اخبار و نتایج زنده لیگ جهانی در کانال ما عضویت

Arrow up
Arrow down


باشگاه هاوش گنبد

والیبال ایران: مدیرعامل باشگاه هاوش گنبد با انتشار بیانیه ای نسبت به رای کمیته انضباطی در خصوص شکست 3 بر صفر این تیم برابر شهرداری تبریز اعتراض و عنوان کرد که این تیم در ادامه مسابقات لیگ برتر والیبال به میدان نخواهد رفت.

تیم والیبال هاوش گنبدبه گزارش والیبال ایران؛ در پایان جلسه امروز کمیته انضباطی فدراسیون والیبال در خصوص نتیجه دیدار ناتمام هاوش گنبد و شهرداری تبریز رای به سود تبریزی ها اعلام شد و کمیته انضباطی هاوش گنبد را بازنده 3 بر صفر این بازی معرفی کرد. بر همین اساس مدیرعامل باشگاه هاوش در اعتراض به رای صادر شده از انصراف این تیم از حضور در ادامه مسابقات خبر داد.

والیبال ایران: تیم والیبال هاوش گنبد در نقل و انتقالات نیم فصل دو بازیکن جدید به خدمت گرفت و دو بازیکن تیم خود را هم از دست داد.

تیم والیبال هاوش گنبدبه گزارش والیبال ایران؛ تیم والیبال هاوش گنبد که در نیم فصل نخست لیگ برتر با کسب نتایج ضعیف و ایستادن در قعر جدول رده بندی نتوانست رضایت هواداران پرشور خود را جلب کند، برای نیم فصل دوم این مسابقات سخی عيدی سرعتی زن و عبدالله آذر در پست دريافت كننده قدرتی را به خدمت گرفت.

والیبال ایران: دریافت کننده خارجی هاوش گنبد از این تیم جدا شد و تاری وردی و حسن پور جهت تست به گنبد رفتند.

تیم والیبال هاوش گنبدبه گزارش والیبال ایران؛ ميكولا مارك دريافت كننده خارجی تيم هاوش گنبد كه در نيم فصل اول در خدمت اين تيم بود با توافق دو طرف قبل از آغاز نيم فصل دوم از جمع هاوشي ها جدا شد. مارك در تمرين امروز عصر تيم هاوش با هم تيمي هايش خداحافظی كرد تا فردا راهی کشورش شود.

والیبال ایران - کاپیتان تیم هاوش گنبد گفت: ما نه تنها از بازی مقابل پیکان بلکه از بازی‌های خارج از خانه خود اصلاً راضی نیستیم و خیلی ضعیف، بد و شتاب‌زده عمل می‌کنیم.

میکائیل تاجربه گزارش گروه رسانه های والیبال ایران؛ میکائیل تاجر، پشت خط زن و کاپیتان تیم والیبال هاوش گنبد در مورد شکست 3 بر صفر تیمش مقابل پیکان در هفته نهم لیگ برتر والیبال اظهار داشت: ما نه تنها از این بازی بلکه از بازی‌های خارج از خانه خود اصلاً راضی نیستیم و خیلی ضعیف، بد و شتاب‌زده عمل می‌کنیم. دلیل آن را دقیقاً نمی‌دانم چون ما بعد از تغییر کادر فنی به خوبی و با جدیت بیشتر تمرین کرده‌‌ایم ولی فاصله حرف و تمرین تا عمل در زمین زیاد است و کار در زمین مسابقه گره می‌خورد.

والیبال ایران: رحمان محمدی راد به عنوان سرمربی جدید تیم والیبال هاوش گنبد جایگزین بای محمد دوجی شد.

رحمان محمدی رادبه گزارش والیبال ایران؛ پس از استعفای بای محمد دوجی از هدایت تیم والیبال هاوش گنبد، رحمان محمدی راد مربی سابق تیم ملی بزرگسالان و دستیار فعلی محمد وکیلی در تیم ملی نوجوانان جایگزین وی شد.

والیبال ایران: سرمربی تیم والیبال هاوش گنبد پس از کسب اولین پیروزی در لیگ سی ام از هدایت این تیم کناره گیری کرد.

