جدیدترین اخبار والیبال در کانال ما عضو شوید

Arrow up
Arrow down

Search - JoomLeague
جستجوی هوشمند
دسته بندی ها
مطالب - تصاویر - ویدیوها
تیم ها، بازیکنان، مسابقات
آرشیو گالریر تصاویر

اخبار باشگاه والیبال سایپا تهران

اردوي برون مرزي تيم واليبال سايپا از روز شنبه 11 شهريور ماه آغاز و به مدت حدود 20 روز ادامه خواهد داشت.

تیم والیبال سایپاتیم والیبال سایپا در این مرحله از اردوی تدارکاتی ابتدا تهران را به مقصد بلغارستان ترک می کند و قرار است؛ در این کشور تمرینات آماده سازی خود را در شرایط گسترده تر دنبال کند. این احتمال می رود هماهنگی های لازم برای برگزاری حداقل ۲ بازی تدارکاتی با تیم های باشگاهی بلغارستان برای نارنجی پوشان در نظر گرفته شود.

مدافع میانی ملی پوش تیم والیبال سایپا گفت: سرمربی بلغارستانی تیم، برنامه تمرینی خود را به همه بازیکنان داده است که شباهت زیادی به برنامه تمرینی تیم ملی در دوران خولیو ولاسکو دارد.

سامان فائزیسامان فائزی اظهار داشت: برای فصل جدید لیگ برتر از چند تیم پیشنهاد داشتم اما شرایط باشگاه سایپا بسیار خوب است زیرا در کنار پیکان، تنها تیم های حاضر در لیگ برتر والیبال هستند که به معنای واقعی باشگاه محسوب می شوند.

پاسور سابق تیم والیبال پیکان به تیم سایپا پیوست.

سال افزونفرهاد سال‌افزون که فصل گذشته در تیم والیبال پیکان توپ می‌زد به تیم سایپا پیوست. این در حالی است که چندی پیش مهدی مهدوی، پاسور سابق تیم ملی با سایپایی‌ها به توافق رسیده بود، اما در چرخشی ناگهانی دوباره به بانک سرمایه برگشت.

سرپرست تیم والیبال سایپا گفت: نمی دانم چرا مهدوی پس از عقد قرارداد با سایپا، این تیم را ترک کرد.

هاشمیامید هاشمی درمورد برگشت مهدی مهدوی به تیم والیبال بانک سرمایه پس از عقد قرارداد با سایپا اظهار داشت: واقعاً نمی دانم چه شد که این اتفاق افتاد. ما با هم مذاکره کرده و به توافق هم رسیدیم، اما بعداً متوجه شدم که مهدوی به بانک سرمایه برگشته است.

تیم والیبال سایپا از 10 روز دیگر تمریناتش را برای حضور در لیگ برتر آغاز می‌کند.

تیم والیبال سایپامیروسلاو ژیوکو که سرمربیگری تیم‌های نوجوانان و تیم ملی زنان بلغارستان را در کارنامه دارد و سه دوره کمک مربی تیم ملی بزرگسالان کشورش بوده است، با حضور در باشگاه سایپا و امضا قرارداد رسمی، سرمربی تیم والیبال سایپا شد.

 پاسور سابق تیم ملی والیبال و به جمع بلند قامتان نارنجی پوش سایپا بازگشت.

مهدی مهدویمهدی مهدوی، پاسور باتجربه و سابق تیم ملی والیبال که سابقه چندین سال حضور در ترکیب تیم والیبال سایپا را نیز در کارنامه دارد، با عقد قرارداد رسمی به عضویت باشگاه سایپا در آمد تا در رقابت‌های این فصل لیگ برتر والیبال کشور نارنجی‌پوشان را همراهی کند.

سرمربی سابق تیم ملی زنان بلغارستان برای هدایت تیم والیبال سایپا در فصل ۹۷-۹۶ لیگ برتر به توافق رسید.

میروسلاو ژیوکو

تیم والیبال سایپا برای حضوری قدرتمند در فصل ۹۷-۹۶ لیگ برتر والیبال ایران با میروسلاو ژیوکوف سرمربی سابق تیم ملی زنان بلغارستان به توافق رسید.

مسئولان تیم والیبال سایپا تصمیم دارند یک گزینه بلغاری را برای نیمکت خود انتخاب کنند.

تیم والیبال سایپاتیم والیبال سایپا فصل گذشته با هدایت مسعود آرمات نتایج قابل قبولی کسب کرد، اما برای سال جدید مسئولان این تیم گزینه‌های مختلفی را مورد بررسی قرار دادند.

مسئولان باشگاه فرهنگي ورزشي سايپا رايزني هاي خود را براي تشکيل تيم واليبال آغاز کرده اند.

سایپامسئولان باشگاه سایپا برای حضور موفق این تیم در رقابت های لیگ برتر به دنبال جذب مربی خارجی هستند و رایزنی های خود را در این خصوص آغاز و دنبال می کنند. البته شنیده می شود که آن ها با مربیان داخلی هم وارد مذاکره شده اند و هر کدام از طرفین در حال بررسی شرایط مطرح شده هستند.

عکس والیبال

والیبال ایران: تیم والیبال شهرداری ارومیه با شکست 3 بر 2 سایپا برسکوی سوم رقابت های لیگ برتر 95 والیبال ایران ایستاد.

آخرین عناوین

  1. همه
  2. مطالب
  3. تصاویر
  4. ویدیوها

والیبالی ها خاص هستند!

پربحث ترین مطالب ماهمطالب ویژه