اخبار و نتایج زنده لیگ جهانی در کانال ما عضویت

Arrow up
Arrow down


باشگاه پیکان تهران

والیبال ایران: امیر غفور پشت خط زن تیم والیبال پیکان تهران به دلیل مصدومیت در بازی اول فینال راهی بیمارستان شد.

امیر غفوربه گزارش خبرنگار والیبال ایران؛ دیدار دو تیم بانک سرمایه و پیکان هم اکنون در حالی پیگیری می شود که در ست نخست این مسابقه امیر غفور پشت خط زن ملی پوش و با اخلاق تیم پیکان به دلیل برخورد با محمد موسوی به شدت از ناحیه مچ پا چپ مصدوم شد و زمین بازی را ترک کرد.

والیبال ایران: امیر غفور امیدوار است که با قهرمانی در لیگ امسال بلاخره به طلسم خود در این خصوص پایان داده و یک مدال طلای رقابت های لیگ برتر را نیز به کارنامه ورزشی اش اضافه کند.

امیر غفوربه گزارش والیبال ایران؛ امیر غفور درمورد پیروزی تیمش در دیدار با تیم شهرداری ارومیه و راهیابی به فینال این رقابت‌ها گفت: این دیدار از نظر کیفی در سطح خوبی نبود زیرا هر دو تیم در تلاش بودند که برنده باشند و فقط به همین موضوع فگر می‌کردند. در ارومیه عملکرد خوبی نداشتیم و بازی را واگذار کردیم. در تهران هر دو تیم استرس زیادی داشتند و این را می‌شد در عملکرد تک تک بازیکنان دید.

والیبال ایران: پزشک مخصوص کواچوویچ برای درمان کمر درد او راهی ایران می شود.

کواچوویچبه گزارش گروه رسانه های والیبال ایران؛ مسئولان تیم والیبال پیکان از شروع نیم فصل دوم اعلام کردند که چند بازیکن را باید به ترکیب خود اضافه کنند. در همین راستا آنها  با سعید مصطفی‌وند، سرعتی زنی که فصل را با صالحین ورامین شروع کرده بود به توافق رسیدند.

والیبال ایران: امیر غفور به دلیل مصدومیت از ناحیه سر مستقیم از خانه والیبال تهران راهی بیمارستان شد.

مصدومیت امیر غفوربه گزارش والیبال ایران؛ هفته هفدهم رقابت های لیگ برتر والیبال مردان کشور در حالی هم اکنون با برگزاری دیدار تیم های پیکان تهران و شهرداری تبریز در خانه والیبال تهران پیگیری می شود که در ست دوم این بازی یک اتفاق ناخوشایند افتاد و باعث شد تا امیر غفور پشت خط زن محجوب پیکانی ها راهی بیمارستان شود.

والیبال ایران: تیم والیبال پیکان تهران در تلاش است که دو بازیکن مطرح خارجی برای نیم فصل دوم به خدمت بگیرد.

تیم والیبال پیکان تهرانبه گزارش والیبال ایران؛ تیم والیبال پیکان تهران برای فصل دوم رقابت های لیگ برتر در نظر دارد با دو بازیکن خارجی سرشناس از کشورهای صربستان و بلغارستان قرارداد ببندد تا به تیمی ایده آل برای مرحله پلی آف تبدیل شود.

والیبال ایران: مسئولان تیم والیبال پیکان تهران در تلاش هستند که برای تقویت تیم خود در نیم فصل دوم لیگ برتر بازیکن خارجی جذب کنند.

تیم والیبال پیکان تهرانبه گزارش والیبال ایران؛ تیم والیبال پیکان تهران که در نیم فصل نخست رقابت های لیگ برتر والیبال بازی های قابل قبولی را به نمایش گذاشته و با ایستادن در جایگاه دوم جدول رده بندی به کار خود خاتمه داد قصد دارد که برای نیم فصل دوم این مسابقات در پست دریافت بازیکن خارجی به خدمت بگیرد.

والیبال ایران: کارت بازی تیم پیکان تهران به دلیل عدم پرداخت مطالبات دو ملی پوش سابق این تیم ضبط شد.

قائمی و میرزاجانپوربه گزارش گروه دیگر رسانه های والیبال ایران؛ جلسه کمیته انضباطی فدراسیون والیبال ۲۶ مهرماه برای رسیدگی به درخواست مجتبی میرزاجانپور مبنی بر دریافت الباقی مطالبات قراردادش بابت لیگ برتر والیبال سال ۱۳۹۴ از باشگاه پیکان تشکیل شد و تیم پیکان به به پرداخت ۲۳۵ میلیون تومان به میرزاجانپور محکوم شد. براساس رای کمیته انضباطی، دیگر درخواست میرزاجانپور مبنی بر پرداخت پاداش تیم پیکان به او رد شد.

والیبال ایران: تورنمنت 4 جانبه تهران با قهرمانی پیکان، نائب قهرمانی شهرداری تبریز و کسب عنوان سومی آرمان اردکان به پایان رسید.

تیم والیبال پیکان تهران 95به گزارش والیبال ایران؛ تورنمنت 4 جانبه جام زنده یاد رضا ابراهیمی که از 16 مهرماه به میزبانی خانه والیبال تهران و با شرکت تیم های پیکان تهران، شهرداری تبریز، پارسه و آرمان ورزش اردکان آغاز شده بود، عصر امروز با قهرمانی شاگردان پیمان اکبری به کار خود خاتمه داد.

والیبال ایران: در اولین روز رقابت های 4 جانبه جام زنده یاد رضا ابراهیمی تیم های شهرداری تبریز و پیکان به ترتیب از سد پارسه تهران و آرمان اردکان گذشتند.

 والیبال پیکان تهران و شهرداری تبریزبه گزارش والیبال ایران؛ تورنمنت 4 جانبه جام زنده یاد رضا ابراهیمی عصر امروز به میزبانی پیکان و در خانه والیبال تهران آغاز به کار کرد و در روز نخست این مسابقات تیم های شهرداری تبریز و پیکان برابر رقبای خود به برتری رسیدند.

والیبال ایران: تیم والیبال پیکان تهران طی یک دیدار دوستانه از سد نماینده شهریار گذشت.

تیم والیبال پیکان تهران فصل 95به گزارش والیبال ایران؛ تیم والیبال پیکان تهران، نائب قهرمان لیگ بیست و نهم جهت آمادگی هرچه بیشتر برای حضور در رقابت های لیگ برتر فصل 95 عصر دیروز در مجموعه اقتدار شهریار به مصاف تیم شهریار رفت که موفق شد با نتیجه سه بر یک حریف خود را شکست دهد. این دیدار با استقبال خوب و پر تعداد تماشاگران شهریاری همراه شد.

آخرین عناوین

  1. مطالب
  2. تصاویر
  3. ویدیوها

همراه با لیگ جهانی موبایل خود را والیبالی کنید

محصول پرفروش فروشگاه والیبال ایران

پربحث ترین مطالب ماهمطالب ویژه