با کانال تلگرام ما به روزترین باشید عضویت

Arrow up
Arrow down


باشگاه کاله مازندران

عکس والیبال

والیبال ایران: تیم والیبال کاله مازندران در هفته هجدهم لیگ برتر با نتیجه 3 بر صفر از سد سایپا تهران گذشت.

سرمربی تیم والیبال کاله آمل گفت: وقتی پروتکل پیش از مسابقه اجرا می شد، فقط شش بازیکن پارسه روی خط ایستاده بود. اگر عکس های این اتفاق در جهان پخش شود اعتبار والیبال کشورمان را زیر سوال می‌برد.

بهروز عطاییبه گزارش والیبال ایران؛ تیم والیبال کاله آمل عصر امروز در یک بازی غیر عادی و نابرابر در تهران به مصاف تیم بدون سرمربی و نصفه و نیمه پارسه رفت و در پایان به راحتی و با حساب 3 بر صفر از سد این تیم گذشت. در پایان این مسابقه بهروز عطایی سرمربی تیم والیبال کاله درباره این مسابقه اظهار داشت: واقعیت این است که این بازی اصلا فضایی عادی نداشت.ما هم  از ابتدای هفته تا نیم ساعت قبل از شروع بازی نمی دانستیم باید با چه تیمی و چه بازیکنانی بازی کنیم و اصلا قرار است مسابقه ای برگزار شود یا نه. این مسئله نظم تیم ما را به هم می‌زد و بازیکنان را هم بی انگیزه می کند. تیم را یک هفته در برزخ نگه داشتیم.

عکس والیبال

والیبال ایران: تیم والیبال کاله در هفته هفدهم لیگ برتر موفق به شکست 3 بر صفر تیم بحران زده پارسه تهران شد.

سرعتی زن تیم والیبال کاله آمل در گفتگو با والیبال ایران اظهارداشت: همه بازیکنان تلاش می کنند و می خواهند در جمع 8 تیم قرار بگیرند

ولی علیپوربه گزارش والیبال ایران، ولی علیپور مدافع میانی تیم کاله مازندران که این فصل جزء مهره های تاثیرگذار بهروز عطایی در تیم کاله بود بعد از پیروزی 3 برصفر مقابل شهرداری تبریز در گفتگو با خبرنگار والیبال ایران اظهار داشت: از آنجایی که تمرینات خیلی خوبی در این هفته پشت سر گذاشتیم موفق شدیم تا بازی خوبی مقابل تیم پر مهره شهرداری تبریز داشته باشیم. کادر فنی بر اساس آنالیزی که از تبریز داشتند تمرینات مناسبی طرح ریزی کردند و دیدید که توانستیم با یک نمایش عالی به برتری برسیم.

سرمربی تیم والیبال کاله آمل در گفتگو با والیبال ایران اظهار داشت: نتیجه 3 بر صفر فاصله ما با تیم تبریز نیست ولی بازیکنان ما کم خطا تر بازی کردند و در لحظات سخت عملکرد بهتری داشتند

بهروز عطاییبه گزارش والیبال ایران، بهروز عطایی سرمربی تیم کاله مازندران بعد از کسب برد خانگی مقابل شهرداری تبریز در گفتگو با خبرنگار والیبال ایران گفت: بازی بسیار سختی را پییش بینی می کردیم. این بازی و پیروزی  در این دیدار برای هر دو تیم حائز اهمیت بود زیرا هر دو تیم برای حضور در پلی آف می جنگیدند.

لیبروی تیم والیبال کاله آمل در گفتگو با والیبال ایران اظهار داشت: تیم ما جوان است و روز به روز بهتر می شود، همه تیم امید دارند با حضور در پلی آف شگفتی ساز این لیگ شویم.

ابوالفصل قلی پوربه گزارش والیبال ایران، ابوالفضل قلی پور لیبروی تیم کاله مازندران که در دیدار تیمش مقابل شهرداری تبریز از چهره های تاثیر گذار کاله بود و با توپ گیری هایش نقش پر رنگی در برتری 3 بر صفر تیمش مقابل شهرداری تبریز داشت در خصوص این بازی به خبرنگار والیبال ایران گفت: بازی خوب و سنگینی برای تیم ما بود. شهرداری تبریز تیم بسیار خوبی است که مهره های با کیفیت و با تجربه ای نیز در ترکیب دارد. ما هفته گذشته تمرینات بسیار خوبی برگزار کردیم و عزم خودمان را جزم کرده بودیم تا در این دیدار به برتری برسیم. تلاش خودمان را کردیم و خدا را شکر پیروز شدیم.

