جدیدترین اخبار والیبال در کانال ما عضو شوید

Arrow up
Arrow down

Search - JoomLeague
جستجوی هوشمند
دسته بندی ها
مطالب - تصاویر - ویدیوها
تیم ها، بازیکنان، مسابقات
آرشیو گالریر تصاویر

اخبار باشگاه والیبال کاله مازندران

عکس لیگ برتر والیبال ایران

والیبال ایران: تیم والیبال بانک سرمایه در هفته هشتم لیگ برتر با حساب 3 بر صفر قاطعانه از سد کاله گذشت.

عکس لیگ برتر والیبال ایران

والیبال ایران: تیم والیبال کاله مازندران با حساب 3 بر یک شهرداری ارومیه را مغلوب خود ساخت.

عکس لیگ برتر والیبال ایران

والیبال ایران: تیم والیبال کاله مازندران در هفته ششم لیگ برتر والیبال با حساب 3 بر یک از سد خاتم اردکان گذشت.

عکس لیگ برتر والیبال ایران

والیبال ایران: تیم والیبال کاله مازندران در هفته پنجم لیگ برتر با حساب 3 بر یک رعد پدافند کاشان را مغلوب خود ساخت.

سرمربی تیم والیبال كاله آمل گفت: متاسفانه سازمان لیگ و كمیته انضباطی بی قانونی را توجیه می‌كنند و قانونی كه خودشان نوشته و تصویب كرده‌اند را تفسیر می‌كنند. آیا قانون نیاز به تفسیر دارد؟

بهروز عطاییبهروز عطایی درباره اتفاقات رخ داده در دیدار دو تیم كاله آمل و سارویه ساری، اظهار داشت: دو بازیكنی كه از گنبد به این تیم آمده‌ بودند و در تركیب سارویه به میدان رفتند، بر اساس قانون نبود و این بازیكنان تا روز مسابقه قرار نبود مقابل ما بازی كنند.

مربی تیم والیبال کاله مازندران گفت: تیمش در هفته چهارم مسابقات لیگ برتر والیبال باشگاه های کشور قربانی محض تخلفاتی بوده که باعث آن سازمان لیگ فدراسیون والیبال است.

علیرضا طلوع کیان

علی طلوکیان چهارشنبه شب پس از شکست تیمش در برابر تیم والیبال سارویه اظهار داشت: در بازی کاله مازندران برابر سارویه ساری باید اعلام کنم که حداقل چند اتفاق نادر افتاده که سازمان لیگ فدراسیون والیبال مسبب بوده است.

عکس والیبال

والیبال ایران: تیم والیبال کاله مازندران در دیداری خانگی با حساب 3 بر صفر نوشیدنی شمس را در هم کوبید.

هفته سوم مسابقات لیگ برتر والیبال باشگاههای ایران در حالی عصر یکشنبه در شهرهای مختلف برگزار می شود که مصاف تیم های کاله مازندران و نوشیدنی شمس تیم های زیرمجموعه شرکت کاله در آمل از دیدارهای مهم این هفته لقب گرفته است.

تیم والیبال کاله مازندراندیدار این دو تیم ساعت 16 در سالن ورزشی پیامبر اعظم (ص) آمل برگزار می شود. دو تیم در حالی به مصاف هم می روند که تیم کاله در بازی نخست این فصل خود در آمل برابر تیم مدعی 3 بر صفر باخت و در هفته دوم درحالی که میهمان تیم ایرانیان گنبد بود ، به علت انصراف تیم گنبدی این مسابقه برگزار نشد.

سرمربی تیم والیبال کاله مازندران گفت: همه می دانند که توان واندازه کاله با بازیکنانی که دارد، چقدر هست وقیاس با تیم های ساپیا، پیکان وبانک سرمایه تهران غیرمنطقی ودرست نیست.

سرمربی تیم والیبال سایپابهروز عطایی یکشنبه شب وپس از شکست 3برصفر تیم کاله مازندران برابر سایپا تهران افزود: تیم های پیکان، سایپا وبانک سرمایه در رقابتهای امسال بازیکنان ملی پوش جذب کردند وبا هزینه هایی که در طول فصل پیش بینی کردند، قطعا تیم ما در حد واندازه های آنها نیست وهمه باید تیم کاله را با وضعیتی که دارد با تیم های در حد خودش مقایسه وانتظار داشته باشند.

آخرین عناوین

  1. همه
  2. مطالب
  3. تصاویر
  4. ویدیوها

هر آنچه در والیبال نیاز دارید

محصول پرفروش فروشگاه والیبال ایران

پربحث ترین مطالب ماه