با کانال تلگرام ما به روزترین باشید عضویت

Arrow up
Arrow down


یادداشت

والیبال ایران: دیروز وقتی غفور بر زمین افتاد و به خود پیچید همه ناراحت شدیم. صرف نظر از اینکه طرفدار کدام تیم بودیم یا اصلا طرفدار تیمی بودیم یا نه. اما در گیر و دار همین صحنه ها بود که وقتی واکنش بانک سرمایه ای ها که مثل پیکان از هیچ جنگی برای قهرمانی گریز نداشتند را دیدیدیم انگار دلمان قرص شد.

شهرام محمودی و امیر غفور و تیم ملی والیبالحدیثه حبیبی- والیبال ایران؛ امیر غفور از جمله بازیکنان با اخلاق والیبال ایران است. با کیفیت و بدون حاشیه. همین است که وقتی مصدوم می شود انگار همه جور دیگری ناراحت می شوند.

والیبال ایران: در کنار پرورش فنی و مهارتهای تخصصی بازیکنان، بایستی در زمینه فرهنگی هم اقداماتی تخصصی انجام گیرد تا قدرت تحمل، بردباری و شخصیت قهرمانی در آنان نهادینه گردد و بدینسان در آینده به بازیکنانی متین و صبور تبدیل شوند که لازمه بزرگیست و بی شک در کیفیت فنی آنان هم موثر خواهد بود

کاله و شهرداری ارومیهمیر مصطفی شجاعی - والیبال ایران؛ گفتیم و گفتند و دیدیم که باشگاه وزین کاله مازندران دست به اقدامی منطقی در حمایت از جوانان و سرمایه های دلاور ایران زمین زد و تیمی را روانه لیگ برتر سال جاری نمود که نگاهش به آینده است و افقهای روشن.

والیبال ایران: کولاکوویچ سرمربی تیم ملی والیبال شد و دیگر جای جمله معترضه نیست و ما فقط می توانیم احسنت را محکم بگوییم تا از هیات رییسه محترم فدراسیون عقب نمانیم.

جمشید حمیدیجمشید حمیدی - والیبال ایران؛ کولاکوویچ سرمربی تیم ملی والیبال شد و دیگر جای جمله معترضه نیست و ما فقط می توانیم احسنت را محکم بگوییم تا از هیات رییسه محترم فدراسیون عقب نمانیم.

والیبال ایران: انحلال صالحین ورامین و مشکلات مالی ریز و درشت تیم های لیگ برتری، امسال بیش از هر زمان دیگری لیگ برتر والیبال ایران را به چالش کشیده است!

والیبال بانک سرمایه و صالحین ورامینحدیثه حبیبی - والیبال ایران؛ اینجا ایران است. کشوری که تیم ملی والیبالش در رده هفتم برترین تیم های جهان جای گرفته و ادعای حرفه ای بودن دارد اما از درون که همان لیگ داخلی اش می باشد، در حال تهی شدن است!

 

والیبال ایران: لیگ برتر والیبال بانوان ایران امسال در حالی برگزار می شود که تیم تازه تاسیس بانک سرمایه نیز همپای سایر مدعیان در این رقابت ها شرکت خواهد کرد.

والیبال بانوان بانک سرمایهبه گزارش والیبال ایران؛ رقابت های لیگ برتر والیبال بانوان ایران امسال در حالی برگزار می شود که تاکنون زمان دقیق برگزاری مسابقات و تعداد تیم های شرکت کننده آن مشخص نیست اما آنچه مسلم است 3 تیم گاز تهران، ذوب آهن اصفهان و دانشگاه آزاد تهران که در سال های بی توجهی به والیبال بانوان همواره با حمایت از بانوان والیبالیست و جمع و جور کردن تیم هایی مدعی چراغ این مسابقات را روشن نگه داشته اند در این دوره از مسابقات نیز قطعا حاضر خواهند بود با این تفاوت که مثلث مدعیان سوپر لیگ والیبال بانوان امسال چهارضلعی شده و سرمایه داران متمول والیبال ایران که بتازگی تیمداری شان در لیگ برتر بانوان قطعی شده هم به دنبال بستن تیمی قدرتمند برای شرکت در این رقابت ها هستند.

والیبال ایران: تداوم موفقیت در والیبال ملی باور به هنگام جوانها و دوری از انحصار است.

تیم ملی والیبال نوجوانان ایرانجمشید حمیدی - والیبال ایران؛ با آنهایی که می گویند کفگیر والیبال به ته دیگ خورده است موافق نیستیم، کشوری که حدود 80 میلیون اغلب جوان جویای نام دارد پر از استعداد های سرشار است، استعدادهایی که طی یکی دو سال گذشته جرقه زده اند اما به دلیل توجه افراطی -شاید هم گریز ناپذیر - به چند ملی پوش بزرگسال در سایه قرار گرفتند تا راه شکوفایی آنان ناهموار تر شود ولی اکنون وقت آن فرارسیده است که به این نو ستاره ها پرداخته شود.

والیبال ایران: در حالی که تمام نگاه والیبال ایران در سال گذشته به المپیک ریو بود و همین عامل کیفیت والیبال کشورمان را در خیلی از شاخص ها کاهش داد، این انتظار وجود دارد که از حالا برنامه ریزی ها برای المپیک 2020 با نگاهی جدید و توجه ویژه به مسابقات داخلی، انجام شود.

