اخبار و نتایج زنده لیگ جهانی در کانال ما عضویت

Arrow up
Arrow down


باشگاه پارسه تهران

والیبال ایران - سرمربی تیم والیبال پارسه تهران گفت: آقای سرمربی کنونی سایپا در زمانی که سرمربی نوین کشاورز بود دو نمونه تست دوپینگ مثبت در تیمش اعلام شد که ما هنوز آن را فراموش نکرده‌ایم.

فرهاد نفرزادهبه گزارش گروه رسانه های والیبال ایران؛ فرهاد نفرزاده، سرمربی تیم والیبال پارسه درخصوص درخواست باشگاه سایپا از فدراسیون والیبال مبنی بر اینکه دیدار تیم‌های پارسه و سایپا با حضور ماموران ضد دوپینگ برگزار شود، اظهار داشت: از ابتدای لیگ شاهد هستیم که مربی سایپا اتفاقات جالبی را رقم زده است؛ اولین اتفاقش درگیری با سعید معروف بود. دومین اتفاق درگیری با فرهاد شاهمیری بود و پس از آن به دو بازی پارسه با صالحین اعتراض کرد و مدعی بود که چرا باید ۶ امتیاز به پارسه برسد. در آخرین اقدام هم از فدراسیون والیبال درخواست کرد تا ماموران ضد دوپینگ بازی تیم‌های ساپیا و پارسه را بررسی کنند.

والیبال ایران: مدیرعامل باشگاه پارسه تهران با ارسال نامه ای به سازمان لیگ فدراسیون والیبال نسبت به رای صادر شده در خصوص تجدید بازی لغو شده این تیم برابر صالحین ورامین اعتراض کرد.

تیم والیبال پارسه تهرانبه گزارش والیبال ایران؛ در حالیکه بازی هفته نخست لیگ برتر مابین تیم های صالحین ورامین و پارسه تهران به دلیل بدهکاری نماینده ورامین و عدم صدور مجوز بازی از سوی سازمان لیگ لغو شده و برد فنی 3 بر صفر برای پارسه تهران لحاظ شده بود، سازمان لیگ در تصمیم خود تجدید نظر کرد.

والیبال ایران: سازمان لیگ فدراسیون والیبال در اطلاعیه اعلام کرد که کادر فنی و بازیکنان پارسه تهران در هفته هفدهم لیگ برتر باید در تیم خود بازی کنند.

تیم والیبال پارسه تهرانبه گزارش والیبال ایران از فدراسیون والیبال، سازمان لیگ با توجه به اینکه برخی بازیکنان و اعضای کادر فنی تیم پارسه تهران با دیگر باشگاه ها قرارداد بستند، اطلاعیه ای به شرح زیر صادر کرد:

والیبال ایران: در حالی که بازیکنان و کادر تیم والیبال پارسه تهران از انحلال این تیم خبر می دهند، مسئولان معتقدند تا ظهر باید برای این اتفاق صبر کرد!

تیم والیبال پارسه تهرانبه گزارش والیبال ایران؛ صبح امروز خبری مخابره شد مبنی بر اینکه انحلال تیم والیبال پارسه تهران به دلیل عدم پرداخت مجدد مطالبات بازیکنان و کادرفنی این تیم قطعی شده و مسئولان این باشگاه بازهم نتوانستند از ضرب الاجل دوباره فدراسیون برای حل مشکلات فراوان خود بهره ببرند.

والیبال ایران: فدراسیون والیبال با بازگشت مشروط تیم والیبال پارسه تهران به لیگ برتر موافقت کرد.

تیم والیبال پارسه تهرانبه گزارش والیبال ایران؛ سازمان لیگ فدراسیون والیبال روز گذشته با توجه به اینکه باشگاه پارسه به تعهدات خود برای پرداخت قرارداد بازیکنان و کادر فنی این تیم اقدامی نکرده بود، برابر مفاد بند 7-27 آئین نامه سازمان لیگ پارسه تهران را از لیگ برتر مردان حذف کرد.

