جدیدترین و داغ ترین اخبار والیبال در کانال تلگرام ما عضویت

Arrow up
Arrow down


اخبار باشگاه والیبال شهرداری تبریز

عکس لیگ برتر والیبال ایران

والیبال ایران: تیم والیبال شهرداری تبریز در هفته هفدهم لیگ برتر والیبال با حساب 3 بر صفر رعد پدافند کاشان را از پیش رو برداشت.

عکس لیگ برتر والیبال ایران

والیبال ایران: تیم والیبال شهرداری تبریز در مسابقه ای خانگی به راحتی و با نتیجه 3 بر صفر شمس را مغلوب خود ساخت.

عکس لیگ برتر والیبال ایران

والیبال ایران: تیم والیبال شهرداری تبریز در هفته چهاردهم لیگ برتر والیبال هاوش با نتیجه قاطع 3 بر صفر در هم کوبید.

عکس لیگ برتر والیبال ایران

والیبال ایران: تیم والیبال سایپا تهران در هفته سیزدهم لیگ برتر با نتیجه 3 بر یک شهرداری تبریز را مغلوب خود ساخت.

عکس لیگ برتر والیبال ایران

والیبال ایران: تیم والیبال پیکان تهران در نخستین هفته دور برگشت لیگ برتر والیبال با حساب 3 بر صفر شهرداری تبریز را در هم کوبید.

والیبال ایران: علی سجادی با عقد قرارداد رسمی به تیم والیبال شهرداری تبریز پیوست.

سیدعلی سجادیبه گزارش والیبال ایران؛ سید علی سجادی که در ابتدای فصل به تیم والیبال هاوش گنبد پیوست، پس از مشکلات و حواشی زیاد این تیم عصر دیروز با حضور در دفتر مدیرعامل باشگاه شهرداری تبریز برای نیم فصل دوم قرارداد خود با این تیم را امضاء و ثبت رسمی کرد. 

عکس لیگ برتر والیبال ایران

والیبال ایران: تیم والیبال شهرداری تبریز در آخرین مسابقه از مرحله رفت لیگ برتر والیبال با حساب 3 بر 2 از سد شهرداری ورامین گذشت.

سرعتی زن تیم والیبال شهرداری تبریز گفت: در مسابقه با بانک سرمایه در حالی ما پراشتباه بازی کردیم و شروع خوبی نداشتیم که حریف کاملا بی اشتباه ظاهر شد/ تیم باتجربه ما از شکست برابر بانک سرمایه درس گرفت.

مصطفی شریفاتمصطفی شریفات درباره دیدار حساس هفته‌ دهم لیگ برتر والیبال بین تیم‌های شهرداری تبریز و بانک سرمایه که با شکست تیم تبریزی و از دست دادن شانس قهرمانی نیم فصل همراه شد، اظهار کرد: ما شناخت کافی را از تیم بانک سرمایه داشتیم اما بازی را خوب شروع نکردیم و در همان ابتدای ست چهار امتیاز عقب افتادیم و همین باعث شد که بدن‌هایمان سرد شود و پر اشتباه ظاهر شویم. در سوی مقابل حریف خیلی کم اشتباه‌تر بازی کرد و به خوبی از نقاط ضعف ما سود بردند و توانستند برنده بازی شوند.

والیبال ایران: سرمربی تیم والیبال شهرداری تبریز گفت: مقابل برترین تیم ایران نتوانستیم برنامه های خود را به خوبی در زمین اجرا کنیم.

عادل بناکاربه گزارش والیبال ایران؛ عادل بناکار پس از قبول اولین شکست شهرداری تبریز در لیگ برابر بانک سرمایه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: به خوبی می‌دانستیم که با بهترین تیم ایران بازی داریم ولی بازیکنانم برنامه‌هایی را که در سر داشتیم نتوانستند به خوبی در زمین اجرا کنند. همچنین دو مصدوم داشتیم که متاسفانه هر دوی آن‌ها در پست دریافت کننده بودند و بر کار تیمی ما تاثیر گذاشت. معتقدم بازیکنانم همه تلاش‌شان را کردند اما در امتیازات حساس پایانی، تجربه بازیکنان حریف به ما چربید.

آخرین عناوین

  1. همه
  2. مطالب
  3. تصاویر
  4. ویدیوها

هر آنچه در والیبال نیاز دارید

پربحث ترین مطالب ماهمطالب ویژه