اخبار و نتایج زنده لیگ جهانی در کانال ما عضویت

Arrow up
Arrow down


باشگاه کاله مازندران

والیبال ایران: تیم والیبال کاله مازندران با پذیرش شکست برابر هالک بانک به مقام دوم تورنمنت 3 جانبه ترکیه بسنده کرد.

قهرمانی هالک بانکبه گزارش والیبال ایران؛ تیم والیبال کاله مازندران در آخرین مصاف خود در تورنمنت 3 جانبه استانبول برابر هالک بانک ترکیه به میدان رفت و در پایان با حساب 3 بر صفر مغلوب شد.

والیبال ایران: شاگردان بهروز عطایی در اولین بازی خود در رقابت های 3 جانبه ترکیه مقابل اورفا به برتری رسیدند.

والیبال کاله آمل و اورفا ترکیهبه گزارش والیبال ایران؛ تیم والیبال کاله آمل که برای شرکت در تورنمنت 3 جانبه ترکیه هم اکنون در این کشور به سر می برد، ساعت 19:30 دقیقه عصر امروز در اولین بازی خود در این مسابقات به مصاف اورفای ترکیه رفت و از سد این تیم گذشت.

والیبال ایران: در حالی که قرار بود پیش از این یک تورنمنت 4 جانبه با شرکت کاله آمل در ترکیه برگزار شود، لحظه آخر این مسابقات 3 جانبه شد!

والیبال هالک بانکبه گزارش والیبال ایران؛ تیم والیبال کاله آمل که برای شرکت در تورنمنت دوستانه ترکیه راهی این کشور شده است، در حالی که قرار بود امروز برابر زراعت بانک ترکیه به میدان برود، به دلیل اختلاف بین باشگاه های ترکی و انصراف زارعت بانک به جای مسابقه، استراحت کرد و دو تیم هالک بانک و اورفا در اولین بازی به مصاف هم رفتند.

والیبال ایران: بر خلاف اینکه اکثر بازیکنان تیم ملی والیبال جوانان ایران با تیم کاله آمل قرارداد بستند، علی اصغر مجرد ترجیح که با تیم تهرانی پارسه قدم به لیگ برتر بگذارد.

علی اصغر مجردبه گزارش والیبال ایران؛ تیم والیبال کاله آمل امسال بازهم با هدایت بهروز عطایی در رقابت های سوپر لیگ والیبال شرکت می کند و با توجه به اینکه عطایی به تازگی در تیم ملی جوانان هم سمت گرفته و سرمربی این تیم شده است مسئولانش تصمیم گرفتند برای لیگ سی ام از ترکیب تیم ملی جوانان استفاده کنند و به همین منظور بازیکنانی نظیر رسول آقچه لی، اسماعیل مسافر، امیر حسین اسفندیار و ... را به خدمت گرفتند.

والیبال ایران: تیم والیبال کاله آمل برای شرکت در تورنمنت 4 جانبه کشور ترکیه 15 مهرماه جاری راهی این کشور می شود.

والیبال کاله آمل 95به گزارش والیبال ایران؛ مسابقات لیگ برتر والیبال مردان کشور از تاریخ 28 مهرماه با شرکت 12 تیم آغاز می شود و بر همین اساس تیم های شرکت کننده این روزها به شدت مشغول آماده سازی خودجهت حضوری پرقدرت در جام سی ام که به نام شهدای منا نامگذاری شده، هستند.

والیبال ایران: تیم های کاله مازندارن و اتکا تهران برای شرکت در تورنمنت 4 جانبه عازم کشور ترکیه می شوند.

تیم والیبال کاله مازندرانبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ پس از اینکه تیم والیبال بانک سرمایه که از ترکیب اصلی تیم ملی والیبال ایران بهره می برد، پیشنهاد ترک ها را برای انجام بازی دوستانه نپذیرفت، دو تیم ایرانی کاله مازندارن که از ترکیب تیم ملی جوانان ایران بهره می برد و اتکا تهران که با ترکیب تیم نیروهای مسلح ایران قدم به لیگ برتر می گذارد، جایگزین سرمایه داران در تورنمنت 4 جانبه ترکیه شدند.

سرمربی تیم والیبال کاله آمل در گفتگو با والیبال ایران ضمن تشریح سیاست های جدید باشگاه کاله از جذب 5 بازیکن تیم ملی جوانان خبر داد و گفت: کاله امسال تیمی بومی نخواهد بست و کادرفنی تیم ما نیز تغییر خواهد کرد.

بهروز عطاییبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ بهروز عطایی سرمربی تیم کاله مازندارن در گفتگو با خبرنگار والیبال ایران اهداف تیم کاله برای فصل 95 را تشریح کرد و خبر از جذب چند بازیکن تیم ملی جوانان داد.

 

والیبال ایران: سرمربی تیم ملی والیبال جوانان ایران به مدت یک فصل دیگر سکاندار تیم باشگاهی کاله آمل خواهدبود.

بهروز عطاییبه گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران، بهروز عطایی سرمربی تیم والیبال جوانان ایران که  فصل گذشته هدایت تیم باشگاهی کاله آمل را بر عهده داشت برای یک سال دیگر با این تیم مازندرانی به توافق رسید.

والیبال ایران: تیم والیبال کاله آمل با خرید دوستاره سابق تیم ملی ترکیب خود را برای فصل 94 کامل کرد.

حمزه زرینی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ تیم والیبال کامل آمل که پس از دوری یکساله از مسابقات سوپر لیگ والیبال بار دیگر با هدایت بهروز عطایی در این رقابت ها حضور خواهد داشت در ادامه فعالیت های نقل و انتقالاتی خود دو ستاره سابق تیم ملی به نام های علی حسینی و حمزه زرینی را نیز به خدمت گرفت.

آخرین عناوین

  1. مطالب
  2. تصاویر
  3. ویدیوها

همراه با لیگ جهانی موبایل خود را والیبالی کنید

محصول پرفروش فروشگاه والیبال ایران

پربحث ترین مطالب ماهمطالب ویژه