با کانال تلگرام ما به روزترین باشید عضویت

Arrow up
Arrow down


باشگاه سایپا

والیبال ایران- کاپیتان تیم سایپا اظهار داشت: بخشی از دریافت تیم از اول فصل بر دوش من بود و اکنون شاید نبود من کار را کمی برای تیم سخت کند.

مجتبی شبانبه گزارش والیبال ایران، مجتبی شبان دریافت کننده قدرتی تیم سایپا که به علت مصدومیت قادر به همراهی تیمش نیست، در این خصوص به خبرنگار والیبال ایران گفت: بازی مقابل شهرداری ارومیه در ست چهارم از ناحیه چهار سر ران پا احساس درد کردم ولی طوری نبود که نتوانم بازی کنم، به بازی ادامه دادم و در انتهای همان ست زمانی که خواستم اسپک بزنم صدایی شنیدم که احساس کردم از ناحیه پا دچار پارگی شدم. بعد از این اتفاق نتوانستم ادامه دهم و از بازی خارج شدم.

والیبال ایران- سرمربی تیم سایپا اظهار داشت: باشگاه سایپا با انجام این بازی در روز یکشنبه کاملا مخالف است و به ما اعلام کرده که به هیچ وجه در روز یکشنبه بازی نکنیم و من هم تابع دستورات باشگاه هستیم.

311-1000x667.jpgبه گزارش والیبال ایران، مسعود آرمات سرمربی تیم سایپا بعد از اعلام زمان دیدار معوقه تیم سایپا و صالحین ورامین با اعتراض به این زمان به خبرنگار والیبال ایران گفت: روز بازی با صالحین به ما اعلام شد که این تیم بازی نخواهد کرد و از دور مسابقات خارج شده است. قبل از ما نیز پارسه با این تیم بازی داشت که با غیبت صالحین 3 بر صفر به سود پارسه اعلام شد.

عکس والیبال

والیبال ایران: تیم والیبال کاله مازندران در هفته هجدهم لیگ برتر با نتیجه 3 بر صفر از سد سایپا تهران گذشت.

عکس والیبال

والیبال ایران: تیم والیبال شهرداری ارومیه در هفته هفدهم لیگ برتر با نتیجه 3 بر یک از سد سایپا تهران گذشت.

پاسور تیم والیبال سایپا تهران در گفتگو با والیبال ایران اظهار داشت: سعی می کنیم با برتری مقابل شهرداری ارومیه به رتبه سوم برگردیم.

محمدطاهر وادیبه گزارش والیبال ایران، محمد طاهر وادی پاسور تیم سایپا درخصوص شکست در دربی دیدنی خودروسازان به خبرنگار والیبال ایران گفت: به تیم پیکان تبریک می گویم  خیلی خوب بازی کردند. تیم ما هم به دلیل اینکه پشت خط زن اصلی تیم یعنی رضا قرا به دلیل مصدومیت در اختیار نداشت در حمله کمی ضعیف تر بودیم.

عکس والیبال

والیبال ایران: تیم والیبال پیکان تهران در سنگین ترین دیدار هفته شانزدهم با نتیجه 3 بر 2 سایپا را مغلوب خود ساخت تا پیروز دربی سنتی پایتخت باشد.

والیبال ایران: قطر پاسور تیم والیبال سایپا تهران دیدار حساس هفته شانزدهم این تیم مقابل پیکان را نیز به دلیل مصدومیت از دست داد.

رضا قرابه گزارش خبرنگار والیبال ایران، رضا قرا پشت خط زن تیم سایپا که در دیدار مقابل هاوش گنبد از ناحیه کمر مصدوم شد به همین دلیل برای دومین هفته متوالی از همراهی تیمش محروم است.

عکس والیبال

والیبال ایران: تیم والیبال سایپا تهران در پانزدهم هفته لیگ برتر با نتیجه 3 بر یک عمران ساری را مغلوب خود ساخت.

