با کانال تلگرام ما به روزترین باشید عضویت

Arrow up
Arrow down


باشگاه صالحین ورامین

والیبال ایران: مجتبی عطار دستیار محمد ترکاشوند تا انتهای فصل هدایت تیم صالحین ورامین را بر عهده گرفت.

bl14845137282976.jpgبه گزارش خبرنگار والیبال ایران، بعد از کناره گیری محمد ترکاشوند از سمت سرمربی گری تیم صالحین ورامین مجتبی عطار دستیار او به صورت موقت هدایت این تیم لیگ برتری را بر عهده داشت تا تکلیف سرمربی گری صالحین مشخص شود.

عکس والیبال

والیبال ایران: تیم والیبال صالحین ورامین در دیداری خانگی با حساب 3 بر صفر عمران ساری را از پیش رو برداشت.

والیبال ایران: مجوز بازی پوریا فیاضی و رسول نجفی، دریافت کننده و پاسور پیشین تیم والیبال پارسه تهران برای حضور در ترکیب صالحین ورامین صادر شده است.

پوریا فیاضی و رسول نجفیبه گزارش خبرنگار والیبال ایران؛ تیم والیبال صالحین ورامین روز یکشنبه هفته آینده در چارچوب رقابت های هفته هجدهم لیگ برتر والیبال در خانه به مصاف عمران شهرداری ساری خواهد رفت و این در حالی است که طبق اعلام مهندس فداکار، مدیرعامل باشگاه صالحین ورامین کارت بازی پوریا فیاضی و رسول نجفی که در نیم فصل نخست لیگ برتر در ترکیب پارسه تهران قرار داشتند و به دلیل مشکلات مالی این تیم را رها کردند، صادر شده است و این دو بازیکن می توانند صالحین ورامین را در مسابقه روز یکشنبه همراهی کنند.

والیبال ایران: سرمربیان تیم های هاوش گنبد و صالحین ورامین در پایان بازی امشب دو تیم به ارائه نقطه نظرات خود پرداختند.

محمدی راد و مجتبی عطاربه گزارش والیبال ایران؛ تیم والیبال هاوش گنبد عصر امروز موفق شد در چارچوب هفته هفدهم رقابت های لیگ برتر با حساب 3 بر 2 از سد صالحین ورامین بگذرد. رحمان محمدی راد، سرمربی هاوش در پایان این بازی اظهار داشت:  برتری تیم هاوش بویژه در ست پنجم که با نتیجه 15 بر 10 به نفع هاوش گنبدکاووس تمام شد، مشهود بود.

عکس والیبال

والیبال ایران: تیم والیبال هاوش گنبد در جدالی سنگین با حساب 3 بر 2 از سد صالحین ورامین گذشت.

پاسور سابق تیم ملی در گفتگو با والیبال ایران اظهار داشت: برای جانشینی مهدوی پاسور خوب زیاد داریم اما میدان دیده نیستند/ فدراسیون نباید در بحث انتخاب سرمربی عجله کند و باید با آرامش همه جوانب را در نظر بگیرد/ مقصر مشکلات لیگ به هیچ وجه فدراسیون نیست بلکه متاسفانه ایراد از مدیرانی است که وارد ورزش می شوند و فقط برای تیم داری وعده می دهند/ روز قبل از بازی برای تبریز با یک حرف شیرکوند به ورامین برگشتم اما مدیرعامل خودش را قایم کرد/ قانون می گوید بازی با هاوش نباید تکرار شود. 

امیر حسینیبه گزارش والیبال ایران، امیر حسینی را بدون تردید باید یکی از چهره ترین بازیکنان نیم فصل دوم لیگ برتر معرفی کرد. پاسوری با تجربه و کاربلد که پس از جدایی از صالحین ورامین و پبوستن به شهرداری تبریز که البته با درخشش در این تیم نیز همراه بود بار دیگر توجهات زیادی را به خود جلب کرد ولی بدون تردید حواشی سالن المپیک گنبد و بازی نیمه کاره هاوش - تبریز بیش از هر چیز باعث بازگشت کاپیتان سابق تیم ملی و یکی از بهترین پاسورهای دو دهه اخیر والیبال کشورمان به تیتر یک رسانه ها شد. بر همین اساس این بازیکن با تجربه در خصوص شرایط تیم ملی، اوضاع لیگ برتر و دلایل جدایی اش از صالحین ورامین و همچنین حواشی بازی جنجالی هفته پانزدهم لیگ برتر به گفتگو با خبرنگار والیبال ایران نشسته است که متن آن را در ادامه می خوانید:

والیبال ایران: سرمربی سابق تیم والیبال متین ورامین با اعلام این خبر که تاکنون هیچ استعفایی را تسلیم مدیریت باشگاه نکرده است، شخص مدیرعامل باشگاه را دلیل تمامی اتفاقات و جنجال‌ها در تیمش دانست.

