جدیدترین اخبار و نتایج والیبال در کانال ما عضو شوید

Arrow up
Arrow down


دیدگاه شما

شما نظر بدهید: از میان رادوستین استویچف و ایگور کولاکوویچ کدام گزینه را برای هدایت تیم ملی والیبال ایران مناسب می دانید؟

ایگور کولاکوویچ و رادوستین استویچفبه گزارش والیبال ایران؛ هیئت رئیسه فدراسیون والیبال فردا برای آخرین بررسی گزینه های هدایت تیم ملی و تصمیم گیری در خصوص انتخاب سرمربی جدید تشکیل جلسه می دهد.

علیرضا طلوع کیان در گفتگو با والیبال ایران اظهار داشت: مشکل ما با طرح اسم حل نمی شود و باید به دنبال گزینه ای باشیم که مقدور و معقول باشد/ خيلی از مربيان سطح بالا مانند فيليپ بلن ،رزنده، آلكنو و... وجود دارند كه فدراسيون واليبال ميتواند آنها را انتخاب کند/ هم اکنون صحبت از آناستازی است ولی عقد قرارداد با او شدنی نیست. 

نظرسنجی کارشناسان / علیرضا طلوع کیانبه گزارش والیبال ایران؛ علیرضا طلوع کیان مربی والیبال کشورمان که در رده های پایه والیبال، والیبال بانوان و لیگ برتر سابقه مربی گری دارد در مورد بحث روز والیبال کشورمان که انتخاب سرمربی جدید تیم ملی بزرگسالان است به خبرنگار والیبال گفت: به اعتقاد من مشکل ما با طرح اسم حل نمی شود و باید به دنبال گزینه ای باشیم که مقدور و معقول باشد. هم اکنون صحبت از آناستازی است ولی عقد قرارداد با او شدنی نیست.

کارشناس والیبال کشورمان در گفتگو با والیبال ایران اظهار داشت: فدراسیون باید با وسواس خاصی سرمربی جدید تیم ملی را انتخاب کند/ نام خاصی مدنظرم نیست اما تیم ملی ما به مربی نیاز دارد که بتواند ضمن وفق دادن خود با شرایط والیبال ما، برنامه های خود را نیز به خوبی پیاده کند. 

نظرسنجی سرمربی تیم ملیبه گزارش والیبال ایران، دکتر فرهاد نفرزاده سرمربی تیم پارسه تهران در مورد انتخاب سرمربی تیم ملی که این روزها بحث اصلی والیبال کشورمان است به خبرنگار والیبال ایران گفت: انتخاب سرمربی تیم ملی کار بسیار سخت و دشواری است. به هر حال ما تیم خوبی داریم که اهداف بزرگی هم دارد و باید مناسب ترین گزینه ممکن را انتخاب کنیم تا از مسیر خود خارج نشویم . بنابراین فدراسیون باید با وسواس خاصی این موضوع را دنبال کند.

کارشناس والیبال کشورمان در گفتگو با والیبال ایران اظهار داشت: حضور یک مربی بزرگ در نیمکت ما باعث می شود حریفان حساب ویژه ای روی ما باز کنند/ مربی جدید ما باید از ولاسکو هم بالاتر باشد/ به شخصه آلکنو را خیلی قبول دارم زیرا هم کارکتر کاریزماتیک و خوبی دارد و هم تجربه کسب مدال المپیک را در کارنامه خود می بیند/ حضور مربیان بزرگ کمک زیادی به والیبال ما خواهد کرد اما این موضوع می طلبد که فدراسیون هم خواهان هزینه کردن هرچند زیاد باشد. 

نظرسنجی کارشناسان / مومنی مقدمبه گزارش والیبال ایران، رضا مومنی مقدم مربی تیم پیکان تهران در مورد انتخاب سرمربی جدید تیم ملی به خبرنگار والیبال ایران گفت: هرکسی که می خواهد سرمربی تیم ملی شود باید از اسم بزرگی برخوردار باشد  و هم رزومه خوبی دربحث فنی و مدیریتی داشته باشد. تیم ما هم به بحث فنی و هم به بحث مدیریت مربی نیاز ویژه ای دارد.

