اخبار و نتایج زنده لیگ جهانی در کانال ما عضویت

Arrow up
Arrow down


باشگاه شهرداری اراک

والیبال ایران: تیم والیبال شهرداری اراک در نقل و انتقالات نیم فصل لیگ برتر والیبال 3 بازیکن جدید به خدمت گرفت.

تیم والیبال شهرداری اراکبه گزارش والیبال ایران؛ تیم والیبال شهرداری اراک که اولین حضور خود در رقابت های لیگ برتر والیبال را تجربه می کند در تعطیلات نیم فصل نخست 3 بازیکن جدید به خدمت گرفت تا دور دوم این مسابقات را با قدرت بیشتری آغاز کند.

والیبال ایران - سرمربی تیم والیبال شهرداری اراک گفت: در این هفته بازی خوب و قابل قبولی را در برابر شهرداری ارومیه به نمایش خواهیم گذاشت چرا که شرایط روحی و روانی تیم بعد از یک بازی خوب و حرفه‌ای در برابر پیکان به تیم بازگشته است

علی نقدی به گزارش گروه رسانه های والیبال ایران؛ علی نقدی سرمربی تیم والیبال شهرداری اراک در آستانه هفته هشتم لیگ برتر والیبال گفت: از همان زمانی که مسئولان به دنبال تیم‌داری در لیگ برتر بودند اعلام کردند که حفظ سهمیه در اولویت نخست آن‌هاست و بعد از آن نیم نگاهی هم به راهیابی به جمع هشت تیم برتر دارند، به همین منظور جلسات فنی هم با مسئولان برگزار کردیم و ‌آن‌ها به طور کامل در جریان وضعیت رقبا قرار گرفتند.

والیبال ایران: شهردار اراک پیش از آغاز دیدار تیم های شهرداری اراک و پیکان تهران در هفته هفتم لیگ برتر والیبال از علیرضا نادی و سعید معروف تقدیر بعمل آورد.

سعید معروف و علیرضا نادیبه گزارش والیبال ایران؛ در چارچوب هفته هفتم رقابت های لیگ برتر والیبال مردان کشور دو تیم شهرداری اراک و پیکان تهران در سالن امام خمینی (ره) اراک به مصاف هم رفتند و در پایان میزبان پرمهره تهرانی موفق به شکست تیم رقیب شد.

والیبال ایران - سرمربی تیم والیبال شهرداری اراک گفت: با بازیکنان جذب شده، تیم نسبت به پارسال تقویت شد و امسال با قدرت در لیگ برتر حضور خواهیم داشت.

علی نقدی والیبالبه گزارش والیبال ایران؛ علی نقدی سرمربی تیم والیبال شهرداری اراک که با قهرمانی در مسابقات لیگ دسته اول کشور موفق به کسب مجوز حضور در لیگ برتر شده است در کنفرانس مطبوعاتی این باشگاه گفت: از ۱۰ مرداد ماه بطور رسمی تمرینات خود را شروع کردیم و پس از حفظ ۷ بازیکن اصلی سال گذشته، با بازیکنانی که مد نظرمان بوده اند وارد مذاکره شدیم.

والیبال ایران: تیم تازه لیگ برتری شده ی شهرداری اراک در جهت بالابردن آمادی سازی تیم خود در رامسر اردو زد.

تیم والیبال شهرداری اراکبه گزارش والیبال ایران؛ تیم تازه لیگ برتری شده ی شهرداری اراک که امسال از دسته یک راهی مسابقات سوپر لیگ شده است، جهت آماده سازی هر چه بیشتر برای حضور در این رقابت ها در رامسر اردو زد.

آخرین عناوین

  1. مطالب
  2. تصاویر
  3. ویدیوها

همراه با لیگ جهانی موبایل خود را والیبالی کنید

محصول پرفروش فروشگاه والیبال ایران

پربحث ترین مطالب ماهمطالب ویژه