جدیدترین اخبار والیبال در کانال ما عضو شوید

Arrow up
Arrow down

Search - JoomLeague
جستجوی هوشمند
دسته بندی ها
مطالب - تصاویر - ویدیوها
تیم ها، بازیکنان، مسابقات
آرشیو گالریر تصاویر

اخبار باشگاه والیبال سایپا تهران

والیبال ایران: سرمربی جدید تیم والیبال سایپا که پس از حواشی اخیر این تیم هدایت نارنجی پوشان را به عهده گرفت حاضر به مصاحبه با خبرنگاران نشد!

شعبان خمسهباشگاه سایپا به تازگی میروسلاو ژیکو سرمربی بلغارستانی تیم والیبال خود را به دلیل نتایج ضعیف در هفت هفته گذشته لیگ برتر از کار برکنار و محمد شعبان خمسه را به عنوان سرمربی جدید تیم معرفی کرد. شعبان خمسه در نخستین حضورش به عنوان سرمربی سایپا توانست این تیم را به پیروزی سه بر یک مقابل سارویه برساند اما پس از این پیروزی در حالی که خبرنگاران در میکسدزون سالن خانه والیبال منتظر حضور او در محل انجام مصاحبه بودند، خمسه راهی رختکن شد و با رسانه ها گفت و گو نکرد.

عکس لیگ برتر والیبال ایران

والیبال ایران: تیم والیبال شمس در مصافی خانگی با اقتدار و با نتیجه 3 بر صفر سایپا را از پیش رو برداشت

عکس مسابقه والیبال

والیبال ایران: تیم والیبال سایپا تهران در دیداری خانگی با حساب 3 بر یک از سد هاوش گنبد گذشت.

کاپیتان تیم والیبال سایپا گفت: برابر بانک سرمایه بازیکنان ما هیچ کم کاری نداشتند و با جان و دل بازی کردند اما زورمان به تیم بانک سرمایه نرسید و شکست خوردیم.

مجتبی شبانمجتبی شبان اظهار داشت: بازی رضایت بخشی ارائه دادیم چون بازیکنان همه توان و انرژی خود را در میدان ارائه دادند اما مقابل تیم بانک سرمایه بازی داشتیم که با بازیکنان بزرگش، رسیدن به پیروزی بسیار سخت بود.

سرمربی تیم والیبال سایپا تهران گفت: برخی از بازیکنان ما دیر به تمرینات ملحق شدند و به زمان نیاز داریم تا آماده تر شویم.

میروسلاو ژیکومیروسلاو ژیکو پس از شکست سه بر یک تیمش مقابل بانک سرمایه در هفته پنجم لیگ برتر والیبال اظهار داشت: بازیکنانم همه چیزی که در توان داشتند را در میدان ارائه دادند. پس از مسابقه هفته قبل با پیکان سعی کردیم اشتباهات خود را شناسایی و برطرف کنیم تا در این مسابقه عملکرد بهتری داشته باشیم.

عکس والیبال

والیبال ایران: تیم والیبال بانک سرمایه با شکست 3 بر یک سایپا پنجمین پیروزی پیاپی خود را رقم زد.

کاپیتان تیم والیبال سایپا گفت: سرمربی ما خارجی است و هنوز به خوبی توانایی بازیکنان ایرانی را نمی شناسد و به ترکیب ایده آل خود نیز نرسیده است اما هرچه جلوتر برویم، شرایط بهتر می شود.

محتبی شبانسایپا در هفته چهارم لیگ برتر والیبال در حالی که در ست پنجم از پیکان پیش افتاده بود، نتوانست برتری خود را حفظ کند و با نتیجه سه بر دو شکست خورد. در ست پنجم این مسابقه سر و صدا در اطراف نیمکت سایپا زیاد شد و به نظر می رسید برخی بازیکنان از تصمیمات سرمربی بلغارستانی عصبانی هستند. با این وجود مجتبی شبان اظهار داشت: هیچ مشکلی بین بازیکنان و مربی وجود ندارد. اگر در بخشی از زمان مسابقه سر و صدای بازیکنان زیاد بود به این خاطر است که مربی ما خارجی است و زبان ها متفاوت، به این دلیل بعضی بازیکنان گاهی برای اینکه بهتر منظور خود را منتقل کنند مجبور می شوند انرژی بیشتری صرف کنند.

مدافع میانی تیم والیبال سایپا گفت: کادر فنی باید این چهار مسابقه را آنالیز کند تا دلیل این مشکل را پیدا کنیم. باید مشخص شود مشکل از کجاست تا بیشتر روی آن کار کنیم.

سامان فائزیسامان فائزی اظهار داشت: در مسابقه با پیکان خوب بازی نکرد. در طول بازی و به خصوص ست پنجم اشتباهات زیادی داشتیم؛ نه اینکه فقط بازیکنان اشتباه کنند بلکه کادر فنی هم اشتباهاتی داشت.

سرمربی بلغارستانی تیم والیبال سایپا گفت: در ست پنجم اصلا درگیری بین من و امیر غفور پیش نیامد و خودم تصمیم گرفتم چه تعویض هایی انجام دهم.

سرمربی بلغارستانی تیم والیبال سایپامیروسلاو ژیکو پس از شکست سه بر دوی تیمش مقابل پیکان در هفته چهارم لیگ برتر والیبال اظهار داشت: دو بار شانس داشتیم که در این مسابقه پیروز شویم اما نتوانستیم این کار را انجام دهیم. اگرچه پیکان در سه مسابقه قبلی خود شکست خورده بود اما تیم قدرتمندی است.

آخرین عناوین

  1. همه
  2. مطالب
  3. تصاویر
  4. ویدیوها

هر آنچه در والیبال نیاز دارید

پربحث ترین مطالب ماه