والیبال ایران: سازمان لیگ فدراسیون والیبال در اطلاعیه ای اعلام کرد که باشگاه پارسه تهران از لیگ برتر مردان کشور کنار گذاشته شد.

تیم والیبال پارسه تهرانبه گزارش والیبال ایران از فدراسیون والیبال، متن کامل اطلاعیه سازمان لیگ به قرار زیر است:

کاپیتان تیم والیبال پارسه تهران با انتقاد شدید از عملکرد مدیرعامل این تیم گفت: اله‌ورد، مدیرعامل پارسه آنقدر به تیم فشار آورد تا نفرزاده به دلیل قلب درد در بیمارستان بستری شد/ دلم برای نفرزاده و بازیکنان می‌سوزد، چراکه واقعاً حیف می‌شوند. ما بی‌حاشیه‌ترین تیم لیگ بودیم، اما نمی دانم چرا این رفتار را با ما کردند؟

پوریا فیاضیبه گزارش گروه رسانه های والیبال ایران؛ پوریا فیاضی درمورد شرایط تیم والیبال پارسه و حاشیه‌های اخیر این تیم اظهار داشت: فقط متاسفم که چنین تیمی به دست چنین آدمی افتاده است! من با یک آدم بدقول روبرو شدم؛ آدمی که به حرف خودش هم عمل نمی‌کند. من تاکنون در زندگی‌ام چنین فردی را ندیده بودم، چراکه رفتارش واقعاً آزارم می‌دهد. اله‌ورد، مدیرعامل پارسه آنقدر به تیم فشار آورد تا نفرزاده به دلیل قلب درد در بیمارستان بستری شد.

والیبال ایران: تعداد زیادی از بازیکنان تیم والیبال پارسه تهران به دلیل مشکلات مالی این باشگاه از سفر به گنبد سر باز زدند.

تیم والیبال پارسه تهرانبه گزارش خبرنگار والیبال ایران، تیم والیبال پارسه که به گفته بازیکنانش از شروع فصل جدید لیگ برتر تا به حال به هیچ کدام از تعهداتش عمل نکرده در آستانه دیدارش با هاوش گنبد با مشکل بزرگی مواجه شده است.

والیبال ایران: کاپیتان تیم والیبال پارسه تهران که به دلیل مشکلات مالی این تیم تهدید به جدایی کرده بود، پس از جلسه با مدیرعامل باشگاه در جنع پارسه ای ها ماندنی شد.

پوریا فیاضیبه گزارش والیبال ایران؛ پس از برتری پارسه تهران در هفته دهم لیگ برتر مقابل سایپا، پوریا فیاضی کاپیتان پارسه ای ها در مصاحبه ای نسبت به عدم انجام تعهدات مالی توسط این باشگاه گلایه کرد و اظهار داشت به دلیل مشکلات مالی پارسه و اینکه تاکنون هیچ مبلغی دریافت نکرده است از جمع پارسه ای ها جدا خواهد شد.

والیبال ایران - مدافع وسط تیم والیبال پارسه تهران گفت: به دلیل مصدومیت حدود ۱۰ روزی می‌شود که تمرین نکرده‌ام و بدنم سنگین شده است امیدوارم هر چه سریعتر به شرایط ایده‌آل خود بازگردم.

علی اصغر مجرد

 به گزارش گروه رسانه های والیبال ایران؛ علی اصغر مجرد، سرعتی زن ملی پوش تیم والیبال پارسه تهران گفت: الگویم در والیبال سید محمد موسوی است و به همین خاطر هم پیراهن شماره ۶ را تن می‌کنم.

آخرین عناوین

  1. مطالب
  2. تصاویر
  3. ویدیوها

همراه با لیگ جهانی موبایل خود را والیبالی کنید

محصول پرفروش فروشگاه والیبال ایران

پربحث ترین مطالب ماهمطالب ویژه