصاویر مراسم اختتامیه مسابقات پارالمپیک ریو
تصاویر مراسم اهدای جوایر مسابقات والیبال نشسته پارالمپیک ریو
تصاویر مسابقه فینال والیبال نشسته پارالمپیک ریو (ایران - بوسنی)
تصاویر دیدار بانوان والیبال ایران و ژاپن
تصاویر دیدار بانوان والیبال ایران و تایلند
تصاویر دیدار بانوان والیبال ایران و چین تایپه
تصاویر دیدار بانوان والیبال ایران و ویتنام

پربحث ترین مطالب ماهمطالب ویژه