کارشناس والیبال کشورمان در گفتگو با والیبال ایران اظهار داشت: کواچ و لوزانو شاید در بحث فنی نسبتا خوب بودند ولی عملکرد مدیریتی ضعیفی داشتند/ بحث مدیریتی در کنار بحث فنی برای تیم ملی ما بسیار اهمیت دارد و ما به مربی نیاز داریم که از این دو فاکتور مهم برخوردار باشد/ آناستازی گزینه بسیار خوبی است و قطعا می توانیم با آناستازی به جایگاهی بهتر از زمان ولاسکو دست پیدا کنیم.

نظرسنجی انتخاب سرمربی جدید تیم ملی والیبال / مسعود آرماتبه گزارش والیبال ایران، مسعود آرمات سرمربی تیم والییال سایپا در مورد بحث سرمربی گری تیم ملی و گزینه پیشنهادی اش به خبرنگار والیبال ایران گفت:  در نظرات قبلی هم به این موضوع اشاره کردم که بهترین گزینه برای ما گزینه ای قوی تر از ولاسکو خواهد بود. کواچ و لوزانو شاید در بحث فنی نسبتا خوب بودند ولی عملکرد مدیریتی ضعیفی داشتند.

سرمربی تیم ملی والیبال نوجوانان کشورمان در گفتگو با والیبال ایران اظهار داشت: وسوسه های مالی نباید مربی برای ما بیاورد و نباید همانند کشورهای عربی به گونه ای پیشنهاد دهیم که مربی مورد نظر دست از همه جا ببرد و فقط برای کسب درآمد به کشور ما بیاید/ نبود نظم و انضباط تیمی و شرایط بدنی نامناسب مهمترین مشکل تیم ملی در سال های اخیر است/ الکنو مدال المپیک و لیگ جهانی را تجربه کرده است و گزینه خوبی برای والیبال ما خواهد بود.

نظرسنجی کارشناسات / محمد وکیلیبه گزارش والیبال ایران، محمد وکیلی سرمربی تیم ملی نوجوانان کشورمان در مورد شاخصه های مورد نیاز برای انتخاب سرمربی تیم ملی بزرگسالان به خبرنگار والیبال ایران گفت: حلقه مفقوده والیبال ما 2 موضوع است که من حتی به آقای داورزنی هم این موضوعات را گفتم. اولین موضوع این است که همه مردم اذعان دارند بعد از رفتن ولاسکو نظم و انضباط در تیم ما کمرنگ شده و دومین موضوع نبود شرایط بدنی خوب می باشد. پس ما مربی می خواهیم که نظم و انضباط به تیم تزریق کند و یک بدنساز بسیار حرفه ای که جزء بهترین های دنیا باشد را به همراه خود به والیبال ما بیاورد. مانند لوزانو نباشد که بدنساز بسیار بد به همراه خود داشت.

کارشناس والیبال کشورمان در گفتکو با والیبال ایران اظهار داشت: تعجب می کنم ما لوزانو را به مدت 6 ماه به خدمت می گیریم ولی دستیار او 2 سال با ما قرارداد می بندد/ اگر سیچلو والیبال ما را دوست دارد قراردادش را فسخ کند تا دست فدراسیون برای انتخاب سرمربی جدید باز باشد/ استفان آنتیگا بهترین گزینه است چراکه هم می خواهد توانایی های خود را به فدراسیون لهستان ثابت کند و هم تجربه بسیار بالا و اعتبار خوبی در والیبال اروپا و جهان دارد. 

ایرج مظفری / نظرسنجی کاارشناسان / سرمربی تیم ملی والیبالبه گزارش والیبال ایران، سرمربی سابق تیم ملی والیبال نوجوانان ایران که هم اکنون ساکن کشور کانادا می باشد، در خصوص بحث این روزهای والیبال کشورمان مبنی بر انتخاب سرمربی جدید تیم ملی والیبال به خبرنگار والیبال ایران گفت: زمانی که فدراسیون با سیچلو قرارداد 2 ساله میبندد به این معنی است که ما خاکریزی داریم به نام سیچلو. قطعا اگر همکاری او با سرمربی جدید میسر نشود حضور کم رنگی در ایران خواهد داشت و این اشتباه بزرگی بود که رخ داد.

