با کانال تلگرام ما به روزترین باشید عضویت

Arrow up
Arrow down


باشگاه پارسه تهران

عکس والیبال

والیبال ایران: تیم والیبال خاتم اردکانی در دیدار نفسگیر خانگی با حساب 3 بر 2 به سختی از سد پارسه تهران گذشت.

والیبال ایران: مجوز بازی پوریا فیاضی و رسول نجفی، دریافت کننده و پاسور پیشین تیم والیبال پارسه تهران برای حضور در ترکیب صالحین ورامین صادر شده است.

پوریا فیاضی و رسول نجفیبه گزارش خبرنگار والیبال ایران؛ تیم والیبال صالحین ورامین روز یکشنبه هفته آینده در چارچوب رقابت های هفته هجدهم لیگ برتر والیبال در خانه به مصاف عمران شهرداری ساری خواهد رفت و این در حالی است که طبق اعلام مهندس فداکار، مدیرعامل باشگاه صالحین ورامین کارت بازی پوریا فیاضی و رسول نجفی که در نیم فصل نخست لیگ برتر در ترکیب پارسه تهران قرار داشتند و به دلیل مشکلات مالی این تیم را رها کردند، صادر شده است و این دو بازیکن می توانند صالحین ورامین را در مسابقه روز یکشنبه همراهی کنند.

مدیر عامل پارسه در گفتگو با والیبال ایران اظهار داشت: صحبت از انحلال تیم ما منطقی نیست/ مجموعه ما هفته آینده مطالباتش را دریافت می کند و هر بازی به بازیکنان پرداختی هایی خواهد داشت/ با یک بانک معتبر مذاکراتی کردیم و در سال آینده با نام یک بانک در لیگ فصل بعد حضور خواهیم داشت.

تیم والیبال پارسه تهرانبه گزارش خبرنگار والیبال ایران، مرتضی الله ورد مدیر عامل تیم پارسه که این روزها حواشی تیمش بیداد می کند بعد از شکست مقابل کاله مازندران گفت: ابتدا تشکر می کنم از 7 بازیکنی که امروز آمدند. باید بگویم که ما بدون مطالعه وارد گود نشدیم و تا این لحظه یک ملیارد تومن هزینه کردیم.

سرمربی موقت پارسه در گفتگو با والیبال ایران اظهار داشت: چطور تیم ورامین به علت مشکلات مالی 4 بازیکن اصلی خودش و سرمربی اش را از دست می دهد ولی از آن طرف سرمربی و 4 بازیکن ما به خاطر پول بیشتر به ورامین می روند.

داود آهنگریبه گزارش والیبال ایران، داوود آهنگری سرمربی موقت تیم پارسه تهران که در نبود دکتر نفرزاده هدایت پارسه را برابر کاله مازندران بر عهده داشت بعد از شکست 3 بر صفر مقابل کاله به خبرنگار والیبال ایران گفت: این باشگاه با اسپانسری پارسه اولین باری است که در لیگ برتر شرکت کرده است و در روزهای ابتدایی با سرمربی اصلی تیم یعنی آقای نفرزاده صحبت داشتند. من تا روز شنبه که صحبتی با ایشان داشتم تنها یک بار ایشان را دیده بودم.

عکس والیبال

والیبال ایران: تیم والیبال کاله در هفته هفدهم لیگ برتر موفق به شکست 3 بر صفر تیم بحران زده پارسه تهران شد.

رئیس سازمان لیگ فدراسیون والیبال اعلام کرد که دو تیم پارسه و هاوش گنبد در هفته هفدهم رقابت های لیگ برتر والیبال به میدان خواهند رفت.

سعید درخشندهبه گزارش والیبال ایران، سعید درخشنده رییس سازمان لیگ والیبال کشورمان در مورد بازی های امروز و آخرین وضعیت دو تیم پارسه و هاوش گنبد اظهار داشت: تکلیف انحلال پارسه هنوز مشخص نشده است. ما روز دوشنبه جلسه اضطراری داشتیم و مقرر شد بازیکنان تیم پارسه در مسابقه امروز حاضر شوند.

والیبال ایران: سازمان لیگ فدراسیون والیبال در اطلاعیه اعلام کرد که کادر فنی و بازیکنان پارسه تهران در هفته هفدهم لیگ برتر باید در تیم خود بازی کنند.