بای محمد دوجیبه گزارش والیبال ایران؛ تیم والیبال هاوش گنبد روز گذشته در چارچوب هفته پنجم رقابت های لیگ برتر والیبال در خانه به مصاف شهرداری اراک رفت و موفق شد با برتری 3 بر یک مقابل یاران علی نقدی به نخستین پیروزی خود در لیگ سی ام دست یابد.

والیبال ایران: پدر سردار آزمون در پیامی برای هواداران هاوش گنبد آنها را به حمایت از این تیم دعوت کرد.

خلیل آرمون و سردار آزمونبه گزارش والیبال ایران؛ چهار هفته از رقابت های لیگ برتر والیبال گذشته و تیم هاوش که از محبوبیت زیادی بین هواداران گنبدی برخوردار است تاکنون موفق به کسب پیروزی در این رقابت ها نشده و در قعر جدول جای دارد. هاوش که این روزها حسابی مورد انتقاد و اعتراض برخی از هواداران گنبدی قرار گرفته روز چهارشنبه در خانه و در سالن المپیک گنبد میزبان تیم شهرداری اراک خواهد بود، این میزبانی سبب شده تا دلسوزان والیبال گنبد تلاش کنند تا با ایجاد اتحاد و حمایت روحی و روانی از تیم هاوش به کسب اولین پیروزی این تیم و از بین رفتن بار روانی ناشی از شکست های اخیر شاگردان دوجی کمک کنند.

والیبال ایران: تیم والیبال هاوش گنبد در پی جذب یک دریافت کننده بلاروسی است.

تیم والیبال هاوش گنبدبه گزارش والیبال ایران؛ تمرینات تیم والیبال هاوش گنبد برای شرکت در رقابت های لیگ برتر والیبال مردان کشور این روزها به طور منظم پیگیری می شود و این در حالی است که گنبدی ها پس از جذب میکائیل تاجر در پست قطر پاسور، آرماندوی کوبایی را که برای تست به گنبد آمده را راهی کشورش کردند.

والیبال ایران: میکائبل تاجر، پشت خط زن گنبدی والیبال کشورمان با عقد قراردادی رسمی به تیم زادگاهش هاوش گنبد پیوست.

میکائیل تاجر هاوش گنبدبه گزارش والیبال ایران؛ میکائیل تاجر، پشت خط زن والیبال کشورمان که پس از فسخ قراردادش با تیم اورفا ترکیه به گنبد بازگشته و با تیم هاوش تمرین می کرد، سرانجام با پیگیری مسئولان این تیم و ابراز علاقه هواداران با عقد قراردادی رسمی به تیم زادگاهش پیوست تا تیم جوان هاوش از این حیث مسلح تر شود.

والیبال ایران: مدیرعامل باشگاه هاوش گنبد گفت: امین حسن زاده، ابراهیم چابکیان، کمال قریشی، فرهاد یلمه و گل محمد سخاوی بازیکنانی هستند که تاکنون با آن‌ها قرارداد منعقد شده و برای رفع مشکل پاسور هم با مصطفی باقری عضو تیم ملی ب والیبال قرارداد امضا کرده‌ایم.

نشست خبری هاوش گنبدبه گزارش والیبال ایران، مهدی محمدی مدیرعامل باشگاه هاوش گنبد با حضور در جمع خبرنگاران در خصوص آخرین وضعیت تنها نماینده استان گلستان برای شرکت در رقابت های لیگ برتر والیبال گفت:  استفاده از بازیکنان بومی استان گلستان اولویت نخست باشگاه هاوش گنبدکاووس است و در یک ماه گذشته تمرینات این تیم زیر نظر کادر فنی به سرمربیگری بای محمد دوجی و کمک مربیگری مجید آزمون و سرپرستی آقای واحدی آغاز شده است.

آخرین عناوین

  1. مطالب
  2. تصاویر
  3. ویدیوها

همراه با لیگ جهانی موبایل خود را والیبالی کنید

محصول پرفروش فروشگاه والیبال ایران

پربحث ترین مطالب ماهمطالب ویژه