عکس والیبال

والیبال ایران: تیم والیبال کاله مازندران در دیدار معوقه هفته هشتم لیگ برتر والیبال امروز یکشنبه با حساب 3 بر صفر شهرداری تبریز را از پیش رو برداشت.

سرمربی تیم کاله مازندران گفت: در همه بازی های باقیمانده توان پیروز شدن را داریم و فقط امیدوارم از کم تجربگی بازیکنان دچار آسیب نشویم.

phoca_thumb_l__mg_0294.jpgبه گزارش والیبال ایران، بهروز عطایی سرمربی تیم والیبال کاله مازندران بعد از پیروزی خانگی مقابل خاتم اردکان یزد در گفتگو با خبرنگار والیبال ایران گفت: بازی بسیار سختی بود و با تیم ششم جدول بازی داشتیم. خدا را شکر استراتژی و برنامه ای که برای این مسابقه داشتیم کمک زیادی به ما کرد تا جریان بازی را به سمت خودمان تغییر دهیم.

عکس والیبال

والیبال ایران: تیم والیبال کاله مازندران در هفته شانزدهم لیگ برتر با حساب 3 بر یک از سد خاتم اردکان گذشت.

کاپیتان تیم والیبال کاله آمل در گفتگو با والیبال ایران اظهار داشت: مطمئن باشید این تیم با این بازیکنان مستعد حرف های زیادی در ادامه لیگ و حتی سال های آینده خواهد داشت.

مهدی رنجبربه گزارش والیبال ایران، مهدی رنجبر کاپیتان تیم کاله مازندران بعد از شکست تیمش مقابل تیم پر مهره بانک سرمایه به خبرنگار والیبال ایران گفت: متاسفانه همانند بازی های گذشته نمایش خوبی داشتیم ولی نتیجه را واگذار کردیم. به پیروزی و 3 امتیاز این دیدار نیاز داشتیم زیرا کسب امتیاز برای ادامه راه ما بسیار مهم است.

آخرین عناوین

  1. همه
  2. مطالب
  3. تصاویر
  4. ویدیوها
گزارش تصویری دیدار تیم های کاله مازندران و سایپا تهران
گزارش تصویری دیدار کاله و شهرداری تبریز
گزارش تصویری دیدار کاله مازندران و خاتم اردکان
گزارش تصویری دیدار کاله و شهرداری ارومیه
گزارش تصویری جشن 5 سالگی وب سایت تخصصی والیبال ایران
گزارش تصویری مسابقه والیبال شهرداری تبریز و شهرداری ارومیه
گزارش تصویری مسابقه والیبال کاله مازندران و پارسه تهران
گزارش تصویری مسابقه والیبال کاله و بانک سرمایه
گزارش تصویری دیدار شهرداری تبریز و هاوش گنبد
گزارش تصویری دیدار تیم های شهرداری تبریز و شهرداری اراک
گزارش تصویری دیدار کاله مازندران و پیکان تهران
گزارش تصویری دیدار کاله و شهرداری ساری
لیگ برتر مردان 95
مسابقات 4 جانبه جام زنده یاد ابراهیمی
تصاویر جشن قهرمانی بانک سرمایه در جام باشگاه های آسیا
تصاویر جلسه خودمانی رئیس هیات والیبال خراسان رضوی با مدیران آکادمی ها
تصاویر دیدار تیم های ملی والیبال ایران و تایلند
تصاویر دیدار تیم های ملی والیبال ایران و ژاپن
تصاویر دیدار تیم های ملی ایران و ژاپن
تصاویر دیدار تیم های ملی ایران و کره جنوبی
دیدار تیم های ملی ایران و استرالیا
جام کنفدراسیون آسیا 2016
تصاویر دیدار تیم های ملی والیبال بانوان ایران و ویتنام
تصاویر مراسم اختتامیه مسابقات پارالمپیک ریو
تصاویر مراسم اهدای جوایر مسابقات والیبال نشسته پارالمپیک ریو
تصاویر مسابقه فینال والیبال نشسته پارالمپیک ریو (ایران - بوسنی)
تصاویر دیدار بانوان والیبال ایران و ژاپن
تصاویر دیدار بانوان والیبال ایران و تایلند
تصاویر دیدار بانوان والیبال ایران و چین تایپه
تصاویر دیدار بانوان والیبال ایران و ویتنام

پربحث ترین مطالب ماهمطالب ویژه