جدیدترین و داغ ترین اخبار والیبال در کانال تلگرام ما عضویت

Arrow up
Arrow down

والیبال ایران: محمودی، بازیکن اسبق تیم ملی والیبال کشورمان 3 بازیکن برتر ایران در سال 93 و پدیده لیگ برتر را انتخاب کرد.

بهنام محمودی پیشکسوت والیبالبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ در چارچوب طرح بزرگ انتخاب برترین بازیکن والیبال ایران در سال 93، بهنام محمودی پیشکسوت والیبال ایران که سالها پیراهن تیم ملی کشورمان را به تن کرد به ترتیب از سعید معروف، شهرام محمودی و محمد موسوی عراقی به عنوان بازیکنان برتر نام برد و جواد معنوی نژاد را نیز به عنوان پدیده لیگ برتر معرفی کرد. دلیل محمودی برای انتخاب های خود را در ادامه می خوانید:

بهنام محمودی: از آنجایی که امسال بازیکنان تیم ملی ما چه فیکس ها و چه ذخیره ها همگی خوب بودند من همه بازیکنان را مدنظر دارم اما چون روال نظرسنجی اینگونه است با کمال احترام به همه ی بازیکنان سه بازیکن را انتخاب می کنم.

1- سعید معروف: در اوج آمادگی و پختگی است. امسال یکی از سالهای خوبش را سپری کرده است. پیوستنش به زنیت کازان نشان از شایستگی این پاسوره که البته بهترین پاسور دنیا است و به عنوان یک کاپیتان و یک لیدر تیم ملی را خوب هدایت می کند.

2- شهرام محمودی: امسال والیبالش در اوج بود. در لیگ جهانی و به خصوص در بازی با برزیل فوق العاده ظاهر شد. در زمانی که آقای غفور آسیب دیده بود، تنهایی بازی می کرد. فوق العاده آماده بود و پخته کلیدی ظاهر شد. این بازیکن با تعصب و حرفه ای بازی می کند.

3- محمد موسوی: یکی از بهترین دفاع وسط های دنیا است که در مواقع حساس به خوبی به کمک تیم ملی می آمد. با اسپک های خوبش باعث شد که تیم های مقابل حساب ویژه ای روی تیم ما باز کنند. این بازیکن دفاع های خیلی خوبی هم انجام داد.

4- پدیده لیگ برتر: جواد معنوی نژاد: متاسفانه خیلی نتوانستم لیگ را ببینم و نمی توانم در این زمینه نظر ویژه و خاصی بدهم. اما فکر می کنم جواد معنوی نژاد جزو بازیکنان خوب ماست. یکی از ویژگی های خاص این بازیکن این است که در کنار بازیکنان تراز اول تیم ملی در باشگاه پیکان با وجود تجربه کم عملکرد قابل قبولی داشته است و توانسته خود را مطرح کند.

عضویت در کانال تلگرام والیبال ایران

نوشتن دیدگاه

* دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.
* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
* ارسال پیام توسط یک نفر با نام های مختلف ممنوع است.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
ارسال

آخرین عناوین

1. همه
  2. مطالب
  3. تصاویر
  4. ویدیوها

هر آنچه در والیبال نیاز دارید

محصول پرفروش فروشگاه والیبال ایران

پربحث ترین مطالب ماه

مطالب ویژه