مربی و کارشناس والیبال کشورمان در گفتگو با والیبال ایران اظهار داشت: هرچند نظرم رو آناستازی است اما تا زمانی که تفکر ما در والیبال حرفه ای نشود و افراد غیر حرفه ای در راس کار باشند، آناستازی و دیگر مربیان بزرگ دنیا هم دردی از ما دوا نخواهند کرد/ ریاست فدراسیون برای رشد والیبال کشورمان ابتدا فکری به حال مشکلات داخلی بکنند چراکه با این شرایط با خود ولاسکو هم دیگر نتیجه نخواهیم گرفت.

اصغر نائینی، نظرسنجی کارشناسان برای انتخاب سرمربی تیم ملیبه گزارش والیبال ایران، اصغر نائینی مربی والیبال و بازیکن سابق تیم ملی کشورمان در مورد انتخاب سرمربی تیم ملی، سامان دادن شرایط کنونی را مهم تر از هر چیزی دانست و به خبرنگار والیبال ایران گفت: به نظرم هیچ فرقی نمی کند چه مربی وارد والیبال ما شود، مربیان مطرح دنیا از لحاظ کیفی تقریبا در یک حد و اندازه هستند اما ساختار والیبال ما مریض است و مشکل ما مربی نیست.

مربی و کارشناس والیبال کشورمان در گفتگو با والیبال ایران اظهار داشت: با توجه به شناخت نسبی من و با در نظر گرفتن توان فدراسیون والیبال، آناستازی و رزنده را برای سرمربی گری تیم ملی پیشنهاد می کنم. والیبال و بازیکنان ما لیاقت بهترین ها را دارند و این دو گزینه به لحاظ مدیریتی بهتر از سایر مربیان هستند و با اقتدارشان حرف اول و آخر را خود خواهند زد که این نیاز امروز والیبال ماست.

جبار قوچان نژاد / نظرسنجی کارشناسان / انتخاب سرمربی تیم ملی والیبالبه گزارش والیبال ایران، جبار قوچان نژاد کارشناس و مربی والیبال کشورمان در مورد سرمربی جدید تیم ملی والیبال کشورمان و گزینه های مورد نظرش به خبرنگار والیبال ایران گفت: تمام گزینه هایی که اکنون در لیست ما قرار دارند و یا در گذشته در راس تیم ملی ما قرار داشتند از لحاظ فنی مربیان خوبی هستند اما والیبال ما به فضایی رسیده که بیشتر به یک مدیر مقتدر و قوی به لحاظ روانی و مدیریتی نیاز دارد تا از تمام پتانسیل بازیکنان استفاده کند.

مربی و کارشناس والیبال کشورمان در گفتگو با والیبال ایران اظهار داشت: بعید میدانم آناستازی به ایران بیاید اما اگر به دنبال کسب نتیجه هستیم باید شرایط حضور او را فراهم کنیم/ اوریارته آرژانتینی هم گزینه مناسبی است/ همیشه این انتظار را نباید از سرمربی داشته باشیم تا نظم و انضباط را با دیکتاتوری در تیم حاکم کند بلکه فدراسیون و مدیریت هم باید در این قضیه کمک کنند/ تیم ملی به سرپرست جدی تر و قوی تری نیاز دارد.

نظرسنجی کارشناسان / مصطفی شجایی / انتخاب سرمربی تیم لمیبه گزارش والیبال ایران، میر مصطفی شجاعی کارشناس و مربی والیبال کشورمان در مورد انتخاب سرمربی جدید برای تیم ملی به خبرنگار والیبال ایران گفت: ابتدا باید به این نکته اشاره کنم که اشتباه ما زمانی بود که زودتر از موعد به آقای ولاسکو رضایت نامه دادیم، او همچنان یک سال با ما قرارداد داشت و تیم ما به پویایی لازم، پختگی و بلوغ تکنیکی و تاکتیکی برای کسب نتایج بزرگ در مسابقات مهمی چون لیگ جهانی و قهرمانی جهان رسیده بود. ما می توانستیم با ولاسکو حتی روی سکوی قهرمانی این مسابقات قرار بگیریم و از دست دادن او اشتباه بزرگی بود.

آخرین عناوین

  1. مطالب
  2. تصاویر
  3. ویدیوها

محصول ویژه: شما یک والیبالی هستید، خاص باشید!

محصول پرفروش فروشگاه والیبال ایران

پربحث ترین مطالب ماهمطالب ویژه