جدیدترین اخبار والیبال در کانال ما عضو شوید

Arrow up
Arrow down

Search - JoomLeague
جستجوی هوشمند
دسته بندی ها
مطالب - تصاویر - ویدیوها
تیم ها، بازیکنان، مسابقات
آرشیو گالریر تصاویر

اخبار باشگاه والیبال شهرداری ساری

مدافع میانی تیم ملی والیبال ایران در فصل جدید لیگ برتر، پیراهن تیم شهرداری ساری را بر تن می کند.

مسعود غلامیمسعود غلامی که در فصل گذشته برای پیکان بازی می کرد، ابتدا برای فصل جدید لیگ برتر با تیم باریج اسانس کاشان به توافق رسیده بود اما وقتی حضور این تیم در لیگ برتر منتفی شد، او هم بدون تیم ماند.

سرمربی تیم والیبال لیگ برتری عمران شهرداری ساری گفت که درفصل جاری این تیم 5 بازیکن جدید جذب می کند.

تیم والیبال لیگ برتری عمران شهرداری ساریبهزاد محمودی سه شنبه اظهار داشت : تاکنون با تعدادی از بازیکنان رایزنی شده و بزودی این بازیکنان جدید برای این تیم جذب می شود.

سرمربی تیم والیبال عمران سازی گفت: برای فصل آینده لیگ برتر والیبال به دنبال تیمی بومی و جوان هستیم.

بهزاد محمودیبهزاد محمودی، سرمربی تیم والیبال عمران سازی درخصوص انتخاب مجددش برای هدایت این تیم باشگاهی اظهار داشت: از مسئولان استانی تشکر می کنم که در ابتدا شرایط تیمداری مجدد ساری در لیگ برتر والیبال را فراهم کردند. مهم این بود که شهر من در لیگ والیبال تیم داشته باشد، چراکه این خواسته مردم بود. مردم شهرم لایق دیدن بهترین رقابت‌های والیبال هستند.

سرمربی فصل گذشته شهرداری ساری، در این تیم ماندگار شد تا هدایت ساروی ها را در فصل آینده هم بر عهده داشته باشد.

بهزاد محمودیدر روزهای گذشته خبرهایی مبنی بر حضور احتمالی ناصر شهنازی یا مسعود آرمات در این تیم مازندرانی منتشر شده بود و رسانه ها درباره احتمال حضور یکی از این دو مربی روی نیمکت شهرداری ساری خبر داده بودند.

دو بازیکن خارجی فصل گذشته سازمان عمران ساری به دلیل پرداخت نشدن مطالبات خود به فدراسیون جهانی والیبال شکایت کردند.

تیم والیبال عمران ساریتیم والیبال سازمان عمران ساری که تنها یک سال از حضورش در لیگ برتر می گذرد این روزها حال و روز خوشی ندارد و حضورش در لیگ برتر امسال در هاله ای از ابهام است. این تیم که زیر مجموعه سازمان عمران شهرداری است همانند سایر تیم های وابسته به این ارگان از شرایط مالی مناسبی برخوردار نبوده و در پرداخت مطالبات بازیکنانش به مشکل برخورد.

تیم لیگ برتری والیبال عمران ساری که نخستین سال خود را در سوپرلیگ کشور با موفقیت نسبی پشت سرگذاشت، با وجود این نتایج خوب برای فصل آینده رقابت که اوایل مهرماه شروع می شود، با سرنوشت مبهمی مواجه است.

عمران ساری

مطالبات معوقه بازیکنان و عدم انعقاد قرارداد با بازیکنان جدید وکادر فنی باعث شده تا سرنوشت مشخصی برای شرکت یا شرکت نکردن این تیم به عنوان نماینده مردم مازندران در رقابت های لیگ برتر متصور نباشد.

والیبال ایران: کمیته انضباطی فدراسیون والیبال برای دیدار ناتمام دو تیم عمران ساری و شهرداری ارومیه رای به شکست فنی شهرداری ارومیه داد تا دهمین برد نماینده ساری حاصل شود.

ارمین تشکریبه گزارش والیبال ایران از فدارسیون والیبال، هفته یازدهم دور برگشت مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های برتر ایران جام «شهدای منا» روز چهارشنبه 13 بهمن ماه با شش دیدار در شهرهای تهران (دو مسابقه)، اراک، ساری، گنبد و ورامین پیگیری شد.

والیبال ایران: دیدار حساس دو تیم عمران ساری و شهرداری ارومیه به دلیل حواشی روی سکوها، قهر بازیکنان تیم شهرداری ارومیه و ترک زمین از سوی آنها ناتمام ماند.

حواشی لیگ برتر والیبالبه گزارش والیبال ایران؛ دیدار حساس تیم های شهرداری عمران ساری و شهرداری ارومیه در چارچوب هفته بیست و دوم رقابت های لیگ برتر والیبال به دلیل التهاب روی سکوها و در مقابل قهر تیم شهرداری ارومیه نا تمام ماند.

والیبال ایران - سرمربی تیم والیبال عمران شهرداری ساری گفت: تعدادی از بازیکنان خود را با خود به تهران نیاورده‌ بودیم و ترجیح دادیم در ساری بمانند تا برای بازی با شهرداری ارومیه خسته نشوند.

بهزاد محمودیبه گزارش خبرنگار والیبال ایران؛ بهزاد محمودی سرمربی تیم والیبال عمران شهرداری ساری در خصوص شکست 3 بر صفر تیمش برابر پیکان در هفته بیست و یکم رقابت های لیگ برتر اظهار داشت: بازی خوبی نبود. به هر حال پیکان تیمی قوی و از بخت های اصلی قهرمانی لیگ برتر است.

عکس والیبال

والیبال ایران: تیم والیبال پیکان تهران در اولین بازی هفته بیست و یکم لیگ برتر والیبال با حساب 3 بر صفر از سد عمران شهرداری ساری گذشت.

آخرین عناوین

  1. همه
  2. مطالب
  3. تصاویر
  4. ویدیوها

والیبالی ها خاص هستند!

پربحث ترین مطالب ماهمطالب ویژه