سرعتی زن تیم والیبال سایپا تهران در گفتگو با والیبال ایران اظهار داشت: نتایج برای ما بسیار مهم است و می کوشیم یا جایگاه بهتری در جدول کسب کنیم یا حداقل در همین رتبه فعلی بمانیم تا در پلی آف شرایط بهتری مقابل حریفان داشته باشیم.

علیرضا جدیدیبه گزارش والیبال ایران، علیرضا جدیدی سرعتی زن تیم سایپا بعد از دیدار تیمش برابر هاوش گنبد که با برتری 3 بر 2 خودروسازان به اتمام رسید به خبرنگار والیبال ایران گفت: پیش از این هم فکر می کردیم که بازی سختی برابر هاوش داشته باشیم و از لحاظ بدنی فشار زیادی به ما وارد شود، زیرا در هفته گذشته خوب تمرین کردیم و تمرینات پرفشاری را در برنامه داشتیم. هدف ما آماده شدن برای دیدارهای سخت آینده و حضور پرقدرت در پلی آف است.

والیبال ایران - سرمربی تیم والیبال سایپا تهران اظهار داشت: از تمام نقاط ضعف حریف استفاده کردیم و با ارائه یک بازی حساب شده و زدن سرویس‌های خوب توانستیم نتیجه بگیریم.

مسعود آرماتبه گزارش خبرنگار والیبال ایران؛ تیم والیبال سایپا تهران عصر امروز در هفته چهاردهم لیگ برتر در حالی که از حریف عقب بود در نهایت موفق شد با حساب 3 بر 2 از سد هاوش عبور کرده و دو امتیاز دشوار خانگی را دشت کند.

آخرین عناوین

  1. همه
  2. مطالب
  3. تصاویر
  4. ویدیوها
گزارش تصویری دیدار تیم های کاله مازندران و سایپا تهران
گزارش تصویری دیدار کاله و شهرداری تبریز
گزارش تصویری دیدار کاله مازندران و خاتم اردکان
گزارش تصویری دیدار کاله و شهرداری ارومیه
گزارش تصویری جشن 5 سالگی وب سایت تخصصی والیبال ایران
گزارش تصویری مسابقه والیبال شهرداری تبریز و شهرداری ارومیه
گزارش تصویری مسابقه والیبال کاله مازندران و پارسه تهران
گزارش تصویری مسابقه والیبال کاله و بانک سرمایه
گزارش تصویری دیدار شهرداری تبریز و هاوش گنبد
گزارش تصویری دیدار تیم های شهرداری تبریز و شهرداری اراک
گزارش تصویری دیدار کاله مازندران و پیکان تهران
گزارش تصویری دیدار کاله و شهرداری ساری
لیگ برتر مردان 95
مسابقات 4 جانبه جام زنده یاد ابراهیمی
تصاویر جشن قهرمانی بانک سرمایه در جام باشگاه های آسیا
تصاویر جلسه خودمانی رئیس هیات والیبال خراسان رضوی با مدیران آکادمی ها
تصاویر دیدار تیم های ملی والیبال ایران و تایلند
تصاویر دیدار تیم های ملی والیبال ایران و ژاپن
تصاویر دیدار تیم های ملی ایران و ژاپن
تصاویر دیدار تیم های ملی ایران و کره جنوبی
دیدار تیم های ملی ایران و استرالیا
جام کنفدراسیون آسیا 2016
تصاویر دیدار تیم های ملی والیبال بانوان ایران و ویتنام
تصاویر مراسم اختتامیه مسابقات پارالمپیک ریو
تصاویر مراسم اهدای جوایر مسابقات والیبال نشسته پارالمپیک ریو
تصاویر مسابقه فینال والیبال نشسته پارالمپیک ریو (ایران - بوسنی)
تصاویر دیدار بانوان والیبال ایران و ژاپن
تصاویر دیدار بانوان والیبال ایران و تایلند
تصاویر دیدار بانوان والیبال ایران و چین تایپه
تصاویر دیدار بانوان والیبال ایران و ویتنام

پربحث ترین مطالب ماهمطالب ویژه