محمد ترکاشوندبه گزارش گروه رسانه های والیبال ایران؛ محمد ترکاشوند درباره شرایطش از ابتدای فصل تا هفته چهاردهم و انتخاب سرمربی جدید به جای او، گفت: در ابتدا باید بگویم دلیل اصلی همه این مشکلات بی‌توجهی مدیریت به یکسری مسائل پیش پا افتاده همانند خوابگاه بازیکنان و غذا و چیزهایی از این قبیل بود. از روز اول تا الان من از کمبود امکانات و پرداخت نشدن مطالبات بازیکنان گله داشتم. من هیچگونه استعفایی را تاکنون به مدیر باشگاه ارسال نکرده‌ام. تنها در شب قبل از بازی با شهرداری اراک بود که بازیکنان به غذایی که باشگاه در یک رستوران تدارک دیده بود بسیار اعتراض کردند و از کیفیت غذاها ناراضی بودند. من به نشانه اعتراض و در حالت عصبانیت حرف‌هایی را زدم و گفتم که استعفا می‌دهم ولی این قائله در همان جا ختم به خیر شد و کسانی که در آنجا بودند از این اقدام من جلوگیری کردند. همانگونه که گفتم دلیل اصلی بی‌توجهی مدیریت بود که حتی پول بازیکنان را هم پرداخت نکردند و به قول‌هایشان عمل نکردند. من خودم در این دو سال تنها 12 درصد از قراردادم را دریافت کردم. در طول این فصل چهار بازیکن اصلی ما به همین دلایل می‌گفتند که دیگر نمی‌خواهند حتی والیبال بازی کنند و کاملا بی‌انگیزه در تمرینات و بازی ظاهر می‌شدند. مشکلات کوچکتر هم در سایه این مشکل، کم کم دردساز می‌شدند مثلا خوابگاه بازیکنان خیلی سرد بود و هر چه می‌گفتیم به در بسته می‌خورد. این خود باعث می‌شد بازیکنان اکثر شب‌ها برای استراحت و خواب به تهران بازگردند. آنهایی هم که در این محل می‌ماندند دچار سرما خوردگی می‌شدند.

والیبال ایران: در پی انحلال تیم پارسه تهران، فرهاد نفرزاده به تیم صالحین ورامین پبوست.

فرهاد نفرزادهبه گزارش والیبال ایران؛ پس از اینکه تیم والیبال مردان پارسه تهران از سوی سازمان لیگ فدراسیون والیبال کنار گذاشته شد، فرهاد نفرزاده سرمربی سابق پارسه خیلی زود تیم جدید خود را مشخص کرد و سکاندار صالحین ورامین شد.

عکس والیبال

والیبال ایران: تیم والیبال بانک سرمایه در هفته شانزدهم لیگ برتر با حساب 3 بر یک از صالحین ورامین گذشت.

والیبال ایران: در پی استعفای محمد ترکاشوند از سمت خود، دستیار آرژانتینی وی جانشین او در صالحین ورامین شد.

خورخه کانسراچی آرژانتینیبه گزارش خبرنگار والیبال ایران؛ پس از مشکلات مالی شدید و پرحاشیه تیم والیبال صالحین ورامین در این فصل از مسابقات لیگ برتر و جدایی 4 بازیکن تاثیرگذار از این تیم در شروع نیم فصل دوم، سرانجام محمد ترکاشوند سرمربی صالحین نیز از سمت خود استعفا کرد تا مشکلات این تیم پرچالش دوچندان شود.

آخرین عناوین

  1. همه
  2. مطالب
  3. تصاویر
  4. ویدیوها
گزارش تصویری دیدار تیم های کاله مازندران و سایپا تهران
گزارش تصویری دیدار کاله و شهرداری تبریز
گزارش تصویری دیدار کاله مازندران و خاتم اردکان
گزارش تصویری دیدار کاله و شهرداری ارومیه
گزارش تصویری جشن 5 سالگی وب سایت تخصصی والیبال ایران
گزارش تصویری مسابقه والیبال شهرداری تبریز و شهرداری ارومیه
گزارش تصویری مسابقه والیبال کاله مازندران و پارسه تهران
گزارش تصویری مسابقه والیبال کاله و بانک سرمایه
گزارش تصویری دیدار شهرداری تبریز و هاوش گنبد
گزارش تصویری دیدار تیم های شهرداری تبریز و شهرداری اراک
گزارش تصویری دیدار کاله مازندران و پیکان تهران
گزارش تصویری دیدار کاله و شهرداری ساری
لیگ برتر مردان 95
مسابقات 4 جانبه جام زنده یاد ابراهیمی
تصاویر جشن قهرمانی بانک سرمایه در جام باشگاه های آسیا
تصاویر جلسه خودمانی رئیس هیات والیبال خراسان رضوی با مدیران آکادمی ها
تصاویر دیدار تیم های ملی والیبال ایران و تایلند
تصاویر دیدار تیم های ملی والیبال ایران و ژاپن
تصاویر دیدار تیم های ملی ایران و ژاپن
تصاویر دیدار تیم های ملی ایران و کره جنوبی
دیدار تیم های ملی ایران و استرالیا
جام کنفدراسیون آسیا 2016
تصاویر دیدار تیم های ملی والیبال بانوان ایران و ویتنام
تصاویر مراسم اختتامیه مسابقات پارالمپیک ریو
تصاویر مراسم اهدای جوایر مسابقات والیبال نشسته پارالمپیک ریو
تصاویر مسابقه فینال والیبال نشسته پارالمپیک ریو (ایران - بوسنی)
تصاویر دیدار بانوان والیبال ایران و ژاپن
تصاویر دیدار بانوان والیبال ایران و تایلند
تصاویر دیدار بانوان والیبال ایران و چین تایپه
تصاویر دیدار بانوان والیبال ایران و ویتنام

پربحث ترین مطالب ماهمطالب ویژه