تیم والیبال پارسه تهرانبه گزارش والیبال ایران از فدراسیون والیبال، سازمان لیگ با توجه به اینکه برخی بازیکنان و اعضای کادر فنی تیم پارسه تهران با دیگر باشگاه ها قرارداد بستند، اطلاعیه ای به شرح زیر صادر کرد:

والیبال ایران: در حالی که بازیکنان و کادر تیم والیبال پارسه تهران از انحلال این تیم خبر می دهند، مسئولان معتقدند تا ظهر باید برای این اتفاق صبر کرد!

تیم والیبال پارسه تهرانبه گزارش والیبال ایران؛ صبح امروز خبری مخابره شد مبنی بر اینکه انحلال تیم والیبال پارسه تهران به دلیل عدم پرداخت مجدد مطالبات بازیکنان و کادرفنی این تیم قطعی شده و مسئولان این باشگاه بازهم نتوانستند از ضرب الاجل دوباره فدراسیون برای حل مشکلات فراوان خود بهره ببرند.

والیبال ایران: فدراسیون والیبال با بازگشت مشروط تیم والیبال پارسه تهران به لیگ برتر موافقت کرد.

تیم والیبال پارسه تهرانبه گزارش والیبال ایران؛ سازمان لیگ فدراسیون والیبال روز گذشته با توجه به اینکه باشگاه پارسه به تعهدات خود برای پرداخت قرارداد بازیکنان و کادر فنی این تیم اقدامی نکرده بود، برابر مفاد بند 7-27 آئین نامه سازمان لیگ پارسه تهران را از لیگ برتر مردان حذف کرد.

والیبال ایران: پس از اعلام انحلال تیم والیبال مردان پارسه، تمرینات تیم بانوان این باشگاه نیز تعطیل شد.

تیم والیبال بانوان پارسهبه گزارش خبرنگار والیبال ایران؛ روز گذشته بود که تیم والیبال مردان پارسه پس از کش و قوس های فراوان و مدت ها دست و پنجه نرم کردن با مشکلات مالی و وعده های محقق نشده مدیرعامل باشگاه، رسما از سوی سازمان لیگ فدراسیون والیبال از مسابقات لیگ برتر کنار گذاشته شده و تصمیم گیری در خصوص تیم بانوان پارسه نیز به هفته آینده موکول شد.

آخرین عناوین

  1. همه
  2. مطالب
  3. تصاویر
  4. ویدیوها
گزارش تصویری دیدار تیم های کاله مازندران و سایپا تهران
گزارش تصویری دیدار کاله و شهرداری تبریز
گزارش تصویری دیدار کاله مازندران و خاتم اردکان
گزارش تصویری دیدار کاله و شهرداری ارومیه
گزارش تصویری جشن 5 سالگی وب سایت تخصصی والیبال ایران
گزارش تصویری مسابقه والیبال شهرداری تبریز و شهرداری ارومیه
گزارش تصویری مسابقه والیبال کاله مازندران و پارسه تهران
گزارش تصویری مسابقه والیبال کاله و بانک سرمایه
گزارش تصویری دیدار شهرداری تبریز و هاوش گنبد
گزارش تصویری دیدار تیم های شهرداری تبریز و شهرداری اراک
گزارش تصویری دیدار کاله مازندران و پیکان تهران
گزارش تصویری دیدار کاله و شهرداری ساری
لیگ برتر مردان 95
مسابقات 4 جانبه جام زنده یاد ابراهیمی
تصاویر جشن قهرمانی بانک سرمایه در جام باشگاه های آسیا
تصاویر جلسه خودمانی رئیس هیات والیبال خراسان رضوی با مدیران آکادمی ها
تصاویر دیدار تیم های ملی والیبال ایران و تایلند
تصاویر دیدار تیم های ملی والیبال ایران و ژاپن
تصاویر دیدار تیم های ملی ایران و ژاپن
تصاویر دیدار تیم های ملی ایران و کره جنوبی
دیدار تیم های ملی ایران و استرالیا
جام کنفدراسیون آسیا 2016
تصاویر دیدار تیم های ملی والیبال بانوان ایران و ویتنام
تصاویر مراسم اختتامیه مسابقات پارالمپیک ریو
تصاویر مراسم اهدای جوایر مسابقات والیبال نشسته پارالمپیک ریو
تصاویر مسابقه فینال والیبال نشسته پارالمپیک ریو (ایران - بوسنی)
تصاویر دیدار بانوان والیبال ایران و ژاپن
تصاویر دیدار بانوان والیبال ایران و تایلند
تصاویر دیدار بانوان والیبال ایران و چین تایپه
تصاویر دیدار بانوان والیبال ایران و ویتنام

پربحث ترین مطالب ماهمطالب ویژه