اخبار و نتایج زنده لیگ جهانی در کانال ما عضویت

Arrow up
Arrow down


باشگاه سایپا

پاسور سابق تیم والیبال پیکان به تیم سایپا پیوست.

سال افزونفرهاد سال‌افزون که فصل گذشته در تیم والیبال پیکان توپ می‌زد به تیم سایپا پیوست. این در حالی است که چندی پیش مهدی مهدوی، پاسور سابق تیم ملی با سایپایی‌ها به توافق رسیده بود، اما در چرخشی ناگهانی دوباره به بانک سرمایه برگشت.

سرپرست تیم والیبال سایپا گفت: نمی دانم چرا مهدوی پس از عقد قرارداد با سایپا، این تیم را ترک کرد.

هاشمیامید هاشمی درمورد برگشت مهدی مهدوی به تیم والیبال بانک سرمایه پس از عقد قرارداد با سایپا اظهار داشت: واقعاً نمی دانم چه شد که این اتفاق افتاد. ما با هم مذاکره کرده و به توافق هم رسیدیم، اما بعداً متوجه شدم که مهدوی به بانک سرمایه برگشته است.

تیم والیبال سایپا از 10 روز دیگر تمریناتش را برای حضور در لیگ برتر آغاز می‌کند.

تیم والیبال سایپامیروسلاو ژیوکو که سرمربیگری تیم‌های نوجوانان و تیم ملی زنان بلغارستان را در کارنامه دارد و سه دوره کمک مربی تیم ملی بزرگسالان کشورش بوده است، با حضور در باشگاه سایپا و امضا قرارداد رسمی، سرمربی تیم والیبال سایپا شد.

سرمربی سابق تیم ملی زنان بلغارستان برای هدایت تیم والیبال سایپا در فصل ۹۷-۹۶ لیگ برتر به توافق رسید.

میروسلاو ژیوکو

تیم والیبال سایپا برای حضوری قدرتمند در فصل ۹۷-۹۶ لیگ برتر والیبال ایران با میروسلاو ژیوکوف سرمربی سابق تیم ملی زنان بلغارستان به توافق رسید.

مسئولان تیم والیبال سایپا تصمیم دارند یک گزینه بلغاری را برای نیمکت خود انتخاب کنند.

تیم والیبال سایپاتیم والیبال سایپا فصل گذشته با هدایت مسعود آرمات نتایج قابل قبولی کسب کرد، اما برای سال جدید مسئولان این تیم گزینه‌های مختلفی را مورد بررسی قرار دادند.

مسئولان باشگاه فرهنگي ورزشي سايپا رايزني هاي خود را براي تشکيل تيم واليبال آغاز کرده اند.

سایپامسئولان باشگاه سایپا برای حضور موفق این تیم در رقابت های لیگ برتر به دنبال جذب مربی خارجی هستند و رایزنی های خود را در این خصوص آغاز و دنبال می کنند. البته شنیده می شود که آن ها با مربیان داخلی هم وارد مذاکره شده اند و هر کدام از طرفین در حال بررسی شرایط مطرح شده هستند.

عکس والیبال

والیبال ایران: تیم والیبال شهرداری ارومیه با شکست 3 بر 2 سایپا برسکوی سوم رقابت های لیگ برتر 95 والیبال ایران ایستاد.

والیبال ایران: آغاز مرحله نهایی لیگ برتر والیبال با پیروزی بانک سرمایه و شهرداری ارومیه همراه و کار دو خودروساز تهرانی دشوار شد.

لیگ برتر والیبالبه گزارش والیبال ایران؛ مرحله جذاب نهایی لیگ برتر والیبال ایران امروز چهارشنبه 18 اسفندماه با برگزاری دو دیدار در شهرهای تهران و ارومیه پیگیری شد که در پایان دو تیم شهرداری ارومیه و بانک سرمایه موفق به غلبه بر حریفان خود شدند.

عکس والیبال

والیبال ایران: تیم والیبال شهرداری ارومیه در نخستین مسابقه رده بندی لیگ برتر با حساب 3 بر یک از سد سایپا گذشت.

والیبال ایران: اولین دیدار از مرحله فینال و رده بندی رقابت های لیگ برتر والیبال عصر فردا با برگزاری دو بازی در شهرهای تهران و شهرداری ارومیه برگزار خواهد شد.

پوستر فینال لیگ برتر والیبالبه گزارش والیبال ایران؛ رقابت های لیگ برتر والیبال مردان ایران در فصل 95 به ایستگاه پایانی رسید و تنها یک مرحله دیگر باقیست تا چهره تیم های اول تا چهارم این مسابقات نیز مشخص شده و تیم قهرمان جام طلای این مسابقات را بالای سر ببرد.

آخرین عناوین

  1. مطالب
  2. تصاویر
  3. ویدیوها

محصول ویژه: شما یک والیبالی هستید، خاص باشید!

پربحث ترین مطالب ماه

مطالب ویژه