والیبال ایرانحدیثه حبیبی - والیبال ایران؛ رقابت های لیگ برتر والیبال مردان کشور از تاریخ 28 مهرماه آغاز می شود تا شور و هیجان والیبالی بازهم ورزش ایران را گرفته و زمین های 9 در 9 والیبال دوباره شاهد پنجه اندازی مردان بلند قامت و رقص توپ های زرد و آبی در میدان باشند. لیگ برتر والیبال در سال گذشته بدون هیچ تردیدی لیگ پویایی نبود و در واقع می توان گفت تمام و کمال قربانی تیم ملی شد تا رویای 52 ساله محقق شود.

 

والیبال ایران: آقتاب حقیقت سر انجام از پشت ابر های کم توجهی خود نمایی کرد و افسوس که هادی رزنده قصد خداحافطی کرد. او گویا می خواهد در کانادا رحل اقامت کند ولی بعید می دانیم که دل عاشقش در آن سوی مرز ها ارام بگیرد

هادی رضاییپایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ والیبال نشسته کاری کرد کارستان، اگر نتیجه ای تاریخی در ورزش های گروهی و توپی ما صورت گرفته باشد، به لطف پنجه طلایی ها و بازیکنان مظلومی است که یک عالمه مدال و افتخار دارند ولی شاید مردم سر کوچه هایشان آنان را نشناسند، مردانی که در پایمردی و ملی اندیشی همتا ندارند.

والیبال ایران: سیاوش فرخی پیشکسوت والیبال کشورمان در سن 77 سالگی دار فانی را وداع گفت.

تسلیت سیاوش فرخی درگذشتبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران، شب گذشته والیبال ایران در سوگ بزرگ مردی نشست که بازمانده اولین تیم ملی والیبال کشورمان بوده است. سیاوش فرخی متولد 1318 جزء اولین نسل از تیم ملی والیبال ایران است که موفق شدند در سال 1958 در بازی های آسیایی به مدال نقره دست یابند.

بازى دوم فينال ليگ برتر به سود سرمايه داران شد تا همه چيز مساوى شود؛ اما لیگی که به عابر بانک بازیکنان ملی پوش تبدیل شده، تماشاگرانش پول می‌گیرند تا هتاکی کنند، بازیکنانش گستاخی می‌کنند و مربیانش عافیت طلب شده‌اند؛  چه فایده ای دارد؟

جمشید حمیدیجمشید حمیدی - پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ بازی دوم پایانی لیگ برتر والیبال را بانک سرمایه برد، آنهم در سه ست، حالا پیکان - بانک سرمایه یک - یک مساوی هستند. از قدیم گفته‌اند بازی اشکنک داره، سرشکستنک داره، اما همانگونه که مصطفی کارخانه و پیمان اکبری مربیان دو تیم مدعی قهرمانی گفته‌اند؛ بازیکنان ما باید ظرفیت باخت هم داشته باشند ولی در میدان عمل اینگونه نیست؛ چند بازیکن انگشت شمار والیبال ما را به سخره گرفته‌اند؛ به جای داور تصمیم می گیرند، ناظران را تهدید می‌کنند و برای همدیگر شاخ و شانه می‌کشند.

آخرین عناوین

  1. مطالب
  2. تصاویر
  3. ویدیوها
گزارش تصویری دیدار کاله و صالحین ورامین
گزارش تصویری دیدار کاله و شهرداری اراک
گزارش تصویری دیدار تیم های کاله مازندران و سایپا تهران
گزارش تصویری دیدار کاله و شهرداری تبریز
گزارش تصویری دیدار کاله مازندران و خاتم اردکان
گزارش تصویری دیدار کاله و شهرداری ارومیه
گزارش تصویری جشن 5 سالگی وب سایت تخصصی والیبال ایران
گزارش تصویری مسابقه والیبال شهرداری تبریز و شهرداری ارومیه
گزارش تصویری مسابقه والیبال کاله مازندران و پارسه تهران
گزارش تصویری مسابقه والیبال کاله و بانک سرمایه
گزارش تصویری دیدار شهرداری تبریز و هاوش گنبد
گزارش تصویری دیدار تیم های شهرداری تبریز و شهرداری اراک
گزارش تصویری دیدار کاله مازندران و پیکان تهران
گزارش تصویری دیدار کاله و شهرداری ساری
لیگ برتر مردان 95
مسابقات 4 جانبه جام زنده یاد ابراهیمی
تصاویر جشن قهرمانی بانک سرمایه در جام باشگاه های آسیا
تصاویر جلسه خودمانی رئیس هیات والیبال خراسان رضوی با مدیران آکادمی ها
تصاویر دیدار تیم های ملی والیبال ایران و تایلند
تصاویر دیدار تیم های ملی والیبال ایران و ژاپن
تصاویر دیدار تیم های ملی ایران و ژاپن
تصاویر دیدار تیم های ملی ایران و کره جنوبی
دیدار تیم های ملی ایران و استرالیا
جام کنفدراسیون آسیا 2016
تصاویر دیدار تیم های ملی والیبال بانوان ایران و ویتنام
تصاویر مراسم اختتامیه مسابقات پارالمپیک ریو
تصاویر مراسم اهدای جوایر مسابقات والیبال نشسته پارالمپیک ریو
تصاویر مسابقه فینال والیبال نشسته پارالمپیک ریو (ایران - بوسنی)
تصاویر دیدار بانوان والیبال ایران و ژاپن
تصاویر دیدار بانوان والیبال ایران و تایلند

محصول پرفروش فروشگاه والیبال ایران

پربحث ترین مطالب ماهمطالب ویژه