اخبار و نتایج زنده لیگ جهانی در کانال ما عضویت

Arrow up
Arrow down


باشگاه سایپا

والیبال ایران: پس از بیانیه باشگاه سایپا مبنی بر کناره گیری از لیگ برتر، سازمان لیگ در اطلاعیه ای از به تعویق افتادن زمان دیدار تیم دیدار تیم های صالحین و سایپا خبر داد.

تیم والیبال سایپا تهرانبه گزارش والیبال ایران؛ ساعاتی پیش بود که باشگاه سایپا تهران با انتشار بیانیه ای نسبت به اصرار سازمان لیگ بر بی قانونی انتقاد و تهدید کرد در صورتی که دیدار تیم های پارسه و صالحین پیش از مسابقه آن ها برابر نماینده ورامین برگزار نشود از لیگ کناره گیری خواهند کرد.

والیبال ایران: باشگاه سایپا با صدور بیانیه ای اعلام کرد در صورت  اصرار فدراسیون والیبال مبنی برگزاری مسابقه سایپا با صالحین ، پیش از مسابقه پارسه با نماینده ورامین  از ادامه رقابتهای لیگ برتر کناره گیری خواهد کرد.

تیم والیبال سایپا تهرانبه گزارش والیبال ایران از روابط عمومی شرکت فرهنگی ورزشی سایپا؛ در متن این بیانیه آمده است؛

والیبال ایران: قطر پاسور تیم والیبال سایپا تهران دیدار حساس هفته شانزدهم این تیم مقابل پیکان را نیز به دلیل مصدومیت از دست داد.

رضا قرابه گزارش خبرنگار والیبال ایران، رضا قرا پشت خط زن تیم سایپا که در دیدار مقابل هاوش گنبد از ناحیه کمر مصدوم شد به همین دلیل برای دومین هفته متوالی از همراهی تیمش محروم است.

والیبال ایران: مسئولان تیم والیبال سایپا تهران اعلام کردند فقط در صورتی مقابل تیم صالحین به میدان می روند که بازی معوقه این تیم برابر پارسه تهران نیز برگزار شود.

تیم والیبال سایپا تهرانبه گزارش والیبال ایران؛ پس از اینکه بازی هفته گذشته تیم صالحین ورامین برابر سایپا به دلیل عدم اجازه سازمان لیگ لغو شد. با حل مشکل مالی صالحین، مسئولان سازمان لیگ فدراسیون والیبال تاریخ 19 دی ماه را برای برگزاری این دیدار معوقه اعلام کردند که این مسئله به شدت از سوی مسئولان باشگاه سایپا با واکنش رو به رو شد.

والیبال ایران - سرمربی تیم والیبال سایپا گفت: نارنجی پوشان در اوج آمادگی بدنی و تاکتیکی خود هستند و شروعی قدرتمندانه در لیگ برتر خواهند داشت.

مسعود آرماتبه گزارش والیبال ایران؛ مسعود آرمات سرمربی تیم والیبال سایپا پس از بازگشت از اردوی تدارکاتی بلغارستان به سایت باشگاه گفت: اردوی بلغارستان بسیار مفید بود و موجب شد که تیم ما به مرز آمادگی کامل بدنی و تاکتیکی برسد  مهیای حضور پرقدرت در رقابت های لیگ برترسال جاری شود.

والیبال ایران: تیم والیبال سایپا تهران در سومین بازی دوستانه خود در بلغارستان از سد لفسکی گذشت.

سایپا تهران لفسکی بلغارستانبه گزارش والیبال ایران؛ تیم والیبال سایپا تهران که به منظور کسب آمادگی برای حضور پرقدرت در رقابت های لیگ برتر سال جاری، اردوی خود را درکشور  بلغارستان برپا کرده است و قرار است ضمن تمرینات بدنی و تاکتیکی، چند دیدار تدارکاتی نیز با تیم های این کشور برگزرا کند، درسومین دیدار تدارکاتی خود در این اردو به مصاف تیم لفسکی صوفیه بلغارستان رفت که این مسابقه بر اساس توافق قبلی دو تیم، در 5 گیم برگزار شد و سایپا در نهایت با نتیجه 4 بر یک موفق به شکست تیم لفسکی شد.

والیبال ایران: تیم والیبال سایپا تهران در دومین بازی دوستانه خود در اردوی بلغارستان مغلوب زسکا صوفیه بلغارستان شد.

سایپا تهران و زسکا صوفیه بلغارستانبه گزارش والیبال ایران؛ تیم والیبال سایپا تهران که جهت برپایی اردویی تدارکاتی در کشور بلغارستان بسر می برد، در دومین بازی دوستانه خود در این کشور برابر تیم قدرتمند زسکا صوفیه به میدان رفت اما نتوانست مقابل یاران نیکولوف کاری از پیش ببرد و مغلوب این تیم بلغاری شد.

والیبال ایران: تیم والیبال سایپا تهران که برای برگزاری اردویی تدارکاتی در کشور بلغارستان به سر می برد، در اولین بازی خود مقابل تیم باشگاهی این کشور به برتری رسید.

تیم والیبال سایپا تهران 95به گزارش والیبال ایران؛ تیم والیبال سایپا تهران که جهت برپایی اردویی 9 روزه عازم کشور بلغارستان شده است؛ شب گذشته در اولین بازی دوستانه خود برابر تیم کمتر شناخته شده ی دوپیسنا قرار گرفت و به راحتی از سد این تیم گذشت.

والیبال ایران: تیم والیبال سایپا تهران پنج شنبه شب فردا برای برگزاری اردویی تدارکاتی عازم کشور بلغارستان می شوند.

تیم والیبال سایپا تهرانبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ تیم والیبال سایپا تهران پنج شنبه شب (فردا) جهت برگزاری اردویی تدارکاتی در بلغارستان راهی این کشور می شود. نارنجی پوشان که امسال با هدایت مسعود آرمات و ترکیبی متحول شده قدم به لیگ برتر می گذارند طی این اردو تدارکاتی 4 بازی دوستانه نیز با تیم های باشگاهی بلغارستان برگزار می کنند تا به آمادگی حداکثری برسند.

والیبال ایران: سامان فائزی برای لیگ سی ام به جمع نارنجی پوشان سایپا پیوست.

سامان فائزیبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ سامان فائزی، سرعتی زن تیم ملی والیبال ب ایران به حمع نارنجی پوشان سایپا پیوست و برای لیگ سی ام شاگرد مسعود آرمات شد.

آخرین عناوین

  1. مطالب
  2. تصاویر
  3. ویدیوها

همراه با لیگ جهانی موبایل خود را والیبالی کنید

محصول پرفروش فروشگاه والیبال ایران

پربحث ترین مطالب ماهمطالب ویژه